Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#468) Murder3 válasza virkir (#377) üzenetére


Murder3
addikt

az zavar, hülyének nézel folyamtason, beelmagyarázol oylan dolgokat amiket én nem említek.

Ismerjük a német tankokról alkotott véleményidet de ettől azok még messze nem fedik a valóságot.
miért melyik t6-os heavynek esik nehezére szemből célzás nélkül szétlőni a tigrist mondjuk?:D

kezdjük ezzel a "Az, hogy te nem tudod átlőni még nem jelenti azt, hogy nem csontozza ki már egy sima 150 pen körüli ágyú."

szép,hangzatos de a témához aligha kapcsolódik.

meg midnig feljön ez a német tank szindróma..hát na msot akkor nyilván én csak noob német tank játékosokkal találkozok és mondjuk történik meg az, hogy hát valahogy löwe,kt..tankokkat nem gyűlik meg velük a bajom, messzirős is simán sebzem szemből.

na nem mintha egy kv-3-at nem tudnék sebezni csak az aktívan zérózik...azzal nem tudok mit kezdeni főleg akkor mikor elvileg ott lövöm ahol át üthetném mert máshonann pattnan ellövöm 3X eggyik sem sebzi.

van kv-3-am arra nicsn szó milyen 0dmg,pattanó áradatoakt élek abba át mikor játszok vele vagy az is-ben...
tigris meg nem abba annak is örülök ha egy csatába a rám leadott lövésekből van legalább 1! pattanó.

úgyhogy ezek tükrébe te engem ne nézz hülyének, főleg mert már az orosz tankokkal is metnem eleget és nem csak ellenük és láss csodát valahogy ott is azt élem át mint ellenük csak fordítva.
de csak hogy egy jó példát mondjak beállt szembe a kv1 úgy láttam rá, hogy a frontról pattant de az oldalát is láttam 3-at lőttem rá zsinórba mind 0dmg

attól, hogy te mentél már mindennel, ne akarj már mindent jobban tudni..
leszűrök vmit a saját tapasztalataim alapján a 6000 csatám alatt, attól h neked dupla ennyi van meg több tankal játszottál pusztán ezzel nem győzöl meg mert a tapasztalataim nem tükrözik azt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.