Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) szabod válasza StormLine (#248) üzenetére


szabod
senior tag

#236 :U

(#252) StormLine válasza szabod (#251) üzenetére


StormLine
senior tag

az nem ugyanaz :U [link] vs [link]

(#253) szabod válasza StormLine (#252) üzenetére


szabod
senior tag

Hát azt leszámítva, hogy nem ugyanarról az oldalról vannak linkelve, meg nem egyforma a méretük én semmi különbséget nem veszek észre...

(#254) csoli31 válasza #97544192 (#249) üzenetére


csoli31
aktív tag

Nekem tetszik! Hiába na, én már csak ilyen igénytelen vagyok grafika terén.:P
Ennél a játéknál nem a grafika adja a hangulatot. Ha nálad mégis az adja, akkor játszódjál a DIRT2-vel (mivel minden másban elvérzet nálam), vagy vegyél egy PS3-at és majd vedd meg a GT5-öt (szerettem a GT3-at, de hangulatilag a TDU sokkal jobb nála). ;)

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#255) madstunt válasza #97544192 (#249) üzenetére


madstunt
addikt

nekem tetszett és most is tetszik. bocs én nem far cry-on felnőtt vérpistike vagyok akinek csak a graf számít a játékban...

(#256) Jakab66[hun] válasza StormLine (#248) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

óóómáááá

Nekem only HC volt.

Neszop@ssanak már :( :(((

Gipsz Jakab

(#257) ubi91 válasza Jakab66[hun] (#256) üzenetére


ubi91
tag

az ígéretek szerint teljesen más fizikája lesz a játéknak. honnan tudod, hogy az nem fog-e tetszeni? :U

(#258) GabN73


GabN73
addikt

elvárásaim a játékkal kapcsolatban:
1: A Ford Gt hangját ne változtassák meg,max 5-6ezres tartomány közt :DDD
2: ne késsen
3: ha jól látom a cabrióknak fel lehetlesz húzni a tetejét.csak el ne csesszék
4: remélem nem minden karakter lesz ugyan olyan izmos
5: irányítás...ne legyen arcade

(#259) Davetim válasza ubi91 (#257) üzenetére


Davetim
tag

A fizikáról eddig elég homályosan nyilatkoztak a készítők, még nem állapodtak meg a végleges megoldásban. A legérdekesebb infó eddig itt volt a második oszlopban. Azt írja, lesznek könnyebben vezethető autók, meg szimulátorosabbak, hogy mindenki megtalálja a számítását. Meglátjuk mi sül ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#260) Jakab66[hun] válasza ubi91 (#257) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Ebben van igazság.

Hátha beadja majd az új fizika..

Amúgy hogy csinálják? Fejlesztik az 1-ből, vagy full új motor?

Gipsz Jakab

(#261) Mosquitoo válasza Jakab66[hun] (#260) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Elvileg teljesen új.

(#262) szabod


szabod
senior tag

Új képek.
Elnézve őket lesznek itt is nagy ugratók, illetve meredek emelkedők.

És pár infó:
"Test Drive Unlimited 2's version of Ibiza is 100% road accurate, developer Eden Games has said.

Speaking to CVG in Barcelona this week (not Ibiza... sad face), senior producer Nour Polloni claimed the virtual Test Drive party isle is "90% accurate in topology, 100% in the road" and "30/40%" accurate with its buildings. Add them all up and you get... well, you tell us.

"The Ibiza in the game is like the imagined, inspirational Ibiza," Polloni told CVG, explaining how Eden went about recreating Europe's clubbing capital.

"We took satellite data to do the topology - the mountains, surface and all that - and then we took the real-life road system and then afterwards sent people out to Ibiza and said, 'ok guys, take photos everywhere!'"

Eden photographed "the buildings, the key cities, road signals, key monuments" and then went about reproducing them as closely as possible in-game, Polloni said."

Vagy is Ibiza útjai 100%-ban megegyeznek az igaziakkal, az épületek pedig 30-40%-ban.
Tehát nem úgy a TDU1-ben ahol raktak bele új utakat is...

[ Szerkesztve ]

(#263) Jakab66[hun] válasza szabod (#262) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

A képeket elnézve, annyira durván nem lesznek szögletesek az utak, mint az első részben... :N

Gipsz Jakab

(#264) Tibiajax válasza Jakab66[hun] (#263) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de szíp ez a kíp.....
:B :B

[ Szerkesztve ]

(#265) Jakab66[hun] válasza Tibiajax (#264) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Ezzel célozni akartál, hogy ez a konzol verzióból képek, és a PC-s butítottabb lesz? :U

Gipsz Jakab

(#266) csoli31 válasza Tibiajax (#264) üzenetére


csoli31
aktív tag

Szerintem ettől nem lesz csúnyább a PC-s verzió! :DDD
Nálam ez fogad a kép helyett, és nem tudom mért. :F

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#267) nap válasza csoli31 (#266) üzenetére


nap
addikt

Mert csak a kerdojelig kell beirni az url-t. ;)

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#268) Silencer83


Silencer83
addikt

tudom sok embernek reszletkerdes " ", de engem ezek az ostoba gumik idegesitenek :((( :F
hogy neznek mar ki konyorgom? remelem a vegleges verzioban javitjak mert igy elegge illuzio rombolo...
apro reszleteken sok mulhat...

(#269) csoli31 válasza nap (#267) üzenetére


csoli31
aktív tag

Köszönöm a tippet. Sajna minden hiába mert ugyan az fogad. Lehet hogy a 2 napja vett router lenne a ludas (másra nem tudok gondolni, mert már az ABP-t kizártam)?! :F
De nembaj, mert megelégszek azokkal a képekkel amiket meg tudok nézni. ;)

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#270) ubi91 válasza csoli31 (#269) üzenetére


ubi91
tag

semmi baja a routerednek, nekem is így hozza be. szerintem erről az oldalról se engedi a közvetlenül a képre való linkelést, csak ha az oldalt linkeled be :)

(#271) DigitXT válasza Tibiajax (#264) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem rossz, csak kicsit AF hiányosnak érződik az útszéli csík.:DDD

(#272) Davetim


Davetim
tag

Még új képek: [link]

(#273) zuchy válasza Davetim (#272) üzenetére


zuchy
őstag

Baromi jól néz ki ez a Gumpert Apollo. A műszerfal is ütős.

PC-STYLE.hu

(#274) madstunt válasza ubi91 (#270) üzenetére


madstunt
addikt

ha nem engedik akkor én hogyhogy látom?

(#275) TESCO-Zsömle válasza madstunt (#274) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Enged linkelni, de a linken csak akkor nyílik meg vkinek a kép, ha korábban már megnézte az oldalon.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#276) madstunt válasza TESCO-Zsömle (#275) üzenetére


madstunt
addikt

huderafkós:DDD

(#277) TESCO-Zsömle válasza madstunt (#276) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ugye? És bizonyos idő elteltével újra nem fogod látni a linket, míg megint meg nem nézed az oldalon... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#278) ubi91 válasza TESCO-Zsömle (#277) üzenetére


ubi91
tag

azannya... jól "belegabalyintottál" :DDD

(#279) szabod


szabod
senior tag

Itt van pár újabb hasznos infó, hála ATi0021-nek :R

[ Szerkesztve ]

(#280) csaabz


csaabz
őstag

Annyira várom, h azt el se lehet mondani... Ősz??

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#281) TESCO-Zsömle válasza szabod (#279) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Továbbra is lesz karakterünk. Az első Test Driveban csak vezetéskor voltunk karakterünkkel, most viszont akkor is ha bemész az autókereskedésbe vagy meghívod a házadba a barátaidat és itt még több embert láthatsz. Ez teszi a játékot még inkább maradandóbbá és még inkább MMO-vá.

Hát, nem tudom... Nekem inkább az tenné "még inkább MMO-vá", ha 8 kocsi és 32 ember helyett 32 kocsi és 32 ember férne egy layer-re... Ki a búbának jön TDU-zni azért, hogy egy kocsiban ülnököljön, míg a többiek csapatnak... :U

Kiegészítettük mini föld utakkal és további aszfalt úttal, így már elérhetünk olyan helyeket, amiket az elsőben nem, például a hegyeket.

Voltunk páran, akik utak nélkül is elértük a hegyeket... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#282) sagesz93 válasza TESCO-Zsömle (#281) üzenetére


sagesz93
addikt

Nekem ez nem tetszik: "Igen, igen, igen! Sok játékos az első játékban, csak mindenfelé kóborolt és a szigetet fedezte fel, mely annyira lenyűgöző volt, hogy ezt még tovább folytatták. Azt akartuk, hogy ebben a Test Driveban ezért jutalomban részesüljenek a játékosok, így most már játékmenetre is befolyással vannak a felfedezések. Pénzt szerezhetsz csak a vezetéssel, tudod, vagy munkával, driftel és más autók elkerülésével."
drift, autók elkerülése?... mintha csak az nfs-be lennénk, igaz ott nirtót ad, nem pénzt.
Nembaj, azért jólenne ha ittlenne már :D

(#283) TESCO-Zsömle válasza sagesz93 (#282) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jah... De jó ez a sok karakter. Vajon Troll lesz majd benne? Esetleg elf, vagy törpe? :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#284) szabod válasza TESCO-Zsömle (#281) üzenetére


szabod
senior tag

"Voltunk páran, akik utak nélkül is elértük a hegyeket... ;] "

Na ja, ne is mondd. Még megvan a bookmarkom 1-2 helyre, ahonnan a legközelebbi út is 10 kmre-van :)

(#285) zuchy


zuchy
őstag

Sg-n volt még régebben kitéve:

Nemrég ráakadtam a GamesRadar előzetesére, mely sajnos tartalmaz két komoly negatívumot a játékról. Az előzetesből kivettem néhány dolgot pontokba szedve. Néhány új és korábban csak rossz minőségű újság scanen látott képeket is találtam az oldalon, ezúttal jó minőségben.

-A játékot Ibizán kezdjük, ahol senkik vagyunk, alamizsnából élünk fent a hegyekben, egy kis kunyhóban. Innen indul a játék, a cél hogy milliomosok legyünk, és végül lakhelyünk ne egy kunyhó, hanem szuper jacht legyen. :D
-Összesen 60 szint van, amikor elérjük, a 10-es szintet feloldódik Ibiza reptere,és vele Hawaii is.
-Ha megszerezzük a jachtot, nem kell többé a reptérre menni, ha Hawaii és Ibiza között akarunk váltani.
-Az irányítást negatívumként említi a GamesRadar: „Az autókat irányítani olyan, mint vezetni egy matchboxot a tetejére rakott ceruzával – az érzés olyan, mintha a kocsi a közepéhez képest kanyarodna és nem az első kerekhez képest„. Az Eden ígéretet tett rá, hogy a megjelenésig javítják a hibát.
- A játék motorja elég nehézkesen birkózik meg a számos geometria feladattal és persze komoly gondot jelent neki, hogy gyorshajtáskor a rengeteg textúrát még időben betöltse. Eden ígéri ez is javítva lesz.
-A megjelenés után pár hónapon belül érkezik a motorokat tartalmazó DLC.
-Az Eden jelenleg úgy tervezi, hogy a motoros DLC után, autókat és verseny eseményeket tartalmazó csomagot ad ki.

PC-STYLE.hu

(#286) Davetim válasza zuchy (#285) üzenetére


Davetim
tag

Az sg-t felejtsük már el, többször kiderült, hogy marhára nem tudnak angolul. Az eredeti cikk:

Test Drive 2 is based on small improvements rather than wholesale changes. The original had its problems, of course. The car handling was like driving a matchbox with a pencil poked through the top – feeling as though the car would turn from the center rather than the front wheels – while the bikes handled so badly that French devs Eden patched the game a few months after launch to make them actually usable.

Szóval az első részben mozogtak úgy az autók, nem az újban, és ezt a hibát javítják a másodikban. A geometriás hablaty is az első részre vonatkozik.

itt a teljes cikk: [link]

[ Szerkesztve ]

(#287) zuchy válasza Davetim (#286) üzenetére


zuchy
őstag

Jah, akkor jó, megnyugodtam. :R

PC-STYLE.hu

(#288) madstunt


madstunt
addikt

van aki olvasgat sg-t? lol

(#289) madstunt


madstunt
addikt

Szerezhetsz autóalkatrészeket, mi roncsoknak hívjuk őket, ezeket megtalálhatod a sziget különböző részein, persze nem az úton, hanem hegyekben és erdőkben és más hasonló helyen. Szerezhetsz speciális autókat csak vezetéssel és ezen alkatrészek megtalálásával. Ezeket máshol nem kapod meg a játékban, és ezek többnyire egzotikus autók.
ez rohadtjól hangzik :Y :)

(#290) Davetim válasza madstunt (#289) üzenetére


Davetim
tag

Ez is egy kicsit félreérthető, mert azt sugallja, hogy speckós alkatrészeket találhatunk elszórva a szigeten. Pedig csak arról van szó, hogy ezeket beválthatjuk olyan autókra, amelyeket amúgy nem lehet kapni.

sz: najó, annyira nem félreérthető, csak ha nagyon sokat akar belelátni az ember

Ne csináljunk valami "mit tudunk eddig" listát, hogy ne ezektől a szerencsétlenektől kelljen idézgetni?

[ Szerkesztve ]

(#291) szacsee válasza Davetim (#290) üzenetére


szacsee
nagyúr

Inkább toljuk a TDU 1-et ne itt ácsingózzunk... :DDD

(#292) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

(#288) madstunt: Most mondd meg... És nekem még hozzászólásom is van ott... Hogy ég a pofám... :B

(#290) Davetim: Nem lenne rossz, és mehetne mindjárt az első HSZ-be.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#293) madstunt válasza szacsee (#291) üzenetére


madstunt
addikt

milyen jó ötletek:D

(#294) Davetim válasza Davetim (#290) üzenetére


Davetim
tag

Az utóbbi hozzászólásomban tisztességtelenül általánosítottam, ezért most elnézést kérek. Nem gondolom úgy, hogy az sg-s testvérfórumunkon mindenki szerencsétlen, vagy angolul nemtudó lenne.

direkt nem off.

(#295) ATi0021 válasza Davetim (#286) üzenetére


ATi0021
csendes tag

Azt a hír csak átfutottam, és nem vettem észre az általad kiemelt részt. Utána korrigáltam. De persze Te biztosan Isten lehetsz, hogy soha nem hibáztál. Mert ha valaki téved, akkor az biztos nem tud angolul stb... Nem értem miért kell leszólni az SG-seket. Persze a hibákat könnyű meglátni, ha valaki direkt azokat keresi. És akkor még azt hittem, hogy a magyar közösség összetartó...

(#296) szabod válasza ATi0021 (#295) üzenetére


szabod
senior tag

Én a magam részéről már bánom, hogy belinkeltem azt az interjút ide. Nem volt szándékomban az SG-sek és a PH-sok közti ellenségeskedést elindítani/fokozni. Pláne azért nem, mert mindkét oldalon regisztrált tag vagyok. Ezt az interjút is csak azért linkeltem, mert sok infót közöl és tetszett.
Az meg megint más dolog, hogy az SG "tele" van barmokkal. Itt is vannak szép számmal.
Úgyhogy peace emberek :)

(#297) madstunt válasza ATi0021 (#295) üzenetére


madstunt
addikt

sznob vagyok hát ez van

(#298) Davetim válasza ATi0021 (#295) üzenetére


Davetim
tag

Ezennel tőled is bocsánatot kérek, elhamarkodottan ítélkeztem. Belátom hogy ha sokat fordít az ember, akkor időnként elnéz ezt-azt.

Csak azt szeretném, ha kicsit figyelmesebben kezelnénk az infókat (és ez mindenkire vonatkozik), nagy a feszültség az új rész körül. De lehet én dramatizálom túl a helyzetet :F

(#299) madstunt válasza Davetim (#298) üzenetére


madstunt
addikt

De lehet én dramatizálom túl a helyzetet
kb jah. engem baromira érdekel a játék de én nem vagyok feszült. vannak akik pl azért feszültek mer nem szép az aljanövényzet mintha az lenne játék lényege.

nemtom de valahogy biztos én vagyok a balf*sz de nekem nincsenek komoly grafikai igényeim a játékoknál. érted 20 éves vagyok, tehát nem öregedtem ki a játékokból de vhogy mégis. kedvnc fpsem máig a Q2 pedig azóta megjelent baromisok szebb meg csillogóbb játék de abban ami egy játék lényege, a hangulat abban jobban tetszik. évente 1 játéknál többet nemnagyon szoktam várni évek óta, és ez most is így van. jól példázza az egészet mondjuk a C&C sorozat számomra. mocskosul filmszerű lassan már az egész de egyszerűen annyira nem képes hozni a ra2 hangulatát egyik se hogy bealszok rajtuk. a ra2 meg pol most vettük újra sokadjára és LANban toljuk masszíívan megint...

(#300) zuchy


zuchy
őstag

TDU2 előzetes.

PC-STYLE.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.