Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) szabod válasza Mosquitoo (#650) üzenetére


szabod
senior tag

Veyron, Camaro :R

Persze, hogy ez mennyire mondható hitelesnek....

[ Szerkesztve ]

(#652) TESCO-Zsömle válasza szabod (#651) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát, a Veyronnál szvsz rezeg a léc... HotPursuit trailerébe is van egy, ami semmi jót nem jelent.

És ott a másik tény, hogy a korábbi borítóra nyilatkozták, hogy az a végleges, csak a "Fall 2010" nem lesz rajta...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#653) szabod válasza TESCO-Zsömle (#652) üzenetére


szabod
senior tag

Na ja, amúgy nekem ez a borító jobban tetszik. Majd ha megerősítik hivatalosan is, akkor mindkét kérdéses dolog megoldódik. Bár szerintem attól, hogy a HP-ban lesz Veyron, az nem jelenti, hogy ebben nem lehet. Mondjuk ha a Porsche és BMW mizériára gondolunk...

(#654) TESCO-Zsömle válasza szabod (#653) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A Volkswagen konszern egy német autógyártó vállalat, egyike a legnagyobb autógyáraknak a világon. Célpiaca legfőképpen az Európai Unió. A cégcsoporthoz tartozik az Audi, a Škoda Auto, a Lamborghini, a Bugatti, a Bentley, a SEAT és a szűkebb értelemben vett Volkswagen, a Volkswagen AG.

Szóval velük kell megtárgyalni a dolgot...

Viszont pozitívum, hogy ha még most is tárgyalnak az autógyártókkal a licenszekről (hivatalos álláspont szerint ezért nincs még hivatalos autó-lista), akkor a játék ezen részének nagyon modulárisnak, könnyen változtathatónak kell lennie, ami a moddereknek és ezáltal nekünk is jó.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#655) Davetim válasza szabod (#653) üzenetére


Davetim
tag

Apropó Porsche... ez ugyan csak egy nyamvadt tweet, de eszerint továbbra is csak nfsekben lesz Porsche... Még jó hogy ott a RUF.

Amúgy ebben a formában inkább plakátnak néz ki, ha már mind 3 platform rajta van. Persze fél perc melónyi különbség, de így még nem feltétlenül mond ellent a korábbi végleges borítónak.

(#656) szabod válasza TESCO-Zsömle (#654) üzenetére


szabod
senior tag

Végülis felesleges erről beszélni, hogy lesz-e vagy nem. Majd 1-2 hónap múlva úgyis tudni fogjuk :)

(#657) TESCO-Zsömle válasza szabod (#656) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy legalábbis a konzolosok tudni fogják. ;]

Ne adja az ég...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#658) szabod válasza Davetim (#655) üzenetére


szabod
senior tag

:( Kár, azért a RUF nem ugyanaz. Én örültem volna Carrera GT-nek, Panameranak, meg mondjuk Cayennenek. Ja és az új 918nak. Mondjuk van vagy 200 kocsi aminek örülnék a játékban, szerintem ezek közül nem sok fog benne lenni.

(#659) Mosquitoo válasza szabod (#651) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Hát, a Veyron nem tuti, de így, hogy StormLine lebontotta a videót, már fölfedezhető a Camaro is. :)

(#660) TESCO-Zsömle válasza szabod (#658) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én egy 917-est látnék szívesen. :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#661) szabod válasza TESCO-Zsömle (#660) üzenetére


szabod
senior tag

az utcán én is :)

(#662) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

One of the cool new race types we played at Atari's booth was a co-op follow-the-leader race where only one racer in the pack knows where the next checkpoint is. Everyone's job is to try and stick together to get all the cars there as fast as possible. Once everyone crosses the checkpoint, another random car is chosen as the leader, and everyone has to follow that person to another checkpoint. When you add on voice chat, it's a pretty cool way to blaze around TD 2's islands. Érdekesen hangzik. :) [link]

(#663) StormLine válasza Mosquitoo (#662) üzenetére


StormLine
senior tag

jaja, az új részben lehet hogy kevesebb "klasszikus" krúz lesz a koop játékmódok miatt :C

kár a Porscheért, már a Driver SF egyik videójánál is rossz előérzetem volt amikor Rufokat mutattak benne. remélem legalább az NFS HP autóit könnyű lesz a TDU2be importálni, főleg a 918at ;]

(#664) TESCO-Zsömle válasza StormLine (#663) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De ez nem lesz gond, mert pl ez is a klasszikus krúzokra épít. ;)

szabod: ST3-on beadná az 1580Le/816kg-os arányt. (917/30)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#665) Rossi válasza szabod (#658) üzenetére


Rossi
addikt

RUF is fighting for the people, RUF is fighting for Sierra Leone.

Egyébként az mi :F

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#666) Mosquitoo válasza Rossi (#665) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Nem a Revolutionary United Front féle jelentésést kell nézni, hanem RUF, mint autó :DD Egyébként az egy cég, ami Porschekat tuningol.

(#667) TESCO-Zsömle válasza Mosquitoo (#666) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Eden leszerződhetne AC Schnitzer-rel Bömös ügyben... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#668) Mosquitoo válasza TESCO-Zsömle (#667) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Hohóóó ;] Az komoly lenne! :D

(#669) szabod válasza TESCO-Zsömle (#667) üzenetére


szabod
senior tag

Remélem meg lehet oldani, anno Fel ezt írta:
"A Rufok azért kerülhettek bele a TDUba, mert papíron már nem Porschék, a forgalmijukba a Ruf neve kerül, mint gyártó. Az AC, Alpina, Hamann esetében pedig továbra is BMW marad a gyártó, uh így nem tudják megkerülni a dolgot...
Viszont az NFS-be hasonló okok miatt nem kerülhet pl. Ferrari/Maserati... (az is igaz, hogy az utóbbi nfsek világában elég idegennek hatna egy agyontuningolt Ferrari.)
"

Remélem, hogy nincs igaza :)

(#670) Enton válasza TESCO-Zsömle (#657) üzenetére


Enton
addikt

[link]

Ebben az intervívben még mindig sept 24.ét mond minden platformra. reméljk nem csúsztatják jobban.

Nekem elég lesz egy Golf VI és egy Sirocco is bele. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#671) TESCO-Zsömle válasza Enton (#670) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudod... Még az sem biztos, amit már kiadtak! Bármikor visszahívhatják nemvárt hiva okán... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#672) Enton válasza TESCO-Zsömle (#671) üzenetére


Enton
addikt

Titkon örülnék neki.( több időm lenne F1 2010-ezni) ;]
Viszont nem szeretném hogy csússzon, ha már bejelentették és ezt állítják, mostmár tartsák be a szavukat. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#673) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

(#674) Jakab66[hun] válasza TESCO-Zsömle (#660) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Nekem a BMW-k hiányoznak :K

Z3 Coupe, M3, M5, M6, X5, X6, És persze a jó öreg 99'-es fekete 735-ös :P (Transporter 1)

Szép álmok! :U

[ Szerkesztve ]

Gipsz Jakab

(#675) themebuilder válasza Jakab66[hun] (#674) üzenetére


themebuilder
senior tag

Nekem meg inkább a reális fizikai hiányzik. Ha szimulátorosabb lenne akkor még nagyobb tábora lehetne a játéknak.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#676) zuchy válasza themebuilder (#675) üzenetére


zuchy
őstag

Pont hogy kisebb tábora lenne. Mondjuk próbáltad a játékot? :)

PC-STYLE.hu

(#677) Rossi válasza Jakab66[hun] (#674) üzenetére


Rossi
addikt

Inkább 760Li, meg 850 nem? ;]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#678) ubi91 válasza Rossi (#677) üzenetére


ubi91
tag

850-ből is a CSi :P én el tudnék még képzelni régi klasszikusokat. pl. Audiból az urquattrot, RS2-t, S2-t, meg pl. Ferrari a motoros Lancia Thema-t (834 ha jól tom) régi "kacsafarkas" Porschékat, Mercedes SL 73 AMG-t (ezen alapul a Zonda motorja), régi motorokat, pl. Honda CB750.

és a sort még hosszasan lehetne folytatni.... :K

(#679) Rossi


Rossi
addikt

Fel is tettem az 1-et... ;]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#680) TESCO-Zsömle válasza Rossi (#679) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én le se szedtem. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#681) madstunt válasza Rossi (#679) üzenetére


madstunt
addikt

én meg pont a 2 miatt nem tudok a fenn lévő 1-emmel játszani :P

(#682) Rossi válasza Rossi (#679) üzenetére


Rossi
addikt

Már 2x végigvittem, de csak most a 3.-nál vettem észre, hogy lehet a karakter "búráját" "finomhangolni". Mindjárt emberibb fejet varázsoltam "magamnak".

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#683) madstunt válasza Rossi (#682) üzenetére


madstunt
addikt

mé alapbó ufó? te milyen verziót vettél?:Đ

(#684) Rossi válasza madstunt (#683) üzenetére


Rossi
addikt

Alapból egy inhumán monstrum, egy insektum. :DDD

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#685) ubi91


ubi91
tag

remélem ilyen is lesz benne. nézzétek meg a videót is! a végén van egy padlógázos gyorsítás ;)

(#686) Sonja


Sonja
veterán

Hivatalos megjelenési dátum: Szeptember 24! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#687) TESCO-Zsömle válasza Sonja (#686) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tuggyuk. :P (vótmá) ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#688) szabod


szabod
senior tag

lol már TDU2-vel álmodtam :DDD

(#689) zuchy


zuchy
őstag

Egy kis új infó a játékból, by ATi0021

A Newgame Network-ön megjelent E3-as TDU2-es cikkben megjelent némi új infó a játékról:

A versenyek kezdete előtt, amikor további játékosokra várunk, lehetőségünk lesz megnézni a kocsikat, sőt akár be is ülhetünk ellenfeleink autójába. Rengeteg coop és csapat alapú esemény található a szigeteken, melyek megengedik hogy összehasonlítsuk eredményünk barátainkéval is. Egy ilyen esemény a "Follow the Leader" (kövesd a vezetőt). Itt kezdéskor nem látjuk a megjelölt utat, csak a partnerünk látja hol is van a következő ellenőrzőpont. Ezért nekünk követnünk kell őt, de amint elérjük az első ellenőrzőpontot, partnerünk térképe törlődik és csak mi látjuk a következő célt. Ez a típusú coop verseny egy rendkívül friss ötlet egy már fáradt műfajban és a dolog akkor válik igazán érdekessé amikor 8 játékosról van szó és a következő ellenőrzőpont láthatósága cserélődik a játékosok térképén.

PC-STYLE.hu

(#690) TESCO-Zsömle válasza zuchy (#689) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Már alig várom! :C

sz: És ha az arckönyvnek hinni lehet, az is megvan, melyik lesz az első A-kategóriás verdám. :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#691) Enton válasza zuchy (#689) üzenetére


Enton
addikt

Ez nagyon jól hangzik.
Tehát ha jól értem, mindig az éppen aktuális második fogja kapni a következő kapu helyet, így az elsőt nehéz helyzetbe hozva akár visszafordulásra is kényszerítheti, de nyerni csak az tud majd aki legutoljára kapta a kaput meg, mert az utolsón kivűl senki nem tudja hol a az utolsó(cél) kapu.
Érdekes.
Kissé a Underground 2 fogocskájához hasonlítanám. Habár az ot 1-on-1 volt csak.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#692) TESCO-Zsömle válasza Enton (#691) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem hiszem, hogy mindíg a második kapná, inkább random valaki, aki még nem volt. (De ez majd elválik.) A nyerési sémát sem ismerem, de kétlem, hogy a klasszikus versenyekét követné. Szvsz nem az fog nyerni, aki átszakítja a célszallagot, hisz akkor -ahogy írtad- csak annak volna esélye, akinél épp térkép van...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#693) Davetim válasza TESCO-Zsömle (#692) üzenetére


Davetim
tag

#662 Mindig random az új vezető. Hogy ki nyer, az még nem derült ki. De el tudnám képzelni hogy időre megy, amolyan csapatos time challange.

[ Szerkesztve ]

(#694) Enton válasza Davetim (#693) üzenetére


Enton
addikt

Ez így már jobban hangzik. Mert a sima ki ér oda előbb-ben mindig a random éppen utolsónak lenne 70% esélye nyeri a többinek a maradék 1-7 emberkének meg marad a 30% felosztva.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#695) StormLine válasza Enton (#694) üzenetére


StormLine
senior tag

ez nem egymás elleni hanem koop. nem egy ember nyer, hanem a csapat (ha elég jól mennek). (amúgy ez nem igazán új hír, talán az hogy több koop mód is van. bár a cikk azt is írja hogy az új sziget nagyobb, úgyhogy majd meglátjuk.)

(#696) ubi91 válasza StormLine (#695) üzenetére


ubi91
tag

most ez a sziget hogy is van? mert régebben olvastam valahol olyat, h Ibiza szigetét 2x-esére nagyították, meg hozzátettek nem létező utakat,h jobban illeszkedjen a játékba

(#697) Davetim válasza ubi91 (#696) üzenetére


Davetim
tag

Ezt a kétszer akkora sziget dolgot én eddig betudtam a marketing hablaty szabad értelmezésének. A 930 km úthálózat a biztos infó, az meg tippre jónak tűnik Ibiza rendes méretéhez. Ha tényleg dupláznák, akkor majdnem akkora lenne mint O'ahu (1540 vs 1140 km2) vagyis arányosan kb. olyan sűrű lenne, mintha a TDU1 térképéről még kitörölnénk 250 km utat. Ibiza viszont pont hogy elég sűrűnek tűnik, szóval szerintem ez a duplázás nem hihető.

más: ha már annyit kritizáltam másokat, ideje hogy magamat is kijavítsam :D A Fabien féle beszámolóból anno azt hámoztam ki, hogy lesz a játékban Honda S2000, de nem, az a saját kocsija. Totál lényegtelen, de szeretek következetes lenni :D

(#698) TESCO-Zsömle válasza Davetim (#697) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Basszus, de messze még szeptember 23-a... :Y

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#699) rgtc válasza TESCO-Zsömle (#698) üzenetére


rgtc
csendes tag

24 :P :Y

xbox: rgtchu

(#700) TESCO-Zsömle válasza rgtc (#699) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt a sorozatot még nem néztem... :N

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.