Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) fatal` válasza Potyka03 (#5998) üzenetére


fatal`
titán

Csak akkor tudod eladni, ha tele a garázs vagy ha nincs pénzed az új verdára. Ilyenkor akár az összes autódat eladhatod egyszerre, de utóbbi esetben pl. csak akkor, ha evvel együtt már megvan a pénzed az új autóra.

A duelben nyert autókat nem lehet eladni így pl. a rózsaszín mustang ellen érdemes akkor menni mikor épp tele a garázsod mert ilyenkor a nyert kocsi a használtautóshoz kerül. Nekem azóta is ott rohad :DD

(#6002) szacsee


szacsee
nagyúr

Fel & Fritzkandúr:

Bocs, de beültem hogy majd jöttök, de lassan telt az idő. Kimentem az előtérbe hogy nézelődjek, de a játék dobott egy hátast. Ilyen még nem fordult elő, hogy a feladatkezelőből nem tudtam bezárni Win+L után sem... :U
Franciák?
Viszont a Sit & Go mellől is connect errorral dobott ki így nem erőltettem, majd talán a 20. patch után... ááá nem reménykedem inkább. ;]

(#6003) Fel válasza szacsee (#6002) üzenetére


Fel
addikt

Sejtettem, hogy nem magadtól léptél le...
Sikerült még egy 3. helyet is begyűjtenem, így már csak 1. és 4. hiányzik talán.*
Szerintem a 20. patch sem javítana ezen... A farnciák kemény fába vágták a fejszéjüket ezzel a TDU-val, de sajnos nincs akkora fejszéjük, amivel el tudnának bánni vele.
Egyébként én most egy jót szórakoztam a pókerasztal mellett. Az utóbbi pár alkalomal ez nem így volt (volt, hogy erősen az uninstallra gondoltam).. Köszi srácok :R

*De ez mekkora ökörség már, hogy 6-os 10-es azstalonként külön-külön kell 1-2-3-4-5. helyet begyűjteni... stb. Nem lett volna elég mindegyiknél az 1. hely?? Hülyék ezek... ja, nem franciák.

[ Szerkesztve ]

(#6004) Mr.Csizmás válasza szacsee (#6002) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

no problem :N

@Fel: :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6005) Potyka03 válasza fatal` (#6001) üzenetére


Potyka03
senior tag

Köszi.És ha mrá bent van a garázsba hogy tudnék megszabadulni tőle?Mert a Tuaregnek még van némi értelme...és a Mustangot hogy lehet átfesteni?Meg a nyert kocsika?Sehogy? :s
Mert a festékesnél nem enged be... :S

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#6006) Mr.Csizmás válasza Potyka03 (#6005) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sehogy, nem, sehogy

(sry ez van)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6007) fatal` válasza Potyka03 (#6005) üzenetére


fatal`
titán

Sehogy sajnos. :( Balfaszság, de ez van.

(#6008) TGaben


TGaben
tag

Sziasztok!

Mégis elkezdtem újra a játékot. :B (elszállt mentés) Nick is maradt: TBAG008
szint: 10 :U club még nincs,de nemsoká lesz.

[ Szerkesztve ]

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#6009) fatal` válasza TGaben (#6008) üzenetére


fatal`
titán

Helyes. :)

Backupold a mentést gyakran, nehogy megint elszálljon. :)

(#6010) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Ma egy új szabállyal szembesültem a farmoló pályámon.
Airport Sprint a maga max 2 percével biztos 32k-t hoz ha minden jól megy, namost ez nem ment jól.

Ki volt kapcsolva a collision, elég ritka gondoltam kihasználom.
Szokásos 7 Bugatti plussz ott ácsorgok a Zondámmal, nem tartott sokáig az öröm. A 8. győzelem után, hoztak egy szabályt a srácok: No Preorder Car... magyarul kapjam be.
Mindegy, volt az egyik eldugott garázs sarkába egy Bugatti Sang Bleu 3-mas tuninggal, gondoltam ez jó lesz hátha. Zsinórban az 5. győzelem után újabb szabály: No DLC Car... :W
Nem vagyok nagy angolos sokat nem tudtam visszaválaszolni, inkább otthagytam őket, Ariel Atommal nem lehet megfogni a Bugattit, más A1 meg már nincs. :(
Hasonló eset még sohasem fordult velem elő. :D

Klubtagok: holnap este 6 után, ha ráértek nyomjunk valami party CvC-t, ma úgyis elmaradt.

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#6011) TGaben válasza fatal` (#6009) üzenetére


TGaben
tag

most is csináltam gyorsan 1-et :D

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#6012) szabod válasza czundermák (#6010) üzenetére


szabod
senior tag

Lehet, ha alázod őket A1-ben, akkor áttértek volna A2-re és így tovább. Végén már kacsákkal toltátok volna :DDD

(#6013) Mr.Csizmás válasza czundermák (#6010) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

100% veyron kölyök :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6014) fatal` válasza czundermák (#6010) üzenetére


fatal`
titán

Na ilyet még én sem láttam, általában írogathatok, leszarják, és mindenki veyronnal gurul. :D Kanyargós pályán amúgy ott lehet őket hagyni még a McLarennel is, mert zúgnak kifele az első kanyarban :D

(#6015) Sonja


Sonja
veterán

Most, hogy meglett a GTX 560 Ti, feltettem mindent maxra + 4xAA, de az fps számláló folyamatosan 30-at mutat! Lockolva van vagy mi az isten?! :F

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6016) Bronco80 válasza czundermák (#6010) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Nem az autóval volt ott gond, túl gyors voltál nekik, "bad loser" kategória lehetett a banda. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6017) Sonja válasza Sonja (#6015) üzenetére


Sonja
veterán

Azóta nézegettem még és felmegy 45-ig is, de közelebb a 30-hoz. Olvasgattam, és sajnos ezzel kapcsolatban van a hivatalos fórumon is topik, low fps címmel. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6018) polonic válasza Sonja (#6017) üzenetére


polonic
félisten

Az atari/eden szereti az AMD-t. :)

(#6019) zuchy válasza Sonja (#6017) üzenetére


zuchy
őstag

Enviroment-et vedd le high-ra és jó lesz, vagy az AA-ból vegyél vissza, bár sokat nem lehet. :D Mondjuk nagy sebességeknél nem is nagyon látni recéket. Illetve a procinak adj még egy kis kakaót hátha a városokban több fps lesz.

PC-STYLE.hu

(#6020) Enton válasza Sonja (#6017) üzenetére


Enton
addikt

30-40 fps nálam van 1920*1080 2xAA low VH Medium VH beállításokkal, verseny közben városban néha 30 alatt olykor 20-ig is elmegy ha sok a player a közelben.

Ezt a királyt nem nézte még senki:

Szerintem dévid duchovni-ra hasonlít. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6021) TESCO-Zsömle válasza Enton (#6020) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mond ki szépen: muldörügynök :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6022) hülyegyerek válasza Sonja (#6017) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Én is most cseréltem vga-t, de én pont eme remekmű miatt fanyalodtam Atira. Eddig nvidia-m volt évek óta, de azt kell mondjam, ezzel az 5870-el most jól jártam. 1920x1200 minden Very High, 2xAA, Vsync off - városban 35-40 fps, városon kívül 50-70 fps.
Mondjuk a drivere egy nagy kalap kaki, mivel annyira leveszi 2d-ben az órajeleit, hogy hibázik, vibrál, stb., ezért sajna 2D-ben is tuningolnom kell :DDD

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#6023) Sonja válasza zuchy (#6019) üzenetére


Sonja
veterán

Ha 4xAA helyett kikapcsolom +2 fps-el nől csak! :( :U De mondom, rengeteg embernek van problémája az alacsony fps miatt. Enviroment-et megnézem, bár szerettem volna fullon élvezni, dehát... :(((

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6024) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Azért kíváncsi leszek, mit hoznak az elkövetkező driverek. Kilóg már a Catalyst 11.3 is...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6025) Mr.Csizmás válasza TESCO-Zsömle (#6024) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én is kíváncsi leszek, mert a régebbi 4890-em is kb. ugyanazokat hozza mint amit fent ír a kollega, sokszor 55-60 fps is van hegyen-mezőn.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6026) smisa válasza czundermák (#6010) üzenetére


smisa
őstag

Hali tegnap látalak csak félkaruztam hát engem tutti szopat a gép edig az audison nyertem 850k-4 :Y de audim nincs mondom kedden havernak ygere már ne legyen unalmas elkezdjük neekm adja a zászlókat 2 audikat meg minden már 35k-nál járok de audi semmi erre haver akinek szinte semmi nem jön az 50-n kivül egyszer csak 3 kupa ami 15k rá 3 tekerésre audi :O

Tegnap én is talákoztam 3 ilyen Bugatti Sang Bleu nekem nagyon tetszik csak ujra 2 millát nem dobok ki a tunningra vagy vlamivel többet tud mint az alap?

(#6027) smisa válasza fatal` (#6014) üzenetére


smisa
őstag

Már amelyik bénna én tegnap meglettem kérve távozásra mivel short beach vagy mi a pálya neve aláztam a 3 DLC Paganit és a 4 DLC Veyront igaz kicsivel de nyertem mindig :B

[ Szerkesztve ]

(#6028) DigitXT válasza Sonja (#6023) üzenetére


DigitXT
félisten

FullHD-ban egy (gyárilag) húzott GTX580 sem tudja tartani a fix 60 FPS-t.
Persze kinek mi az alacsony FPS, de ha az 560 45-öt hoz, akkor elég jó.

Szerk: mármint úgy értem, hogy mindig. Azért nagyrészt igen, de ugye a
Vsync miatt egy 50-55 már sokkal zavaróbb, mint a fix 60. Nálad is tutira
van Vsync, ha 30-ra esik le, még ha amúgy bírná is. Ha kikapcsolod, tuti
többet fog menni, csak akkor még inkább szaggatás érzése lesz, és még
a kép is "szétszakadhat" (tearing), szóval nem biztos, hogy megéri.:R

smisa: és kilökdösted őket, vagy csak gyorsabb voltál náluk?:))
Amúgy nem az autó teszi az embert. Sajnos az online mókában kijön,
ha valaki nem olyan jó, és ha egy egész csapat van így, akkor kiutálják
a jobbat. Én is jártam így anno az NFSU2-ben, konkrétan sz*rrávertem
egy bandát driftben, utána nem akartak velem játszani.:D Viszont nem
jó stratégia a részükről, mert én sem úgy születtem, hogy nagy NFSU2
drift mester vagyok, csak nekem nem derogált nálam jobbakkal menni,
és ellesni tőlük a trükköket. Volt olyan kissrác, aki pl. az egyik hosszú
hegyi pályán majdnem végig lement egy csúszással: volt érzéke hozzá!
És szívesen versenyzett velem, mert még jó fej is volt, hiába volt biztos,
hogy ő nyer: gondolom látta rajtam a fejlődést.:D Meg lehet, hogy már ő
is már többször járt úgy, hogy kiutálták, mert túl jó; szóval ez marhaság.

[ Szerkesztve ]

(#6029) Sonja válasza DigitXT (#6028) üzenetére


Sonja
veterán

Vsync nálam alapból ki van kapcsolva mindig, mivel a képtörés nem zavar. :K A váltakozó fps viszont annál inkább! :( 30-45 között váltakozik, baromi sz@r. :(((

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6030) DigitXT válasza Sonja (#6029) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha ennyit tud, akkor Vsync mellett beállna 30-ra. Elvileg. Aztán a
tripla bufferelés bezavarhat. De amúgy biztosan ki van kapcsolva?
(Csak mert először azt írtad, hogy 30-on áll, ami eléggé arra utal,
hogy nincs kikapcsolva. A játékban ÉS a driverben is nézted?:B)

Amúgy ha kevés az FPS, akkor valamiből vissza kell venni, mint
azt javasolták, ez első körben legyen az Envrionmental Quality...

(#6031) Sonja válasza DigitXT (#6030) üzenetére


Sonja
veterán

Persze, direkt figyeltem, hogy ne legyen bekapcsolva se a játékban, se a driverben. ;) Kipróbálom bekapcsolt vsync-el is azért. :D Ha más nem lesz, visszább veszünk. :O

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6032) fatal` válasza Enton (#6020) üzenetére


fatal`
titán

És tényleg. :DDD :DDD :DDD

(#6033) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Az első hsz-ben apró hiba: az index kattogó modot nem én készítettem, csak belinkeltem anno. És ha firssítésre kerül a hsz, az én nevemet is szívesen látnám a listán (a játékbeli nevem is SityiSXT).

(#6034) Mr.Csizmás válasza SityiSXT (#6033) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ok

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6035) papi99


papi99
aktív tag

Mást se enged be a játék??

(#6036) Predator0013


Predator0013
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is előjött az a probléma, hogy elkezdett fagyni a játék rendszertelen időközönként és egyre bosszantóbb. Pont most fagyott le amikor vittem vki kocsiját a célálomásra, 23Km már megvolt és már csak 0,6KM hiányzott amikor meghalt a játék, pedig hibátlan lett volna a szállítás, Már rengeteget olvastam azzal kapcsolatban hogy fagy a játék, de eddig nem sikerült megoldást találnom. Leírom a számítógépem konfigurációját, de nem hiszem, hogy azzal lenne a baj,. ugyanis nagyjából egy évvel ezelőtt játszottam a játékkal és akkor hibátlanul futott, ma pedig megint kedvem volt hozzá és 2 óra játszás után meghalt. A gép konfigja: Alaplap : Gigabyte P43-es3G,, Proci: Intel Dual core 2 Duo E4300 @ 3GHz (1,8GHz-ről lett felhúzva és már több mint egy éve hibátlanul megy), RAM : 3,5 GB Kingston @ 800MHz ,, Graf: GeForce 9600GT 512MB DDR 3,, 2db HDD - 1TB szabad hely.
A grafkártyához a legújabb driver van feltelepítve, amit az Nvidia oldalán találtam. Még egy dolog az oprendszerem Windows 7 Premium 64bit.
A segítségeket előre is köszönöm!

(#6037) fatal` válasza Predator0013 (#6036) üzenetére


fatal`
titán

"de nem hiszem, hogy azzal lenne a baj,. ugyanis nagyjából egy évvel ezelőtt játszottam a játékkal és akkor hibátlanul futott"

Egy évvel ezelőtt te biztosan nem játszottál a játékkal, még béta teszt sem volt.

Elsőkörben a tuningból vennék vissza, már az első rész is érzékenyebb volt rá, mint más játékok és a hírtelen merevre fagyás erre utal. Először tedd vissza alapra a cpu-t és nézd meg úgy.

(#6038) Predator0013


Predator0013
csendes tag

Azt hiszem félreértettük egymást, én most a TDU 1-esről beszéltem, de azért kipróbálom amit tanácsoltál., viszont még eszembe jutott valami amit még nem próbáltam ki: megpróbálom még a directx-et frissíteni, hátha (először ezt próbálom ki, mert sokkal gyorsabban kitudom próbálni...)
Amit viszont még elfelejtettem leírni és lehet, hogy fontos, mielőtt elkezdőttek a fagyások éppen egy verseny közepén voltam és felakadtam egy virágoskerten és nem tudtam máshogy kilépni mint a CTRL+ALT+DEL-el és ezután kezdett fagyni. Lehet, hogy megsérült volna a save, és ha igen akkor miért nem azt csinálja, hogy nem is enged loadolni?

Bocsánat mindenkitől, de elkerülte a figyelmem, hogy ez már a TDU 2-es topikja, mégegyszer bocs az offért

[ Szerkesztve ]

(#6039) fatal` válasza Predator0013 (#6038) üzenetére


fatal`
titán

Lehet, hogy félreértettük egymást, viszont ez a második rész topicja, úgyhogy nem igazán értem, akkor miért ide írtál, de végülis lényegtelen.

Így viszont szinte biztos vagyok benne, hogy a procituning okozza. :)

(#6040) papi99


papi99
aktív tag

TDU 2 - ingyenes DLC érkezik
Megjelenési dátumot egyelőre nem közöltek a fejlesztők.
Itt megnézheted :))

[ Szerkesztve ]

(#6041) fatal` válasza papi99 (#6040) üzenetére


fatal`
titán

Köszi az infot, de több hetes hír. De ezekszerint már nem csak a fórumban híreznek róla akkor hamarosan érkezik szerintem.

(#6042) papi99 válasza fatal` (#6041) üzenetére


papi99
aktív tag

hunfatal: Jó én csak most láttam :)

A Pagani Cinque-ból csak 5 db-ot csináltak??

[ Szerkesztve ]

(#6043) czundermák válasza papi99 (#6040) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Na a Charger most felkeltette az érdeklődésem, annál jobb gépet még nem alkottak Amerikában, talán még a földön sem :)) (szigorúan saját vélemény)

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#6044) StormLine


StormLine
senior tag

segítség az irányítás beállításához: [link] -> [link]

(#6045) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Van itt valakinek ismerőse Németországban? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6046) Mr.Csizmás válasza TESCO-Zsömle (#6045) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

miről lenne szó?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6047) TESCO-Zsömle válasza Mr.Csizmás (#6046) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egy Amazon.de-s rendelésről, amit nem postáznak kis-hazánkba. 5.5€ a cucc, szóval nem pénz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6048) papi99


papi99
aktív tag

Skacok nyugtassatok meg hogy nem csak engem nem enged be a játék!!!!!! :W :W :W

(#6049) fatal` válasza papi99 (#6048) üzenetére


fatal`
titán

Engem lazán beengedett most.

(#6050) papi99


papi99
aktív tag

Marha jó amióta új internet szolgáltatónál vagyunk azóta nem enged be a játék.. de a többi simán megy csak ez a rohadt TDU2 nem :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.