Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) zuchy válasza StormLine (#100) üzenetére


zuchy
őstag

Igen, én is furcsállom, meg a másik, hogy a 3200km (2000 mérföld) a két szigetekkel és földutakkal több lenne. Eleve O'ahu 1000 mérföld csak aszfalttal, másik szigetre jutna szintén 1000 mérföld, föld és aszfalt utakra, ha O'ahu-ból kihagyják a földutakat.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#102) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Most nézem komolyabban....

"- 8 licenses ( maybe a driving school)" Menni kell majd szépen az autósiskolába, és jogsizni kell?? :DDD

Gipsz Jakab

(#103) fireproof


fireproof
őstag

Sziasztok.
Nekem is megvan a játék de nem szoktam vele játszani. Mi a játéknak a lényege? Versenyezni kell vagy mi? :DDD

(#104) StormLine válasza fireproof (#103) üzenetére


StormLine
senior tag

biztos vagy benne így fél éwel a megjelenés előtt? :DDD

(#105) fireproof válasza StormLine (#104) üzenetére


fireproof
őstag

Jah hoppá :D Az első részéről beszélek :D Rossz fórumba írtam bocsesz :D Na de miről is szól? :D

(#106) szabod


szabod
senior tag

"Dies verrät die aktuelle Ausgabe der Gamestar (06/2010).
Es heißt, dass O'ahu komplett überarbeitet wurde. Auch grafisch gab es Anpassungen, vor allem, um die wechselnden Tageszeiten und Wetterbedingungen zu berücksichtigen. Die Missionen wurden überarbeiten und sogar neue Wege (vor allem Off-Road) hinzugefügt.

Um nach Hawaii zu kommen, muss man ein gewisses Level erreicht haben. (Anm. d. Red.: In TDU1 konnte man mit dem Level aufstieg u.a. Ford Island und die Rennstrecke freischalten)
Außerdem wird man die Möglichkeit haben über die Flughäfen zwischen Ibiza und O’ahu zu pendeln.

"

Vagyis nagyjából a lényeg:
O'ahut teljesen felújítják grafikailag. Lesz napszak változás és időjárás is. Új küldetések és új utak is lesznek, ezek nagy része off-road.
Hawiira egy bizonyos szint elérése után juthatunk majd el. Olyan lesz kb mint amikor a TDU1-ben feloldotta versenypályát vagy Ford szigetet. A 2 sziget között a repülőtér igénybevételével (magyarul repülővel) tudunk majd közlekedni. Remélem egy Antonov AN-225 fog a reptéren minket várni :DD Azzal egy kisebb gépparkot el lehet szállítani. (mint a 2012-ben :DDD )

(#107) StormLine válasza fireproof (#105) üzenetére


StormLine
senior tag

Mosquitoo jól beszél: lehet versenyezni és az utakat is járni a haverokkal a neten. a TDU2ben is nagyjából ez lesz a lényeg :C

(#108) potha88


potha88
tag

Remélem a gépem vinni fogja :D

Mert akkor lecserélem azonnal ha nem fullon viszi majd :D

(#109) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Jííháá most fedeztem föl az egyik képen, lesz benne Aston Marton One-77! :DD

(#110) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez egyre jobb, csak bírja ki az ember, míg megjelenik :O
Egy gépigényre már kíváncsi lennék.. remélem erőmű nem kell neki, nincs kedvem gépet újítani.

Everybody lies.

(#111) TESCO-Zsömle válasza Jakab66[hun] (#95) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Később majd folytatom... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#112) Jakab66[hun] válasza TESCO-Zsömle (#111) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Ettől féltem.... :U

Gipsz Jakab

(#113) zuchy


zuchy
őstag

Állítólag hamarosan jön a trailer. [link]

PC-STYLE.hu

(#114) Sirandrish válasza szabod (#106) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nagyon nagyon jól hangzik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#115) Tibiajax válasza zuchy (#113) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerintem valaki szivatja itt a egész népet, a twitteren....
(ne legyen igazam)

(#116) zuchy válasza Tibiajax (#115) üzenetére


zuchy
őstag

Lehet. Majd az Update 5 az lesz, hogy jövőhétre halasztva, meg az utána levőn is. De azért jó lenne ha tényleg jönne az a trailer. Érdekes, mert nem hiszem, hogy most is hegesztenék azt a trailert, be jelentik x időpontra, de de rájönnek hogy hoppá, hiányzik még 200 képkocka.
Vagy már kész van, de akkor nem tudom minek csűrik csavarják, ha meg nics kész, akkor meg valaki szórakozik. :DDD

PC-STYLE.hu

(#117) Tibiajax válasza zuchy (#116) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen... kb ezért is van annyira hugyszaga az egésznek...

(#118) TESCO-Zsömle válasza Tibiajax (#117) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Aszundod, hugy szaga van? ;]

Lehöt, lehöt, maj envánik...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#119) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Szerintetek bízhatunk pl.: DX11-ben, és mondjuk nV PhysX-ben? ;]

Gipsz Jakab

(#120) TESCO-Zsömle válasza Jakab66[hun] (#119) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

DX11 kizárt, és ha van isten, nV se tesz nekünk keresztbe.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#121) Davetim


Davetim
tag

Én nagyon nem aggódnék a gépigény miatt, a PCGAMER-ből:

The original TDU left us at a junction. On its left: a road to realism, where Crysis-style visuals could meet a narrower, more conventional racer. On its right: MMO country, where behind the humble looks lives a world of opportunities. The sequel takes the latter - the right road -

(#122) Barthezz2 válasza Davetim (#121) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És ez most mi is? Csak nyomokban értem :B

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#123) Jakab66[hun] válasza TESCO-Zsömle (#120) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Én azért nem bánnám, ha lenne egy opció, mellyel állíthatnánk: Dx9 -> Dx10 -> Dx11... :U

Gipsz Jakab

(#124) Davetim válasza Barthezz2 (#122) üzenetére


Davetim
tag

Direkt nem próbáltam lefordítani, de a lényege az, hogy a TDU folytatásánál két lehetőségük volt, vagy csinálnak egy "Crysis" grafikájú, de korlátoltabb hagyományos autós játékot, vagy pedig az MMO-khoz hasonló, visszafogottabb kinézetű, de több lehetőséget kínáló programot, és ezek közül az utóbbi választották.

Most hogy meggondolom, ettől még éppen lehet brutál gépigénye, mert emögött pl annyi is lehet, hogy visszavettek a grafikai részletességből a nagy látótávolság érdekében. Na mindegy, azért nem érdektelen információ :))

(#125) Barthezz2 válasza Davetim (#124) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ja értem. Hát remélem a legjobbakat :)

Everybody lies.

(#126) zuchy


zuchy
őstag

Nem is kell Crysis-szerűnek kinéznie, elég ha egy kellemes grafikát tesznek alá, de a textúrák és a modellek kidolgozottsága azért legyen jó. :) A másik hogy mért nem csináltak Crysis-t belőle az az, hogy akkor sokaknak nem, vagy szarul futna, meg se vennék ha meglátnák a minimum konfigot. Amúgy a képekből amit le lehet szűrni, az egész pofás grafika, a TDU1-hez képest biztosan lesz előrelépés. Meg ennek a játéknak nem a legfontosabb eleme a grafika. A hangok, az irányítás, az mennyi élethű egy kocsi is sokat számít.

PC-STYLE.hu

(#127) TESCO-Zsömle válasza Jakab66[hun] (#123) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én viszont bánnám, mert akkor DX11 alatt csak is komoly butítás árán futna el, függetlenül a kártya teljesítményétől...

zuchy: Ez így hülyeség. A Crysis-nak se a minimum konfigja egetrengető, hanem a maximum. High beállításig nagyon szépen skálázódik a program, csak afölött száll el egy csöppet.
Az, hogy egy játék maximális beállításokkal fotórealisztikus látványt nyújt, nem egyenlő azzal, hogy minimumon nem fut el egy belépőszintű gépen, vagy akár egy laptopon. Az más kérdés, hogy utóbbi esetben "bűnronda", de ez már egy teljesen szubjektív megítélés...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#128) Jakab66[hun] válasza TESCO-Zsömle (#127) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Részben jogosnak érzem.... :K :B

Gipsz Jakab

(#129) fpeter07 válasza TESCO-Zsömle (#127) üzenetére


fpeter07
veterán

A PC játékosok körében Crysis = nagy gépigény...

(#130) TESCO-Zsömle válasza fpeter07 (#129) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor egy másik képlet:

PC játékosok köre = Hülye, hozzá nem értő emberek

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#131) Barthezz2 válasza TESCO-Zsömle (#127) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na de én mondjuk örülnék, ha nem csak minimumon, kocka grafikával futna el :) Szóval azért nem csak a minimum szintjét szeretném megütni, ezért bizakodom egy kulturált gépigényben.

Everybody lies.

(#132) zuchy válasza TESCO-Zsömle (#127) üzenetére


zuchy
őstag

Ja, csak a kérdés, hogy megtudták-e volna oldani azt amit a Crysisban, hogy nagyon vissza lehet skálázni a grafikát. TDU-ban van low medium high, meg HRD. :) Sok különbség nincs közte.
És ahogy néztem a képeket, a TDU1-es motort tupírozzák tovább. Biztos van a motorban sok tartalék grafikai szempontból... de mégse döntöttek mellette. A WOW-nak sincsen csoda grafikája, az is MMO. Persze nem azt mondom, hogy butítsák le, legyen egy egészséges, de sokak által rendes sebességgel futtatható motor. Gondolom ez volt a cél.
És szerintem nem kell panaszkodnunk. :)

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#133) StormLine


StormLine
senior tag

úgy néz ki nem fog erős gép kelleni neki (már ha a nagy látótáv közben nem szól)

(#134) Davetim válasza StormLine (#133) üzenetére


Davetim
tag

"Egy olyan motort fejlesztettünk ki, amely közelebb áll az MMO engine-ekhez, mint az AAA játékok többsége." Aki ezt a mondatot megfejti, az kap egy írásbeli dicséretet...

Hehe, először én is ezt akartam idézni a #121-ben, úgy tűnik nem csak én bizonytalanodtam el rajta :D Sok még itt a találgatás, de az összkép azért biztató.

[ Szerkesztve ]

(#135) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Kíváncsi leszek én arra a trailer-re... ;]

Gipsz Jakab

(#136) bazso29 válasza Tibiajax (#115) üzenetére


bazso29
aktív tag

Nevetséges az az ember.. most a holnappal poénkodik.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#137) csoli31


csoli31
aktív tag

Megérkezett a trailer.
TDU2 First Movie ;)

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#138) k4rL^ válasza csoli31 (#137) üzenetére


k4rL^
senior tag

Hatalmas
:Y

[ Szerkesztve ]

(#139) Barthezz2 válasza csoli31 (#137) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A kipörgő gumik füstje jónak tűnik, meg a reflektorok éjszaka is faszányosan néznek ki, úgy tűnik az utak sem darabosan dombosak. Ámbár jobban megnézve ahol a terepen megy lefele, majd fel, ott a holtponton törik.. :O
Viszont az az eső nekem nem bejövős, ahogy így ilyen cseppek jelennek meg a képernyőn, mintha a monitor lenne vizes, nem a szélvédő, arról nem beszélve, hogy külső nézetben ugyan az.. A terep meg egyenlőre úgy tűnik,mintha olyan lenne, mint egy sima aszfalt, csak a textúra más.

Remélem azért még csiszolgatnak rajta, de alakul ez rendesen :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#140) blazsey2 válasza csoli31 (#137) üzenetére


blazsey2
senior tag

Király :K remélem még ebben az évben megjelenik.

PSN ID:blazseydr

(#141) Pecc


Pecc
őstag

Holdfényben éjszakai cruise-ok...de jó lesz az majd:)
A hangokra kiváncsi leszek ha lesz valami in game video.

[ Szerkesztve ]

(#142) zuchy válasza csoli31 (#137) üzenetére


zuchy
őstag

:C

Sajnos törik az út, lehet látni, 1:04-től. Amúgy nagyon várós. :R

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#143) bazso29


bazso29
aktív tag

Jaj gyerekek naggyon jó! :)




- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#144) fpeter07 válasza csoli31 (#137) üzenetére


fpeter07
veterán

Az a tenger partos rész nem semmi.

(#145) Sirandrish válasza bazso29 (#143) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen, ez nagyon jó (főleg az Aston) de ha igaz akkor jövő márciusig kell várni

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#146) zuchy válasza Sirandrish (#145) üzenetére


zuchy
őstag

Mindenhol Fall in 2010 volt. Nem lenne jó, ha elcsúszna jövőre.

PC-STYLE.hu

(#147) TESCO-Zsömle válasza zuchy (#146) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem fog, csúszni, csak a PC-s verzó. Az is csak egy fél évet a konzolokhoz képest.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#148) Barthezz2 válasza TESCO-Zsömle (#147) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az épp elég.. sok.. :O

Everybody lies.

(#149) StormLine válasza csoli31 (#137) üzenetére


StormLine
senior tag

váá qjó :C

(#150) nap válasza csoli31 (#137) üzenetére


nap
addikt

Nem tűnik rossznak...
Remélem ismét sikerül egy ütős kis tracklistet összeállítani, mert gyakran még a kocsiban is az megy.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.