Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) vbbb


vbbb
őstag

Bahh...micsoda bosszanto dolog, amikor az 5x-os napon Minden elso csata nyeros es ugy kell need for speedet jatszanod, hogy elmarj valami kis sebzest...bahhhh :)

(#13502) krisss93 válasza vbbb (#13501) üzenetére


krisss93
aktív tag

Eddig az volt a bajod. hogy nem nyersz :DD

(#13503) krisss93


krisss93
aktív tag


Imádom a matchmakert :DD

[ Szerkesztve ]

(#13504) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ez van, ha csak a csapat közepébe kerülök be, és a nagy részük piroska.

Hiába, egyedül nem bírok több tier 7-8 tankkal:

15:52 KV-1s lose XP: 993 Dmg: 2688 Killed: 0 Spotted: 0
15:58 KV-1s lose XP: 772 Dmg: 2122 Killed: 3 Spotted: 0
16:08 KV-1s lose XP: 1225 Dmg: 3178 Killed: 2 Spotted: 3

***

(#13505) krisss93


krisss93
aktív tag

Gyerek elkövettem azt a szentségtörést, hogy átváltottam 100 goldot credit-re.
Csak 1 a gond, a goldot megette, a pénzt meg nem adta :S

(#13506) athomi


athomi
veterán

nem tudom mi van, de mióta beléptem a játékba kb. 80-85%-ba nyerek (eddig olyan 20 csata) :) abból meg a felében futnom kell a frag meg a sebzés után :D nem merek kilépni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13507) vbbb válasza krisss93 (#13502) üzenetére


vbbb
őstag

Hát ez az! ;]

(#13508) Djuree válasza krisss93 (#13505) üzenetére


Djuree
félisten

minek váltottad át? mennyi kreditet kaptál, 200k-t? nekem az 3 csata type-val...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13509) ollie válasza krisss93 (#13505) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mennyi creditre számítottál? 100 goldért 40.000 (40 ezer) creditet kapsz, amit akár 1 csatával megkereshetsz (persze tanktól függ).

***

(#13510) Imilenni válasza krisss93 (#13503) üzenetére


Imilenni
addikt

Énis ;]

Press "F" to pay respects.

(#13511) krisss93 válasza ollie (#13509) üzenetére


krisss93
aktív tag

Djuree: életem nincs, nem type-om :DDD (akciókkor veszek csak goldot, mint pl most, egyébként prém nélkül tolom, de most van 1 hónap)

Ollie: kettővel többet pislogtam a kelleténél és odaképzeltem +1 nullát, és mire rájöttem mekkora hülyeséget csináltam, már késő volt.

[ Szerkesztve ]

(#13512) Tüzi válasza marked one94 (#13484) üzenetére

tájpot is ;)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13513) Tüzi válasza krisss93 (#13488) üzenetére

felejtsd el a német 105ösöket.
rakás szar mindegyik.
alig sebez többet, mint a 88-as, ellenben 40%al lassabban lő, és négyszer annyi egy skuló bele.
KT 88-assal az igazi, venti-rammer-BIA, 5sec körül tölt, és pattog is...
amíg a 88assal lősz 3st, a 105össel kettőt (se)
számold ki.
nagyon szépen lehet vele nevelni a sok gyökér medest, akik "na majd most megeszem a hevit" csatakiáltással beállnak melléd, te meg 5secenként nyomod beléjük a 200-240dmg-ket.

Amúgy a német 128ast is kezdem gáznak érezni.
Aszongya', hogy átlag dmg 490... no, most számoltam, 46 lövésből 37 490 alatt volt, a 37ből 20 400 alatt. Volt 4 ami 550 felett, egy ami 602. Ez nem tudom mikor átlag 490, főleg úgy, hogy egy med seggébe is csak 420at bírtam lőni.
Ráadásul ez tölt a leglassabban. Cimbim IS7e is 11.5, ez mindennel együtt is 12.96.
vicces.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13514) Bingisz


Bingisz
addikt

Befizettünk egy játékra: :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13515) Atlantis válasza krisss93 (#13488) üzenetére


Atlantis
veterán

Ne hallgass Tüzi-re :), nagyon jó a KT hosszabb 105-öse, még az E75-ön se érzem kevésnek. Egyik kedvenc ágyúm lett az utóbbi időben.

Próbáld ki mindkettővel, azt eldöntöd, ne hallgass senkire. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13516) vhw válasza Atlantis (#13515) üzenetére


vhw
addikt

Bélán rövid 105-el húztam ki a 128asig, nem vitt el a mentő... :U
Nem is értem mi bajuk azzal az ágyúval, drága a lőszer, de na, high tierben ne pénzt akarjunk már keresni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13517) ollie válasza Bingisz (#13514) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A KV-1 hogy élvezhette. ;]

De mondjuk az az IS-3 sem normális, hogy szakaszban vitte magával.

(#13513) Tüzi: NE viccelj már, kell arra KwK 46 L/68, mert különben semmit nem érsz az alacsony pen miatt. A heavynek nem az a feladata, hogy a medeket hajkurássza, hanem hogy az ellenséges heavyket lőjje ki. 200-as pennel azon a tier-en nagy hátrányban vagy.

[ Szerkesztve ]

***

(#13518) krisss93


krisss93
aktív tag

Gyerek az egész szerver laggol vagy az én készülékemben van a hiba?
(Nem, nem töltök semmit)

(#13519) Fel


Fel
addikt

Végre Ace ezzel a kis ruszki ópé vacakkal is :DDD :

Victory!
Battle: Erlenberg 2012. szeptember 1. 21:03:31
Vehicle: T-34
Experience received: 916
Credits received: 46 510
Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

Nem prémiumos.
Most végre lenne kedvem játszani, erre lagzik az egész xar.. :((( A ping 40-60ms közötti (nálam ez a normál), de a lag-o-meter egyfolytában villog. Vannak fent vagy 95.000-en aztán már túlterhelt a szeró?!

Múltkorában valaki kérdezte "T-34-re milyen löveget?" 57mm-est, semmi mást!
A "nagy" T34-en csak a 120-ast használom, mert nincs más ;)

krisss93: Akkor nem csak nálam ilyen. Jó tudni... Megyek inkább repülök.. (Na nem WoWp.. War Thunder!)

[ Szerkesztve ]

(#13520) Bingisz válasza krisss93 (#13518) üzenetére


Bingisz
addikt

Na faxa...
Legalább nem csak nálam... (de látom Fel kollégánál is...)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13521) #21346560 válasza Bingisz (#13520) üzenetére


#21346560
törölt tag

2 másodpercig ment még a tankom miután megálltam :DDD
És 40-es a pingem :((

(#13522) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Mit kaptunk hétvégére? Melyik tankokkal menjek? :U

(#13523) #21346560 válasza forras2 (#13522) üzenetére


#21346560
törölt tag

A segged ki ne nyaljuk?! ;]

x5 experience for the first victory of each day.

That’s right! You can earn 5 times the normal amount of experience for the first victory of the day with each vehicle!

50% discount on the following vehicles:
T-34 – tier V Soviet medium tank
T-34-85 – tier VI Soviet medium tank
IS – tier VII Soviet heavy tank
SU-76 – tier III Soviet tank destroyer
M3 Stuart – tier III American light tank
M18 Hellcat – tier VI American tank destroyer
M10 Wolverine – tier V American tank destroyer
M4 Sherman – tier V American medium tank

Fill your garage for less!

Double credits on the following vehicles:
M4 Sherman – tier V American medium tank
M4A3E2 – tier VI American medium tank
T-34 – tier V Soviet medium tank
T-34-85 – tier VI Soviet medium tank

Earn credits to spend on those new vehicles by driving these ones!

50% discount on the following premium tanks:
Valentine – tier IV Soviet light tank
Churchill – tier V Soviet heavy tank

Premium tanks are a great way to earn extra credits. Get one cheaply today!

Discounts on premium account:
3 days for 250 gold (usually 650 gold)
7 days for 650 gold (usually 1250 gold)

(#13524) forras2 válasza #21346560 (#13523) üzenetére


forras2
őstag

De, igen ha meg lehet oldani :DDD

És megint olyan tankok kapnak pluszt, ami nekem nincs :W

(#13525) #21346560 válasza forras2 (#13524) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én a Lee-nél átmentemmásik ágra (T1), szal visszavettem a Lee-t tegnap, és összeszedtem vele 11000 XP-t hogy meg tudjam venni az M4-et :DDD

(#13526) Bingisz


Bingisz
addikt

Most őszintén, ez mi?? :DDD

Amúgy meg rendbe jött a szerver, de a noobok maradtak.... :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13527) vhw válasza forras2 (#13524) üzenetére


vhw
addikt

Akkor itt a lehetőség, 3 van féláron.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13528) madstunt válasza Bingisz (#13526) üzenetére


madstunt
addikt

mi? hát milenne, fragnek való :Đ

(#13529) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Én a mai nap folyamán mobilnetről játszottam (épp, hogy karcolja a 200 kbps-t) és alig tapasztaltam laggot. Egyszer volt csak olyan csatám, ahol 2 game restart után sem lett jó a pingem, de aztán a többi csatában nem volt ilyen jellegű gond.

Érdekes jelenséget figyeltem meg ezen a napon. Naggyarészt type-okkal mentünk a haverommal, úgy tudom neki sincs még safe stowage, wet ammo rack egyikünknek sincs. Előszőr haverom vette észre, hogy egy M4 45 folyamatosan ammo rack-eket lő. Összesen 6x sikerült neki, ebből 3-mat kapott a szakasztársam (első, javítás utáni, és a kegyelem döfés), és még 3 másik embert úgy ölt meg (ismeretlen tankok). Másodszorra találkoztunk egy magyar type driverrel, együtt mentünk vele. Egy IS-3 gond nélkül egymás után robbantotta őket bőven 50% feletti hp-ról, engem más ölt meg. Végül is lehetséges, de marha nagy mák kell hozzá.

Tüzi: A PzIV max a kupolán kereszrül lövi át szemből a type-ot, még a 13 75-nek is nagy szerencse kell hozzá. :K

Egyébként nem teljes mértékben OP tank a Type, hiába pattog gyakran, szemből ammo rack-et lőnek (ha nem is robban) és ki is gyújtják.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13530) ollie válasza Patrick76496 (#13529) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyáltalán nem OP a type.

***

(#13531) aknaakna válasza Fel (#13519) üzenetére


aknaakna
tag

Én kérdeztem még asszem tegnap este vagy azelőtt :) Azóta kipróbáltam és tényleg nagyon OP egy ágyú :)

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#13533) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ennyi creditet még soha nem szedtem össze a T-50-2-vel:

Victory!
Battle: Malinovka 2012. szeptember 2. 1:08:20
Vehicle: T-50-2
Experience received: 1 449
Credits received: 34 132

***

(#13534) Tüzi

No, akkor íme az ágyúk.
L71/88mm: jó ROF, 203 pen, átlag sebzést beadja. Igaz nem sok, de köpködi a meggymagot rendesen, KT-s topgunjaim mindegyike ezzel van, 252 credit egy skuló.

L52/105mm, szerintem értelmetlen szót vesztegetni rá, úgy szar ahogy van.

L68/105mm: Accu megegyezik, kapsz 23mm +pent az L71hez képest, és +80 dmg-t, ami tapasztalatom szerint inkább 40-60. Töltési idő a 88-as 5sec-jéhez képest van vagy 8, egy TG-m sincs vele, és szerintem alig kevésbé pattog mint az L71. Ellenben 1020 credit egy skuló, fele annyit se tudsz vinni. Ez viszi a pénzt, persze prémmel nincs gond(olom), csak nekem nincs prémem. Kénytelen vagyok pénz szemszögéből nézni... így számomra használhatatlan, főleg, hogy* ->

L55/128mm: Rosszabb accu, 12.96sec az elérhető legjobb reload, 490 átlag dmg inkább 440-450, *1040 körül van egy lövés, bár érzése szerint néha szeret mellé lövöldözni, és amx12t-ről is lepattanni. De ennek megvan az az előnye, hogy beviszel 7-8-9 sebzős találatot, ami mondjuk 3.5-4k dmg, akkor már nullszára kijössz.

*-os rész a lényeg.

Ismétlem magam:
Lenne prémem, én is a 105össel nyomnám, ill. nyomtam volna, csak nincs, íg számomra használhatatlan az az ágyú.

mod:
mondom mindezt 652 KT-s, és 684 E75 csatával a hátam mögött, 80% hitrate-el.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13536) .mf


.mf
veterán

Hát bazki... WG elég keményen eldöntötte, hogy most szopóágra tesz. Ezerrel laggol, szar csapatokba tesz, ellenfél olyan mázlis lövésekkel nyír ki, hogy hihetetlen. Most eléggé felhúztam magam rajta. reggelig hanyagolom

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#13537) Zadia


Zadia
senior tag

Tanácsot kérnék páncélvadász ügyben.
Sikerült 450k-t összeszedni és vennék valamit,de melyiket?
SU-85 vs. S-35CA

Illetve,hogy a T-43 mennyire használható med tank?Mert vagy ezt venném vagy a Panthert.

(#13538) Atlantis válasza Zadia (#13537) üzenetére


Atlantis
veterán

T-43 vette el a kedvemet az orosz med ágtól, nekem az ágyúja miatt nem tetszett. XP-t ugye sebzésért adnak és azzal összehozni ~100k-t a T-44-hez...reménytelennek tűnt. Amúgy mozgékony, medként egészen jól használható is lehetne. Páncélzata persze nincs, de azon a szinten a többinek se nagyon. Sérülésre nálam nem mutatkozott túlságosan érzékenynek, lehet csak szerencsém volt. Panther jó gép, kissé sérülékeny, lomhább, de a hosszú 7,5-essel már át lehet ütni sok mindent, igaz, a sebzése kicsi. T-43 pont fordítva, aránylag jó sebzés, de a 144-es pen szerintem kevéske.

TD-re én nem tudok érdemben válaszolni, mert a francia gépekkel nem mentem. SU-85 még akkor volt, mikor elérhető volt rá a 107-es ágyú, azzal nagyon jó volt.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13539) Zadia válasza Atlantis (#13538) üzenetére


Zadia
senior tag

Igen ezért vacilálok rajta,mert ugyan az a löveg van hozzá,mint a KV-13-hoz.Szerencsére ott csak 22k-tp-t kellett vele gyűjteni.Még alszom rá egyet.
Annyi előnye van a T43-nak,hogy 91%-os legénységet tudok berakni a Panterhez + 75%-os.

[ Szerkesztve ]

(#13540) Atlantis válasza Zadia (#13539) üzenetére


Atlantis
veterán

Ismerős, én is arról az ágról mentem át rá és ott el is fogyott a türelmem.

Most amúgy az amerikai TD-kel kezd tele lenni a tököm, ez a T28Prot a lassúsága miatt nehezen használható nálam, pedig az ágyúja isteni, de cseszhetem, ha egyszerűen nem érek oda vele sehová időben és nem tudok sebezni. T30 meg rettenetes sok XP...nem is értem, a T28Prot mit keres ebben a sorban, előtte és mögötte is használható sebességű TD-k vannak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13541) Zadia válasza Atlantis (#13540) üzenetére


Zadia
senior tag

Én most vettem csak meg az M10 Volverint ,mivel féláron dobálják.
Eddig csak pozitív tapasztalataim vannak vele.Nagyon jó a lövege,bár egy kicsit lassan fordul a torony rajrta,de ezt lehet korigálni a testforgással.Most hogy fent van a nagy motor is elég gyors.

Ahogy eddig elnéztem azokat akiknek a sima T28-as td volt azok pl. simán leelőztek olyan gyorsan odaértek a csatába.

[ Szerkesztve ]

(#13542) Djuree válasza ollie (#13530) üzenetére


Djuree
félisten

magában nem, viszont ha társul hozzá egy jó játékos akkor brutál dolgokat tud művelni. én nem sokat játszottam még type-val, talán 40 csatát, de ennek kb. 70%-a győzelem, meglepő hogy miket lehet vele csinálni. fel tudok vele tartani 3 másik t8-as tankot. is-3 úgy pattogott rólam hogy öröm volt nézni, én meg vígan átlőttem. nagyon jó gép...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13543) Zadia válasza Djuree (#13542) üzenetére


Zadia
senior tag

Utálom is őket. :D

(#13544) forras2


forras2
őstag

Mi van ma???
Kv1s-el egyszerűen nem tudok nyerni :O
8-ból 8 bukott kör :(

(#13545) Atlantis válasza Zadia (#13541) üzenetére


Atlantis
veterán

Ugye csak viccelsz? T28 18-cal tud menni lejtőnek lefelé, míg a Wolverine 48-cal...nehogy már leelőzzön.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13546) AlexWolf válasza Zadia (#13541) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Engedd ki a kéziféket vazz :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13547) CptMisi


CptMisi
őstag

Ez is jó... T30-unk beírja, hogy halott vagyok T20-szal, jön a szakasztársa 50B-vel is kitáraz rám.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#13548) kisküzdő válasza Djuree (#13542) üzenetére


kisküzdő
tag

Type59 glory bought for money Nekem ez a véleményem.Remélem a nagy száma miatt kap egy alapos nerfet.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#13549) Atlantis


Atlantis
veterán

Nagyon jó ez az E75, eddig ez a legjobb kvázi-stock tank, amivel dolgom akadt (a legnagyobb motor megvan hozzá E50-ből). A KT-ágyú nagyon jó rajta, bár gondolom Tüzi ezt is a 88-assal használta. ;] Nem is biztos, hogy ráteszem a 128-ast, ahogy nézem a DPM-je ~230-cal alacsonyabb, lassabban céloz és pontatlanabb is valamivel.
5 csata után a Tank ász, nem emlékszem, hogy valamivel ilyen gyorsan meglett volna.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13550) Bingisz válasza kisküzdő (#13548) üzenetére


Bingisz
addikt

És mit nerfeljenek rajta?

Állítsák át a páncélját egy loltraki szintjére?
Hagyjuk már azt a szerencsétlen, rég szétnerfelt tankot...
Meg kell nézni neten, hogy hol kell meglőni :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.