Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Barthezz2 válasza Davetim (#732) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Bocsánat, a napokban nem voltam gépközelben..

Igen, pontosan erre gondoltam. Persze, én sem azt várom, hogy a földút tükör sima legyen, dehogy is, csak itt úgy tűnt, mintha úgy törne, mint az 1-ben is, azaz nem gödör miatt, hanem félresikerült programozás okán.
De bízzunk benne, hogy tényleg kisimultak az utak :)

Everybody lies.

(#752) DigitXT válasza csoli31 (#740) üzenetére


DigitXT
félisten

Jaja: én pont ezért meg sem néztem ezt a szavazást... Majd ha megjelent, játszottam vele. és év vége van...

(#753) szabod válasza Mosquitoo (#739) üzenetére


szabod
senior tag

Már az 1. helyen van :DD

(#754) StormLine válasza Enton (#750) üzenetére


StormLine
senior tag

két videó jött mostanában: az Oakenfold (ami az IGNen volt először) és az Environments (ami a GameSpoton volt először). az Environments már fent van a Gamersydeon is, annak jobb a minősége is meg nincs rajta vízjel. úgyhogy ami most hiányzik jó minőségben az az Oakenfold. de köszi, letöltöttem a tiedet is.

(#755) szacsee válasza StormLine (#754) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ez nem gyó?
Esetleg ez?

(#756) StormLine válasza szacsee (#755) üzenetére


StormLine
senior tag

háát a Gamersydeosok 5-7 Mbpsesek, ezek meg 1-2. majd még túrom a netet.

(#757) StormLine válasza StormLine (#756) üzenetére


StormLine
senior tag

na mit találtam: [link], [link]. szal megvan az Oakenfold és az Environments is jó minőségben, szal teszek fel majd képeket mind2ből jövő héten. a hivatalos honlapon is fent van már mind2, meg egy háttérkép 2 felbontásban: VIP. aki nincs regelve eléri őket a közvetlen linkeken: 1920x1200, 1600x1200.

(#758) szabod válasza StormLine (#757) üzenetére


szabod
senior tag

Viszont a szavazást nem a TDU2 nyetre meg annak ellenéresem, hogy több ezerrel vezetett. Állítólag csalás történt és egy csomó szavazatot töröltek, így a Gran Turismo 5 nyert :((( Nem mintha ennek lenne bármi következménye, ez még nem az év játéka szavazás volt, szerencsére.

(#759) TESCO-Zsömle válasza szabod (#758) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha kiadnák PC-re, nálunk is valszeg a GT5 nyerne... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#760) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Pang a pitty, vagy miaszöz? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#761) Tibiajax válasza TESCO-Zsömle (#760) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne félj, szeptember közepén már nem fog pangani...

(#762) StormLine válasza TESCO-Zsömle (#760) üzenetére


StormLine
senior tag

mindenki megkapta az ingame üzenetet TDU1ben? :))

(#763) csoli31 válasza StormLine (#762) üzenetére


csoli31
aktív tag

Vegyétek semmisnek mert kamu, és más felhívást is ami a bétával kapcsolatos!!!
Az Atarinál cáfolták, hogy ők küldték volna! Ők a saját hivatalos oldalukon már közzétették a bétára a felhívást, minden más kamu!

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#764) bazso29


bazso29
aktív tag

Nyálcsorgatós.. reklám. :)

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#765) manoarc válasza bazso29 (#764) üzenetére


manoarc
senior tag

Nagyon fincsi beharangozó.Remélem a többi modellről is mind kapunk 1-1 vidit :)

{。^◕‿◕^。}

(#766) szabod válasza manoarc (#765) üzenetére


szabod
senior tag

Annyi nap nincs már hátra a megjelenésig, mint a mennyi kocsi lesz benne :DDD
Persze egy nap többet is lehet mutatni, de felesleges amúgy :)

(#767) StormLine válasza csoli31 (#763) üzenetére


StormLine
senior tag

a TDU1beli ingame üzenet nem kamu és nem cáfolták. az ingame news küldéshez csalók nem férnek hozzá, csak a játék készítője/kiadója/stb. az üzenetben pedig nem maga a TDU2 béta jelentkezés van hanem így kedveznek azoknak akik még most is tolják a TDU1et neten.
ami kamu az az ha kapsz egy emailt egy ATARL nevű feladótól kis betűvel írva, ami hasonlít az Atarira de nem az de a küldők így akarják átverni az embereket (ezt hívják social engineeringnek/phishingnek/adathalászatnak). én nem kaptam ien mailt de itt olvastam róla: [link]

jó a videó :)

(#768) bazso29


bazso29
aktív tag

Folytatódik az Aston mánia 4 új képpel.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#769) StormLine válasza StormLine (#757) üzenetére


StormLine
senior tag

Oakenfold és Environments cucca felrakva: tdu2.atw.hu. az Astonosból 1920as felbontású lesz ha sikerül megoldanom neki a tárhelyet.

(#770) Rossi válasza manoarc (#765) üzenetére


Rossi
addikt

Pöpec a fényezés... :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#771) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Hát ha minden kocsit ilyen minőségben megcsinálnak mint az Aston-t (véleményem szerint meg is fognak) akkor egyértelmű hogy számomra 2010-es legjobb vétel az játék úgy ahogy van, nehezen telik ez a 2 hónap... :K

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#772) bazso29


bazso29
aktív tag

Elindult a zárt béta, nem megy a hivatalos weboldal se. Kíváncsi vagyok van-e ph-n valaki, aki tesztelhet.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#773) Enton válasza bazso29 (#772) üzenetére


Enton
addikt

Hát nekem nem jött levél. Gondolom akkor már nem is nagyon lehet reménykedni. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#774) bazso29 válasza Enton (#773) üzenetére


bazso29
aktív tag

Állítólag fogják bővíteni a zárt bétát, de szerintem ez csak pletyka. Majd két hónap múlva játszhatunk.. nem is olyan sok, főleg, hogy gépet kell vennem. :)
Közben újra elindult a weboldal.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#775) TESCO-Zsömle válasza bazso29 (#772) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem megy az oldal...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#776) czundermák válasza bazso29 (#774) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Remélem NFS World-höz hasonlóan 2-2 hetente lessz ilyen alkalom :K Ha nem az se baj, legalább a meglepetés ereje fog lenyűgözni :R

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#777) zuchy


zuchy
őstag

Hali!

Szerintem én bejutottam a bétába. Holnap kipróbálom. SG-n is van egy ember biztosan, azt írta, hogy csak Oahu van, és 25 kocsi, meg hogy tettszett neki.

Előtte elküldtem erre a beta@tesdriveunlimmited-re a TDU1-es felhasználómat. Honnan jött a béta meghívó? Hát persze, hogy a beta@testdriveunlimited-ről. Persze, gondolom mások is elküldték arra a sajátjukat.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#778) szabod válasza zuchy (#777) üzenetére


szabod
senior tag

Remélem azt is elolvastad a hsz-ében, amit a spoilerbe írt. Ha nem akkor idézném:
"Aki pedig eztet elhiszi, meg is érdemli" :U

(#779) zuchy válasza szabod (#778) üzenetére


zuchy
őstag

Jó, azt nem láttam. :P Mondjuk eleve nem is lehet publikálni semmit.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#780) StormLine válasza bazso29 (#772) üzenetére


StormLine
senior tag

zuchyn kívül 1 emberről tudok. az NDA nem éppen erősíti a hírfolyamot xd
se screenshot, se videó, se hír nem engedélyezett (kivéve ha úgyis publikus). és nézzétek a mailjeiteket, mert szerintem még fognak osztani meghívót.

(#781) zuchy


zuchy
őstag

Meg most valami gebasz is van mert letölteni sehol nem lehet, de már írták, hogy dolgoznak rajta. Majd jó angolosok segítségét igényelném később. :)

PC-STYLE.hu

(#782) TESCO-Zsömle válasza zuchy (#781) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jelentkeztél úgy, hogy nem tudsz angolul? Reportokat hogy fogod akkor megírni a szerv felé? :F

StormLine

Hát, remélem én is beleesek... Jó volna valami erre a hérte, ami kicsit pozitív.

(Most kaptam visszaigazolást 2 állás úgyében... Kereshetek tovább...)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#783) szabod válasza StormLine (#780) üzenetére


szabod
senior tag

De ez amúgy akkora hülyeség. Honnan a francból tudják, hogy te most itt a bétáról beszélsz? Mert még egy videót vagy egy képet megtalálhatnak, de most nem fognak 6 millió oldalt végignyálazni 50 nyelven, hátha valaki a TDU2-ről írt. Meg egy képnél is hogy bizonyítsák rád, hogy te tetted fel? Nem értem mit kell itt titkolózni, ígyis-úgyis lesz nem 1 ember aki videókat képeket, meg mindenféle infót ki fog szivárogtatni. Mondjuk ha azt meg tudnák oldani, hogy fraps-szel meg minden egyéb videó/képlopóval ne tudjál kimenteni semmit sem a játékból, az sem lenne megoldás, mert akkor lekamerázod és kész. Szóval én nem sok értelmét látom ennek. :U Le merem fogadni, hogy mihelyst elindul a béta rendesen nem kell egy nap és máris gyönyörködhetünk a játékban. :K

(#784) TESCO-Zsömle válasza szabod (#783) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyszerü... Mindenki másmilyen autót kap, és kész. Autó alapján beazonosítható az elkövető...

Azt hiszem, 200 bétateszter elég egy zárt bétához, vagy nem? :P

De ha korlátozott az autó-készlet, akkor sincs túl sok esély rá, hogy valakinek 1:1-ben ugyanolyan autója legyen, mint neked. Mert ugye Customization, meg mifene...
Meg aztán... Te kockáztatnál kizárást, esetleg egy NDA-pert csak azért, hogy pár türelmetlen ember 2 hónappal előbb lásson néhány ingame képet?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#785) zuchy válasza TESCO-Zsömle (#784) üzenetére


zuchy
őstag

NDA-pert Isten ments. :N Én úgy hallottam, hogy 1000 teszter lesz.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#786) szabod válasza TESCO-Zsömle (#784) üzenetére


szabod
senior tag

Hát szerintem nagy ívben sz@rnának ők arra, hogy perekkel foglalkozzanak. Megadok hamis adatokat, egy internetkávézóban, hogy nég IP alapján se nyomozzanak le oszt kész. Ha meg képet csinálok, feltöltöm vmilyen képmegosztó oldalra privátként, vagy egy rarban data.hu-ra és csak nektek adnám meg a linket. Meg lehet itt oldani mindent, úgyhogy én nyugodtan ülök és várom a képeket, vagy ha esetleg bekerülök, akkor meg küldöm majd ezerrel :)

(#787) zuchy válasza szabod (#786) üzenetére


zuchy
őstag

A nyilatkozatban benne van, hogy tudják a nevedet, IP címedet, a konfigurációdat és az emailcímedet is. Gondolom mindegyik teszternek van egy száma, ha 1000 van, akkor 000-999-ig. Én biztos nem fogok játszani ezzel, ez kemény DNA, jobb félni, mint megijedni. Amúgy csak páran játszottak vele eddig, mert most meg nem lehet letölteni. Valamit dolgoznak rajta a srácok.
Viszont a béta fórumokon már vannak élménybeszámolók is, igaz rövidek....
Szeretnék is írni dolgokat, csak nem tudom mit lehet és mit nem. :O :U
Annyit talán elmondhatok, hogy csak győzzük kivárni a megjelenését. ;)

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#788) szabod válasza zuchy (#787) üzenetére


szabod
senior tag

Szerintem ennek ellenére is ki lehet játszani valahogy, de ha félsz én megértem, lehet ha engem nyomtak volna be akkor én is így tennék, a fentebb írtak ellenére is :) Viszont írni szerintem írhatsz róla bátran, mert azt már tényleg nem fogják lenyomozni, meg a legtöbb dolgot úgyis látni kell inkább. Remélem pár héten belül már open beta lesz :)

(#789) zuchy válasza szabod (#788) üzenetére


zuchy
őstag

Hát konkrétan ez van benne:

* You must be 13 or older and not affiliated with the press or game industry, unless you receive special permission from Atari.
* The Game will not be available 24 hours a day, 7 days a week.
* You may not share your Beta account with anyone else.
* You may not post any screenshots, videos or comments about the game unless you receive explicit written permission from Atari.
* Atari has the right to use any comments you make and any data you generate in any way it sees fit.
* You must abide by the Code of Conduct.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#790) szabod válasza zuchy (#789) üzenetére


szabod
senior tag

Ezek szerint valamikor engedni fogják hogy képeket videókat ossz meg róla, de amíg nem kapod meg az engedélyt nem lehet. Gondolom majd akkor kapod, ha lesz open beta. :) Mindenestre azt hogy kommenteket írj róla úgysem tudják megtiltani, mert hát nem fognak minden fórumot megnézni hátha valahol az egyik bétateszter kikotyogott vmit. :U

(#791) TESCO-Zsömle válasza zuchy (#789) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

* You may not post any screenshots, videos or comments about the game unless you receive explicit written permission from Atari.
* Atari has the right to use any comments you make and any data you generate in any way it sees fit.

Fordító be:
*Jogában áll hallgatni.
*Bármi, amit mond, felhasználható ön ellen a bíróságon.

;]

szabod: Nincs is rá szükség. Elég, ha 1 firkász rátalál és rittyent egy hírt belőle. Firkász lennék, én is megírnám. Simán. Egyrészt az a dolgom, hogy felkutassam a hírt is kikürtöljem, másrészt onnantól, hogy fórumra tette, az szabad infó...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#792) rgtc


rgtc
csendes tag

Zuchy, mekkora egy makker vagy :DD :Y

xbox: rgtchu

(#793) TESCO-Zsömle válasza zuchy (#789) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De én még mindíg azt nem tudom, hogy ha nem tudsz angolul akkor hogyan fogod a reportokat érthetően megírni anélkül, hogy információt szolgáltatnál ki harmadik személynek.

Mert ugye a béta-teszt nem azért van, hogy jól érezd magad. Ez lényegében ingyen munka. Hibakeresés. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#794) Tibiajax válasza TESCO-Zsömle (#793) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

valld be, az irigység ölt csak tested a hszeidben, Zsömle.....
:o

(#795) zuchy válasza TESCO-Zsömle (#793) üzenetére


zuchy
őstag

Ne aggódj, meg lesznek keresve a hibák. :) Amúgy meg ha eljutottál egy szintre akkor automatikusan újrakezded. És úgy vettem ki, hogy egyetlenegy kocsi van csak benne. Bár ahhoz tényleg ki kéne már próbálni. :) De nem rajtam múlik a dolog.
Szerintem elég sokan jelentkeztek a bétára angol tudás hiányában. :) Meg ha biztosra akartak volna menni, akkor csak az usából, angliából, meg asztráliából, meg egy pár angol gyarmatból sorsoltak volna.De nem is azt mondom, hogy egy szót se tudok angolból... :)

PC-STYLE.hu

(#796) TESCO-Zsömle válasza Tibiajax (#794) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak próbálom felkészíteni, hogy mire számíthat.

APB bétatesztje nem volt gyaloggalopp. Mikor bekerültem egy bughalmaz volt az egész. Radeonokon csak diavetítés ment. A bétatesztnek köszönhetem, hogy letettem a megvételéről. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#797) bazso29 válasza zuchy (#795) üzenetére


bazso29
aktív tag

A képek alapján nem kell sokat keresgélni. :D Egyébként van aki meg úgy jelentkezett, hogy a gépe alkalmatlan rá. Nem is bánom, hogy nem próbálhatom ki a képregényt. Lényeg, hogy álmomban már kipróbálhattam és nagyon jó volt. :D

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#798) zuchy válasza bazso29 (#797) üzenetére


zuchy
őstag

A gépigénnyel kapcsolatban. Kell neki a videókártya, (bár ezt már az előzetesen bejelentett gépigénynél is tudni lehetett) HD5770-en 1920x1080-ban very high-on
8XAA-val 19-20 fps. Ram is 4GB ajánlott neki. Ugye nőtt a látótávolság, részletesebb lett a grafika, valamit valamiért. De a skálázhatósága jónak tűnik, Ha van Very H, akkor van High is Medium is meg Low is, gondolom én.

I7-el meg GTX260SLI-vel már jól megy. :D

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#799) bazso29 válasza zuchy (#798) üzenetére


bazso29
aktív tag

Leginkább arra leszek kíváncsi, hogy érdemes-e 4magos gépet venni a játék miatt, vagy elég egy felhúzott 2magos. Illetve intel vagy amd, és nvidia vagy ati fekszik jobban neki.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#800) TESCO-Zsömle válasza zuchy (#798) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Asszem akor le kell cserélnem a 4870-est... :O

Sebaj... Van még a piacon 4870x2... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.