Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36451) Gyuri27 válasza Djuree (#36449) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mondok valamit. Mi köze a bf-nek az sc2-höz? Látszólag annyi mint a wot-nak a dio3-hoz. Mégis mikor kijött az sc2 sokan mentek el a bf-től is. Ez komolyan meg is látszott a játékon.

A játék elvileg free. Sokan játszanak tehát vele. De csak úgy tudja megtenni a free palyer ezt ha tud tartani farm tankokat. Mert lássuk be anélkül t8 heavy már csúnyán veszteséges tud lenni. Tehát játszanom kell egy kör mennem a kv-l majd minden bukott is3 meccs után. Mert nem lesz elég kreditem. Nyilván ezzel nem én vagyok egyedül. Ha babrálják a szorzókat kv nem hoz eleget, meg az is3 szinte mindig veszteséges vagy 0-s lesz. Én és gondolom mások is nem azért játszunk, hogy 10 meccs kv egy kör t8-9-10 heavy.
Nézzük a prem tank árakat (kérdés azoknak csökken-e a kredit hozama). A kv5 kb 29 euró. Ezért kaptál egy mondjuk használható tankot. Egy olyan játékban ami teli van birkákkal és lemingekkel. Akik erősen rontják a játékélményt. Mást nem kapsz a pénzedért.
A dio3 30 euró lesz. Amiért kapsz egy olyan játékot amihez még 5 év múlva is leülhetsz. Amihez akár 10 év múlva is lesz patch. Akkor mire fog költeni a paraszt szerinted? Wot-ra?
Nem hiszem. Arról nem beszélve, hogy sok adat nem publikus. Sokszor észrevehető, hogy szólás nélkül valamit piszkáltak egy tankon.
Itt is elég ha néhány oldalt visszaolvasol. Nem keveseknek van teli a batyuja ezektől a sunyi dolgoktól.

Murder3: akkor dio3 ennyi. Az aion is most lett pl ingyenes. Ezek meg most akarnak szopatósat játszani. LOL
Az a baj, hogy wg-nél később gondolkoznak. Olyan oroszosan.
Lásd t59. Olyan jó lett a szorzója és az mm beosztása, hogy aki megvette az nem nagyon költött utána semmire. Holott ez előre lehetett tudni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#36452) Djuree válasza Gyuri27 (#36451) üzenetére


Djuree
félisten

én wot-ra fogok költeni (habár nem sokat), dio3 nekem nagy csalódás a béta után, pedig hogy vártam (olyan 2-3k órám van az előző 2 részében). majd megveszem egyszer negyedáron....nekem a wot így is nagyon tetszik, hogy sok a hülye. században kell menni, ennyi :K jó században még a t8 is hozza a pénzt, persze nyerni kell hozzá, meg 1-2 kill sem árt.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36453) Murder3 válasza Gyuri27 (#36451) üzenetére


Murder3
addikt

hát t8 még annyira nem szörnyű..én azért tudom mert 2 t8-at is nyüstölök hamarosan 3-at fogok szóval még ott lehet kompenzálbni..t9-nél már nem hiszem.
és t8 is elég veszteséges főleg ha több van...

igazából az a szánalmas h 1 lófasz tank kerül egy teljes játék árába..Löwe
goldot se lehet máshogy szerezni cska venni ergó nagyon nagy lehúzás ez a játék..de sajnos annyian játsszák és fogják is h simán megtehetnek bármit.

na de én nem fogok ebbe pénzt ölni mert akkor inkább veszek egy faloutot,risen2-t,wargame europen esculationt...arról nem is beszélve h idén ha minden jól megy jöhet a gw2 most lesz ingyenes az aion és jöhet a dio3 is.

viszont nem fog annyira csappanni a wot bázisa hiába jönnek ezek.

(#36454) Murder3 válasza Djuree (#36452) üzenetére


Murder3
addikt

killért nem kapsz semmit, sebezni kell mert ha megölsz 2 30 életes akármit t8-al ahol már 1k a lőszer hát enyhén szólva sem éri meg rálőni.

különben ez a baj a wot-al h ez nem ér annyit mint amilyen árba vannak benne+a sok beépített kiegyenlítés illetve a nyomorék csapat az egész játéktól elveszi a kedvem...
most akkor hiába van premiumom x napra akkor se fogok vele játszani mert nem lehet normális csatát menni elvette a kedvem=kidobtt pénz.

(#36455) bullseye


bullseye
addikt

Ami a szörnyű kreditcsökkentést illeti:

T1-T4 emelés minden kategóriában. Fölötte
Lightoknál emelés
Mediumnál T6-7-8 csökkentés, T9 emelés
Heavy T5 emelés, T6 csökkentés T7-8 vegyes, T9-10 emelés
SPG T6-7 marad, többinél emelés
TD T5-9 csökkentés, de ott a költségek (és talán XP is) csökkennek
+ mindegyik darabra más szinten...

+ a modulokat újrabalanszolják, néha xp-ben is

azaz ez még jól is elsülhet véletlen.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36456) Gyuri27 válasza Djuree (#36452) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vereség
Csata: Mountain Pass 2012. március 9. 15:18:04
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 304
Szerzett kredit: 17 904

Javítás:
IS-3 jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 11 682
Megvásárolva:
A lőszerek IS-3 járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 3 075

Vesztes kör premmel. A lemingek egy irányba. Engem meg egy t32 és egy tiger kilőtt.
Ha leveszed a premet akkor 200xp-t kaptam volna és annyi kreditet ami a javitásra elég. A löszerre már nem.
Csökkentik a kredit szorzót nem ennyit bukok körönkét hanem többet.
Ezért viszont nem éri meg játszani.

A dio3-t most is heggesztik. A végleges játék nem fog hasonlítani a bétára annyi lesz a változás. Persze a bliz bétában molyol és nem adják ki addig amig nem jó. A wg meg elvárja, hogy fizess. Ezzel csak az a baj, hogy annó vettél egy piros fakockát a pénzedért. Mára pedig lett belőle egy szivárvány színü, műanyag golyó. Na ez a nem mindegy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36457) Iron Funeral válasza Djuree (#36447) üzenetére


Iron Funeral
őstag

KV tier V, JPZ meg tier VI, még jó, hogy kilő :U

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36458) Murder3 válasza bullseye (#36455) üzenetére


Murder3
addikt

misülhet ebből jól ki?
t5-medekt nem növelik innentől csak veszítek rajta
mert az egész t6 garnitúrámat csökkentik,kv-t nem használom szóval csak rosszul járok.
vagyis semmi jó nem lesz benne.

(#36459) Gyuri27 válasza Murder3 (#36458) üzenetére


Gyuri27
félisten

De. VK28 nem veszteséges lesz, hanem 0-s. Éljen. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#36460) vhw válasza emre (#36440) üzenetére


vhw
addikt

Na most én bármennyire kritikus szemmel nézem nem találok ebben semmi vérlázító dolgot.
- A kis tankoknál (1-4ig) növelik a szorzókat, ez csak jó, így nem csak szórakozás hanem némileg kredit szerzés is lesz. 5ös tankoknál nehánynál növelik néhol csökkentik.
- A scout tankok szorzóját növelik minden típusnál, hol többel-hol kevesebbel.
- 6ostól kezdik lehúzni 8-9esig. Mivel 6os tankkal már most se nagyon lehet érdemben keresni, mert írtóra kicsesz velük az MM, így nem sok értelmes csata van. A T7-T8 kategória számban talán kissé megritkul (így is igen népes ez a szint)
- Aztán a top tier tankok bevételét pedig növelik!

Milyen hatása lehet ennek?
- több játékos kisebb szintú csatákban
- a középmezőnyben (6-7-8) kissé nehezebb lesz az élet, van akinek már most is nehézkes fenntartani egy 7es tankot,nemhogy 8ast. Meg kell küzdeni egy kicsit jobban, hogy a magasabb tankokhoz elérjen? Zavar valakit?
- javulni fog a top tankok fentarthatósága, ha már egyszer kiszenvedted ezután már kicsit könnyebb lesz fenntartani.

"Még több premiumot vegyenek"?
A kis tankosok sorsa javulni fog, a középmezőnyé romlani (szerintem ez már eddig is így volt, hogy T7-8 környékén már elszakadt a cérna az embereknél, vagy abbahagyta a játékot, vagy vett premiumot, most ezek a számok nőni fognak? Érdekel valakit? Aki tud játszani, az ezután is megoldja (hahó tehetségesebb prem nélküliek még nagyjából nullára kihoznak egy T9es heavyt!) Top tierben pedig kissé lazul a szorítás, tán kicsit többször engedheti meg magának az ember, hogy leporolja a sokmilliós high tier garázsdíszeit pár csatára.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36461) Murder3 válasza Gyuri27 (#36456) üzenetére


Murder3
addikt

5-6 mínusz az kb megszokott t8-ba atól ne légy úgy oda.
könnyen visszajön még 10k-is ha szerencsés vagy de ugye én nem igen t5-el játszok hanem mindennel szóval nálam lassabban jönnek vissza de azért ha nem vérig szivat akkor azért vissza lehet hozni egyszerűen.

én nagyon gyakran dezertálok is:D
és nem kapok semmit:D

sztem ezért legyél kiakadva főleg ne premmel...

egy átlagosan balul elsült meccs:ez még a kisseb pénzevő géppel:D
Jármű: Panther II
Szerzett tapasztalat: 454 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 11 962
anther II jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 13 880
A lőszerek Panther II járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 1 512

na most ez vereség esetén 2-3 mínusz még.
kt az jobban eszi.

(#36462) Murder3 válasza vhw (#36460) üzenetére


Murder3
addikt

ja mert t6-al így se éálvezetes játszani hát most mégszarabb lesz, t7-el még jó is volt de azt is szarjuk le..t8-ról ne is beszéljek
kit érdekel a kis tier úgyse lehet velük farmolni max t5-el de ott úgyis majd csökkentik a németeket az tuti.
ergó aki t6-ba,t7-be szeretett játszani annak még egy ok h abba hagyja.

jobban megszenvedni...nem szenvedni akarok hanem játszani nem azért tartottam egm a kis tankokat...nem grindelek hanem élvezni akarom a játékot++akkor közbe hozzon kreditet is de msot már nem fog.

az h te nem látsz..ha én is csak t9-el meg t10 játszanék szarnák rá...de én meg a t10-re szarok h ott m8t csináltak..
úgyis vveszteséges lesz az a 1-2 k nem oszt nem szoroz ahol 30k mínuszokvannak
(főleg h az nem is randomra való)

"hogy a magasabb tankokhoz elérjen? Zavar valakit?"
tudod pont azért az lenne a legjobb sima játékra mert ott ne csillagásazti a kiadás mint ami t8-ba már az...
de hát ha te csak annyit fogsz fel ebből h ako t6-al játszik z csak azért mert fentebb akar jutni az eszedbe se jut h aki funból megy t6-al vagy ezt még meg spékelné azzal h kcisit be is szedjen creditet..
pff

"Aki tud játszani, az ezután is megoldja (hahó tehetségesebb prem nélküliek még nagyjából nullára kihoznak egy T9es heavyt!)"

ezen különösképp röhögtem..prem nélkül nem és nem is rajtad múlik...
ha épp a vesztes sorsot adta neked akkor bizony nem lesz esélyed 0-ra kihozni...

[ Szerkesztve ]

(#36463) Peat;) válasza Djuree (#36452) üzenetére


Peat;)
veterán

Negyedáron Blizzard játékot? Aha kb 10 év múlva, nézd meg még mennyi a starcraft2 pl.
Egyébként ha diablo2 nigthmare kihívás kell de korszerű 3d-ben, dark stílusban akkor Dark Souls-ot ajánlom, úgy látom van xboxod neked is. Nekem number 1 játék lett.

(#36464) jahrn válasza Iron Funeral (#36404) üzenetére


jahrn
senior tag

Kevesnek, egyertelmu.
Az agyunak meg hivatalosan is ekoruli az atutese.

(#36465) Daywalker válasza Gyuri27 (#36459) üzenetére


Daywalker
addikt

Pöcs kivan velük. Még a KV3-mal is lehet deficites kört csinálni rosszabb napokon (107 mm-rel, a 122-ről ne is beszéljünk inkább), hát akkor majd most milyen szar lesz. Lehet venni tier 5 tankokat a kredit kereséshez. Hurrá. Ezeket a barmokat, istenem...Megjegyzem tier 5 mediummal sem mindig könnyű jó pénzt csinálni, de legalább nem bukó. Na majd veszek megint egy T1 Heavy-t...hihetetlen.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36466) Peat;) válasza Daywalker (#36465) üzenetére


Peat;)
veterán

Én most adtam el a T1 Heavyt :U szerintem játszhatatlan, az igaz hogy vesztésnél és kilövés után is hozott pénzt, de ezt azért mégsem. A francia light vonalat érdemes erőltetni a változtatások alapján, mert az már most is egy jó ág...állítólag.

(#36467) Remus389


Remus389
veterán

Regisztráltam Panzerknacker_1944 néven

találkozunk a harcmezőn ;] :P

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#36468) forras2 válasza Dobi 562 (#36375) üzenetére


forras2
őstag

Megvettem rá az egyel nagyobb ágyút, ezzel már vmivel jobb, de még mindig nem hozta vissza a játékhoz a kedvemet.... Igazából a gond az, hogy csapatban gondolkodok mindig, hisz csapatjátékról beszélünk, de nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon ritka az olyan, amikor értelmes csapattársakat kap az ember, akikkel lehet játszani, és a csapat társai mellett van, nem "ellenük".

(#36469) Tonnyy


Tonnyy
csendes tag

Valaki le tudja nekem írni hogy pontosan hogy kell lehet feljutni Test szerverre?? Csak letöltöm a test clientet és felrakom és kész??

(#36470) vhw válasza Murder3 (#36462) üzenetére


vhw
addikt

Persze biztos CSAK a német T5 tankok szorzóját csökkentik (ez paranoia vagy mi?)

Én azt mondtam T6-al eddig se lehetett érdemben farmolni, de nem vitt minuszba sem! Kis profitot hozott mindig, de nem abban a nagyságrendben. (egyébként max 8% csökkentést kapnak, kaptál bruttó 10et a csatáért most, hát ezután kapsz 9200-t, földhöz vág?) Funból játszani T6-al? Ez most komoly? Amikor ez a fórum is tele van/volt azokkal a panaszkodásokkal hogy csesz ki az MM a T6os tankokkal! Ha fun kell T6-al ott a medium század, kifejezetten az a hely ahol T6-ok dominálhatnak.

T7-T8al eddig is jó volt, már aki elég jól tudott játszani, pluszban volt (most kap 5-10% csökkentést, hatalmas?) Aki nem bírja idegekkel az tömje a WG zsebét, vegyen premiumot, aki állja a sarat, ezután is fogja, legfeljebb a csatában ragadt T8 után megy egy fun kört egy T5ös tankjával.

"nem szenvedni"
A grindelést szokták szenvedésnek nevezni, én sok tankkal nem szenvedtem, játszottam és élveztem, másoknál szenvedtem... Csak egy szófordulat volt tőlem, nem kötelező szenvedésként megélni a fejlesztéseket.

Én nem csak T9-T10el játszok, sőt! Sokat T2-T4-el szórakozok, avagy T8-T9en fejlesztek. 10es tankot hetente párszor veszek elő, 1-2 kör erejéig.

Daywalker: a KV3-tól te ne félj, úgyis T7es lesz.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36471) Remus389


Remus389
veterán

kezdotanknak melyiket javasoljatok?

illetve mely grafikai opciókat érdemes kikapcsolni hogy jobban fusson, mert felnyomtam fullra es lehetne picit fluidabb

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#36472) vhw válasza Remus389 (#36471) üzenetére


vhw
addikt

Az alapján válassz mit szeretnél elérni, úgyse sokáig fogsz időzni ezekkel a kezdő tankokkal.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36473) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Úgy látom ma anti is3 nap van. Semmit nem sikerül eltalálni, ha eltalálom nem viszi át.
Nyilván én vagyok a hülye, hogy tegnap óta elfelejtettem játszani vele.
Az is érdekes, hogy 10 csatából 1 nyertes. Mivel full retardáltak közé dobál.
Akik vagy a szélrózsa minden irányába mennek, ahol semmi keresnivalója nincs high tier heavynak-td-nek, vagy indul a leming express. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#36474) Murder3 válasza vhw (#36470) üzenetére


Murder3
addikt

t6 század tudod miből áll?
kv-3...majd most jön az új orosz tank meg a kv 2 ennyiből áll...
ja és ott még duplát bukik is az ember mert úgyis sok vereség lesz.
premmel lehet t6-al érdembe farmolni és élvezetesebb t6-al mint a t5-ös szarokkal játszani.

amit rendre nagy tierbe sorol és még normális fegyvered sincs...mint pl a német vonal na az szenvedés.
t5 meg annál is unalmasabb ennyi.

(#36475) Murder3 válasza Gyuri27 (#36473) üzenetére


Murder3
addikt

most ki kell egyenlítse a program a nyeréseidet...ez is game feature

(#36476) Gyuri27 válasza Murder3 (#36475) üzenetére


Gyuri27
félisten

De ennyire? 200-300xp-t ad mivel a csapatnak csunya vége van. Kreditből meg bukó.
Gratulálok ehhez a random szarhoz. Nevetséges. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#36477) Murder3 válasza Gyuri27 (#36476) üzenetére


Murder3
addikt

nekem legutóbb hetekig ez volt...abba is hagytam pár hétre,

új tankok ingame képei

hát marder 3 meg a stug e-100 elszomorít..a krokodil sokkal jobban néz ki meg szemből elég jó lett volna azzal a döntött páncéljával.
ilyenkor nem értem azt miért nem rakják be?
ha nagyon akarnák simán lehetne a másfajta változtokból csinálni egy 3. vonalat mondjuk t7-től.
marder 3 meg így szar lesz.

pár francia annyira debilül néz ki h az nem igaz..ilyeneket minek berakni?pff

[ Szerkesztve ]

(#36478) Paul119 válasza Murder3 (#36477) üzenetére


Paul119
addikt

remélem ezek a nyüves francia tdk is auto reloaderes fost kapnak ,majd fogják köpködni a 2000es sebzéseket hurrá :W

kutatás-8:,CT-én: :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36479) Iron Funeral válasza jahrn (#36464) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem jó lesz a 37
Az meg hogy eredetileg is annyi... tegyük fel, berakunk X ágyút a játékba 800 pennel mert eredetileg is annyi, most ezzel segítettünk a játékon? nope
Igazából le kéne húzni az összes tank ágyút 245-250es tartományba mert ez így kezd lol kategóriába átmenni. Hogy értsd mi a bajom; tier IX ágyú jelenleg (mert ugye abból is lesz valami csoda 242 átütéssel) 225mm pen. a kwk 44 ezen értéke 246. Tehát +21mm a növekedés. Mennyi az új ágyúk penje? 267. Mekkora a különbség? +21mm. Pont egy tier ugrásra elegendő, persze lehet, hogy csak én látom problémásnak, hogy a heavy tankok értelmüket veszik mert különösebb lepattanók nélkül átlövöldözik majd őket. Az említett német ágyúnak meg vannak a kvalitásai arra, hogy az összes tizes tankot kilődd vele (kivéve facehug IS-7), ugyanakkor vannak lepattanók vele jócskán ami véleményem szerint rendben van, mivel kétoldalúnak kellene lennie a játéknak és nem céllövöldének.
We'll see.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36480) Remus389


Remus389
veterán

nem értem van 6000 ezüstpénzem és vennék egy szép új PzII-est ami 4300 ezüst pénz, de hogyan?

rámegyek hogy tank vásárlása vagy bolt és nem tudom megvenni(nincs sehol gomb hogy vásárlás)

plz help

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#36481) Paul119 válasza Remus389 (#36480) üzenetére


Paul119
addikt

ki kell fejlesztened előbb

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36482) Murder3 válasza Iron Funeral (#36479) üzenetére


Murder3
addikt

Németek alul pontozottak bk mindenbe.
most nem azért de 1-2 tier van ahol mondjuk a német ágyú jobb pen ügyileg a többitől.t7...talán t8-ba nem tudom ott ugye 203 és 200 a német míg orosz talán 175 amcsi 198
ne az összes többibe a többinek jobb értékek vannak.
és ugye nem ágyú tier szerint vannak a tankokhoz beosztva vagyis t8-ban már t9-et kapnak a tankok 1-2 kivételel.
t9-meg t10-et
tehát t9 meg a t10 majdnem ugyan az szinte.

most pl t10-be ha jól értelmezem megint a németeké a legkisebb pen.
de t9-ben is akkor ugye

(#36483) emre válasza vhw (#36460) üzenetére


emre
veterán

Nagyjából én is hasonlóan látom.
Ezen nem veszünk össze. :N

Remusz911

olvassá vazze, a kérdésekkel lettél őstag? ;]
Pár órája linkeltem a FAQ-ot, és a tech-tree-t

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36484) Iron Funeral válasza Murder3 (#36482) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Annak semmi jelentősége, hogy kié legkisebb, hanem annak van, hogy ahhoz kéne igazítani a többit, mert a jelenlegi, viszonylag jól működő balance szét fog esni ezeknél a tankoknál ha még több ilyen high pen. ágyút beraknak a játékba, aztán (esetleg) buffolják a legkisebbet, de akkor már nincs előnye a többinek, azokat is buffolják stb. "power creep" effect. Be kellene igazítani a tizes ágyúkat a 240-250 tartományba, a kilenceseket meg 220-230 közé, és nem lenne belőle probléma sosem.

Egyébként eddig is az övéké volt a legkisebb pen tier IX-X szinten.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36485) Remus389 válasza Paul119 (#36481) üzenetére


Remus389
veterán

már rájöttem köszi

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#36486) Murder3 válasza Iron Funeral (#36484) üzenetére


Murder3
addikt

hát azért azt te sem gondolod komoylan h amjd a németeket buffolják...
ott pedig van 1-2 nyilvánvaló ágyú mégis working as intended...
amúgy ott baszták el h ha csináltak tiert a gunokból miért is nem úgy osszák be ahova tartoznak?
de pl ha már így csinálják miért nem mindél mert pl vk45a-nak elhetne a 88/100-as adni így lenne ott is t9..így értelemtlen mert hátránya van gunt tekintve szóval nem igazán látom a következetességet..
vagy miért kell az oroszokak 390-es sebzés t6-ra meg t7-re?

vagy a németeknél miért nem lehet az l/56-ot 160-ra tenni ahogy a többi t7 is van?

szerintem t5-re 100-tól 125 ig terjedő pen/110-től 150-ig terjedő dmg
t6-on 130-tól160 pen 150-től 240-ig terjedő dmg-ig
t7-en 167-től 185-ig terjedő pen 220-tól-300-ig
t8-on 190-től 203 ig terjedő pen 220-tól 320-ig
t9-en 210-től 235-ig és 320-tól 390 ig
t10-en emg lehetne 220-tól 250-ig és 490-től 800-ig

ez modnjuk német amcsikhoz amcsik gyorsabbak de pontatlanabbak míg a németek lassabbak de pontosak lennének ugyan abban az arányba elosztva.a franciáknak lehetne global -80dmg és -15 pen ezekhez képest az oroszoknak meg ennyi +
franciák amcsik szintjén lennének accot tekintve az oroszok meg sokkal pontatlanabbak.

így mégiscsak normálsiabb lenne eggyik frakció se kapna csillagászati értékeket a másikhoz képest sebzésben vagy penbe és megmaradnának a sajátiosságok

(#36487) emre


emre
veterán

Az új skill-ek használatáról egy kis összefoglaló a ROR Klán-tól. Ha valaki a tesztszerón tolja hasznos lehet.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36488) Daywalker válasza Peat;) (#36466) üzenetére


Daywalker
addikt

Nekem jól ment viszonylag a T1, de az M6 valóban jobb volt, noha azért volt vele szívás, de azért viszonylag gyorsan össze tudtam vele farmolni a T29-re való XP-t.

vhw: Csak nem értem miért lesz abból tier 7, mert rohadtunk nincs egy szinten mondjuk egy T29-cel vagy IS-sel...ami megjegyzem, ugyanazzal a D2-5-T-vel, ami a kv3-hoz is van, egy kalap szar volt, de a D25 már jól működött és királyul lehetett vele tolni. Ok azt aláírom, hogy kv-3-ról néha elég sok lepattan, de olyan oneshotokat lehet vele bekapni, hogy könnybe lábad a szemem. Na jó nyírtunk már ki face to face KV3-mal és KV1S-sel párban két T29-est, de csodák mindig vannak.

Egyébként nekem egyik low tier sem fun, PZIII/IV pl. hiába gyors, egyszerűen semmi fun nincs benne. Bár jutnék már tovább rajta. Jobb szeretem a heavy vonalat, az az én stílusom.

Apropó, mi az a tank, amivel jól lehet farmolni?! KV? Kéne valami, mert nagyon lassan gyűlik a lóvé, pedig lenne mire elkölteni.

Gyuri27: akkor ma nekem a garázsban marad:DDD

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36489) emre válasza Daywalker (#36488) üzenetére


emre
veterán

Tier5 esetleg T6 környékén nézz körül
PzIV-re sokan esküsznek, Stug, esetleg T34/85, SZU100
Nekem a SZU85, KV jött be a legjobban.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36490) Murder3


Murder3
addikt

pff mekkora lagg van a test szerón..de érdekes sokkal jobb fps-t produkált végig szinte 17-20 körül volt hogy 30 meg masszívan 20 fölött volt....

(#36491) Daywalker válasza emre (#36489) üzenetére


Daywalker
addikt

Akkor megyek és iszom veszek megint egy KV-t. Kell valami, mert prémium nélkül a KV3 kevésbé alkalmas farmolásra. Sajna a többi nem jön szóba, nincsen kifejlesztve...max tier 5 TD vagy tank az amerikai vonalon, de az olyan is...szóval nem:D

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36492) emre válasza Daywalker (#36491) üzenetére


emre
veterán

A KV3 jó lehet a 107-es löveggel, de rossz a besorolása.
Azon a szinten ahova betesz a 107-es néha kevés.
KV-val (jobbára) alacsonyabb tier csatákba tesz be, ott és azzal mindent sebzel.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36493) forras2


forras2
őstag

Azért ez a PzIV is tud sebezni az alap ágyúnál egyel erősebbel....
Kíváncsi leszek a fullos fövegre :))

(#36494) Daywalker válasza emre (#36492) üzenetére


Daywalker
addikt

Jah azt használom, csak tier 7 felettiek ellen sokat nem ér...most is tier9 lenne rakott be.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36495) Gyuri27 válasza Daywalker (#36494) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez így nem igaz.
Legyél hátul és sniperkedj. Várd meg mig fordul picit mert oldalról meg tudod lőni.
Válts he-re és próbálj modulokat, láncot leszakítani róla.
A budi torony lassan fordul, de ha hátul vagy nem kell annyit mozgatni.
A 107 zis meg jóval jobb mint a stat alapján kéne lennie.
Nagy tankok kupolája is lőhető vele t29-t30, e szérián is van jó nagy kalap.
Is tankok bajosak ilyen szempontból. Messziről ugye nehéz az alját lőni.
Ettől a kv a 107 zissel magas tierben jó support tank.
Alacsony tierben meg maga a terminátor.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36496) Paul119


Paul119
addikt

na össze futottam egy büdös hackerrel,is4 stock bl9el folyamatosan át tudta lőni az én tankomat én s70el mindenhonnan pattogott , de még a mi gw pantherünk t54 esünk, senki nem tudtam meg sebezni obj is meglőtte 3-4 x bl10 el hátulról nem sebződött a srác,se e75, senki nem tudta sehonnan átlőni srác meg csak azt írta be hogy haha haha loosers :W

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36497) Djuree


Djuree
félisten

Megvásárolva:
IS-3' vettél. Elköltöttél kredit: 2 672 613. :C :C :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36498) Paul119 válasza Djuree (#36497) üzenetére


Paul119
addikt

készülj fel a szopásra

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36499) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szidtam a JagdPz IV-et, erre ma ilyen köröket megyek vele:

Győzelem!
CsataSand River 2012. március 9. 17:35:21
JárműJagdPz IV
Szerzett tapasztalat: 1 203
Szerzett kredit: 37 738

Győzelem!
CsataLakeville 2012. március 9. 17:49:05
JárműJagdPz IV
Szerzett tapasztalat: 939
Szerzett kredit: 25 771

Győzelem!
CsataAbbey 2012. március 9. 18:08:02
JárműJagdPz IV
Szerzett tapasztalat: 868
Szerzett kredit: 35 566
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

Úgy vettem észre, hogy mióta prémium tag vagyok, "szerencsésebb" helyekre rak az MM, nem mindig én vagyok a csapatlista legalján.

forras2: A Pz IV a fejlettebb toronnyal és 7.5 cm-es lövegével lesz az igazi, bátran rálövöldözhetsz a nálad magasabb tierű tankokra és sebzed is majd őket! :)

[ Szerkesztve ]

(#36500) Gyuri27 válasza Paul119 (#36498) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azaz vágd bele az ideget. :DDD
Jó tank az, csak idióta csapattól kell tartózkodni. :K

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.