Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) SzlobiG válasza polonic (#1993) üzenetére


SzlobiG
félisten

Lehet róla beszélni mivel lehetsz akár tesztelő is ez már tisztázva lett egy ideje, a játék elérése/letöltése/crack és egyéb warez hsz-ek tiltottak. Szal felesleges ezzel dobálózni.

(#2002) Barthezz2 válasza sagesz93 (#1992) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem értek egyet.
A PC-s beta után felüdülés volt. Végre minden beállítás úgy állított, ahogy kellett. Egy gagyi Genius Twinwheel FF kormánnyal próbáltam. Van FF, és az állítására is reagál(beta nem), szépen be lehet lőni, a fék is folyamatos, a lineíritást állítva full feltolva szinte be sem satuz padlófékkel sem. A gáz is jól adagolható.
A kocsik érezhetően másképp reagálnak néha. Noha sokkal nem mentem, de a jogsi megszerzésnél pér félét beadott, és éreztem különbséget köztük. Hardcore módban elég megtartani néha a kocsikat, és csúszkálnak is.
A cross jogsinál meg a teszteket elég volt letolni :D Szakadó esőben a terepen csak úgy farolgatott a Land Rover :C

A beta után sokkal jobb, szerintem simán hozza az 1-et. Nekem tetszik :)
Előrendelést nem ejtettem meg, de jövő héten irány a bolt :K

Everybody lies.

(#2003) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ha a szerző gépén mindössze erre képes a cucc, már most összesírom a párnámat...

Itt a videó.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2004) Enton válasza Barthezz2 (#2002) üzenetére


Enton
addikt

Nálam is elég furcsán viselkedik ez a FF mert annak van egy low med high beállítása meg felette egy csuszka mint vibration. G25 ről beszélek aminek van gyári beállítása is.
Komolyan semmi mást nem csinál csak remeg.
A egyben jobban el volt találva, vagyis ott jobb szerintem.
Itt viszont az utak vezethetőbbek.
Kiváncsi vagyok mennyire jevították ki a régi szigetet.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2005) fatal`


fatal`
titán

Kellemes csalódás lett a végleges verzió, amint összejön a lóvé irány a bolt. :)

(#2008) csoli31 válasza TESCO-Zsömle (#2003) üzenetére


csoli31
aktív tag

Én csak annyit mondok, hogy egy warez verzióból ne vonjon le senki semmilyen következtetést! :(( Volt már rá példa hogy az eredeti játék jobban futott mint a warez verzió.
Azt meg vedd figyelembe, hogy a frapsal éppen veszi a játékot, és még annak ellenére is röcenésmentes, és szerintem megvan neki még így is a stabil 60fps (holott a Fraps eleve megeszi a gépeket reggelire).

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#2009) SzlobiG válasza szacsee (#2006) üzenetére


SzlobiG
félisten

Várj egy kicsit monitoroztad a GPU kihasználtságokat?:)

Nálam full hd 4xaa high mellet fix 60 meg van és 70%-on megy mind2 gpu (alapon) Very highon játszhatatlan 30fps-ek repkednek ugyanilyen gpu kihasználtság mellett. Szal ami a lényeg, hogy kell hozzá profil utána jobb lesz.

Grafika: Szerintem elég jó, az első rész kicsit feltupírozva.

Tescozsömle: Ebből nem tudsz levonni következtetést sokkal szebb "élőbe" próbáld ki és meglátod, pont azért amit csoli kollega írt.

[ Szerkesztve ]

(#2012) Barthezz2 válasza szacsee (#2006) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az adatlapomnál lévő gépen, 1920x1080, 2xAA, Environment: medium, a többi vhigh éppen 30 felett szaladgál a min FPS. Kicsit jobb a graf, mint 1-nél, de ennyivel nem nyújt többet, hogy így fusson. Ezt mondtam én már a beta alatt is. De mindegy, nekem 30 felett már ok, megy és kész :)

Szerintem teljesen jó, én kb 1-2 órát toltam eddig, de bár nem tökéletes, simán lehet tolni vele.
Nálam simán 5.1. Bár játékban nem állítható, de 6ch a win alapbeállítás, és a játék is abban szól(nem, nem csak kiterjeszti 5 hangszóróra).

(#2004) Enton:
Na ok, az lehet, hogy nem profi. A kis Genius kormányom örül, hogy tud FF-et, szóval sokat nem is várok tőle :DDD
Én levettem a rezgést minimumra, az ff meg low, és így amit ez a kormány tud, ahhoz mérten ugyan úgy jó, mint más játéknál.

Everybody lies.

(#2013) szacsee válasza SzlobiG (#2011) üzenetére


szacsee
nagyúr

Majd 11 után kiderül. 3 napra nem szedek le semmiféle okos verziót, hogy összekoszolja MS büszkeségét a regisztrációs adatbázist.
No meg nincs is olyan bika netem, hogy ripsz-ropsz lejönne. Kivárom és kiderül mi a helyzet. :)

"Nálam simán 5.1. Bár játékban nem állítható, de 6ch a win alapbeállítás, és a játék is abban szól(nem, nem csak kiterjeszti 5 hangszóróra)." - ez nagyon jó hír, mert mintha írta volna valaki, hogy hátsó 2 kussol... azt hiszem SG-n is ... de lehet valami warezos XBOX huszár lehetett. :D

[ Szerkesztve ]

(#2014) zuchy


zuchy
őstag

Engem egy dolog nagyon idegesít, valamelyik videóban egyik kocsi leszabályzáson ment, pedig elvileg nem szabadna. Túl gyorsan eléri a végsebességét és leszabályoz. Ergo a légellenállás túl kicsi. TDU1-ben nem emlékszek olyanra, ami leszabályozva ment, még tuningolva se. Ott a végsebességet elég lassan érte el az ember és akkor se szabályzott le, maximum huzatásnál. De ebben huzatás se működik sajna, pedig ha nem tudnák az egy jó móka online... :(

(#2013) szacsee: Be lehet azt úgy állítani, hogy szóljon, nekem valami kitöltés a neve a vezérlőpaneljében. De attól még nem lesz 5.1 csatorna, max hátulról is az szól, ami elölről.
Azért jó volt a TDU1-ben a RUF-val, hátulról jött a motorhang. :))
Remélem beteszik patchben az 5.1-et. Amúgy rohadtúl látszik, hogy kevés idő volt rá. Idő=pénz.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#2015) Barthezz2 válasza szacsee (#2013) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Most direkt újra megnéztem, és nálam ciripelnek hátulról is a tücskök, úgyhogy nálam megy :)

(#2014) zuchy: Direkt írtam, hogy nem kiterjesztett 5.1. Azt nem figyeltem meg, annyira nem volt időm, hogy a jobb hátul lévő tücsök tényleg jobbra mögöttem van-e, de külön dübörög a mély, a szöveg középről jön, a fák meg oldalra suhannak el mellettem. Ennyi elég? :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#2016) szacsee válasza Barthezz2 (#2015) üzenetére


szacsee
nagyúr

Majd kiderül pénteken. :D

(#2017) Enton válasza Barthezz2 (#2012) üzenetére


Enton
addikt

Nálam szó szerint csak a rezgés van.
Akármin van a FF a 3 közül semmi extrát nem ad, ha a vibra le van vég akkor meg is mindegy min van a FF.
Kéne egy fordított FF kapcsoló mint az egyban talán akkor jó lenne.
De a betaban még normális volt az irányítás. itt meg csak vibra. :(

Az 5.1 nálam is jó, nincs semmi baja. :K

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2018) Barthezz2 válasza Enton (#2017) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Próbáld meg, hogy visszateszed alapra az irányítás beállításait, és ne keress rá, meg ne állítsd be a G25 profilját, hanem csak az alap billbeállításokat állítsd át a kormányfunkciókra. Hátha..

Everybody lies.

(#2019) SzlobiG válasza szacsee (#2013) üzenetére


SzlobiG
félisten

5.1 tényleg normálisan szól (x-fi).

(#2020) zuchy válasza Barthezz2 (#2015) üzenetére


zuchy
őstag

Ja bocs, azt nem vettem észre. Ajánlom is, hogy 5.1 legyen benne. :)

PC-STYLE.hu

(#2021) szacsee válasza SzlobiG (#2019) üzenetére


szacsee
nagyúr

Az frankó, akkor valamit félreolvastam.
2 hsz-om töröltettem mielőtt többet ártana, mint használna a téves infók miatt. :B

(#2022) fatal`


fatal`
titán

5.1 nálam is jó (Audigy LS)

(#2023) Remington


Remington
őstag

ez a véleményem a játékról. az irányítás, az autók viselkedése vmi okádék (billentyűzettel). hatalmasat csalódtam.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#2024) Enton válasza Barthezz2 (#2018) üzenetére


Enton
addikt

Az első 1-2 órában még alapban ugy volt aztán mondom megnézem hátha az javít rajta ha rákerestetem.
De csak a menüirányítást kaptam pluszba, plusz 10 perc minusz mire minden gombot amit már eddig beállítottam azt is elállította.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2025) smisa válasza Barthezz2 (#2012) üzenetére


smisa
őstag

Barthezz2 nézd meg, hogy felkapcsolja-e a VGA-t full ra mert nálam a 6850-t "az új demo" nem kapcsolja fel csak 300MHz-re a 775 helyet :F

(#2026) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Remélem, hogy tényleg jobban megy, mint a törtbéta, mert én ibiza be fogom próbálni pénteken a cuccot az Atomon. ;]

smisa: Ha 4870 az ajánlott, ezen a felbontáson és beállításon tejesen reálisak a kapott eredményei.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2027) smisa válasza TESCO-Zsömle (#2026) üzenetére


smisa
őstag

Ok ott lehet hogy igen csak nekem meg nem megy fel a gpu órajel ami ügye azért nem árt de pénteken jön az előrendelés :R

Múltkor olvastam hogy nicns benen minden szerintem itt a válasz hogy oldják meg: [link] ha már volt akkor bocsánat

(#2028) Barthezz2 válasza smisa (#2025) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Megnézném szivesen, de legelőbb holnap tudom, mert épp melóba tartok..

Más: nektek tényleg ennyire szar? Billel ugyan sokat nem toltam, de a kormányt belőve szerintem teljesen jó.

Everybody lies.

(#2029) smisa válasza Barthezz2 (#2028) üzenetére


smisa
őstag

Hát nekem az "új demo" nem szar csak idegesít ez a VGA gond mivel igy no AA és minden csak High de nekem bejön lehet fikázni de a TDU mindig az életérzésről szólt nkeem legalábbis :B

(#2030) Barthezz2 válasza smisa (#2029) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Legfrissebb driver? Dx? Ha nem, frissíts, hátha..

Everybody lies.

(#2031) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

na pénteken csapatás remélem összefutunk pár régi cimbivel :R

bendeguz_HUN

(#2032) TESCO-Zsömle válasza smisa (#2029) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem ilyesmi gondom volt a 4870-el SketcUp alatt. Segített, hogy csináltam egy CCC profilt, ahol fixen mentek az órajelek 3D módban.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2033) sagesz93 válasza Barthezz2 (#2002) üzenetére


sagesz93
addikt

Nem tudom mennyit játszottál az első résszel, de szerintem nem sokat. Vagy ha sokat, akkor nem úgy ahogy én :D
Viszont lehet bennem a hiba. Tudom is mi lehet...
Az lehet a gond, hogy én szombat - vasárnap tdu1-eztem, hc-ben DA off-al. NA ehhez képest ez a tdu 2 hardcore-ba olyan mintha nfs-eznék... Nagyon gyenge a "scriptelt" csúszás :D Vagyis annyira rendellenes, hogy azt el nem tudom mondani (külső nézet, biztos a kamera miatt)
Az én "gagyi" saitekemmel meg nem akar múkodni. Rohadt idegesítő, és az irányítást lehet emiatt húzom le. Land Rovert én is próbáltam, hát nem nagy dolog... A tuareg "már jobban tetszett"(hangra, és v10 tdi-re legalábbis..), jövök ki a hajtűből padlóval murván(persze visszaváltok), és lóf+szt nem csinál, megy tovább rendesen a verda.... Na ez mondjuk zavart, azért illett volna kaparni egy kicsit vagy valami.
na tőlem ennyi mára, nemtudom értelem mennyi van benne, épp hulla vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2034) smisa válasza TESCO-Zsömle (#2032) üzenetére


smisa
őstag

időközben egy restart emgoldota :W

(#2035) szacsee válasza smisa (#2034) üzenetére


szacsee
nagyúr

Far Cry 2 bench alatt is szarakodik, akkor gariztasd le!
Abu beírta a topikba, hogy HW hiba és cserélik. :)
Lehet csak driver gond, de próbát megér.
Szar kártyák tuti eldobják az agyukat azalatt a bench alatt.

[ Szerkesztve ]

(#2036) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nekem egyre jobban bejön a grafika vegyes érzelmeket kelt van ahol brutális van ahol átlagos az off road licenses pályák nagyon szépek voltak főleg az esős az ütött meg az autók is nagyon szépek zenék is bejövősek.:K

(#2037) smisa válasza szacsee (#2035) üzenetére


smisa
őstag

lehet de nem hiszem hogy a Saphire nem tartozik a nagy beszállítok közé :)

[ Szerkesztve ]

(#2038) polonic


polonic
félisten

Lemondtam az előrendelésemet. Megvárom a tapasztalatokat majd a megjelenés után. Aztán eldöntöm kell-e nekem.

(#2037) smisa

A sapphire az amd legnagyobb partnere.

[ Szerkesztve ]

(#2039) Skizz


Skizz
addikt

Nos, pár óra után találtam pár nem kívánatos jelenséget. 1.: Nem lehet teljes képernyőre tenni, meg 1920x1080-nal is látszik a keret, zavaró. 2.: laggol, városban nagyon, máshol el lehet viselni, de hosszútávon idegesít... Nálatok nem? 3.: eddig nem sok mindent próbáltam, de pl. az S5 és a V10 tuareg lomha, ahhoz képest, hogy hogy kene duborogniuk... Atestunk a ló túloldalára. 4.: a kormány érzékenységet nem lehet olyan jól belőni, mint az 1ben, vagy túl hirtelen reagál a kocsi, vagy nagyon nagyon későn. Egyelőre ennyi, ipodrol nincs türelmem többet írni. Ha a lagra meg a teljes képernyőre tudtok megoldást, írjatok legyszi.

(#2040) zuchy válasza Skizz (#2039) üzenetére


zuchy
őstag

Teljes képernyő: Alt + Enter. De érdekes, a bétában volt ezzel probléma, onnan vették a cracket? :U

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#2041) fatal` válasza Skizz (#2039) üzenetére


fatal`
titán

1. ALT+Enter, windows alapismeretek
2. environmental qualityt vedd lejjebb, sokat húz az fpsen, látványon nem annyit
3. hát nem tudom, touareg nem tűnt lomhának, s5-tel még nem mentem
4. lehet állítgatni, mondjuk én csak a deadzonet vettem lejjebb és így jónak tűnik

(#2042) fatal` válasza zuchy (#2040) üzenetére


fatal`
titán

Nem, szimplán a 069es verzió a teljes játék, amiben ez benne maradt. Én speciel örülök neki, hogy ablakban is lehet futtatni. Meg azok is, akiknek gyengébb a gépe de LCD monitorral rendelkeznek. Ha nem bírja a natív felbontást, lejjebb lehet venni és ablakban legalább nem mosott a kép, mint a legtöbb TN+F monitornál, ha nem natívban hajtod.

(#2043) Motion_Blur válasza SzlobiG (#2036) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Logitech G25-el nekem elég vegyesek az érzéseim.. az első részben mintha gyorsabbak lettek volna a reakciók, pedig nullás deadzone-al megyek. Furcsa még nagyon...

Te mivel nyomod?

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2044) Enton válasza Motion_Blur (#2043) üzenetére


Enton
addikt

Sokkal furcsább az egyhez képest.
Eddig már egyszer rákényszerültem, offroad-nál, hogy lejebb vegyebb a 900 fokot de utána azt a versenyt is megnyertem. ;]
Nálad van FF nem ilyen vacak vibra ami gondol egyet 50 ráz 80-nál ráz közben meg semmi még kigyorsításnál sem.
Hanyas LGS-es van fent hozzá?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2045) SzlobiG válasza Motion_Blur (#2043) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én billel tolok minden autós gémet.:)

(#2046) Skizz válasza fatal` (#2041) üzenetére


Skizz
addikt

Nem az fps a gond, a legrondább beallitasokon tukorsiman fut, illetve mégsem, mert lagol mint anno a far cry2 a radeonokon. Tehát más amikor akad, meg amikor lagol.
Egyébként alapvető probléma meg, hogy a q7 alapjarata 1000 fölött van. Elég illúzió romboló. Persze csak a belső órán...
"Windows alapismeretek" - azért remelem enélkül meg ember maradok. :N

(#2047) fatal` válasza Skizz (#2046) üzenetére


fatal`
titán

Laggolni csak neten tud valami lévén az magas pinget / csomagveszteséget jelent, így nem értem a problémát. Gondolom meg megakad, nekem viszont nem csinálja úgyhogy nem tudom mi okozza.

Q7 úgyahogy van borzalom, mert a hangjának semmi köze egy TDIhez :D

Persze, csak ma már vagy a 20. ember kérdezi (több fórumot egybevéve), és egyesek igen bicskanyitogató stílusban "mekkorafoseznemlehetkirakniteljesképnyőre" ezért már én is más stílusban állok a dolgokhoz :D

(#2048) Motion_Blur válasza Enton (#2044) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem is gagyi a force... 5.10. LGS

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2049) zuchy válasza fatal` (#2047) üzenetére


zuchy
őstag

Microlagg a jelenség neve. Elég szívás tud lenni. Talán még jobban meghúzott procival csökkenne, de a Q6600 elég kazán, tudom. Vsync segíthet, csak meg kell lennie a stabil 60fps-nek.

PC-STYLE.hu

(#2050) csoli31 válasza fatal` (#2047) üzenetére


csoli31
aktív tag

De az a legjobb az egészben, hogy egy warez verzió miatt mondják a játékra, hogy"szar" (az olyan apró bosszantó dolgok miatt, amik tutira nem lesznek benne az eredeti játékban). :U

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.