Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) smisa


smisa
őstag

.... és sajna lelőték a servert 17:11-kor :(( :C Király :C volt szerintem megveszem :R

[ Szerkesztve ]

(#1502) Doki16 válasza smisa (#1501) üzenetére


Doki16
addikt

Én meg most végeztem a telepítéssel meg az updatel.

Lehet tudni, hogy mikor lesz újból szeró?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1503) sagesz93 válasza Doki16 (#1502) üzenetére


sagesz93
addikt

elvileg már nem lesz többször.

[ Szerkesztve ]

(#1504) Angyom válasza Doki16 (#1502) üzenetére


Angyom
tag

legközelebb úgy néz ki, hogy már csak a bolti rendes verzióval fogunk játszani :O :O

(#1505) Doki16


Doki16
addikt

Akkor ezt jól megszívtam :) Pont végeztem mindennel és erre vége is a bétának :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1506) szacsee válasza Angyom (#1504) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ezt ki és hol mondta / írta?? :F

(#1507) Barthezz2 válasza sagesz93 (#1503) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Komolyan? :Y
Pedig ráférne még szvsz.. :U

Everybody lies.

(#1508) gery5 válasza Angyom (#1504) üzenetére


gery5
csendes tag

Forrás? Addig is én ezt kötve hiszem...

http://geo-design.hu - http://www.dock4phone.com

(#1509) sagesz93 válasza gery5 (#1508) üzenetére


sagesz93
addikt

(#1510) Fel válasza sagesz93 (#1509) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem ez hülyeség... Valaki nagyon félreértelmezhetett valamit. Amint látom több külföldi oldalon is megjelent ez a hír (de nem a legnagyobb gémer portálokon...), csak az az érdekes, hogy maguk a készítők erről egy szót sem említettek. [link] [link] [link]
Talán valami időszakos lezárás lesz, mert meg kell hagyni ráférne az egészre egy alapos átfésülés (szerintem a 022-es jobb volt, mint a legújabb verzió).

[ Szerkesztve ]

(#1511) Angyom válasza sagesz93 (#1509) üzenetére


Angyom
tag

így van, én is itt olvastam 1-2 napja, csodálkoztam is, azt hittem a megjelenésig lesz béta, mint a Starcraft 2-ben. Aztán kitudja, lehet nem is 10000% igaz a hír...

(#1512) sagesz93 válasza Fel (#1510) üzenetére


sagesz93
addikt

lehet hülyeség, de nem csak úgy mondtam amit mondtam.

ráférne a játékra még 1-2 teszt, lehet hogy most dolgoznak rajta 1 kicsit, aztán jöhet az újabb teszt, január-februárig még van idő.

(#1513) gery5 válasza sagesz93 (#1509) üzenetére


gery5
csendes tag

Hát egy Zsoccc által forrásmegjelölés nélkül írt cikket kész ténynek venni nem épp életbiztosítás. :D Nem Zsoccc minősítése ez, hanem a pletykáé.
Reméljük tényleg csak pletyka. :)

Mindenesetre a hivatalos fórumon nem írtak róla, levél nem érkezett, miszerint köszönik az eddigi részvételt, úgyhogy én szerintem még nem vagyunk készen. Ráadásul amennyi bug még mindig van a lejelentések ellenére...

http://geo-design.hu - http://www.dock4phone.com

(#1514) szacsee válasza sagesz93 (#1509) üzenetére


szacsee
nagyúr

Hát én nem tudom, szerintem itt csak a cím igaz.... az hogy Indul.
A végét meg a fejlesztők tudják igazából mikor ér véget a beta fázis.
Szerintem lesz még bőven, mivel többször is sikertelenül csatlakoztam tegnap egyik bétás ismerőshöz. Az elején meg jóformán csak rá kellett gondolni és már a layeren voltál... szóval ez visszafejlődés. Nem hinném hogy ennyi lenne. :N

(#1515) sagesz93 válasza szacsee (#1514) üzenetére


sagesz93
addikt

" A tesztelés ma délután indul és egészen hétfő délutánig tart, és ez után feltehetőleg már csak a jövő év eleji megjelenés alkalmával találkozunk vele."
Na de hagyjuk a hírt, inkább legyen még teszt :)

(#1516) gery5 válasza sagesz93 (#1515) üzenetére


gery5
csendes tag

Úgy van! :D

http://geo-design.hu - http://www.dock4phone.com

(#1517) zuchy válasza szacsee (#1514) üzenetére


zuchy
őstag

Inkább túlterhelés, már jó sokan bétaznak, az elején még csak 2000 ember volt, most meg már minimum 20000. De én sem hinném, hogy ennyi lenne, akkor magukkal b@sznak ki.

PC-STYLE.hu

(#1518) zuchy


zuchy
őstag

Új videók a játékról.[link]

hu egy két Sg-s mindig úgy fel tud bszni... Azt szajkurássza már 2 hónapja, hogy nincs fizika benne, még a környezetnek sincsen. Hát pedig van, a kukát úgy látszik nem találták meg, a virágládákat se. Na de Astonnal olyan lehet pörögni, játszottam TDU1 HC-vel és nem sok különbség van közbe ebben. De nem csak azzal. A 4 kerekes Audi kabiró is egész jó, üresbe teszem felpörgetem azt egyesbe teszem és elpörög mindegyik kerék és kiszámíthatóan viselkedik. Meg a Havok csak dísznek van kitéve. :W

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#1519) sagesz93


sagesz93
addikt

Egy kis érdekesség: megpróbáltam a warez verzió crackjét, és elindul vele a játék, legalább lehet offlineban kocsikázni
bár néha elég érdekes, lehet kéne törölni a mentést.
Gondoltam leírom hátha valaki akar kocsikázni

(#1520) vagamo válasza sagesz93 (#1519) üzenetére


vagamo
őstag

eredetivel nem lehet offlineben játszani??

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1521) DigitXT válasza vagamo (#1520) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem, sőt! Nincs szeró: nincs játék, de nincs beállítási lehetőség sem, semmi.
Nekem is az első "élő" szerverig kellett várni, mire legalább a nyitó képernyőt a
jó felbontásban láthattam, élsimítással... Most hétvégén nem voltam otthon, így
ezek szerint maradt az, hogy össz-vissz kb. fél órát teszteltem a bétát... És ez
kb. 5 GB letöltést jelentett. Azért legalább "offline mód"-ot rakhattak volna bele.
(Mondjuk ha állandóan bugzik, akkor nem sok az élvezet, de azért annyit így is
meg tudtam állapítani, hogy jó lesz ez, csak csiszolják még egy picit. Nagyon.)

(#1522) vagamo válasza DigitXT (#1521) üzenetére


vagamo
őstag

ezt a töketlenséget :(((

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1523) imi0314 válasza vagamo (#1522) üzenetére


imi0314
csendes tag

Nagyon jó a játék remélem lesz még teszt. :)

(#1524) zuchy válasza DigitXT (#1521) üzenetére


zuchy
őstag

Szerintem még lesz teszt, még van javítanivaló az online kódban. Ahoz pedig a szervernek mennie kell és kellenek a játékosok. Persze lehet belső teszteket is folytatni, de azzal nehezebben jönnek elő a kényes problémák.

PC-STYLE.hu

(#1525) DigitXT válasza zuchy (#1524) üzenetére


DigitXT
félisten

Úgy legyen.:D

(#1526) zuchy válasza DigitXT (#1525) üzenetére


zuchy
őstag

Most nézem a fórumot:

TDU2 playtest would be open this week only Tuesday 2th :
5AM to 9AM PST (12:00 to 16:00 GMT)
Please join us !
Help us out by logging in during these times.
Thanks!
Only for official beta testers, not for stress tester.
Those with IGN / Gamestar / TDUc / JeuxVideo.com / keys can't join on weekdays playtests.
I will announce later when server will be open to them.

Edit previous post :
Playtest will be closed after Today.
But will come back later.
Stay tune.

Akik megtudják, hogy nem lesz több lesz, az mi leszünk, nem pedig a pletyi oldalak.
De esélyes, hogy valamit benéztek és azért írták, hogy ez lesz az uccsó.

PC-STYLE.hu

(#1527) sagesz93 válasza zuchy (#1526) üzenetére


sagesz93
addikt

Olyan szinten igazak lehetnek ezek a "nem lesz több béta teszt" hírek, hogy ezek után már csak a hivatalos béta teszterek tolhatják.
Szóval több ilyen "stress test" nem lesz.
szerintem.

(#1528) DigitXT válasza sagesz93 (#1527) üzenetére


DigitXT
félisten

Ja, akkor nyugi van: én hivatalos béta teszter vagyok.:R
Igaz, eddig csak néhány bugot láttam, de nem riportoltam.
(Na majd, ha "belevetem" magam egy picit a dologba...:DDD)

[ Szerkesztve ]

(#1529) zuchy válasza DigitXT (#1528) üzenetére


zuchy
őstag

Most már istenes a helyzet, az elején volt rendesen. :D

PC-STYLE.hu

(#1530) DigitXT válasza zuchy (#1529) üzenetére


DigitXT
félisten

Az elején én még nem kaptam kódot.:D
(Csak szeptemberben, amit októberben
vettem észre: nem néztem maileket.:DDD)
Talán kétszer jártam a szigeten. Offroad
ökörködéssel is próbálkoztam: jópofa.:K

(#1531) Barthezz2 válasza DigitXT (#1530) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én is későn kaptam kódot, és amit észrevettem bug-ot, azt már mind beírta valaki, szóval nyugi én sem írtam még semmit :D

Everybody lies.

(#1532) szabod válasza Barthezz2 (#1531) üzenetére


szabod
senior tag

Én meg múlt hét szombaton kaptam kódot, szóval még játszni se nagyon tudtam vele...
Hétfőn 4 órát szrakodtam, hogy menyerjem az R8-at, de nem sikerült, másnak meg 20 perc alatt összejött :(

(#1533) zuchy válasza szabod (#1532) üzenetére


zuchy
őstag

Én próbáltam 30 percen át, de nem jött össze, szerintem már be se megyek a kaszinóba, majd a teljesbe megveszem. :)

PC-STYLE.hu

(#1534) szabod válasza zuchy (#1533) üzenetére


szabod
senior tag

Naja, még jó hogy meg is lehet majd venni, és nem kell majd vele kínlódani. Amúgy a 4 óra alatt sikerült a kezdő 5000-ből 47000ret csinálni. :D

(#1535) Angyom válasza szabod (#1534) üzenetére


Angyom
tag

aaaaaz igen! Én el szoktam veszteni a lét. Sokat játszottam az R8-ért én is mindhiába...
Így maradt a TT, ami szerintem annyira stabil és alulkormányozott, hogy lassan már olyan lesz mintha sinen menne. egy kis csibészséget lehetne vinni bele. Mondjuk abból, amilyenek voltak az eslő stress test előtt a kocsik...

(#1536) zuchy válasza Angyom (#1535) üzenetére


zuchy
őstag

Az elején nagyon árkád volt. A driftet is helyetted csinálta, gumicsík nem létezett, vagy csak nagyon halványan, kipörgetni a kereket is csak egyet minták alapján lehetett. Na az meg volt skriptelve. De most úgy pörögsz ahogyan akarsz, az a része szerintem teljesen rendben van, nagy esőben már alig tapad a kipörgött kerék, jó móka.
De kanyarban csúsztatni nagyon kockázatos, vagy alig történik valami, vagy túl sok a gáz és vagy a kormány, és irány szinte menthetetlenül az árok. Túl nagy tömege van a kocsinak, vagy a gravitáció a nagy és a gumik tapadás a kicsi. Nehéz belőni a megfelelő arányt.
Ebben jobb a TDU1 még nonHC-ban is. Az is érdekes dolog, hogy a kuplung még mindig egy kapcsoló. Ha áll az ember a kocsival, akkor nyom a gép egy kis féket, hogyne guruljon el. De amikor a gázt megnyomom, akkor is nyomja a féket, le kell győznie a fékerőt, úgy, hogy közben gyorsan ki-be kapcsolgatja a kuplungot. :D persze a fordulatot nem viszi fel, alapjáraton kínlódik. Ezért van egy két járgány, ami marha nehezen indul el manuláis váltóval egyesben. Nyomja a féket.
Ezeket a hibákat is biztosan orvosolják majd, hát a TDU1-ben az automata kuplung tökéletes volt.

PC-STYLE.hu

(#1537) Angyom válasza zuchy (#1536) üzenetére


Angyom
tag

a teszt elején még pont kifogtam egy esős estét a Ferrarival, eszméletlen volt a változás, ahogy vizes lett az út. Örültem is, végre valami változatosság. De aztán nagyon lekorlátozták a kocsikat és még olyanok se mint TDU1-ben.
Érdekes még, hogy a TT és a Ferrari is földúton automata váltóval egyszerűen nem hajlandóak 110nél többet menni. ot szenved a TT kettesben 7ezres fordulaton és annyi. Erra az Integrale széjjelszed mindent, csak úgy száguld. Hihetetlen jó vele offroadozni máshol is.

Fel is csillant a szemem a murvás utakon, egy kis Rally (DiRT) érzést belecsempésztek, talán még lehetne azt is csiszolgatni, de legalább változatosság az megvan.

(#1538) Barthezz2 válasza szabod (#1534) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én 20-30 percet pörgettem, feltornásztam 35k-ra, aztán meg beadta az R8-at :))

(#1537) Angyom: Volt egy olyan változat, ahol nálam konkrétan úgy 10 km/h-val mentek a kocsik földúton :D Ahhoz képest a most hétvégiben egész elfogadható volt. Bár kicsit azért hülyén van megoldva, de gondolj bele. Egy Ferrari, vagy a TT, nem arra való, hogy 300-al tépj földúton, mert kb darabokra esne :DDD

Everybody lies.

(#1539) DigitXT válasza Barthezz2 (#1538) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem arra való, az igaz, de nem "mesterséges sebességkorlátozással"
kellene megoldani ennek szimulálását, mert az eléggé gagyi. Viszont
a "terepre való" kocsikkal lehet csapatni egész nagy tempóval, ami jó.

(#1540) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nektek is kifagy a béta ha be akartok menni a kocsiboltba?
Nekem már 3-jára játsza el. Nem kifagy, hanem a sarokban a kis jel végtelenésig pörög...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1541) Dreimus válasza Ferdzsoo (#1540) üzenetére


Dreimus
senior tag

Talán azért mert hackelt játékkal tolod és ez esetben ne is várj megoldást, ha meg eredetid van akkor meg kaptál egy fórum linket a levélben böngészgesd és rájösz.

(#1542) Ferdzsoo válasza Dreimus (#1541) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szánalom a fejlesztőkre nézve, hogy egy demo-nál is eredeti meg másolt verzióról kell beszélni...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1543) Fel válasza Ferdzsoo (#1542) üzenetére


Fel
addikt

Jelenleg nincs demo verzió, hanem csak béta. Tesztelésre lett kiadva, amelyen a részvétel nem nyílvános, hanem csak meghívó kérése után lehet menni. Nincs benne offline mód, csakis online. A meghekkelt verzió nem hivatalos, nincs köze a fejlesztőkhöz (egyébként is valamelyik nagyon korai build-re épül, tele hibákkal)

(#1544) Dreimus válasza Ferdzsoo (#1542) üzenetére


Dreimus
senior tag

Miért szánalom? Mert tesztelik az mmog játékukat? Ez nem egy demo, hanem béta teszt mellyel javítani akarják a játékot és ha te nem tudod ezt elfogadni akkor sajnállak.

(#1545) Bronco80 válasza Ferdzsoo (#1542) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Nem a fejlsztőkre nézve, hanem arra aki törte és használja...

[ Szerkesztve ]

(#1546) Ferdzsoo válasza Fel (#1543) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Köszönöm a korrekt választ Fel. Így már világos, többikenek is csak ennyit kellett volna NORMÁLISAN leírni és nem rögtön ledöfni az embert...

Dreimus teszek a sajnálatodra de azért köszi, nyugodtan lenyugodhatsz... :K
Korrektül kell válaszolni és nem beszólni. Ilyen egyszerű... De már nem kell mert értelmesebb emberek megtették helyetted.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1547) GabN73


GabN73
addikt

üdv.
ma végre sikerült elindítanom(ehh eddig nem volt időm erre) bejön a töltőkép majd kilép.Csak úgy,feladatkezelőben sincs. Nem a hackelt,crackelt változat :K Gépigény megvan. Tipp?

(#1548) DigitXT válasza GabN73 (#1547) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha nincs szerver, úgysem lehet vele semmit (de tényleg semmit) csinálni...:N

(#1549) GabN73 válasza DigitXT (#1548) üzenetére


GabN73
addikt

server status:online zölddel írva (volt,most nem tudom,ko vagyok)

(#1550) szabod válasza GabN73 (#1549) üzenetére


szabod
senior tag

Attól még nem fog játszani engedni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.