Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) AlexWolf válasza ollie (#13594) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nekem volt/van mind a kettő (most már csak type) és azt kell mondanom, hogy a T-44-hez képest a type egy isten. Utáltam azt mocsok szar tankot...mármint a t-44-et. Ahogy tudtam eladtam, a legénységét kivégeztettem, a gyárat, ahol gyártották felégettem!
Brrrr még visszagondolni rá is egy kínszenvedés.

(#13600) ollie Gz! szép lehetett

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13602) Djuree válasza Bingisz (#13595) üzenetére


Djuree
félisten

régen toltam, már nem. nem emlékszem már melyik szerón voltam :B talán marathon?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13603) Patrick76496


Patrick76496
őstag

(#13530) ollie: Azoknak mondtam, akik korábban azt írták, hogy OP a Type. Nem OP, de jó tank, kell hozzá tudás is. Nem minden pattog róla, amikor már meglett az IS-3-ra a BL-9, akkor már nem annyira féltem tőle. Én szeretem az enyém, T-44 után nem nehéz vele. Többet nem fűzök hozzá, a fórumtársak leírták a lényeget. Grat a 12t-s körhöz! :K

(#13601) AlexWolf: Annyira nem szar az a T-44. :N Nekem van vele 3 top gun, 1 böelter, a Type-ot lehagyja, pontosabb a lövege. Mindkét tanknak vannak előnyei és hátrányai, de én is inkább a kínait választanám, mert jobb a front páncélja.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13604) wanted5 válasza mynames (#13597) üzenetére


wanted5
őstag

hát én nem tudom hogy játszol a KT-val, de mikor anno nekem volt, mindig megörültem mikor typeot láttam a közelemben és rögtön elindultam levadászni :D
1v1ben sosem tudott legyőzni egy type

(#13605) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ma a scoutok napja van: :DDD

Victory!
Battle: South Coast 2012. szeptember 2. 15:02:55
Vehicle: T-50-2
Experience received: 12 815 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 35 091
Battle Achievements: Orlik's Medal, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

2212 damage, 5 kill, amúgy t10-es meccs

Az ellenfelek igazi balf@szok voltak, érdemes megnézni a replayt: [link]

Hopp, most nézem, ezzel majdnem megdöntöttem az XP rekordom, ami 2673 (KV-1S), ez 2563.

[ Szerkesztve ]

***

(#13606) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Egy kurvára nyomós ok, hogy utáljam a Type 59-em:

Belőlük hárman rám jönnek, gondolom a platoon-osok.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13607) Tüzi válasza Atlantis (#13549) üzenetére

pfff tee...

nem, free xp elment a 128asra... legalábbis arra gyűjtöttem.
továbbra is fenntartom, hogy a 105ösök a skuló ára miatt egy rakás szarok. (vagy a dmg miatt, lényegtelen...ennek ellenére a free xp feletti részt 105össel szedtem össze én is)

nagy motort meg a 128assal farmoltam már ki.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13608) vhw válasza Patrick76496 (#13606) üzenetére


vhw
addikt

Hm... Szóval ha történetesen 3 Panther 2, vagy Pershing ment volna rád, akkor; 1.) lenyomod őket, vagy 2.) az nem számít, mert azok nem type-ok lettek volna?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13609) krisss93


krisss93
aktív tag

Én régen féltem a type-tól amíg meg nem nerfelték kicsit, ma már könnyű prédának tartom.
Tier 7-es heavykkel nagyobb problémák nélkül kivégezhető, a 8-asokról már ne is szóljak,

(#13610) Preda


Preda
aktív tag

Másnak se adja be ma az 5-ös szorzót nyerek és semmi.

(#13611) [HUN]Dani válasza ollie (#13605) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem tudom letölteni a replayt. Valami idétlen marha szöveg jön ki. Belinkelnéd újra esetleg? Illetve ha nem nagy kérés akkor az amx12t replay is érdekelne. :D

magyarsrac

(#13612) vbbb válasza Preda (#13610) üzenetére


vbbb
őstag

nekem adja....

(#13613) Iron Funeral válasza Patrick76496 (#13606) üzenetére


Iron Funeral
őstag

0.8.0 után nem fogjátok egymást átlövöldözni szemből, jó meccsek lesznek :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13614) Enzolord válasza Iron Funeral (#13613) üzenetére


Enzolord
addikt

Miért is?
Mi változik a környezeti fizikán kívül??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13615) Atlantis válasza [HUN]Dani (#13611) üzenetére


Atlantis
veterán

Firefox-szal nekem se ment, de IE-vel igen.

r1E3S3E7T: miért?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13616) ollie válasza [HUN]Dani (#13611) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jobb gomb, mentés?

amx12t replay

[ Szerkesztve ]

***

(#13617) Patrick76496 válasza vhw (#13608) üzenetére


Patrick76496
őstag

(#13608) vhw Felőlem 3 db 7.5 előtti T-34-85 is rám jöhet, mert nem lehet előteremteni akkora tűzgyorsaságot, hogy leelőzzem az övékét, max ha pattannak rólam párszor. Amíg ők hármat lőnek belém, addig én csak egyet lövök valamelyikbe, és még ott van a másik 2. Itt most nem a Type-ról van szó, lehettem volna T-44-el is ugyanilyen helyzetben, de ha segít is a csapat, akkor is ők 2 tier előnyben vannak. Ezek szerint annyira igazságos a 3v5 T8 med.

(#13613) r1E3S3E7T: Te most miről is beszélsz? ;]

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13618) marked one94 válasza Patrick76496 (#13617) üzenetére


marked one94
őstag

[link]

Végét olvassátok és megértitek ;)

You'll Never Walk Alone

(#13619) Snooker


Snooker
senior tag

Miért van az, hogy tegnapig 60+ fps-em volt, ma meg 10-20 közt ingadozik?

(#13620) Tüzi válasza Snooker (#13619) üzenetére

Nekem meg eltűnt a tankok sziluettje... most a penetration mutató szerint lövöldözök... az meg... hagyjuk :)
(amúgy nálam ugyanez dettó, eddig 35-50 között, ma már leesett 6-7-re is. 9800m gt sli, 8gb ram, uff)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13621) Patrick76496 válasza marked one94 (#13618) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ja tényleg ezt láttam. 175 pen eddig is pattogott a beforgatott Type-ról, tehát nem nagy dolog. :B Még ha be sincs forgatva akkor sem a legegyszerűbb. Épp annyi kell hogy pl 144 mm (a Type leggyengébb páncélja) alatt üssön át a löveg (131-219) és már át sem megy. A másik meg az, hogy egy normálisabb Type driver nem áll meg, mozgás közben pedig ugye nehéz eltalálni pl azt kis LFP-t.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13622) Snooker válasza Tüzi (#13620) üzenetére


Snooker
senior tag

Azért eléggé optimalizálatlan egy játék, pedig ahhoz képest nem valami nagy eresztés a grafika..komolyan a bf3 jobban futott magas beállításokkal mint ez, (egyébként most közepes beállításokon van a wot, az előbb levettem alacsonyra, na de az a legalja, komolyan mondom az Allied Assault szebb...)

(#13623) Enzolord válasza Snooker (#13622) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez mondjuk tény.. Egyedül az 590es kártyával nem szórakozott...
Néha a gtx570esem is beszaggatott...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13624) Snooker válasza Enzolord (#13623) üzenetére


Snooker
senior tag

Belesem merek gondolni, mi lesz ha kiadják a 0.8.0-át... :(

(#13625) Enzolord válasza Snooker (#13624) üzenetére


Enzolord
addikt

A teszteken szerintem jobban muzsikált az új fizikával a kártyám, szerintem.. :)
Kérdés, hogy sikerül e ezt a rendes gamebe átültetni..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13626) Atlantis válasza marked one94 (#13618) üzenetére


Atlantis
veterán

Vagy úgy...meglássuk, engem egyenlőre jobban izgat, hogy a 8.0 a taktikákon mennyit fog változtatni...nem kicsit, az biztos.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13627) Enzolord válasza Atlantis (#13626) üzenetére


Enzolord
addikt

Viszont az eddigi szikla szélén megállások csúnya életvesztésbe torkollhatnak, ha leesünk...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13628) Snooker válasza Enzolord (#13625) üzenetére


Snooker
senior tag

Nekem nem.. egyáltalán nem... :( de majd meglátjuk, hátha jobb lesz... már volt olyan h patch után jobban futott a game

(#13629) emre


emre
veterán

Az US vonallal egész hétvégén szoptam, remélem ezzel megtörik a jég.

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. szeptember 2. 17:34:02
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 10 665 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 55 866
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13630) execute93


execute93
őstag

hellotok,
nem olvastam el a küldetéseket (kezdőknek van). 5/8 nál járok, de nem tudom mit kell csinálni. Eddig mutatott mindent a gép, most meg már nem:) Goldot megéri venni így az elején? Ja igen.. Teljes képernyőre nem lehet kitenni a játékot?

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#13631) emre válasza execute93 (#13630) üzenetére


emre
veterán

Fogalmam sincs miről beszélsz.
Biztos jó topikba írtál?

mod:
Ha igen, akkor pont az ilyen emberek és kérdések miatt van az első hsz.

Egyébként mégis minek jársz az 5/8-ánál?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13632) Enzolord válasza execute93 (#13630) üzenetére


Enzolord
addikt

Beállításokban ki kell pipálni a full screent..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13633) diegho


diegho
nagyúr

Mindig hangoztattam, hogy szeretek elöl menni, ennek ékes bizonyítéka, hogy O268-al scout érmet szereztem:
Victory!
Battle: Prokhorovka 2012. szeptember 2. 17:41:27
Vehicle: Object 268
Experience received: 9 675 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 81 654
Battle Achievements: Scout, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

(#13634) execute93 válasza emre (#13631) üzenetére


execute93
őstag

Biztosan jó topikba írtam. De már megvan. Ki kell fejleszteni valamilyen modult.
Ez egy ilyen bemutató féle küldetés. Mit hogyan kell csinálni, és különböző dolgokat kapsz érte. Tapasztalat, kredit stb.

Enzolord: Köszi!

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#13635) [HUN]Dani válasza ollie (#13616) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Másik böngészővel sikerült. Jó replayek gratula hozzájuk. A T-50-2 kifejezetten tetszett. Jót röhögtem azon a T54-en. :DD

(#13633) diegho: Na ez nem semmi. Replayt kérhetek? :U

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#13636) diegho válasza [HUN]Dani (#13635) üzenetére


diegho
nagyúr

2000xp alatti kört nem szoktam feltenni, csak artys van fent, mert az olyan jó kör volt, ebben nem volt semmi extra.

(#13637) vhw válasza emre (#13631) üzenetére


vhw
addikt

Kezdőknek van már tutorial, arra kapják a végén a prem Stuartot.
De mi már hülyén vagyunk kénytelenek meghalni, nekünk nem elérhető ez a feature :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13638) Motyi válasza Enzolord (#13623) üzenetére


Motyi
senior tag

Olyan nagy igénye azért nem lehet a motornak, nálam laptopon full HD-ban, minden max (kivéve élsímitás, az ki van kapcsolva, mert 15,6 colon ilyen magas felbontásnál nem igazán lényeg) folyamatosan és betonstabilan 60 fps.

[ Szerkesztve ]

(#13639) krisss93 válasza Motyi (#13638) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát nem mindegy milyen laptopon :DD

(#13640) emre válasza vhw (#13637) üzenetére


emre
veterán

kösz, így már nagyjából értem

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13641) Motyi válasza krisss93 (#13639) üzenetére


Motyi
senior tag

Asus G55 - I7,GTX660,8gb,SSD Azért ennél vannak jóval drágább és durvább notik is. :)

[ Szerkesztve ]

(#13642) L-e-f-i-e válasza Motyi (#13641) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

És szerencsére jóval gyengébbek is amik tudják ezt a teljesítményt :D

=^-^=

(#13643) wanted5 válasza Motyi (#13641) üzenetére


wanted5
őstag

enyém se egy olcsó darab, de a 8.0 megakasztotta
az a baj az egésszel h csak 1 szálon dolgozik, hiába van 25magos procid, cseszheted, szerencsétlen oroszok elhalasztanának 1-2 updatet és megcsinálnák az optimizációt, akkor legalább lenne egy kis idő a jelenlegi ágakat is kihúzogatni

(#13644) L-e-f-i-e válasza wanted5 (#13643) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez nyilván nem mehet ilyen könnyen, tudják ők jól, hogy ez egy gyengesége a játéknak, de van egy olyan érzésem, hogy egyszerűen nem tehetik meg, hogy csak úgy lecserélik a játékmotort...

=^-^=

(#13645) Tüzi

új rekord: 8db 0dmg egy körben 11 lövésből.

éljen!

(és ezzel tényleg el lehet dönteni egy meccset)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13646) ollie válasza L-e-f-i-e (#13644) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az engine soha nem lesz lecserélve lévén, hogy a WG most vette meg az engine-t fejlesztő céget. Ettől függetlenül lehet, hogy lesz benne többmagos támogatás, de az is biztos, hogy nem a 8.0-val. 2 ilyen léptékű változtatást nem fognak meglépni egyszerre.

***

(#13647) L-e-f-i-e válasza ollie (#13646) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Azt nem tudtam, hogy megvette, de ez még nem jelenti feltétlen azt, hogy nem cserélhetné le nyilván benne van a pakliban, hogy továbbfejlesztik, ez már igazából üzletpolitika.

=^-^=

(#13648) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ez az úriember előbb úgy kezdte az ütközetet, hogy kettőt kilőtt a csapatársak közül:

beylord1

700-as eff, 30% hit ratio (nem artyzik), és type-pal volt

***

(#13649) krisss93 válasza Motyi (#13641) üzenetére


krisss93
aktív tag

Azért ez elég bivaly gép laposban.

(#13650) Motyi válasza krisss93 (#13649) üzenetére


Motyi
senior tag

Á biztos notikban is van már sli-cf amihez képest ez csak egy zsebszámológép :D
Amúgy ezt csak akkor használom ha melóhelyen vagyok, az unalmas órákat el kell tölteni valahogy.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.