Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40728) Zsírkrétamen válasza deadwing (#40725) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Öhhm. Igazság az, hogy amikor összeraktuk ezt a gépet (~3 éve) nem igazán értettem még annyira a dologhoz, beadtuk egy boltba hogy rakják össze és rakjanak rá wint. Abban az időben volt még szervizelve párszor a gép, senki nem szólt, nem csinálta meg. Olyan 2 éve már nekem is feltűnt, hogy logikusan ennek nem így kéne lennie, de nem volt semmi problémám vele, meg igazából nem sokáig foglalkoztatott a dolog. Na mindjárt arébbteszem akkor :DDD

Megfordítom akkor, aztán nem nézek arra, biztos szúrni fogja a szemem. 90fokos csatik akkor lesznek, ha jövőre konfigot-gépházat váltok, kikerül a 240-es radi, a morára meg kerül venti. Akkor úgy is meg kell bontanom mindent, majd kicsit esztétikusabban pakolok :K

Nem! Tudom hogy mire gondoltál, a két csonk helyzete pont forduljon meg. 90 fokba amúgy se tudnám rakni, szerintem a csövek nem engednék. A bemenő csonk legyen alul, a kimenő meg felül, ergo pont fordítva, mint ahogy most van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.