Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) blazsey2 válasza TESCO-Zsömle (#850) üzenetére


blazsey2
senior tag

Akkor ezt sem veszem meg :N
Inkább elkezdem gyűjteni a lóvét a TDU2-re mert hamarosan itt van szeptember :)

PSN ID:blazseydr

(#852) fatal` válasza TESCO-Zsömle (#850) üzenetére


fatal`
titán

Annyiért jöhet. Persze forintban :DDD

(#853) TESCO-Zsömle válasza fatal` (#852) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Forintban 150.000.000+áfa és a tied. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#854) fatal` válasza TESCO-Zsömle (#853) üzenetére


fatal`
titán

Mondom forintban fél millióért. :DD

(#855) TESCO-Zsömle válasza fatal` (#854) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én is mondom. Fél millió euro forintban ~150 Millió. :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#856) szabod válasza TESCO-Zsömle (#855) üzenetére


szabod
senior tag

Hát elvagytok :DDD

Fél millió forintért én is vennék, 2-t is :)

(#857) zuchy válasza szabod (#856) üzenetére


zuchy
őstag

Hát ja. Egyiket eladni, másikat megtartani. :D

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#858) fatal` válasza zuchy (#857) üzenetére


fatal`
titán

Mindkettőt eladni, venni magyar utakra használható autót, a maradékból meg lakást. :)

(#859) TESCO-Zsömle válasza fatal` (#858) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Magyar utakra mijen jó új autót kapsz 1 milla alatt?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#860) bazso29 válasza TESCO-Zsömle (#859) üzenetére


bazso29
aktív tag

Az előbb linkelted. :DDD

De most komolyan.. Kezd egy kicsit szánalmas lenni, hogy még mindig nem megy a béta.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#862) fatal` válasza TESCO-Zsömle (#859) üzenetére


fatal`
titán

Ki mondta, hogy 1 milláért adom el?:D Azt mondtam annyiért kell.

(#863) szabod válasza TESCO-Zsömle (#859) üzenetére


szabod
senior tag

MTZ-t :DDD

(#864) TESCO-Zsömle válasza fatal` (#862) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha sél milláért árulják daradját, egy millát se kapsz a kettőért. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#865) zuchy


zuchy
őstag

A TDU2.fr-en megerősítette Fabien, hogy a béta még nem kezdődött el, de Nadal szerintem már nagyon közel vagyunk hozzá. (Ez az infót július 31-én jelent meg.)

Korábbiakat idézve, első alakalommal a béta rendkívül szűkös körben zajlik:

- Csak néhány ember (száz) került be az első "körbe", majd lassan bővítésekre kerül sor. Ennek oka, hogy tesztelni akarják a szervereket és a multiplayer játékot a szerver túlterhelése nélkül, stb.
- A bétában csak EGY autó lesz és freeride mód, semmi más (legalábbis, amikor elindul...)

Fabian majd azzal folytatta, hogy szerzett egy béta kulcsot magának és egy másikat egy másik személynek a fórumon, megerősítette az NDA dolgot és azt a tényt, hogy a béta tesztereknek jelentéseket és más visszajelzéseket kell írniuk, esetlegesen a játék FaceBook-os oldalára.

Végül, Fabiannak lesz némi exkluzív média anyaga, amit a francia közösségek fog megosztani, a TDU2.fr-en, ezért érdemes lesz figyelni. Ez a média anyag nem a bétából lesz, hanem az Edentől kapott exkluzív anyag, melyet kizárólag neki van joga közzétenni.

forrás: TDU Central

by ATi0021

PC-STYLE.hu

(#866) fatal` válasza TESCO-Zsömle (#864) üzenetére


fatal`
titán

Nem mondtam, hogy annyiért árulják, nekem adnak annyiért :D

(#867) TESCO-Zsömle válasza fatal` (#866) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Te kis csókos, te... :U :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#868) fatal` válasza TESCO-Zsömle (#867) üzenetére


fatal`
titán

;] :P

(#869) madstunt


madstunt
addikt

egy ideje nem követem valami hatalmas odafigyeléssel a vga piacot, de egy 1gigás 9500GT az már kiszolgálná a gamét nem?

(#870) czundermák válasza madstunt (#869) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Reméljük, de biztosat mondani csak akkor lehet ha már látjuk a játékot. Személy szerint én a 3870-et minimumnak is egy kicsit soknak érzem, de majd elválik :K

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#871) manoarc válasza madstunt (#869) üzenetére


manoarc
senior tag

Mennie kell , azért az nem egy gyenge kártya még mostani viszonylatban sem.
Szerintem medium beállításokkal vinni fogja.

{。^◕‿◕^。}

(#872) fatal` válasza manoarc (#871) üzenetére


fatal`
titán

Attól függ, ha tényleg a 3870 lesz a minimum, akkor nem valószínű, a 9500GT gyengébb mint a 3870.

(#873) TESCO-Zsömle válasza madstunt (#869) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Minimum Requirements:
Video:Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870

]Galaxy GeForce 9500 GT Overclocked 512 MB - Performance Summary:

Persze ettől még meg lehet próbálni, hisz az ingyen van... :))

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#874) madstunt válasza TESCO-Zsömle (#873) üzenetére


madstunt
addikt

hánem ingyen mert éppen nézek valami megoldást hogy olyan VGA-t kerítsek minél olcsóbban amin már 800*600ban elmegy
ti mit ajánlotok?:)

(#875) manoarc válasza fatal` (#872) üzenetére


manoarc
senior tag

Én csak abból indultam ki , hogy ált. mindíg feljebb teszik a mércét mint ami kell hozzá valójában. :)

Madstunt:Én még nem vennék, majd ha meg van a game és szaggat mint az atom majd akkor érdemes szétnézni.

[ Szerkesztve ]

{。^◕‿◕^。}

(#876) TESCO-Zsömle válasza madstunt (#874) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De ingyen, mert a 9500 már megvan, progit meg nem kell megvenni, hogy kipróbálhasd, fut-e egyáltalán...

Egyábként én a minimális követelményként megjelölt kártyákat ajánlom. :B

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#877) szabod válasza TESCO-Zsömle (#873) üzenetére


szabod
senior tag

Ejj milyen lista már ez? :P A HD 4770-et meg szépen kifelejtik róla? Nem baj, biztos el rajta futkorászni a játék valahogy :DDD

(#878) madstunt válasza TESCO-Zsömle (#876) üzenetére


madstunt
addikt

mondom nincs meg a 9500 csak ajánlottak olcsón egyett és gondoltam lehet jó lesz de ezek szerint nemnagyon :D

amúgy milyen oldalról van a graph?

[ Szerkesztve ]

(#879) TESCO-Zsömle válasza szabod (#877) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem felejtették ki, akkor még nem volt. ;)

Mad: Ja, az más... Mond neki, hogy dobjanak még hozzá háromszázat... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#880) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#879) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A HD4770-es egyébként olyan 200% körül lenne.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#881) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Jöhetne már a bétakód.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#882) czundermák válasza TESCO-Zsömle (#881) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Már csak 43-at kell aludni, és kezdődhet Ibiza felfedezése :B
Steamen nincs semmi pre cucc hozzá, de mindegy, már be van szerezve az a lényeg, csak még tölteni nem engedi ;]

Bétakód alatt mit értesz pontosan? Bárki "szabadon" kipróbálhatja, vagy bétateszt ez is?

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#883) szabod válasza czundermák (#882) üzenetére


szabod
senior tag

Hát elvileg most megy a closed beta, vagyis már egy ideje megy, de gondok voltak vele, nem tudták letölteni stb. Volt egy csávó aki viszont felrakta a játék intróját vagy menüjét vagy mi is akart az lenni ( ilyen press start to continue képernyő volt). Mostmár lehet azonban, hogy tényleg elindult a béta, merta csávónak leszedték a videóit, meg Zuchy sem jelentkezik már egy ideje, gondolom nyomja ezerrel :) Azért pü-ben tájékoztathatnál minket a játékról, ha már ide nem írhatod ki... :DDD
Ja igen, és mi meg az open bétára várunk :)

[ Szerkesztve ]

(#884) czundermák válasza szabod (#883) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Igen a zárt bétát tudtam, csak azt nem hogy lessz-e open beta, na annak valahogy birnák örülni :P

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#885) zuchy válasza szabod (#883) üzenetére


zuchy
őstag

Még nem megy a béta, még pár hétig biztosan nem fog. Szal a szept. 23.-i megjelenésnek is szerintem 95% hogy lőttek.

Zuchy sem jelentkezik már egy ideje, gondolom nyomja ezerrel

De jó is lenne... :( Azt mindenképpen leírom, hogyha van valami fejlemény, kezdődik-e, vége van, stb. De hát nem volt mit írjak.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#886) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Arra van esély, hogy a játék megjelenésekor kiadják (esetleg kicsit kipofozott) betat amolyan demoként? Addig nem szeretném megvenni, amíg el se indul a gépemen, lol... :D

(#887) zuchy válasza Mosquitoo (#886) üzenetére


zuchy
őstag

Én ezt nem tudom, de demo helyett az open bétát tartom valószínűbbnek. Bár nem tudom, 2000 emberrel lehet-e tesztelni a szerverek terhelhetőségét a closed bétában? Szerintem nem nagyon, sokkal többen lesznek ha megjelenik a játék. Nem tudom hogy mennek ezek a dolgok.
Van még egy módja, a virágbót'. :D

Mondjuk VGA-t jó lenne cserélned, legalább egy 8800GT-re, vagy HD4850-re, érdemes megvárni a tapasztalatokat, hogy melyik gyártónak fekszi jobban a játék.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#888) TESCO-Zsömle válasza zuchy (#887) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet, ha nem egybe tesztelik az összeset, hanem külön-külön, hogy egyenként mennyit bírnak. Végülis a server se 1 gép, hanem sok kicsi...

Egyébként én látok rá esélyt, hogy ua lesz, mint a TDU-nál... Akarod? Most? Vegyé polctartót.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#889) szabod válasza zuchy (#885) üzenetére


szabod
senior tag

Hát kár, pedig jó lett volna ha már tolnád, még ha semmit sem mondhatsz is. Legalább azt tudnánk hogy ez működik. Szerintem azért nem fog csúszni a játék megjelenése, ha azt nézzük, hogy mikor kimentek Diabloék tesztelni a játékot, már majdnem a teljes a játékot nyomták. Tehát a sz@rakodás fő oka, hogy betat nem tudják megcsinálni, vagyis a szerverrel van itt vmi gebasz, legalábbis ez az elméletem. Mondjuk nekem az sem lenne a gond, ha megjelenne a játék, de 1-2 hónapig nem lenne online. Mert én nem veszek polctartót az hét szentség :)

(#890) ATi0021 válasza zuchy (#885) üzenetére


ATi0021
csendes tag

Szerintem nem lesz csúszás a megjelenésben. A korábbi erről szóló hír csak egy pletyka volt. Plusz ha jól emlékszem az első résznél is már eljátszották, ezt a bétás dolgot. Először volt FilePlanetes fizetős béta, majd lett nyitott. És ha emlékeim nem csalnak, akkor a nyitott béta kliense lett kiadva DVD-n véglegesként. Szerintem itt se lesz érdemi nagy változás a nyitott béta és a DVD-s verzió között. Max, a szervert állítgatják, meg dobnak a játékhoz javítást. Úgyis Windows Live-os lesz, az meg csak frissítés után enged be online.

(#891) TESCO-Zsömle válasza szabod (#889) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát, ha nem lesz átjárás az Online/Offline mód közt, akkor pofon a kakinak, ha előbb veszed...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#892) szabod válasza TESCO-Zsömle (#891) üzenetére


szabod
senior tag

Legalább megismerem a játékot :) Márciusig nem volt netem tavaly júniustól. hát ez idő altt én elvoltam az offline móddal, és az sem zavar ha újra meg kell csinálnom :P

(#893) bazso29 válasza zuchy (#885) üzenetére


bazso29
aktív tag

"Még nem megy a béta, még pár hétig biztosan nem fog."

Ezt ki tudnád/lehet fejteni bővebben?

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#894) szacsee válasza bazso29 (#893) üzenetére


szacsee
nagyúr

Sg-n láthattad a képet.
Szerintem Atarinál is ilyen képet vágnak mostanság... :

Jó lenne már infó a beta-ról, de mint tudjuk több mint 1 hónapja már elindult pár emberrel. (tducentral-ról van az infó) Utána kiadtak még pár kulcsot és ki is lőtték a servert... illetve nem mert gondolom a fejlesztők tolják 1000-el, lehet megfeledkeztek a betásokról annyira élvezik a játékot. :DDD

(#895) zuchy válasza bazso29 (#893) üzenetére


zuchy
őstag

They said in the announcements that the BETA might not be in a workable state for atleast the next few weeks. Ezt az egyik fórumozó írta

Ezt meg az Atari.

Hey All,

Another update on the status of the Beta:

We are currently working very hard on getting a version ready that supports the multiplayer load necessary to do Beta Testing.

In order to accomplish this, our development team is working very hard at putting in the fixes necessary to meet these goals.

To set a realistic expectation, it may be a couple weeks before we have a client that is ready to test. Your support and dedication throughout this period are appreciated. As always, we will do our best to keep you guys updated on the status.

Thanks again!

PC-STYLE.hu

(#896) rocket válasza ATi0021 (#890) üzenetére


rocket
nagyúr

Szerintem meg tuti hogy lesz csuszas 2011 tavaszaig.
5 es fel het van a megjelenesig es sehol egy ingame video, ha mas nem is, de ez nem sok jot sejtet.

Abban is szinte biztos vagyok, hogy akkora bughalmaz lesz a jatek megjeleneskor mint az elso resz, megint lehet majd honapokat varni tukon ulve egy patchre ami legalabb mar kozelebb hozza a jatszhatosag/elvezhetoseg alap szintjehez a jatekot.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#897) szabod válasza rocket (#896) üzenetére


szabod
senior tag

Attól, hogy nincs ingame videó az nem jelenti azt, hogy nincs kész a játék. Lehet ez egy szimpla marketing fogás is...

(#898) rocket válasza szabod (#897) üzenetére


rocket
nagyúr

Az aztan nagyon nagy marketing fogas, hogy nem mutatsz meg semmit a jatekbol.
A jelek nem jok az tuti, persze lehet meg remenykedni, en mar nem tennek ra egy lyukas garast se, hogy iden megjelenik.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#899) szabod válasza rocket (#898) üzenetére


szabod
senior tag

Mert az biztos sokkal jobb, hogy telenyomják videókkal a netet, és mire megjelenik a játék már mindent tudsz róla, az autólistától kezdve a versenyekig mindent.
Nem kell ilyen pesszimistán hozzállni, hogy nem jelenik meg. Ha mégsem fog, akkor jöhetsz, hogy "én megmondtam" :P
Engem amúgy annyira nem izgat, hogy mikor jelenik meg. Mostanában sajnos egyre kevesebb szabadidőm van, ha jön az egyetem még ennyi sem lesz, max hétvégéken. (Persze ettől ti játszhattok, nem azért mondtam :) )

(#900) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nézegettem a nemhivatalos autólistát...

Úgy tűnik, hogy a "különleges cabrio" szerepét a Stirling Merga örökli a Shelby Cobrától. :))

A Saleen Raptor is érdekesnek ígérkezik.

Nade amiért jöttem. Nem tudom, hányan ismeritek, de én ezt is szívesen kipróbálnám a szigeten. Tudom, hogy lassan 15 éves, de akkor is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.