Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Enton


Enton
addikt

Igen, itt, most ti nagyon rávetemültetek 1 supersport autóra.
Meg, hogy 100L a tank, elméletileg az életben.
De ez játék, szerintetek mennyi idő kellene átírni azt 100L-t, 200-ra, bármire.
Főleg ha már le van kódolva a tankolás.
A legegyszerűbb az lenne ha 3 opció lenne minden autónál beállítható tankolás opció alatt:
-Off
-On Real (Valós gyári adatnak megfelelő mennyiségő üzemanyaghordozási tényező)
-On Costum (Saját magunk által beállított nagyságú tank a verda alatt)

Amugy is ugyis csak egy számláló az egész.
Fizikailag semmi köze se a megjelenítéshez se pedig a fizikai részhez (habár, versenyek alatt lehet fontos tényező lenne hogy teli a tank és hogy mekkora is az) hozzá kéne tartoznia, de nem tudok róla semmit sem. Így inkább nem is mondok hülyeséget.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#952) Rossi válasza Enton (#951) üzenetére


Rossi
addikt

Nem hinném, hogy az autó viselkedésébe bele fog számítani az üzemanyag tömege, de én az üzemanyag fogyasztást mindenképpen kikapcsolhatatlanul beletenném (max egy átugorható cutscene lehetne a tankolás móka), sokat javítana a játék realitásán.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#953) manoarc


manoarc
senior tag

Pénzért tankolás is kéne :D
Gáz 5let ?

{。^◕‿◕^。}

(#954) Tibiajax válasza Rossi (#952) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyetértek

(#955) haly


haly
őstag

Benéztem a topicba, és elég jó kis hírek vannak itt. ;)
Amúgy a tankolás benne lesz a játékba?
Ahogy a trailer-ből láttam a kabriók tetejének nyitogatása engem az nfs porsche-re emlékeztet.
Az volt ám a tuti game. Remélem jó lesz a game, mint az első rész.
Csak az a baj, hogy ezen a gépen nem fog elmenni :S

[ Szerkesztve ]

(#956) TESCO-Zsömle válasza haly (#955) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egy VGA-t kell cserélned és el van intézve...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#957) Enton


Enton
addikt

Hát ez nem semmi:

[link]

A megjelenést zokszó nélkül eltolták, de bulizni azt van idő.
A másik érdekes hogy ezen videó alapján még mindig 2010-et emlegetnek megjelenésnek.
Most akkor ez a videó régebbi, vagy nem mondtak pontos következő várható megjelenést, mert akárhogy számolgattuk mindig 2011-es megjelenés lett belőle, főleg a hivatalos bejelentés alapján.
Most akkor mi van itt?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#958) madstunt válasza TESCO-Zsömle (#956) üzenetére


madstunt
addikt

hát nekem teljes gépcsere lesz októberben, addig meg úgyse jön ki. najó 1-2 dolgot nemcserélek(wincsi meg vga) merthogy bótoltam elég olcsón egy HD4670-t. majd meglátjuk megy-e de mindenképpen necces lesz :D

(#959) haly válasza TESCO-Zsömle (#956) üzenetére


haly
őstag

Nem csak vga lesz cserélve. Minden. Méghozzá véleményem szerint egy elég kis pöpec gép lesz (5850,955be proci, 4gb-1333mhz ram, 400w)
A baj az, hogy ez sajna csak jövőre lesz meg :( , mert még nem dolgozhatok :W
De majd szüleimet megfűzöm, hogy szálljanak be egy monitorral :C
Addig is kibírom a farcry egyel FULL GRAFON omg :Y el sem hittem volna h megy fullon, amúgy szerintem ugyan akkora durranás volt, mint most a farcry 2, vagy crysis.

(#960) TESCO-Zsömle válasza haly (#959) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Q6600-ast semmi értelme lecserélni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#961) szacsee válasza Enton (#957) üzenetére


szacsee
nagyúr

Paul Oakenfold DJing the TDU2 party at E3 2010

Posted July 6, 2010

Tesco Zsömle: na ja, max ram és VGA az jónapot. G31-ben még talán a déli híd ami gyenge láncszem lehet, de nem szembetűnő egyáltalán játékok alatt... sőt. Nemrég dobtam össze egy IC7-el szerelt déli hidas konfigot 500-as WD-vel és meglepődtem milyen fürge.. :K
Q6600 meg még ma is szépen megállja a helyét főleg mert ha nem tévedek 8Mb L2 figyel rajta abban a lapban pedig lazán megy 3Ghz-et még a leg-antituningosabb példány is ami meg bőven elég játékra. PCI-E sávszélen meg felesleges parázni 5870/GTX480-ig elég a PCI-E 1.1 is bőven.

[ Szerkesztve ]

(#962) haly válasza TESCO-Zsömle (#960) üzenetére


haly
őstag

Igazából megmarad, mivel ez a családi gép és saját lesz.

(#963) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Nagyon remélem hogy ez igényesebben lesz kiadva lemezen, mert az előző rész úgy nézett ki formailag mint valami kalóz másolat. Fekete fehér képlenyomat a lemezen. Mikor megláttam az volt az első: "Ez meg mi?" Na az online-os mentésről meg nem is beszélve, hogy a profilt nem a serverre menti hanem a gépre és ha netán elveszik akkor kezdheted elölről az egész játékot. Egyszer sikerült a mentéseimet elveszteni. Nem is bajlódtam vele többet, gyorsan eladtam a játékot mert én nem szenvedem megint végig az időre való futamokat úgy hogy egy karcolás se legyen az autón. A taxizásról meg nem is beszélve...
Bízom benne hogy a második részben ezekre odafigyelnek

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#964) szacsee válasza VictorHUN (#963) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ne igyunk előre a medve bőrére, ez még a kulturált játékok közé tartozott. Ha a fontosabb küldetések után mentettél és XP alatt használtad a radial törlő alkalmazást akkor nem volt gubanc. Nem voltam sohasem a mentések híve, de egyszer belenyúltam a lecsóba azóta mindent mentek. Van, hogy lehal egy HDD, viszont az is előfordulhat, hogy a játék rosszul van megírva és elszáll a mentés (nagyon ritkán TDU-ban is volt ilyen, de ez még kezesbárány volt a DIRT-hez képest).
A serverre mentés szerintem azért is necces, mivel nem mindenki egy profillal játszik, illetve ha elfelejti a jelszót és nem tudja lekérni (megszünt e-mail stb miatt), akkor csinál újat. Ha azzal számolunk, hogy a lámák telepítésenként újat csinálnak, a profik max 2-t akkor is millióra rúghat a mentett profilok száma azt meg kezelni nem egyszerű.
Visszatérve az online-offline cucc mentéseire itt mentettél egy mappát és kész. GTA 4-nél pl 2 helyen kell mentened, mert a WL dolgokat ha nem mented, akkor bukó az online rész mentése... meg még 100 példát tudnék felhozni rá.
Ha jól tudom viszont van létező alkalmazás rá, hogy időközönként backupoljon mappákat teszőleges beállítás szerint. Haver pl ezzel menti az üzleti gépek adatainak nagy részét. Telepítés után beállítod, hogy melyik mappákat mentse és egy másik HDD-re USB stick-re rámenti. Ha nem tölti be a mentést akkor csak visszamásolod az utolsót és kész.

(#965) zuchy válasza haly (#959) üzenetére


zuchy
őstag

A gépedbe csak egy jobb VGA kéne, 2GB ram elég neki, a procid is elég, max meghúzod egy kicsit egy jobb hűtővel. De érdemes megvárni a tapasztalatokat, Nv, vagy ATi fekszik-e jobban neki. Egy HD5850, vagy GTX460 elég neki.

PC-STYLE.hu

(#966) haly válasza zuchy (#965) üzenetére


haly
őstag

á, ehhez nem nyúlok hozzá, de az új gépembe pont egy 5850-es lesz.
itt is an a táp és az egér nem végleges!

(#967) madstunt válasza szacsee (#964) üzenetére


madstunt
addikt

erre van olyan hogy elévülési idő...

(#968) Rossi válasza haly (#966) üzenetére


Rossi
addikt

Alaplapban kicsit alá lőttél a többi alkatrész színvonalának, nem?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#969) StormLine válasza madstunt (#967) üzenetére


StormLine
senior tag

úgy érted hogy ha szerveren lenne a mentés és Gipsz Jakab megvette a játékot és abbahagyta a játszást és x év múlva elővette és nem tudja onnan fojtatni a játékállását az rendben van?

(#970) Tibiajax válasza haly (#966) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ipon fizet neked a kis reklámért?

(#971) Oliverda válasza Tibiajax (#970) üzenetére


Oliverda
félisten

vaaan az a pénzt amiért te is belinkelnél egy ilyet biztos vagyok benne....

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#972) haly válasza Tibiajax (#970) üzenetére


haly
őstag

Ja, neeem, csak általában ott keresgélek, amúgy nem tudom feltűnt-e nektek az, hogy az 5850-es eltűnt egy kis időre a kínálatból, akkor 77k volt, kicsivel előbb 75k, most visszatették AZ EGYIKET, ami 85-ezerre kúszott fel... :W :W :W :W
U.i: a vicc meg az benne, hogy a vapor x-es hűtéssel rendelkező az olcsóbb :F

[ Szerkesztve ]

(#973) haly válasza Rossi (#968) üzenetére


haly
őstag

melyikre gondolsz?

(#974) Tibiajax válasza Oliverda (#971) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna..vöröskének is be kellett már röffenteni valamit..

:D

(#975) Rossi válasza haly (#973) üzenetére


Rossi
addikt

Csak a RAM drágább az alaplapnál. Én ilyen gépbe biztos nem 16k-s, és biztos nem Asrock deszkát raknék.

De végülis a te dolgod.

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#976) TESCO-Zsömle válasza Rossi (#975) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Most miér? Ha nem akar tuningolni, tökéletesen el lesz vele.

Bár akkor a BE proci is fölös, szóval... :P

Családi gépbe meg a Q6600 a sok szerintem. Feltételezem a család nem szokott renderelni és egyéb többszálas CPU-igényes alkalmazást futtatni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#977) szacsee válasza Rossi (#975) üzenetére


szacsee
nagyúr

Osztom a véleményed. Jók az Asrock lapok intel proci alá, de amd-nél felejtős sokak szerint.
Főleg olyan lap kellene aminek nem gond a phenom étvágya... jó tápellátó áramkörre gondolok.

(#978) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Esetleg érdemes volna megfontolni ezt. Ugyan nem az iPonban, de ~30k-ért megvehető, és nem webshop, szóval van hol reklamálni, ha baj van.

Tudom, hogy nem a leglegleg alaplap, de az ára sem az.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#979) haly válasza TESCO-Zsömle (#976) üzenetére


haly
őstag

Hát, akkor még kérdezek párat az alaplap topicban, de egyébként pontosan, hogy azt csinálja tesóm, vidiket renderel xD ráhibáztál, amúgy meg mondom ahhoz nem nyúlhatok hozzá szal.

(#980) zuchy


zuchy
őstag

Twitter / Lee Kriton

PC-STYLE.hu

(#981) madstunt válasza StormLine (#969) üzenetére


madstunt
addikt

mér battle.neten nem ez van? mikor még dio2őt toltam akkor volt ilyen 90napos elévülési idő. szvsz korrekt

(#982) StormLine válasza madstunt (#981) üzenetére


StormLine
senior tag

ja a Dio2 ien de ott a gépen is van valami mentés, de nemtom pontosan. mindenesetre én nem szeretem az elévülést. ha megveszek egy játékot akkor nem azzal a feltétellel akarok a mentéssel haladni hogy x időnként be kell lépnem, hanem korlátlanul. de a TDU2nél valamien szinten úgyis lesz a gépen mentés tárolva mivel lehet majd offline is játszani.

(#983) gduck válasza StormLine (#982) üzenetére


gduck
addikt

Miért kellene elévülnie? Ha megnézitek a TDU mentése 260KB. Egyáltalán nem okozna gondot milliós nagyságrendekben sem az hogy központilag tárolják :D

(#984) TESCO-Zsömle válasza gduck (#983) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hja... Egy 1,5TB-os vinyóra elférne 5millió mentés...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#985) madstunt válasza TESCO-Zsömle (#984) üzenetére


madstunt
addikt

jó csak lentebb a kolléga felvetette a dolgot én meg írtam rá egy megoldást. mondjuk valszeg most nagyobb mentések lesznek...

(#986) TESCO-Zsömle válasza madstunt (#985) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na jó, de érted...

Egy ilyen játéknál akkora szerverparkokról beszélünk, hogy a helységben simán lakni lehetne, és csak úgy röpködnek a kilowattok.

1,5TB meg egy vinyó. Egy. De ha a 10x-esét vesszük, az is csak 10 vinyó. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#987) madstunt válasza TESCO-Zsömle (#986) üzenetére


madstunt
addikt

csak mondom én erre válaszoltam anno az elévüléssel:
A serverre mentés szerintem azért is necces, mivel nem mindenki egy profillal játszik, illetve ha elfelejti a jelszót és nem tudja lekérni (megszünt e-mail stb miatt), akkor csinál újat. Ha azzal számolunk, hogy a lámák telepítésenként újat csinálnak, a profik max 2-t akkor is millióra rúghat a mentett profilok száma azt meg kezelni nem egyszerű.

abban egyetértek veled és meg sem kérdőjeleztelek hogy simán elférne az a sokmillió profil...

(#988) zuchy


zuchy
őstag

Ugyanolyan mentés van a TDU2-ben, mint az egyben.

Eden Games\Test Drive Unlimited 2 Beta\savegame\DieselZuchyHuN

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#989) StormLine válasza zuchy (#988) üzenetére


StormLine
senior tag

kicsit különbözik, de ez se foglal sokat, de ez még csak béta úgyhogy ne vonjunk le messzemenő következtetéseket, a kiadott verzióan lehet hogy máshogy lesz

(#990) sagesz93 válasza zuchy (#988) üzenetére


sagesz93
addikt

te már tolod ?

(#991) zuchy válasza StormLine (#989) üzenetére


zuchy
őstag

Lehet, de kreált egy sima Test Drive Unlimited 2 mappát is a béta mellé. A béta még nem megy....

PC-STYLE.hu

(#992) madstunt válasza StormLine (#989) üzenetére


madstunt
addikt

én csak onnan gondoltama növekedést mert több mindent kell majd menteni a többrétű customizáció miatt

(#993) Sonja


Sonja
veterán

Képek.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#994) nyusziharcos


nyusziharcos
tag

hali:D
szerintetek drága lesz és idén kész lesz?:D
LEHET RENDELNI
https://buy.metaboli.com/vnt/choixpaiement.html?partenaire=15&id_titre=1906&langue_page=en&affilie=&mode_achat=acheter

IGAZ KICSIT HUZOS:D DE MEGÉRI,

TDU nick: kistoldi :)

(#995) madstunt válasza nyusziharcos (#994) üzenetére


madstunt
addikt

már régóta lehet előrendelni :U

(#996) madstunt válasza Sonja (#993) üzenetére


madstunt
addikt

Lancia Delta=Jó játék lesz :)

(#997) haly válasza Sonja (#993) üzenetére


haly
őstag

azta, jó kocsik lesznek, remélem új 5850-en hasítani fog :P

(#998) Rossi válasza haly (#997) üzenetére


Rossi
addikt

Remélem az én új 5750-emen is...

ATI powa!

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#999) haly válasza Rossi (#998) üzenetére


haly
őstag

Elvileg kell neki egy gtx280-as.
Az 5750 meg dx10ben erősebb mint 11-ben és ugye a gtx280 is dx10es.
Szal sztem, neked elmegy highon, de nem hiszem hogy fullon.
Ha jól tudom :K

[ Szerkesztve ]

(#1000) szabod válasza madstunt (#996) üzenetére


szabod
senior tag

Pontosan :K (de nélküle is az lenne :P )
Mondjuk már ideje tudjuk, hogy lesz benne Delta.
és ezzel átléptük a "bűvös" ezres határt, remélem ha kijön a játék, lesz olyan jó és népszerű, hogy utolérjük az előd topikját...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.