Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26801) EmberXY válasza Tosee (#26800) üzenetére


EmberXY
addikt

De ha a szoftver egyféle kulccsal dolgozik akkor elvileg az újratelepítése után fel fogja ismerni a fájlokat, hogy azok az ő kulcsával lettek titkosítva.... természetesen nem vagyok benne biztos, mondjuk én ilyesmit nem használok, csak egy hsz-re válaszolva írtam.
Én úgy vagyok vele, hogy amíg az adatok a géppel együtt nálam vannak, addig minden OK, ha a gépet ellopnák, akkor úgyis megette a fene az egészet.
Egyébként a Windows is képes titkosítani, nekem SP3-as XP-m van, és van olyan menüpont a jobb klikk után, hogy titkosítás, gyakran össze is keverem a társítással, aztán nem értem, hogy mit rontottam el...

Up the Irons!

(#26802) Tosee válasza jahatpersze (#26797) üzenetére


Tosee
őstag

de azért egy BIOS jelszóval megnehezítem a dolgukat
Nagyon, de nagyon nehéz dolguk lesz a BIOS jelszóval! Fél perc sem kell, és már a BIOS-ban matat! ;] De ennyivel több időd van, hogy utolérd, vagy megtaláld őket! :DD
Ha sikerül bejutni neki a biosba onnan már az oprendszerbe sem kell belépni neki! A megfelelő hozzáértéssel mire eljut a bejelentkező képernyőig jelszó sem lesz!
Komolyra fordítva a szót nem hinném, hogy ennyire védeni kéne! Ha valaki meg akarja szerezni ami rajta van, vagy esetleg csak azért húzza be mert neki még ilyen nincs az úgy is megszerzi ami kell neki!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#26803) Tosee válasza EmberXY (#26801) üzenetére


Tosee
őstag

De ha a szoftver egyféle kulccsal dolgozik akkor elvileg az újratelepítése után fel fogja ismerni a fájlokat, hogy azok az ő kulcsával lettek titkosítva....
Feltéve ha a kulcsot a titkosított mappába, vagy esetleg meghajtóra rakja, nem pedig valahova a C:\ mélyére! Mert ez szívás... ;] Annyira én sem ismerem őket, azért írtam aki jártasabb a témában javítson ki ha hülyeséget írok! Annak idején én is próbálkoztam ilyesmivel, de feladtam, mert nem akartam saját magam áldozata lenni!

Én úgy vagyok vele, hogy amíg az adatok a géppel együtt nálam vannak, addig minden OK, ha a gépet ellopnák, akkor úgyis megette a fene az egészet.
Ez így van! Általában nem amatőrök lopnak számítógépet aki azt sem tudja, hogy mire jó! Akinek meg az adatok kellenek róla annak meg már van elég gyakorlata ahhoz, hogy leküzdje ezt a néhány akadályt!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#26804) EmberXY válasza Tosee (#26803) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez így van, aki ért hozzá, az kiszedi ami neki kell...
Egyébként szerintem a titkosító progi hagy valami "aláírást" a fájlokban, ami alapján felismeri később, és a kulcs akár az algoritmusban is megtalálható, ezért visszaállítja, valami biztonságos megoldást már csak kitaláltak erre... Legalábbis én így képzelem el, de ez nem életbiztosítás..
És aki gépet lop, az bizonyára szét is szedi, és már le is van küzdve minden akadály.. ezért nem érdemes kiadni az embernek a kezéből a notebookot, de még az asztali gépet sem....

Up the Irons!

(#26805) Steelmanus válasza EmberXY (#26804) üzenetére


Steelmanus
addikt

En barkinek csinalok gepet vagy telepitek szoftvert, mindig letiltom az XP beepitett EFS titkosito programjat hogy meg veletlenul sem tudjak hasznalni, raadasul ugyan oreg de meg mindig aktiv az a virus amelyik kihasznalja hogy alapbol lehet titkositani minden engedely nelkul az op.rendszerben, igy minden inditaskor elvessz par szektort amig el nem fogy.
Az MS TweakUi progi segitsegevel kiszedem a jobbgombos menubol,

Ezutan a Winportal szerint letiltom a titkositast.
Amugy ha jartas vagy a Group Policy-ben akkor ott is megteheted.

(#26806) EmberXY válasza Steelmanus (#26805) üzenetére


EmberXY
addikt

Ezt értem, de mint mondottam, én nem használom, csak szóba került itt, hogy hogyan lehet "hatékonyan" védeni a gépet a tolvajok ellen.

Up the Irons!

(#26807) bnorci71 válasza bnorci71 (#26773) üzenetére


bnorci71
addikt

:U :F
nincs ötlet?
#26773

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#26808) Sk8erPeter válasza piadex2 (#26767) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mi lenne, ha elárulnád végre, milyen típusú videókártyád van? :D
Továbbmegyek: mi lenne, ha kitöltenéd végre azt a rohadt adatlapodat? :DDD Itt kell: [link] (Cuccok)

Sk8erPeter

(#26809) Sk8erPeter válasza bnorci71 (#26773) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Most más nem jut eszembe, mint hogy próbáld meg Revo Uninstaller-rel leszedni:
jobb klikk a FF-ra, Eltávolítás, utána pedig jelöld be a "Speciális - közepes módszer + a rendszerleíró és a merevlemez mély és teljes átvizsgálása az összes visszamaradt elem
felkutatására. Nagyon lassú módszer."
checkbox-ot, Tovább, ekkor betölt a saját uninstall, majd a Revo által feleslegesnek tartott, a programhoz kötődő registy-bejegyzések listája. Itt persze csak ésszel törölgess, és ne a fő bejegyzéseket pipáld be törlésnél, hanem a legalsó szinten lévő bejegyzést, ami a FF-ra vonatkozik.
Ez azért jó, mert akkor a maradékát is kitörlöd a registry-ből, nem hagy benne szutykot. Még esetleg ezek után CCleanerrel csinálj egy registry-tisztítást, majd telepítsd a legfrissebb FF-verziót.

Sk8erPeter

(#26810) bnorci71 válasza Sk8erPeter (#26809) üzenetére


bnorci71
addikt

:(
végigcsináltam semmi :W

Mi a .... tudott így belenyúlni a winbe?
Nehogymár ezért keljen újratenni a wint :Y

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#26811) dave93 válasza Tosee (#26798) üzenetére


dave93
őstag

Beszereztem egy 32mb-os VGA-t. (AGP) A felbontás problémám megoldódott, 1024x768ban megy már szépen, azonban:
Hol ad képet a gép bekapcsolásnál hol nem :W
Ha nincs kép átrakom a ramot egy másik slotba úgy néha bejön. Ha végre sikerül képet csinálni, akkor az XP az üdvözöljük képernyőnél kifagy :(
Komolyan mondom ennyit én még nem szívtam egy géppel. 1 hete csak ezt csinálom, az egész napom rámegy :O
Alaplap most lett cserélve, az elvileg jó
Ramok MEMTESTen átmennek
Vinyók 100%osak Bad sector mentesek
VGA jó, most vettem
Táp feltételezem jó mert van áram.
Proci jó.
Akkor mi az a jó büdös **** lehet a baj? :W
Komolyan megőrülök.
Köszi :) :R

(#26812) Tosee válasza dave93 (#26811) üzenetére


Tosee
őstag

A biosban visszaállítottad a vga-t PCI-ról AGP-re?
Más ötletem sajnos nincs! :B

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#26813) Steelmanus válasza bnorci71 (#26810) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ha TC-t hasznalsz (Total Commander) akkor az uninstall utan elobb ird be a TC keresobe Alt+F7 hogy Mozilla, rakd ablakba es torold az osszes olyan mappat ami a Mozilla-ra utal. Utana ird be hogy a keresobe hogy Firefox es azokat is tavolitasd el. kiveve azt a sort ami a .Net-re utal. ekkor tunik el vegleg a regi FF. Amugy van topicja.

(#26814) dave93 válasza Tosee (#26812) üzenetére


dave93
őstag

Vissza igen, be állítottam még a memóriát is 32re :(
Köszönöm azért nagyon a segítségedet

(#26815) Steelmanus válasza EmberXY (#26806) üzenetére


Steelmanus
addikt

Neked pedig azert valaszoltam, mert irtad hogy neha veletlenul rakattintasz a menuben, a TweakUi-val kiszedheted igy ha nem hasznalod akkor nem fog zavarni, csak segiteni szerettem volna hogy ne tudj veletlenul raklattyolni.

(#26816) Tosee válasza dave93 (#26814) üzenetére


Tosee
őstag

Nincs mit!
Azért ha sikerül rájönni a hiba okára akkor elküldhetnéd pm-be mert kíváncsi lennék rá! Mindig tanul valamit az ember! Ki tudja, hátha beleütközök egy ilyen problémába...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#26817) bnorci71 válasza Steelmanus (#26813) üzenetére


bnorci71
addikt

A változás annyi hogy IE8-t felraktam az mostmár megy.

Tudom hogy van topikja ott is érdeklődtem, mivel az IE se ment eddig a Chrome meg igen nem kimondottan FF problémának gondoltam
Kipróálom amit írtál bár a Revo Uninstaller+Reg cleaner után nem tudom maradhat-e még progi után valami

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#26818) dave93 válasza Tosee (#26816) üzenetére


dave93
őstag

Okés, mindenképp úgy lesz, csak már jönnék rá.

(#26819) Biriboyka válasza dave93 (#26811) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Mindent felsoroltál, kivéve az alaplapot.

szerk: felsoroltad, de odaírtad, hogy "elvileg"! :)

[ Szerkesztve ]

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#26820) dave93 válasza Biriboyka (#26819) üzenetére


dave93
őstag

Átmentem az Azonnali alaplapos kérdések órája topicba, mert itt szerintem hardveres gond van. Az alaplap megbízható forrásból van, szerintem jó. Nem tudom az lehetséges-e hogy a lap nem szereti a procit vagy a ramot? De akkor miért ment volna fel hibátlanul az xp?
Érthetetlen :(
:R

(#26821) EmberXY válasza Steelmanus (#26815) üzenetére


EmberXY
addikt

Erre nem is gondoltam..
De mindenképpen köszönöm az infót, bár már lassan kezdem megszokni, hogy néha mellékattintok, lehet, hogy kipróbálom, amit mondtál. :R

Up the Irons!

(#26822) bnorci71 válasza bnorci71 (#26817) üzenetére


bnorci71
addikt

na hát én menten magam alá vizelek
Kaspersky szívatott 2 napja
Most újra engedtema tűzfalat ott megnéztem FF beállításait jónak tünt. FF újraindításakor KIS kérdezte az engedélyezést engedélyeztem és megy.
Hogy mikor tiltottam le ....... :F lehet amikor frissítette magát akkor nem figyeltem a KIS felugró ablakára és blokkoltam., de az IE miért nem ment ???? :F
Ámításteknika
Na mindegy lényeg hogy működik :D

ja és kínomba még tegnap próbáltam kikapcsolt KIS-el is mégse ment.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#26823) Biriboyka válasza dave93 (#26820) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Hát cimbora már csak a Biri módszert tudom javasolni. Veszel egy kalapácsot és jó apró darabokra töröd!!!! ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;]

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#26824) dave93 válasza Biriboyka (#26823) üzenetére


dave93
őstag

:DDD Lehet az lesz :D

(#26825) Cinege1


Cinege1
csendes tag

Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy a gépre mentett kép esetében hol tudom megnézni az eredetét mert csak a létrehozás dátuma van a tulajdonságok között :( Előre is köszi!

(#26826) Lenry válasza Cinege1 (#26825) üzenetére


Lenry
félisten

pontosan milyen eredetre gondolsz?

egyébként ha az IrfanView nevű képnézegetővel nézed, akkor az I és az E gomb lenyomásával sok infót megtudhatsz az adott képről (mikor, milyen fényképezőgéppel/szoftverrel készült, milyen beállítások mellett, stb...)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26827) Cinege1 válasza Lenry (#26826) üzenetére


Cinege1
csendes tag

Igazából arra szeretnék rájönni, hogy honnan töltöttem le, mert van ahova csak a linket tudom berakni... és abban bíztam, hogy valahogy meg lehet nézni honnan szedtem :(

(#26828) canniball válasza Cinege1 (#26827) üzenetére


canniball
nagyúr

Töltsd fel ide és máris tudod linkelni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#26829) TrollBalint válasza Tosee (#26800) üzenetére


TrollBalint
addikt

egyik ismerősöm hasonlóan járt, feltett egy ilyen jelszavas progit, aztán leszedte és újratette a win-t és nem fért hozzá, (persze lehet nem szedte le, hanem összeomlott a rendszer és azért kellett újra rakni), ha jól emlékszem hiába tette fel újra nem ment már.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#26830) brd válasza TrollBalint (#26829) üzenetére


brd
nagyúr

Így látatlanban gratulálok neki a hülyeségéhez, ugyanis az ilyen programoknál (jó esetben) nem csak a jelszó a lényeg, hanem az ún. mester kulcs, ha ezt nem rakja el az ember biztos helyre (ahol más nem fér hozzá, sehogyan sem, te viszont igen), és valamiért borul a cucc (vagy pl. újratelepít) akkor reszeltek. Ez így van jól, ez az értelme az ilyen programoknak. Nem kell olyasmit csinálni, amit nem ér az ember...

The only real valuable thing is intuition.

(#26831) fsztm174


fsztm174
csendes tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám és nem tudom, hogy mit csináljak.-Ha utasítjuk az xp-t kikapcsoláskor hogy törölje a virtuális memóriát(lapozófájlt), akkor idításkor gyorsabb lesz a memória kezelés és gyorsabban boot-ol.Viszont megnöveli a kikapcsolás idejét.
Módosítsuk a REGEDIT-tel:HKEY_LOCAL_MACHINE\ SYSTEM\ CurrentControlSet\ Control\ Session Manager\ Memory Management kulcsra menjünk és az itt található ClearPageFileAtShutdown bejegyzés értékét módosítsuk 1-re. Viszont mennyivel növeli meg? Mert nálam nem, hogy megnöveli de ki se akar kapcsolni.
Előre is köszi a segítséget.

(#26832) Cinege1 válasza canniball (#26828) üzenetére


Cinege1
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm :D

(#26833) Tomi7887 válasza Biriboyka (#26728) üzenetére


Tomi7887
aktív tag

Ha már itt vagyok és így szóba hoztad, hadd kérdezzem már meg mi a tapasztalatotok xp alatt nromálisan működővirusirtóval - azaz ki mit használ? nekem a symantec megfog mindent de ketyegtet is folyamatosan, azt látom hogy a KIS sem az igazi.. de akkor melyik?

-

(#26834) ollie válasza Tomi7887 (#26833) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem az Avast-al nem volt semmi gondom, és csak a Microsoft Security Essentials Beta miatt töröltem le.

***

(#26835) localhost válasza Tomi7887 (#26833) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kérdezd meg a vírusirtós topicban.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#26836) Biriboyka válasza Tomi7887 (#26833) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Én KIS-t használok, megfelelne ha nem növelné meg a betöltési időt. ;] ;]

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#26837) cigam válasza Biriboyka (#26836) üzenetére


cigam
félisten

Elég kockának érzem magam, de vagy 2 percig gondolkodtam mijaza KIS.
Aztán leesett hogy KasperskyInternetSecurty :)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26838) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!

Valamiért 1-2 naponta egyszer kékhalállal elpatkol a gépem. Mitől van ez? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26839) cigam válasza Killing (#26838) üzenetére


cigam
félisten

Akármitöl is lehet. Viszont azon a szép kék képernyőn rengeteg a hibát kiváltó okra utaló üzenet létezik.
Nincs túlhajtva? Esetleg eressz neki egy memtest-et, de a hibaüzi pontos ismeretetése esetén pontosabb választ kaphatsz.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26840) kételkedem válasza Killing (#26838) üzenetére


kételkedem
addikt

A kékhalál gyakori oka a memória hibája. Töltsd le memtest86-ot, készíts boot cd-t, indíts el róla a gépet, aztán várj néhány órát türelemmel.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26841) Killing válasza kételkedem (#26840) üzenetére


Killing
addikt

Majd holnap megpróbálom. :R De eddig semmi baja nem volt. Pedig már fél éve hibátlan. :F
cigam: Nincs túlhajtva, de nagyon-nagyon poros. A vírusírtó ha megy már sípol mert melege van. Ilyenkor kilövöm a vírusírtót hogy ne égjen le. :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26842) kételkedem válasza Killing (#26841) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha mondjuk először kitakarítanád a gépet, hogy ne süljön meg és csak utána futtatnád a memtestet? :P :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26843) Killing válasza kételkedem (#26842) üzenetére


Killing
addikt

Erre nem gondoltam. :DD De nem lehet hogy a meleg miatt kékhalálozik?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26844) andy83 válasza Killing (#26843) üzenetére


andy83
aktív tag

A hét elején pont ez volt a baja a laptopomnak. :DD

Folyton túlmelegedett, és akkor jött a kékhalál, és az újra indítás. Ha lehűlt, utána újra tudtam használni, aztán megint megfőtt, és kékhalál...
Elvittem egy szervizbe, és ott a memtest egyből kidobta, hogy rossz a memória. Kicserélték, kicsit kitakarították, és azóta tökéletesen működik, 60° fölé nem is megy. Ott, mikor tesztelték, 71-72°-on halt meg.

facebook.com/SzeretekMozizni

(#26845) EmberXY válasza fsztm174 (#26831) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha a registry-ben turkálsz, legyél óvatos, mert könnyen el lehet rontani a rendszert..
Ha mindenáron "gyorsitani" akarod a gépet, akkor itt egy progi, ami leirásokat tartalmaz, ha esetleg még nem találkoztál vele.
Fontos kiemelni, hogy nem nyúl semmihez, csak leirja, hogy mit hogyan kell, igy a felhasználó maga dönti el, hogy mit csinál vagy mit nem.
Egyszer én is átnyálaztam, van benne egy-két érdekes dolog, a nagy része már "elavult", de lehet még találni bőven működő megoldásokat..
Sok sikert....

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#26846) Tosee válasza TrollBalint (#26829) üzenetére


Tosee
őstag

hát igen sajnos... ennek is megvan a maga hátránya! Természetesen ha olyan használja aki ért hozzá, annak megéri! De annyi biztos, hogy aki nem ért hozzá az könnyen a maga csapdájába eshet a használat során! ;]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#26847) rdi


rdi
veterán

Üdv,
egy érdekes esetem volt a napokban. Egy hirtelen magától újrainduló számítógépen sorozatos újraindulások után csak sokadik alkalommal áll fel a rendszer.
Hardverhibára gyanakodom, de azért megpróbáltam a rendszert frissíteni.
A tulaj ideadta a telepítő lemezt, végrehajtottam a szokásos feladatsort, s amikor a licensz kulcshoz értünk, begépeltem a szg. oldalára ragasztottat.
Kiderült, hogy az egy másik telepítő kódja :)))) ha ha ha, amit nem találtunk.
Volt tehát egy telepítő lemez kulcs nélkül, meg egy kulcs telepítő lemez nélkül. Innen is tiszteltetem a felhasználót.
Akkor úgy hagytam a gépet, következő nap elvittem a saját telepítő lemezemet, modom kipróbálom. Nos elindul, ám amikor a rendszer felkínálja a választást a telepítés javítás kilépés lehetőségek között, nem reagál a billentyűzetre (a billentyűzet jó, bios alatt működik).
Na innen nem tudom, hogyan tovább.
Hardverellenőrzést majd csinálok, de miért nem fut le az én win xp -ém, ha előtte a másik gond nélkül települt (volna)?

Fej! Tor! Potroh!

(#26848) newgamer


newgamer
aktív tag

Pontosan hogy is van az XP mennyi memóriát tud kezelni maximum 3,5GB-ot ugye a VGA RAMmal együtt?

(#26849) kraftxld válasza newgamer (#26848) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#26850) jaja1981


jaja1981
addikt

Sziasztok!
Egy gyors kérdés.
Hogyan tudok az SP3-ból SP1-et csinálni.
Persze csak úgy, hogy a program, amit telepíteni akarok SP1-nek lássa a win-em.
A következő van:
A letöltő gépembe szeretnék egy USB 2.0 kártyát tenni.
Meg is vettem, CD van hozz.
Ha berakom a gépbe, és elkezdi a win telepíteni, megtalálja, de reset lesz.
Ugyan ez csökkentett módban is.
Gondoltam kártya ki, először gyári driver fel.
Na, az meg nem megy, mert nem SP1 a win-em, és csak azon hajlandó futni.
GTA-nűl, vagy valamelyik proginál már láttam olyat, hogy registry módosításnál be lehet csapni a programokat, hogy amit kiolvas a szerint SP1 a win.
Erre kérnék segítséget.

Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.