Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) TESCO-Zsömle válasza tomsolo (#6999) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

(#6966) tomsolo

Ticketre a válasz:

Greetings Thank you very much for your report, unfortunately this can only be investigated by the development team, we recommend you posting this issue in the forum so can developers review this problem. Forum Link: http://forums.testdriveunlimited2.com/ Thank you for contacting us.

Az aláhúzott rész: Nagyon köszönjük a bejelentést

sz: Vagy azt várod, hogy mindenki külön megköszöni, aki kapcsolatba kerül a problémával? :F

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7002) tomsolo válasza polonic (#7000) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem az a support ticketre jött válasz volt, hogy hűha, ők ebben nem tudnak segíteni a fórumon kell lejelenteni vmelyik devnek aki majd felülvizsgálja.

Persze ott közvetlenül egyiknek sem lehet, nem tudsz küldeni privát üzenetet - kivéve az egyik arcot akit, akinek az ilyen típusú exploitokat/bugokat be lehet küldeni (ezt is egy eldugott kommentben lehet megtalálni egyébként).

Van persze egy WC papír hosszuságú márciusi Bug thread - tele olyanokkal hogy nincs neki accountja nem megy a játék - azért oda is be lett írva, plusz amelyiknek volt twittere vagy facebookja ott is lett üzenet küldve.

Csak elég furcsa, hogy amióta sikerült elérnem a privátban a srácot ,már le is kapcsolódott a szerver - mondjuk Davetim is nyúzta őket, azt nem tudom neki reagáltak-e valamit - szóval onnan eddig kuss van.

TESCO-Zsömle: ők nem számítanak, mert nem tudnak foglalkozni vele... kb titkárnő szint.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7003) szacsee válasza polonic (#6992) üzenetére


szacsee
nagyúr

Melyik évben? ;]

(#7004) tomsolo


tomsolo
őstag

Kaptam, most egy ilyet ez mi a fene akar lenni?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7005) czundermák válasza tomsolo (#7004) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Nőtt a klub "rangod"
4 van asszem, aztán, hogy a Vezetőn és a helyettesen kívül ki tudja állítani azt nem tudom.
Piros: Nagyjónagyfőnöktörzsfőnök
Sárga: Nagyjónagyfőnöktörzsfőnökhelyettes
Zöld: Tag
Kék: jelentkező de nemtudom a meghívott emberek ilyen színt kapnak-e avagy nem.

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#7006) tomsolo válasza czundermák (#7005) üzenetére


tomsolo
őstag

Aham, csak én nem vagyok klubtag seholsem.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7007) fatal` válasza tomsolo (#7006) üzenetére


fatal`
titán

Az lol :DDD

Akkor bug.

(#7008) czundermák válasza fatal` (#7007) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Nem bug, feature :D

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#7009) zuchy válasza czundermák (#7008) üzenetére


zuchy
őstag

Így van, pont ezt akartam írni. :D

PC-STYLE.hu

(#7010) TESCO-Zsömle válasza tomsolo (#7006) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha a térképek 100%-on vannak, akkor szűrj, hogy csak a klubokat mutassa. A piros lesz a tied.

Egy klub-meghívó nem sokban különbözik egy barát-felkéréstől, vagy meghívástól, szóval ha automatikusan elfogadod, akkor simán lehetsz tag...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7011) Davetim válasza tomsolo (#6996) üzenetére


Davetim
tag

Én se kaptam semmi választ, csak a ticketre ugyan azt amit te.

Nekem az is utópiának tűnik, hogy a mi üzeneteink miatt nyomták le a crc szervereket.

(#7012) Fel válasza tomsolo (#7004) üzenetére


Fel
addikt

Valamit piszkálgatnak a franciák. Én is megkaptam. Tutira klubtag vagyok, benéztem a klubházba, de semmi változás nem történt a rangomban (eddig is "member" voltam, most is az vagyok).
Tegnap, kaszinóba belépéskor azzal üdvözölt a program, hogy szintet léptem... Elsőként elértem az 1-es szintet, OK, majd a kettest is, OK, és végül felugrottam a harmadikra is. A gond ezzel csak az, hogy már jóideje a 6. szinten tanyázok a kaszinóban... Úgyhogy kicsit furcsán néztem. Gyors Esc, majd game progress ellenőrzés, és minden rendben volt.
Szóval szerintem valamit bizgerélnek a srácok, szerver oldalon, csak lehet maguk sem tudják mit... :DDD

(#7013) tomsolo válasza Fel (#7012) üzenetére


tomsolo
őstag

Van egy új bug,* aminek az a lényege hogy a president egyszerre csak kirúgódik megszűnik a klub és ott állnak tagok bambán. Sztem ezt tesztelik.

*Szerk: Illetve nem új, de még mindig van.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7014) TOM-202 válasza tomsolo (#7006) üzenetére


TOM-202
senior tag

Ezzel én is így vagyok. Megkaptam én is ezt az üzenetet de nem vagyok klubtag sehol és nem is voltam sehol. Én sem értem hogy most ilyenkor mi van. :F

(#7015) tomsolo válasza TOM-202 (#7014) üzenetére


tomsolo
őstag

Szinte mindenki kapott, valószínüleg az van amit Fel mondott valamit nagyon reszeltek a serveren a franciák.

Állítólag megy most már a CRC is, este megnézem javították-e azt amit lejelentettünk.
(Nem hiszem.) :K

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7016) fatal` válasza tomsolo (#7015) üzenetére


fatal`
titán

Nem hiszem, majd hónapok múlva talán.

(#7017) Davetim válasza tomsolo (#7015) üzenetére


Davetim
tag

Tényleg megy a crc, a bug köszöni, jól van.

A Trick Track 3 8 óra múlva lejár, és még mindig én vezetek az első napos időmmel ;]

(#7018) tomsolo válasza Davetim (#7017) üzenetére


tomsolo
őstag

Próbáld megdönteni :)

Bilzettel 3 helyen kapok 1-1 másodpercet - star utáni első kanyar - erdei szerpentin, kapaszkodó eleje - 1 meg tudok hozni összegészében, talán 42 lenne a vége de azt már más fogja kiautózni.

Bug kapcsán engem az érdekelne - arra számítottam, hogy kliens oldalon nem lesz változás, nincs ugye update - de a szerveren vajon reszeltek-e annyit hogy észrevegye mi alapján osztja ki a pénzt.

Pl. Bronco versenyét te nyerted meg? Vagy az SG-s 6 millás challengen kit hoz ki győztesnek...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7019) Davetim válasza tomsolo (#7018) üzenetére


Davetim
tag

Mire elolvastam a kommented, már javítottam is rajta. Csináltam videót is, nehogy valaki azt higgye, ezt is meghekkeltem :D

Volna még mit javítani rajta, ráadásul néhány jól választott útlevágással rengeteg lehet nyerni, de inkább maradtam az úton.

Raktam fel egy másik vidit is, a Bronco féle Kart Race-ről.

Azt nem tudom még, hogy a véletlenül elcsítelt futamot megnyertem e, több napos csúszással szoktam kapni az értesítőket...

(#7020) tomsolo válasza Davetim (#7019) üzenetére


tomsolo
őstag

Este lehet megyek egyet még én is sport módban rajta mert nekem teljesen másképp viselkedik :)

Lesz majd egy hasonló CRCm ott Subaruval kell menni...

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7021) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hi.

A hét elején szétszedtem a kormányt és megkezdtem a módosítások tervezését. Már sikerült a megfelelő kapcsolókat is kiválasztani, és zömüknek a helye is megvan.

Tegnap elmentem a pedálért. Mint kiderült félreértettük egymást, és a 2k-ért csak a pedált kaptam, a rossz kormányt nem. Így már annyira nem volt jó üzlet, figyelembe véve, hogy eleve hibás a cucc. Ma szétszedtem, és az a meglepetés fogadott, hogy a gyári 7 csavarból csak 1 tartotta össze.

Potikat lekezeltem kontakt-javítóval, a fékpoti tényleg lötyögött, kikopott mellőle a támasztó-műanyag. Ide egy nyolcrét hajtott papír került.
A vezeték egy helyen ki volt csúszva a csatornából és el volt nyírva, ezt a részt kivágtam.
Munkám végeztével összeraktam, amihez a szétszedett kormány csavarjait használtam.

Még be kell szereznem a gombokat, kapcsolókat, csatikat, és valahonnan pótolnom kell a hiányzó csavarokat is.

Becslésem szerint jövőhéten lehetek vele kész legkorábban...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7022) tomsolo válasza TESCO-Zsömle (#7021) üzenetére


tomsolo
őstag

Így a leírás alapján kiváló szerszámnak ígérkezik ;-)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7023) TESCO-Zsömle válasza tomsolo (#7022) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Remélem, hogy az lesz.

Bár az első próbák alapján a pedál nagyon kényelmetlen. :O

Fogalmam sincs, hogy fogom én azt huzamosabb ideig használni... :(

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7024) Bronco80 válasza TESCO-Zsömle (#7023) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Elsőre minden pedál kényelmetlen, kitartás! ;)

[ Szerkesztve ]

(#7025) Fel


Fel
addikt

Sikerült már valakinek kideríteni, hogy mennyit megy a Köenigsegg CCXR? Eddig 386 km/h-ig jutottam, de valószínű mennek még többet is, csak mindig elfogy az egyenes út... :U
Kár ezért a kocsiért is... mármint azért, hogy a franciák így elbántak ezzel is. Ha tudná azokat a menetteljesítményeket produkálni, amit az adatlapja alapján kellene neki, akkor egész jó kis Veyron szorongató lenne belőle. 1-5 sebességi fokozatok között egész kellemesen gyorsul. Mivel mechanikus váltós, ezért gondolom kuplunggal még jobb lehet.

(#7026) Bronco80 válasza Fel (#7025) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Csak lefelé azon a gyors autópályán Hawaii-on tudtam 400 fölé vinni. Hosszú sima út kell neki, elég nevetséges amit csináltak vele, ezt se tesztelte senki kiadás előtt (éljen a 8 autós openbéta!).

[ Szerkesztve ]

(#7027) tomsolo


tomsolo
őstag

Feltöltöttem három challenget, erre a harmadikat nem benyelte1 milliómmal ez a szar... :W

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7028) czundermák válasza Bronco80 (#7026) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Remélem ezzel a peccsel ami lesz (ha lesz) javitják a hasonló gondokat. Sok gép van hasonló cipőben. :W

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#7029) tomsolo válasza czundermák (#7028) üzenetére


tomsolo
őstag

Engem a tuning csesz fel de nagyon. Levenni már nem lehet róla - viszont jó pár géptípusnál lv4 ua vagy rosszabb mint az alap (mért) értékek... sőt van ahol jobb nem is piszkálni (SS), mindez teljesen random...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7030) czundermák válasza tomsolo (#7029) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Sok esetben ahogy mondod ez a helyzet.
Adott egy verda, adsz neki 2-es tuningot, nagyon szépen gyorsul, 5-ből 6-ba váltásnál szépen adja a fordulatszámot.
Feltolod 4-re, szintén nagyon szépen gyorsul, de 5-ből 6-ba már az egész el van b...va. Szó szerint megáll a tudomány, 1 másodperc +1km/h. Hirtelen az A2 Astonon kivül tudnék még pár kocsit mondani ami így viselkedik.
Egy idő után frusztráló, mert látszik rajt és érezni, hogy menne... el van szúrva a játék oldaláról a dolog. :U

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#7031) Fel válasza czundermák (#7030) üzenetére


Fel
addikt

Az a legszebb mikor a nulltuningos kocsiddal vered el a pistikék száját, akik pedig mind lvl4 kocsikkal versenyeznek. Na ekkor jön ám a csíter, hekker stb... Nekem az egyik nagy kedvencem a Shelby Daytona: a stock 307-ig megy, a lvl4-es 308-at tud (324 km/h helyett), a gyorsulás "természetesen" ez esetben is jobb az alappal.
Ha valamit nem tudnak megcsinálni rendesen, akkor nem is kellett volna hozzá sem kezdeni... (mondjuk, ha tartották volna ehhez magukat a franciák, akkor TDU2 sem lenne... :DDD ) Teljesen jól ellennénk "tuning" nélkül is. De mivel az nfsben van, ezért kell ide is. :U

(#7032) szabod válasza Fel (#7031) üzenetére


szabod
senior tag

"Teljesen jól ellennénk "tuning" nélkül is. De mivel az nfsben van, ezért kell ide is. "

A franciák viszont itt is benézték a dolgot, mert ugye a TDU stílusában a Hot Pursuithoz illetve a régi NFS-ekhez hasonlít, ahol ugye nem volt tuning... Mondjuk a francia logikát senki sem érti :DDD

(#7033) fatal` válasza szabod (#7032) üzenetére


fatal`
titán

Ennyi erővel hasonlíthat a High Stakesre is, amiben viszont pont ugyanilyen rendszerű tuning volt, csak nem 4, hanem 3 szinttel.

(#7034) czundermák válasza szabod (#7032) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

NFS4-ben volt OC 'sic!' tuning :DD Hasonlóan kiteket lehetett pakolni a kocsikba.

Fura mert tényleg meglenne szerintem mindenki tuning nélkül. Vagy mégsem?
Eggyel több ok lenne arra hogy megint azt lehessen mondani, "bezzeg az 1-be volt és még ezt is kivették" :P

szerk:
Látom közben megválaszoltátok :R

[ Szerkesztve ]

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#7035) szabod válasza fatal` (#7033) üzenetére


szabod
senior tag

de az akkor nem ugyanaz! :P TDU1-ben volt 3 szintű tuning ;]

[ Szerkesztve ]

(#7036) tomsolo


tomsolo
őstag

Hehe, vicces volt krúzolni este Opelosssal, akit a Gösser hajtott :)

(Kvázi láttam magam előtt. hogy meghúzza az üveget, miközben arrébb gombáz félkézzel egy hely policájt. :D)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7037) polonic


polonic
félisten

Azért érdekes kettősséget mutat a játék.
Olyan részletekre odafigyeltek, hogy viharban a villanyvezetékek lengedezzenek a széltől (most vettem észre), de olyan bugos is vannak benne, hogy az csak na. :D

(#7038) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Sajna rászoktam a pókerezésre...de muszály megszereznem a lvl4-es nyereményautót. Ahogy haladok, még 2-3 hónap, és vissza is térek a közutakra :B

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7039) fatal` válasza polonic (#7037) üzenetére


fatal`
titán

"Olyan részletekre odafigyeltek, hogy viharban a villanyvezetékek lengedezzenek a széltől"

Ilyenekre már az első részben is figyeltek, aztán az is tele volt buggal. Bár közel sem volt ilyen bugos, igaz a CRC-t (ott másképp hívták) ott is szétcheatelték a multi versenyekkel együtt. CVC meg nem volt. De legalább az autók nem voltak ilyen bugosak, lehetett krúzolni. Remélem ezt javítják itt is.

(#7040) szabod válasza fatal` (#7039) üzenetére


szabod
senior tag

volt CVC, de csak lanba kötött gépek esetén működött.

(#7041) fatal` válasza szabod (#7040) üzenetére


fatal`
titán

Tehát nem volt. :) Behackelte magának lanon aki akarta, maradjunk annyiban, hogy nem működött.

(#7042) tomsolo


tomsolo
őstag

Felraktam a 3 challenget, akinek van kedve menjen rajta :)

Van Felbasz nevű Caterhames, egy Félresiklott randevú Chevrolettel, meg egy Subarus tankolni megy.

Utóbbinál sikerült bedemonstrálnom egy 2.57:97-es Enzos időt, próbáltam megdönteni de billel elég freaky :) - de azzal sem lehetlen eddig 3:01 nél járok.

Főleg Opelosra, Davetimre és Broncora gondolok akiknek ez nem okozhat gondott :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7043) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Hali!

Most kezdtem ujra játszani a Tdu2vel(most lesz tán időm)
Gyors kérdés: megcsináltam A1 licenszet,és ott villog hogy Menjek A1 championozni,de a map-on nem találom sehol se az A1es bajnokságot,elvitte a cica,szürővel is probáltam nemértem mi a fákk. Merre van?

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#7044) fatal` válasza AMD!4ever (#7043) üzenetére


fatal`
titán

Pedig ott van az a térképen, én is szenvedtem. Zoomolj közelebb, valamelyik szarság alatt van :D

(#7045) tomsolo


tomsolo
őstag

Felraktam a 3 challenget, akinek van kedve menjen rajta :)

Van Felbasz nevű egy Caterhames, egy Félresiklott randevú Chevrolettel, meg egy Subarus tankolni megy.

Utóbbinál sikerült bedemonstrálnom a haveroknak a CRC bug szemléltetése céljából egy 2.57:91-es Enzos időt, próbáltam megdönteni, de billel elég freaky - de azzal sem lehetlen eddig 3.01:27 nél járok. :)

Főleg Opelosra, Davetimre és Broncora gondolok akiknek ez nem okozhat gondott - meg kb mindenkinek aki kormánnyal tolja. :))

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#7046) TESCO-Zsömle válasza AMD!4ever (#7043) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mert a szűrő nem veszi le a fényképészetet, és faszán eltakarja.

De a GPS megmutatja, hova is kell menni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7047) fatal` válasza TESCO-Zsömle (#7046) üzenetére


fatal`
titán

Ha rázoomolsz látszik. :)

Én pl. nem ebben a sorrendben mentem, így a GPS nem oda mutatott már rég. :)

(#7048) AMD!4ever válasza fatal` (#7044) üzenetére


AMD!4ever
őstag

tényleg ott volt letakarva,köszi szépen :)

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#7049) TESCO-Zsömle válasza fatal` (#7047) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Persze. Ha oda mész, akkor is.

Én se, de mikor kimentem a térképre jelölni, az útvonal ott volt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7050) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

Mi lehet az oka, hogy nem engedi egy tengelyre beállítani a játék a fék- és gázpedált?
Beállítom a gázpedált, utána próbálom a féket és azt írja ki, hogy "Erre a tengelyre már van beállítva funkció" :F
Logitech MOMO kormányom van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.