Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12392) BukottHangya válasza petyus_ (#12390) üzenetére


BukottHangya
csendes tag

nekem k8n alaplapom van, és sp3 után az integrált ethernet drivert lassabban tölti be, nem arról van szó hogy nincs internet, hanem sokkal tovább töltibe, így akár boot végezte után 2-3 percig sincs internet és ha boot után manuálisan szeretnék csatlakozni (azt hittem ezzel felgyorsíthatom a folyamatot) akkor meg minden csak mégjobban belassul. Szóval az nforce-os integrált ethernet kártyát és a cool n quiet et nem szereti nálam az sp3. Mostanában nem sok időm van, és sok megoldás még nem jött elő. Én úgy vagyok, ha nem ad ki a microfos egy javítást, vagy akármit, akkor visszaállok a legfrissebb SP2re (asszem márciusi) és letiltom a további frissítéseket. A több éve használt, agyon ide-oda telepítgetett sp2-es rendszerem is gyorsabb volt mint ez az sp3-as format c után.

Szóval petyus, ha adsz neki pár perc gondolkodási időt, akkor lesz net (illetve én beállítottam az internet optionsban, hogy azonnal csatlakozzon ahogy tud... így mintha 3 perc gondolkodási idő helyett csak 2 perc kéne neki) eh...

Van egy összeesküvés elméletem, miszerint, most mindenkit ki akarnak borítani az sp3-al, hogy átálljunk valami másra... hm

Amúgy nem azért hívták vissza mert kompatibilitási problémák merültek föl? Ezek szerint hozzá se nyúltak azokhoz a problémákhoz, vagy a felét figyelmen kívül hagyták?

Na mindegy.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.