Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) fatal` válasza haly (#8999) üzenetére


fatal`
titán

Frissíts directxet.

A kocsik pedig az utolsó előtti patch óta eladhatók (a roncsokból gyűjthetőket kivéve).

(#9002) haly válasza fatal` (#9001) üzenetére


haly
őstag

Megoldottam magamtól a problémámat :D
Elég bonyolult, de ha valakinek ilyen gondja van, akkor legyen rá itt a megoldás. Tehát a www.dllump.com-ról leszedtem a d3dx9_43.dll fájlt. Először, valaki tanácsára a system 32 mappába raktam be, és utána a regsvr32 d3dx9_43.dll parancsot ütöttem be a parancssorba. Ezt nem nagyon szerette a win, aztán láttam egy másik kommentbe, hogy a camera hack mappájába kell belebiggyeszteni a dolgot. Beraktam és pikk pakk működik. Remélem valaki másnak segíthettem vele :K

Lehet, hogy directx frissítéssel is jó lett volna, nem tudom. Felraktam az utolsó skidrow update-et is, ami elvileg a dlc-t takarja. Tehát most fennt van minden patch, és elvileg a dlc. Megyek is játszani :DDD

Azt amúgy had kérdezzem meg, hogy hol tudom eladni a kocsikat? Van erre hely, vagy valami? Eddig csak akkor tudtam, ha tele volt a garázs. A nyereményautókat is kiküszöböltem--> mindig fullra raktam a garázst kocsikkal, és akkor nem adta oda egyből a tragacsot, hanem az autókereskedőhöz ment, és ha akartam ingyen átvehettem volna. Most már minden okés :D

[ Szerkesztve ]

(#9003) bazso29 válasza czundermák (#9000) üzenetére


bazso29
aktív tag

Igazából már letettem a dologról, de lehet róla szó.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#9004) TOM-202 válasza bazso29 (#9003) üzenetére


TOM-202
senior tag

Kár hogy szombat esténként nem nagyon vagyok a gép közelében mostanában, de talán ahogy egyre romlik az idő odakint így én is egyre többet punnyadok majd a gép előtt (szombat) esténként is. Ha jól emlékszem talán egy esős júliusi szombat este volt az utolsó amit a gép előtt töltöttem el... :)

(#9005) fatal` válasza haly (#9002) üzenetére


fatal`
titán

A warez az egész fórumon tilos (így itt a topicban is).

Használtautósnál tudod eladni.

(#9006) haly válasza fatal` (#9005) üzenetére


haly
őstag

Bocsánat, kicsúszott a számon. :B , és köszi :K

(#9007) tomsolo


tomsolo
őstag

Aki szereti az Extreme Convoy küldetéseket - időre :D - és friend azoknak feldobtam megy ilyen CRC-t.

Ford Mustang GT-vel kell rajta menni, van egy szint idő, mindjárt lesz róla videó.

[link]

Ingyen lehet rajta menni cserébe nem is ad semmit a győztesnek.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#9008) Kalos7


Kalos7
tag

Csáó!
Tudnátok olyan netes helyet ahol olcsón meglehet venni a Test Drive 2 ?

(#9009) haly válasza Kalos7 (#9008) üzenetére


haly
őstag

itt

(#9010) TOM-202 válasza tomsolo (#9007) üzenetére


TOM-202
senior tag

Ez tetszik, ki is próbálom nemsokára.

(#9011) tomsolo válasza TOM-202 (#9010) üzenetére


tomsolo
őstag

Van egy Mercedes Outlawos is ami ilyen. Sajna ezeknek nem lehet rendesen nevet adni, a sima crchez képest viszont jóval több opció van így.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#9012) TOM-202 válasza tomsolo (#9011) üzenetére


TOM-202
senior tag

Megkeresem azt is!

(#9013) tomsolo


tomsolo
őstag

:O

És mind a kettő milyen szép kerek :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#9014) tomsolo válasza tomsolo (#9011) üzenetére


tomsolo
őstag

De át lehet írni a nevet és a descriptions is.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#9015) tomsolo válasza tomsolo (#9014) üzenetére


tomsolo
őstag

Háhá! Jövő hétvégén ki akar 599XX-t Extreme Convoyba tologatni? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#9016) TESCO-Zsömle válasza tomsolo (#9015) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hungaroringen? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9017) tomsolo válasza TESCO-Zsömle (#9016) üzenetére


tomsolo
őstag

Mondjuk Ibizán.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#9018) TESCO-Zsömle válasza tomsolo (#9017) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha az utat állod, viszem a benzinpénzt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9019) agyhalottak


agyhalottak
tag

Ha valakinek van eladó TDU2-je keressen.....megvenném!! :C

Ps5 + Xbo + Switch = R e L a X

(#9020) tomsolo


tomsolo
őstag

Hello evribadi,

felraktam akkor az 599XX

és és Dodge Viper Acr-es küldiket.

3 dologra kell odafigyelni:

1. Ne használj régi exe-t. (Nem kell neked behackelni a kocsikat).
2. Ne válts autót - tök mindegy mivel mész oda.
3. Ha extra parás vagy:
- ne menj végig rajta
- backupold amentésed előtte majd ha végeztél állítsd vissza

Jó próbálgatást, elég nehezek lettek - hála az extrem convoy featurenek - viszont nincs idő limit.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#9021) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

van masino...visszatér a pókercsászár ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9022) TOM-202 válasza tomsolo (#9020) üzenetére


TOM-202
senior tag

Az előzőket kipróbáltam és mentem rajtuk néhányszor, de ha ez ilyen macerás és kockázatos is akkor ezeket most kihagyom inkább. :)

(#9023) haly


haly
őstag

Úgy döntöttem elég a ,,próbaverzióból'' és megveszem a játékot, viszont két kérdésem lenne:
szeretném tudni, hogy a camera hack működik-e online, mert én ezt használom, de lehet, hogy a játék csalásként értelmezi és bannol. Ki használta már online? A progi úgy tudom nem módosítja a játékot, mert ha nincs megnyitva, akkor a régi kameraállások vannak. Második kérdésem az lenne, hogy ha már eljutottam egy bizonyos szintre, nem szeretném előröl kezdeni. Van rá esély, hogy úgy tegyem online-á a profilom, hogy ne kezdjek újat?
Köszi a helpet előre is.

(#9024) Nezz válasza haly (#9023) üzenetére


Nezz
tag

Nincsen semmilyen "védelem" a csalás ellen, mindössze annyit csinál a launcher, hogy ellenőrzi a fájlok crc-jét, így biztonságban vagy.
Az offline profilból nem lehet online-t csinálni, így kénytelen vagy mindent újrakezdeni.

(#9025) TOM-202 válasza Nezz (#9024) üzenetére


TOM-202
senior tag

Viszont ha már fut a játék Alt+Tab-al lehet váltani és további segédprogramokat, modokat lehet futtatni (pl. debugger) . Az ellen nincs benne védelem és nem is dob ki. Viszont én minden ilyen piszkálás előtt csinálnék egy biztonsági mentést hogy legyen mit visszaállítani ha valami balul sülne el. :)

(#9026) tomsolo válasza Nezz (#9024) üzenetére


tomsolo
őstag

"Nincsen semmilyen "védelem" a csalás ellen,"

Ez így nem igaz, elég sok mindent figyel a játék és a mentésedben szépen egy táblázatban nyilván tartja. (pl StolenCar list, de az összes rajtolt és befejezett crc is benne van a teljesített időkkel.)

Az más kérdés, hogy nem csinálnak semmit azokkal, akiknél valami nem tiszta.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#9027) haly válasza tomsolo (#9026) üzenetére


haly
őstag

Köszi a válaszokat. Ezt a progit játék előtt is el lehet indítani, és akkor a launcher tud ellenőrizni. Mikor meg bekapcsol a játék, csak akkor lép aktívan közbe, ha előre fele nézek a kocsiban belső kamera nézettel. Tehát ha hátralesek, akkor offolja a cuccot, és visszaáll az eredeti pozícióba, de ha visszanézek, akkor egy pillanat alatt visszakapcsolja. Amúgy ha valaki cheatel és kidobják, vagy nem tudom hogy megy itt, és visszarakja a ,,biztonsági mentést'', akkor újra tiszta, tehát olyan mintha nem csalt volna? Így nincs sok veszélye a dolognak. Minden esetre köszönöm a segítségetek. Valamikor sort kerítek a vásárlásra is. :K

Még egy dolog: tudom, hogy teljesen off, de azért felteszem. Valaki tud olyan oldalt belinkelni, ahol az euró/huf árfolyam jövőre vonatkozó alakulását saccolják, ugyanis júliusba akartam gépet venni, amit csak egy alkatrész miatt nem vettem meg, mert nem volt raktáron és egyben akarom venni, aztán addig vártam, míg 280-290forint körül lett az euró. Így jelenlek 30-35ezret buktam rajta, és kíváncsi vagyok visszaáll-e a dolog vagy sem. Az előtt novemberben volt 270-280 körül, és szép lassan csökkent. Július volt az alja, és onnan egy zuhanórepülésszerű dolog, csak felfele. Lett az 56k-s vga-ból 72k. :W

[ Szerkesztve ]

(#9028) bazso29 válasza haly (#9027) üzenetére


bazso29
aktív tag

Ha "kidobják", akkor a cd kulcsot és accountot tiltják, tehát lehet megint vásárolni egy eredeti játékot amennyiben megint akar az illető online játszani. Egyrészt nem érdemes csítelni, másrészt senki se nézi jó szemmel. Kerüld az ilyen dolgokat, ha pénzre lesz szükséged szólj, megoldjuk crc versenyen keresztül.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#9029) haly válasza bazso29 (#9028) üzenetére


haly
őstag

Sajna nem olvastál vissza. Én nem csalni akarok, hanem camera hack-elni. Gondolom a nevéből következtettél a csalásra, de mást takar a dolog. Ezzel tudok állítani a kamera pozícióján belső nézetbe, mint a tdu1-ben, csak azt nem tudom, hogy ez mennyire minősül csalásnak, mert nem az, és tudtommal nem is változtat a játék fájljaiban. :F Tehát most, hogy tisztáztuk az előzményeket, neked mi a véleményed?

[ Szerkesztve ]

(#9030) bazso29 válasza haly (#9029) üzenetére


bazso29
aktív tag

Folyamatosan olvasom a topikot.. A kamera hacket én is használom időnként némi kockázattal (gyak. letojom ha bannolnak), jelenleg is készítek egy videót, hála neki egészen egyedi jelenetekkel. Bizonyos helyzetekben és nézetben előnyhöz juttathat e program használata, ezért akár csalásnak is nevezhetjük, attól függ ki milyen kamera állásban tud jól vezetni, illetve mire használja a programot. Pl. belső nézetben a disable steerlook jelentősen megkönnyíti az irányítást.
Az uplauncher sok dologra figyel ahogy tomsolo is írta, és a program készítője is figyelmeztet mindenkit, hogy csak saját felelősségre használja a progit.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#9031) tomsolo


tomsolo
őstag

TDU2 - Something wrong

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#9032) fatal` válasza haly (#9029) üzenetére


fatal`
titán

Nyugodtan használd, nem bannolnak ezek senkit, sajnos még a rendes cheatereket sem.

(#9033) haly válasza fatal` (#9032) üzenetére


haly
őstag

Oksa. Még nincs meg a játék, de akkor beszerzem, aztán belépek a klubba :D Pedig már 2millám volt, és egy iszonyú jó házam :P

(#9034) TESCO-Zsömle válasza haly (#9033) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pedig már 2millám volt, és egy iszonyú jó házam

Nudli...

Majd ha multi futamokon szedsz össze 10 millát... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9035) haly válasza TESCO-Zsömle (#9034) üzenetére


haly
őstag

:D Csak legyen meg a játék. Szerintem még a hétvégén megrendelem :K

(#9036) haly


haly
őstag

Most, hogy így a multis pénznyerés előkerült, gondoltam beleszagolok kicsit a tdu1-be online, mert azt is nemrég regisztáltam (igen, sikerült úgy 4-5 év után :D ) . Hát 1 percig bírtam. Akárki akármit mond, nekem kifejezetten tetszik a tdu2 irányítása. Hardcore módban vagyok persze, és a legjobb: kanyarba gáz felenged, vissza egyet, és padló gáz, és f@szán megvan a drift. TDU1-ben első ilyen próbálkozásra kicsúsztam.

(#9037) bazso29 válasza tomsolo (#9031) üzenetére


bazso29
aktív tag

Jó kis dolog ez, de úgy tűnik belenyúl a mentésbe. Csak a mentés-visszaállítás segített a fagyás ellen. Ettől függetlenül érdekelnek az új online versenyek, mint pl. egy kétkörös airport sprint. :D

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#9038) tomsolo válasza bazso29 (#9037) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem nyúl bele semmibe. Valami más gond lesz nálad.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#9039) bimbilla09


bimbilla09
tag

hájder!

melyik autót érdemes megvenni A3-as bajnokság versenyeihez ?

(#9040) TESCO-Zsömle válasza bimbilla09 (#9039) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

DBS

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9041) bimbilla09


bimbilla09
tag

ez az első " komolyabb " föstésem :)

[ Szerkesztve ]

(#9042) TESCO-Zsömle válasza bimbilla09 (#9041) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Magyar zászló alá inkább azt kellett volna írni: Generál le. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9043) bimbilla09 válasza TESCO-Zsömle (#9042) üzenetére


bimbilla09
tag

vagy, " A Generális " :DD

(#9044) TESCO-Zsömle válasza bimbilla09 (#9043) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akár. Vagy "Generál-e?"

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9045) bimbilla09 válasza TESCO-Zsömle (#9044) üzenetére


bimbilla09
tag

ez jó. tetszik :D a mustang-ra ez kerül majd. csak rohadt időigényes, és össze kell szednem az energiámat hogy nekiálljak mégegyszer.

(#9046) TESCO-Zsömle válasza bimbilla09 (#9045) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egy zászló és 10 betű időigényes?

Akkor mit gondolsz erről:

Nagyítás

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9047) DigitXT válasza TESCO-Zsömle (#9046) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez nagyon kafa, csak kár, hogy nincs ékezet.;]
Btw. eléggé utálatos a szerkesztője. C'est la vie.

(#9048) bimbilla09 válasza TESCO-Zsömle (#9046) üzenetére


bimbilla09
tag

omg. azt hittem, hogy ezeket rá lehet valahogy " hekkelni " az autókra. nem festegetni és állítgatni.

(#9049) TESCO-Zsömle válasza bimbilla09 (#9048) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hekkelni is lehet, de ez spec kézzel készült.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9050) Nezz


Nezz
tag

Egy régi kép... :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.