Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) bazso29


bazso29
aktív tag

Itt egy interjú az eden games vezető producerével.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#152) k4rL^ válasza bazso29 (#151) üzenetére


k4rL^
senior tag

Sok újat nem mondott, de legalább megerősítette ami eddig csak külföldi magazinokban volt

(#154) szabod


szabod
senior tag

Újabb infók a TDU2.fr-ről:

•Garage had an aquarium in it, in the background. He says the blue color of the TT is metalized, which makes him realize how much effort was put in the détails of the car. He confirms that you can clearly walk around your car, just like an FPS, but without seeing your hands. A special attention was paid to textures (leather, stitches, alcantra). He says he has never seen such a level of detail! (Subjective, I know, but nevertheless)

•Upon taking the car out, the island really feels like Ibiza, hot and dry! And the roads, which he was afraid of, were perfectly smooth. No more bumps!
•Skies are orange at dawn, just like real life. The whole “tint” changes
•The shadow of the car follows the position of the sun, just like we saw in the trailer with the buildings!

•When night falls, the lights in the houses start to light up. Nadal says traffic density will depend on the hour of the day (more fluid in the night).

•The day/night cycle and weather changes are the same for every player on the servers, which sounds logical (yet reassuring).
•In a thunderstorm (there are lightnings), the whole ambiance changes. You have the ability to put on and remove the roof of your convertible car. It’s not automatic!

•Physics have been completely reworked. Every car handles in a unique manner. For example a Mustang is completely different from a TT. Once again, the car doesn’t jump anymore on bumps, etc. He didn’t get to play the game, but he says the grip of the cars feels more realistic. **Something tells me the trailer's physics aren't representative!!**

•Crashes : only slight scratches, with minor deformations to the car’s body. At some point, the doors even open! They didn’t allow him to see any more damage (which makes me think there might be more). As we know, no influence on the car’s handling.
•ROLLOVERS are possible! Brakes glow red, like we saw.

•Clean and careful driving will be rewarded with money (a gauge on your screen) that will end up in your account!
•Draw distance is definitely longer than TDU1. You can see the roads on the other hill, and they’re the real roads, not some drawings.

•Clubs are easy to create and FULLY customizable : from HEAD TO TOE, even the wall colors and ceramic, etc. The more your club gains popularity, the more you have privileges, like exclusive cars! Their goal is to make you really long after those exclusive cars, knowing they’re difficult to obtain.
•Online is improved : you won’t get disconnected from your friends anymore. You create your own cruise and your friends can join you.
•You can walk around your house in first person, like an FPS, but without your hands. You can also interact with others with body language. You can also go in the Jacuzzi with a person (or more) you choose.
•You can create your own races, with starting and finish point, just like TDU1

•Another article (by Fabien) to come concerning online interactions, networking.

•Back to the house, Fabien sees other cars and, once again, is in awe (textures, details)
•Vinyls are available, in many shapes and forms, and you can put as much as you want!. Fabien claims he saw : "tribal stickers with a shark" (personnal note : "unfortunately")

•Hawaii is revamped, and roads are much smoother too. Original roads are included, PLUS off-road paths.

•Concludes by saying he says he’s really impressed with the beauty of the game. The wait is worth it! He will get to play it soon

Aki nem akar a fordítással bajlódani, az nézzen ide.

(#155) Barthezz2 válasza szabod (#154) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

•Upon taking the car out, the island really feels like Ibiza, hot and dry! And the roads, which he was afraid of, were perfectly smooth. No more bumps!

Legyen úgy, bár a videón nem ez látszik..

Everybody lies.

(#156) Davetim válasza Barthezz2 (#155) üzenetére


Davetim
tag

Az eredeti francia cikket próbáltam kibogozni google meg bing fordítóval, az alapján akár csak annyi is lehet, hogy talajszinten van az út. Ami jó hír, hogy Hawaiion is, tehát valamit biztosan nyúltak az utakhoz ott is. Ha valaki esetleg tud franciul, a második kép jobb oldalán lévő bekezdés az érdekes.

(#157) Sirandrish válasza zuchy (#146) üzenetére


Sirandrish
legenda

2010ősze vagy 2011 eleje...én így olvastam de legyen igazad :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#158) StormLine válasza Sirandrish (#157) üzenetére


StormLine
senior tag

ne riogasd már az embereket, a topik elején ezt már megbeszéltük. a hivatalos honlapon is 2010 ősz van és Nour Polloni (Eden Games Senior Producer) is azt mondta a 2 interjúban. ha van ennél frissebb/jobb forrásod akkor ne tartsd vissza. ha jön egy hivatalosan bejelentett csúszás akkor áérünk parázni akkor :Y

(#159) Dany007


Dany007
veterán

Gépigény? :D
Vagy még túl korai? :D
Arra leszek kíváncsi mennyire cseszi el a játék/autósélményt ez a simses megoldás. Mármint, hogy lehet majd sétálgatni meg ilyenek a karakterekkel...

(#160) TESCO-Zsömle válasza szabod (#154) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

•ROLLOVERS are possible!

Nah... Tanuhatom újra a vezetést... Nincs többé agressziven kanyarbavágás büntetlenül...

•Vinyls are available, in many shapes and forms, and you can put as much as you want!.

NFS Underground CopyPaste... Nem rossz, de ahhoz az életstílushoz, amit a TestDrive-ok képviselnek (és amivel az NFS is kezdte) ez nagyon nem illik...

A Sims-es dolog engem annyira nem zavar, bár tény, hogy akik jönnek, úgyse csetelni meg hasonlók szeretnének, hanem száguldozni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#161) StormLine válasza StormLine (#158) üzenetére


StormLine
senior tag

na közben találtam egy Gamepodos cikket ahol 2011et írnak de nem hivatkozik hivatalos forrásra.

még 1 cikk: GameSpot First Look

a trailer zenéje: Ellie Goulding - Under the Sheets (Jakwob Remix)
letöltés

Dany007: még nincs, de ezt írják a hivatalos honlapon is, ahova amúgy felkerült a trailer és 3 screenshot

(#162) Bull26


Bull26
tag

már nagyon várom :C

(#163) ubi91


ubi91
tag

arról eddig nem hallottam, de remélem a civilek viselkedését is teljesen átírják, és a kresz szerint fognak haladni, ismerni fogják a kanyarodási szabályt, stb. :)

(#164) fpeter07 válasza ubi91 (#163) üzenetére


fpeter07
veterán

Plussz ha lehetséges ha 2 sávos az út akkor az egyik mindig szabad maradjon? ;]

(#165) madstunt válasza Dany007 (#159) üzenetére


madstunt
addikt

Arra leszek kíváncsi mennyire cseszi el a játék/autósélményt ez a simses megoldás. Mármint, hogy lehet majd sétálgatni meg ilyenek a karakterekkel...
Lehet én vagyok hülye hogy ilyesmit kérdek,de a járkálásnak mikor volt köze a kocsik fizikájához? 0_o

(#166) Bull26 válasza madstunt (#165) üzenetére


Bull26
tag

szerintem az csak egy + lesz

(#167) ubi91 válasza fpeter07 (#164) üzenetére


ubi91
tag

nem azt mondom, de azért olyat ne csináljanak már, hogy szemből bekanyarodnak elém.

(#168) Dany007 válasza madstunt (#165) üzenetére


Dany007
veterán

Pedig pont úgy értem, hogy az abba fektetett plusz energiát ne a vezetési élmény kialakításából vegyék el. Nem szeretném ha ez a játék mondjuk egy GTA-ra hasonlítana.
Nem azt mondom, hogy nem jó az ötlet, mert talán még személyesebbé tudná hozni az online közösségeket. De akkoris egy autós játék, ki nem szarja le a karaktert, meg azt, hogy bejárhatom-e gyalog a lakást amit veszek... :U
Lásd CNC4. Valami újat és frankót akartak összehozni, csak közben pont a játék lényegét cseszték el de nagyon nagyon.
Sokszor volt már olyan, hogy egy már meglévő jó játék tökéletesítése, "mégjobbátétele" helyett valami új fícsört akartak beletenni, közben meg a lényeget hanyagolták e miatt.

Szóval ha megmarad u.a. a feeling, az autókázás, a versenyek, a száguldás, plusz időjárás, napszakok, mindez mégszebb grafikával én már bőven elégedett leszek :) Erre fordítsák az energiát, ne a karakter öltözködésére vagy a lakás berendezésére...

[ Szerkesztve ]

(#169) zuchy válasza Dany007 (#168) üzenetére


zuchy
őstag

Szóval ha megmarad u.a. a feeling, az autókázás, a versenyek, a száguldás, plusz időjárás, napszakok, mindez mégszebb grafikával én már bőven elégedett leszek.

Még nem láttad a trailert? :)

Szerintem jó kezekben van a játék. Már a tralier hangulata árulkodik egy két dologról, ritmusra megy a kép váltás, harmonizál vele, ott lágyul és erősödik a zene ahol kell.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#170) Barthezz2 válasza StormLine (#161) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nagy zene, köszi :R

Everybody lies.

(#171) Lunatic666


Lunatic666
tag

"- Tervben vannak a motorok is, melyek az első dobozos verzióban nem szerepelnek majd."

WTF ???? mivel fogok én akkor menni??? :P

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#172) Barthezz2 válasza Lunatic666 (#171) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Gyalog ;]

Everybody lies.

(#173) szabod válasza Lunatic666 (#171) üzenetére


szabod
senior tag

ööö...... Lambokkal? :))

(#174) Lunatic666 válasza szabod (#173) üzenetére


Lunatic666
tag

ott a pont! ;)

Xbox Live GamerTag: "Lunatic HUN"

(#175) Sirandrish válasza StormLine (#158) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó, nem riogatom...már két hét mulva megjelenik :D
így jobb?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#176) Bull26 válasza Sirandrish (#175) üzenetére


Bull26
tag

bár ugy lenne

(#177) madstunt válasza Lunatic666 (#171) üzenetére


madstunt
addikt

kurva DLC-k :(((

(#178) Dany007 válasza zuchy (#169) üzenetére


Dany007
veterán

De asszem láttam. Ha egyről beszélünk. És tényleg ütős is.
Viszont én majd az igazi, in-game trailerekre leszek kíváncsi :)
Igaz itt is láttam 1-2 bevágást, de az tényleg minimális volt. Eső, meg éjszakai futam. Cool nagyon! De tényleges véleményt majd csak akkor alkotok, ha rendes ingame videó lesz :)
Addig csak tippelgetek, és reménykedem hogy ez a karakteres dolog nem lesz más kárára.
De eddig egész ütős, szó se róla :)
Ha a gépemen is elfutna már előrendelném!

(#179) StormLine válasza Sirandrish (#175) üzenetére


StormLine
senior tag

ne riogasd már az embereket azzal hogy egy kb alfa verziójú játékot adnak ki :D

ha valaki szeretne részleteket vadászni a trailerből (meg akkor is ha nem :DDD) akkor kiszedtem belőle 61 képet amit megleshettek itt:
tdu2.atw.hu
minden jelenetből van legalább 1 kép. a múltkorival ellentétben ezúttal nem csináltam magyar nyelvű részt, de nem túl bonyolult navigálni. proceed, next.

(#180) Sirandrish válasza StormLine (#179) üzenetére


Sirandrish
legenda

a picsába már írni sem merek :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#181) szabod válasza StormLine (#179) üzenetére


szabod
senior tag

Az 57-es képen láthatunk egy kalóztornyot. Szétnéztem, van vagy 8-10 belőlük a szigeten. mint ez is pl:

Van itt látnivaló dögivel. Nagyon szép sziget Ibiza. Ahogy néztem földutakból is akad jópár.

[ Szerkesztve ]

(#182) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Ez a közös "dzsákudzizás" téma után, már az sem lepne meg, ha más játékos kocsijába utas ként is beülhetnénk... :N

("-Várj öreg hozom a dodge-ot...." "-gyere szállj be, elviszlek..." :DDD )

szerk: /off

[ Szerkesztve ]

Gipsz Jakab

(#183) TESCO-Zsömle válasza Jakab66[hun] (#182) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hehe... Elöbb lehetett tudni, hogy 8 autó-32 játékos fér egy layer-re, mint hogy lesz jacuzzi... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#184) Jakab66[hun] válasza TESCO-Zsömle (#183) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Mert akkor most végül is fején találtam a szöget? :Y ;]

Gipsz Jakab

(#185) TESCO-Zsömle válasza Jakab66[hun] (#184) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Fején (i)biza. Csak nem a "dzsákudzizás" után, hanem elött. :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#187) bazso29


bazso29
aktív tag

Itt pedig újabb scan képeket láthatunk.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#188) csoli31 válasza Jakab66[hun] (#182) üzenetére


csoli31
aktív tag

Úgy látszik nem olvasod a játék híreit, vagy direkt úgy teszel mint ha csak a te fejedből pattannának ki a dolgok. :P Ezt is bejelentették már, hogy be lehet lesz ülni mások mellé az anyós ülésre.:K

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#189) Tibiajax válasza bazso29 (#187) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nnna, ezek már sokkal érdekesebbek.. kösz.
jó kis képek.

ezt a Gumpert nagyon nyomják, minden képen.. nagy attrakció lesz....
mondjuk tény, annyira kurva jól néz ki itt a kép tetején.. jo kis éjjeli sötétség, lámpák fel, aztán gyorsulás :D
azt hiszem, már mind nagyon várjuk ezt a kis csodajátékot
a mi kis csodajátékunkat

[ Szerkesztve ]

(#190) StormLine


StormLine
senior tag

második trailer :C
link az SDhez
link a HDhoz

(#191) Davetim válasza StormLine (#190) üzenetére


Davetim
tag

Megelőztél :DD
Cosmetic Surgery Clinic :F
sz: Nem akarok panaszkodni, de azért ez így meglepett :D

[ Szerkesztve ]

(#192) Silencer83 válasza StormLine (#190) üzenetére


Silencer83
addikt

iszonyatosan durwa :R

(#193) Tibiajax válasza StormLine (#190) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:Y :Y :C

(#194) blazsey2 válasza StormLine (#190) üzenetére


blazsey2
senior tag

Nagyon jó :C

PSN ID:blazseydr

(#195) szabod válasza StormLine (#190) üzenetére


szabod
senior tag

:R :R :R
A Zonda b@szott jól néz ki :Y :Y :R

(#196) k4rL^ válasza StormLine (#190) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nagyon jó lesz :C :R

(#197) RpPRO


RpPRO
őstag

Nagyon meggyozonek latszik a kep, a taj, az erzes a kocsibol. Alig varom, h megjelenjen. Remelem, h meg kevesbe lesz arkad.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#198) szabod


szabod
senior tag

Most nézem 0:46-nál a piros ruhás csajnál $100.000.000 Ez sem cheattel van.
Meg discovered roads: -1% azt hogy? :U

Végre van benne némi ingamere fogható hang is. Mondjuk mikor a Q7 rámegy a földútra mi az a helikopter hang a háttérben?

[ Szerkesztve ]

(#199) szabod válasza szabod (#198) üzenetére


szabod
senior tag

Akárhányszor nézem, mindig fel lehet fedezni vmi újat. 0:49-nél mikor az autószalont mutatja, jobb oldalt a Viper és a Zonda között ott egy ezüst színű Audi R8. :))

(#200) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

arról van már valami info, hogy lesznek benne normális terepjárók is, vagy csak ilyen diszkódzsippek?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.