Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Tibiajax válasza bazso29 (#799) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

elég lesz egy kétmagos neki.. nem sokkal lett komolyabb a grafikája, mind jól láttuk..uj fizikát kapott, meg egy kicsit..picivel feltunningolt graf-ot
nehogymár emiatt 4mag kelljen..:D
vicces lenne

(#802) bazso29 válasza Tibiajax (#801) üzenetére


bazso29
aktív tag

Nagyobb a látótáv és kidolgozottabb a sziget. Nyilván egy E8400-as elég neki még talán alapon is, 4 gigán meg tuti, de pl. egy E6750-en (mint Zuchy gépe), vagy egy E6600-on megnézném hogy megy. Kb. ilyenre lesz lóvém..

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#803) zuchy válasza bazso29 (#802) üzenetére


zuchy
őstag

Szerintem nem a procival lesz a gond, hanem a vidkarival, meg hogy csak 512MB-s. Ramból még van 2 gigám, ha gond van, be tudom dobni mellé, de eddig csak a stalker evett meg 4400Mb-ot. Ebben benne van minden.

PC-STYLE.hu

(#804) szacsee válasza zuchy (#803) üzenetére


szacsee
nagyúr

Annyira szerintem nem kell beparázni.
Ha túl erős VGA kellene a játékhoz, akkor arról sokan lemondanának ezt a fejlesztők is tudják. (Metro-t meg sem néztem emiatt, pedig i7+HD5770 gondolom megmozdítaná azért)
Szerintem egy 8800GT/S~9800GTX/+~250GTS vagy minek is nevezzem őket... vagy egy 4850/70 is van olyan erős, hogy kompromisszumokkal menni fog a játék közel max grafikán.
Nyilvánvaló, hogy nem max grafikán full HD-ban 80FPS-el, de a kérdés az, hogy a skálázódást hogy oldották meg?
Gondolok itt arra, hogy pl max és médium grafika között mi a különbség?
Látótáv csökkenés 3000-ről 2500 méterre és esetleg kifinomultabb árnyékok elvesztése nem zavar annyira, mint ha a látótávból nagyon sokat vesztenénk...
Gondolom a 4-8x-os AA-ról 512Mb-os kártyánál nagyobb felbontásnál le lehet mondani kapásból, de szerintem nem annyira lesz vészes a helyzet.

Zsömle : Milyen felbontáson játszol, hogy el akarod máris passzolni a VGA-d? :F

(#805) sagesz93 válasza szacsee (#804) üzenetére


sagesz93
addikt

Akkor én mit szóljak a szerény e2180+HD4730 kombómmal? :DDD
És játszani is szeretnék a játékkal, nem csak diavetítést nézni.

[ Szerkesztve ]

(#806) bazso29 válasza szacsee (#804) üzenetére


bazso29
aktív tag

Bízzunk benne, hogy a hétvégén már tud valamit mondani a valós gépigényről, beállítási lehetőségekről, ha megteheti egyáltalán. Bár a tdu-s tapasztalatokból kiindulva nem igazán fognak foglalkozni a problémával hétvégén.

sagesz: Mondd azt a boltban, hogy "ezt meg ezt kérem". :)

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#807) szacsee válasza sagesz93 (#805) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nem tudom mi áll a hátterében, hogy azt a VGA-t vetted.. gondolom olcsó volt.
Viszont mint tudjuk a 4850 butított verziója a 4830 és annak a 128 bites nyákra dobott túlfeszelt, túlhajtott ám megcsonkított verziója a 4730 (ez csak annak szól aki nem ismeri).
Sajnos emiatt a kártya nagyon sokat eszik... sőt..
Teljesítménye viszont elég sovány, de ezt írtad is.
Nem akarok és nem is fogok a pénztárcádban turkálni, de lehet jobban tennéd, ha aprón megpróbálnád eladni ~15-16K körül hátha alapon, vagy a környezetedben drágábban (hivatkozol a 4670-re, ami újonan 18-20K ez meg jobb alapon), ha megvagy lehet nem is kell kiegészíteni és egy 4850-esre beruházol, azzal már nem lesz probléma.
Viszont biztos hogy lesz open beta, hogy a serverek terhellhetőségét megnézzék és akkor magad is megnézheted, hogy mire képes a géped. Többi alkatrész rendben van szerintem még az E2180-assal sem kell szégyenkezned szerintem (az a pár % +FPS amit a több cache-l rendelkező tesók tudnak elenyésző 50-60FPS-nél is, ha meg 25 alá esik Nálad, akkor az E8xxx-nél sem rózsásabb a helyzet).

(#808) sagesz93 válasza szacsee (#807) üzenetére


sagesz93
addikt

Azért vettem, mert 17k-ért jutottam hozzá, miközben akkoriban 20-22körül ment. :D
Én szeretem, akármennyit eszik is :D, 790/4400-at megy, van benne kraft, bár igaz, hogy nem ezen múlik a teljesítménye, másban lett lebutítva :(
Az e2180-al 3ghz körül(amihez bődületes fesz kell -_-),
De most más probléma van. Jelenleg 10 gigás vinyóval megy a gép :D A 320-as wd-m kerreg kattog..., De mire kijön a játék, biztosítom számára a helyet :))
Persze, fejlesztenék meg minden, talán valamennyi keret is lenne rá(utoljára a saitek r660-at vettem meg 7k-ért, ehhez mindenképp kelleni fog :D), csak én már sajnálom a pénzt gépre költeni, merminek'. De ha nem fog futni a játék játszhatóan, biztos beleölök valamennyit a gépbe :D
mod: ez a 4870 butítása, tudomásaim szerint. A méretei is jellemzik, (26centi kb.)

[ Szerkesztve ]

(#809) szacsee válasza sagesz93 (#808) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ahány oldalt megnézek annyiféle infó van.
Van ahol 4830/4850 butítást írnak, van ahol 4870-et.
Lehet a GPU a 4830 selejtjei, új nyákot nem akartak csinálni és az összes RV770 lábkiosztása ugyanaz lehet a 4890 megjelenésével maradt egy rakat nyák a 4870-ből és arra tették rá... :D
A tapasztalatokat gondolom Te is megvárod, akkor meg kiderül mire elég a kártya.. :K

(#810) sagesz93 válasza szacsee (#809) üzenetére


sagesz93
addikt

Remélhetőleg személyesen is meg fogom tapasztalni, mire elég a masinám :))
Bár csak itt tartanánk már

[ Szerkesztve ]

(#811) szabod válasza TESCO-Zsömle (#791) üzenetére


szabod
senior tag

Akkor elküldi priviben az érdeklődőknek a tapasztalatait. Így a firkász meg cseszheti ;]

(#812) rgtc


rgtc
csendes tag

Zuchy, majd ha sikerült letölteni és belépni a játékba, annyit írjál már hogy index van e?

xbox: rgtchu

(#813) StormLine válasza rgtc (#812) üzenetére


StormLine
senior tag

nem kell ám mindenáron NDAt szegni. publikus info hogy van index. kérték a játékosok, a fejlesztők belerakták a játékba és mondták hogy akkor már használjuk is azokat különben mérgesek lesznek :D

(#814) rgtc


rgtc
csendes tag

De most csak azért, mert van ilyen szerződés, még nem kell kussban ülni. Valamit mondjon már valaki, legalább a fizikával kapcsolatban!!!!

xbox: rgtchu

(#815) zuchy válasza rgtc (#814) üzenetére


zuchy
őstag

Még le se tudtam szedni. Még dolgoznak a srácok pár bugon. Előtte azért páran kipróbálhatták, de ők se írhatnak semmit. Ők se akarnak pert a fejükre, mert kifecsegtek dolgokat. Se képet, se videót, se a játékkal kapcsolatba nem lehet írni. Lesz majd úgy is open beta. Amúgy volt beszámoló a fizikájáról, a TDU central egyik nagyobb fejese kipróbálhatta és írt is cikket róla. De már nem tudom hol van. De a TDU Centralon fent van.

PC-STYLE.hu

(#816) Enton válasza zuchy (#815) üzenetére


Enton
addikt

Szal elvileg te bekerültél a zárt bétába, csak eddig még nem lehet vele játszani mert nincs honnan letölteni.
Eddig szívás. Viszont én nem reménykedek már nyílt beta-ban. Kevés már az idejük rá kiadásig.
Majd az első 1-2 hét lesz a nyilt beta, multiban. Visszajelzések alapján meg szépen befedik a foltokat, ha befedik. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#817) StormLine


StormLine
senior tag

bővítettem a tdu2.atw.hu honlapot, mostmár mind a 6 videó képei fent vannak.

és megjelent egy új ám rövid írás: [link]

(#818) Enton


Enton
addikt

Most nézem a postaládám és kaptam egy ATARI&Cryptic Studios levelet.
Kezdtem örülni, hogy bétázhatok, de csak egy nyamvadt hírlevél. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#819) Sonja válasza Enton (#818) üzenetére


Sonja
veterán

Hehe, akkor nem csak én jártam így! :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#820) zuchy


zuchy
őstag

Oh, mit találtam, szerintem ezt nem szabadott volna feltölteni. :D Tök hangulatos.
Amúgy már le lehet szedni a játékot, de nekem még nem jött le olyan tetü lassan jön.
De a szerver még nem állt fel, fekete képernyő lesz ha elindítja az ember.

Én nem tom az össze zene bejött amit halottam a videók alatt. Nagyon profik.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#821) szabod válasza zuchy (#820) üzenetére


szabod
senior tag

Mondtam én, hogy lesznek úgyis akiket nem érdekel, hogy mi áll a szerződésben... :K
Egyébként ez a zene kegyetlen.

(#822) bazso29 válasza zuchy (#820) üzenetére


bazso29
aktív tag

Uhh, reggel 3-kor kómás fejjel a kávémat iszogatva eléggé bejövős. :)

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#823) ubi91 válasza zuchy (#820) üzenetére


ubi91
tag

hanglatos, jól néz ki! :C

(#824) zuchy válasza szabod (#821) üzenetére


zuchy
őstag

Azt hallottam, hogyha feláll szerver jön a gameplay videó. Nem tudom, bátor gyerek. :U
Aztán lehet neki annyi volt a béta... és még akkor járt a legjobban.

PC-STYLE.hu

(#825) szabod válasza zuchy (#824) üzenetére


szabod
senior tag

Hát az az ő baja lesz, nekünk viszont szükségünk van az ilyen hősökre :R
Az is csoda, hogy eddig nem törölték a videót.

(#826) ATi0021 válasza zuchy (#824) üzenetére


ATi0021
csendes tag

Azt írta, hogy először felvesz egy csomó anyagot és utána teszi közzé. Lehet azt már nem YouTubeon. Amúgy nem szívbajos már a TDU2 béta letöltő linkjét is megadta chatben. Persze nem megy vele sokra az akinek nincs eredeti kulcsa, hiszen az kell a telepítéséhez.

(#827) Sonja


Sonja
veterán

A szerverek még váratnak magukra! :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#828) bazso29


bazso29
aktív tag

Kicsit google-oztam unalmamban, szerintem ez hasonlít a legjobban a helyszínre:

fotó, térkép

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#829) Yamaha R1


Yamaha R1
tag

Arról lehet már tudni valamit, hogy az üzemanyagot és a hozzá kapcsolódó dolgokat beépítik a játékba? Vagy csak az első résznél bejelentett nagy ígéret marad? Kicsit megdobná a "krúzolós" részeket.

(#830) ATi0021 válasza Yamaha R1 (#829) üzenetére


ATi0021
csendes tag

A korai verziókban letesztelték a tankolást, de végül kivették. Állítólag unalmas volt egy idő után és akadályozta a játékmenetet.

(#831) TESCO-Zsömle válasza ATi0021 (#830) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megoldhatták volna kikapcsolhatóra ezt is... ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#832) zuchy válasza bazso29 (#828) üzenetére


zuchy
őstag

Megnéztem pár képet Iibizáról. Nagyon gyönyörű hely, szívesen laknák ott, valami tengerre néző házban. :)) Mellesleg jól lemodellezték a szigetet, stimmelnek még a hegyek is. A házak azért kicsit másak, de nem baj az.

Olyan tetű lassan jön a béta, 75%-nál tart. Legalább a menüt hadd nézzem meg élőben, elvileg addig megy a játék szerverek nélkül.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#833) Yamaha R1 válasza ATi0021 (#830) üzenetére


Yamaha R1
tag

Kár. Egy opcionálisan ki - be kapcsolható tankolás mindenképpen jót tett volna a játéknak.

(#834) TESCO-Zsömle válasza Yamaha R1 (#833) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért egy belemerülős verseny-krúz közben vicces lett volna, mikor a líder verdája elkezd durrogni, majd leáll... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#835) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

TDU2 bétához próbálok regelni, de a regnél van egy "Handle" menüpont. Sok helyre regisztráltam már, de ilyet még nem láttam, mit kér? :B

(#836) TESCO-Zsömle válasza Chosen (#835) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Fogantyút! :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#838) Chosen válasza Tutykos90 (#837) üzenetére


Chosen
addikt

sehogy, amint meglátnak a modik, repülsz.

TESCO-Zsömle:wtf?

(#839) bazso29 válasza TESCO-Zsömle (#834) üzenetére


bazso29
aktív tag

Szerintem óriási lenne. ..vagy sima krúz közben kifogy a benzined, átpattansz a cimbi verdájába és hazavisz. ;)
Bízzunk benne, hogy dlc-ben később megkapjuk ezt is.

Tölthető a korábban linkelt videó zenéje.

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#840) TESCO-Zsömle válasza Chosen (#838) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Handle (Angol)

Főnév:
1. fogantyú
2. markolat
3. nyél
4. kar
5. fogó

bazso29: Úgy legyen!

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#841) Chosen válasza TESCO-Zsömle (#840) üzenetére


Chosen
addikt

Angolul tudok, csak gondoltam, mivel a topikban már mindenki beregelt, ezért tudja mit kell beírni. 2. email, tel.szám, mégis mit?

(#842) TESCO-Zsömle válasza Chosen (#841) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én egy héttel később már nem emlékeztem, hogy mi volt a kérdőívben... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#843) fatal` válasza TESCO-Zsömle (#834) üzenetére


fatal`
titán

Nyílvánvalóan úgy kellett volna megoldani, hogy vagy csak krúz alatt fogyjon az üzemanyag, vagy verseny előtt írja ki, ha kevés.

(#844) Enton válasza fatal` (#843) üzenetére


Enton
addikt

Az úgy nagyon ÁSZ lenne! Indulán egy versenyen online, és kiírja hogy szopika, nincs elég benzin a versenyre, szal hiába is indulnál inkább menj el előtte tankolni.
Ha nincs elég kraft nincs verseny. Teljesen okés lenne a stuff.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#845) StormLine válasza Chosen (#835) üzenetére


StormLine
senior tag

Account Name: Private login name, allowed symbols are . - and _
Handle: Public nickname shown to all users
a handle hasonló mint az account name. ha akarod ugyanazt adod meg mind2nek, de ha különbözőt akkor az account namemel jelentkezel be és a handle lesz kiírva a fórumpostjaidnál. az account name nem publikus. telszámot nem kell megadni.

(#846) StormLine válasza bazso29 (#839) üzenetére


StormLine
senior tag

itt meg az eredeti szám (Ancient Astronauts - I Came Running)

(#847) Yamaha R1 válasza TESCO-Zsömle (#834) üzenetére


Yamaha R1
tag

Kicsit Diablo HC feelingje lenne. Ha nem figyelsz oda, bukod.

(#848) Dante73 válasza Yamaha R1 (#847) üzenetére


Dante73
tag

Azt is meg lehetne oldani, hogy a versenyeken ne fogyjon a brenya, free-ride-ba pedig ki-be kapcsolható legyen.
Vagy mondjuk HC módban fogyjon versenyen is (Tudom, hogy most nem lesz HC, amit sajnálok)
Ezer megoldás lenne, hogy mindenkinek jó legyen, de sajnos, megint ugyan az, mint olyan sokszor már eddig; Hardkórabb játékosok igényei nem számítanak, csak átlagpistikéé. Pedig, szerintem a hardcore játékosokra kellene figyelni, nem azokat leszoktatni a játékról, az idiotizmusig egyszerűsített játékok dömpingjével, akik tényleg sokan is lehetnének.

(#849) fatal` válasza Dante73 (#848) üzenetére


fatal`
titán

Sajnos az idióta vérpistike játékok hozzák a több pénzt. Ez van. Azért remélem nem szúrják el, egyelőre bizakodó vagyok. :) Igaz én NonHC / DAOFF-ban játszottam az első részt is. :)

(#850) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.