Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) spae válasza Dark Wander (#13000) üzenetére


spae
aktív tag

Ok, majd kitalálom...

(#13002) atomeec


atomeec
senior tag

Ha már így "felpezsdült" a topik :)

Nem tudja valaki, hogy az első részt nem lehetne valahogy Steam-re megszerezni? Szinte biztos, hogy nem, de nekem jobban bejönne mint a második, hiába csúnyább :B :R

(#13003) InfiniteReality válasza atomeec (#13002) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Ha egy játékot nem lehet hivatalosan megvenni / beszerezni, akkor az "alternativ forrás" szerintem nem szitokszó. Ha érted mire gondolok. Csak nem írom ki mert kimoderálnak :)

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#13004) atomeec válasza InfiniteReality (#13003) üzenetére


atomeec
senior tag

Persze, azzal nincs is gond. Csak jó lenne a "kollekcióba" - az érzés miatt :DDD
Használtan, DVD-n is megoldható lenne, de a legtöbb játékom Steam-en van. Na nem lényeg, köszi a választ ;)

(#13005) InfiniteReality válasza atomeec (#13004) üzenetére


InfiniteReality
őstag

CD galaxis? Én is ott vettem meg anno eredetiben.

Esetleg ebay?

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#13006) atomeec válasza InfiniteReality (#13005) üzenetére


atomeec
senior tag

Úgy értettem én is, hogy elérhető DVD-s kiadásban sok helyről még, de Steam regisztráció úgy nem lehetséges tudtommal :B
KB mint a GTA 1-2. része. Már a completed verzióban a 3-tól kezdődik (igaz nekem még benne volt az első két rész is).

(#13007) InfiniteReality válasza atomeec (#13006) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Miért akarod Steam alá regisztrálni? Ha sikerül beszerezni a DVD-t, akkor sem biztos hogy elindul, mert szerverek hiányában a kódot nem tudja ellenőrizni. Igen, erre tényleg jó lenne a Steam.
De ha csak a gyüjtemény részeként akarod tudni, akkor szerintem vegyél eredeti DVD-st, és használj megfelelő programot ami a kód nélkül el tudja inditani. Utána offline módban játszható marad a játék.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#13008) atomeec válasza InfiniteReality (#13007) üzenetére


atomeec
senior tag

Igen, igazad van. Ma gondoltam akkár játszom a második résszel. Kínlódósan, de elindult online a korábbi mentésemmel. Viszont így is úgyis már csak az offline marad, gyűjteni meg a DVD a polcra. Köszönöm! :R

(#13009) Emunem válasza atomeec (#13008) üzenetére


Emunem
aktív tag

Nekem is megvan mind2, sajnos nem eladó, de jó (lenne) elővenni játszani.
Majd ha az új vinyó bent lesz, feltolom mind2, aztán írogatok tapasztalatról. (mármint hogy, miként, miért stb...)

üdv.

"... hát persze ..."

(#13010) MasTer válasza Dark Wander (#13000) üzenetére


MasTer
tag

Szerintem meg csapnivaló a kormánytámogatottsága a második résznek. Az első minden szempontból jobb volt, legalábbis nekem jobban tetszett.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#13011) MasTer


MasTer
tag

Nekem is meg van mindkettő DVD-n. Az elsőhöz van valami nem hivatalos patch, ami javítja a futását? Konkrétan feltettem a legújabb Crimson drivert (ami támogatja a meglehetősen régi cuccomat), aztán félpercenként elsötétült a játék grafikai hibával, majd folytatta. Olyan mérges lettem, hogy azonnal játék uninstall, pedig nagyon szerettem vele krúzolgatni. Radeon 6850 win7

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#13012) Emunem válasza MasTer (#13011) üzenetére


Emunem
aktív tag

8 hónapja nekem nem csinált ilyet az 1. széria... Sztem inkább csak VGA hiba. Nekem se a legújabb van a vga-hoz. The crew-végett sem, mert legújab driverrel minden túlságosn agyon volt világítva, nem tudom miért.
Profilban benne a config.

"... hát persze ..."

(#13013) MasTer válasza Emunem (#13012) üzenetére


MasTer
tag

Nem akartam én drivert frissíteni, valami 3 éves volt fent, csak a gyerkőc nem tudott játszani a Plant vs. zombies Garden Warfare 2-vel, és kellett egy frissebb driver. Bár a korábbival is megakadt néha, de nem ilyen gyakran. Most már mindegy, mert letöröltem, majd pár hónap múlva egy op rendszer újrahúzásnál megnézem újra.

[ Szerkesztve ]

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#13014) Emunem válasza MasTer (#13013) üzenetére


Emunem
aktív tag

Sok sikert ;)

"... hát persze ..."

(#13015) smk17


smk17
tag

39800 km van az Audi Q7-esembe :D
Csalingáztam egy kevest :D

(#13016) fatal` válasza InfiniteReality (#13007) üzenetére


fatal`
titán

Offline módban elindul.

Ellenben az első rész nem volt megvásárolható csak dobozos változatban, így a steamen sincs fent.

(#13017) atomeec


atomeec
senior tag

Másnak is megy most a játék? Online elindult, bár nem vagyok benne biztos, hogy tényleg online vagyok, mert sehol senki, de pár napja még azon bánáztam, hogy hogy kéne az online mentésem offline-ba tenni, mert az universal launcher csak hibát ad, ha másodjára indítom, mert beragad a folyamat (windows 10...) és nem lehet lelőni.
Szerk.: De online vagyok és vannak mások is, meg zöld a státuszom is, nem piros. :)
Jajj de jó is lenne, ha maradna az online mód...még nagyon messze voltam, hogy kijátszam, meg a megvett autók...

[ Szerkesztve ]

(#13018) atomeec válasza atomeec (#13017) üzenetére


atomeec
senior tag

És ennyi volt, tegnap játszhattam még pár órát és ki tudja megint mikor úja :(

(#13019) csubi8


csubi8
csendes tag

szevasztok, én még csak nemrég vettem meg a játékot (köbö 1 hete), de sajnos szeptember elején lelőtték a testdriveunlimited2 honlapot, így nem tudok online accountot csinálni. írtunk az Atari supportnak, semmi válasz. írtunk a Steam supportnak (elvégre ők is úgy reklámozzák az oldalt, hogy "micsoda online élmény", amit nem kéne, mert ez a vásárlók/játékosok félrevezetése), de eddig tőlük se semmi válasz.

most készítettem egy online petíciót, amit ha elég ember aláír, akkor továbbítani fogom az Atari felé. még az is benne van, hogy megkeresek vele online gémer portálokat, hogy felkapják a hírt, mivel világszerte sokan játszanának még a TDU2-vel (sok emberrel beszéltem külföldi fórumokon).

szóval itt a link: http://www.ipetitions.com/petition/test-drive-unlimited-2-websiteserver

kérlek írjátok alá, ha még érdekel a játék és adjátok tovább (facebook, twitter, stb)

köszi

http://lanparty.blog.hu

(#13020) atomeec válasza csubi8 (#13019) üzenetére


atomeec
senior tag

Aláírtam, nem tudom mennyi haszna van, de ha csak ennyin múlik :)

(#13021) csubi8 válasza atomeec (#13020) üzenetére


csubi8
csendes tag

Nagyon köszi. Próbálom nyomni minden helyen az Atari-t/Steam-et, akárkit, hogy újramenjen a buli. Még egy olyan lehetetlen dolgon is gondolkodom, hogy a support-al arról beszélni, hogy valami külsős helyről menjen a szerver (Atarin kívül) és a játékosok dobnák össze a pénzt a fenntartásra. :U

http://lanparty.blog.hu

(#13022) LamerGyuri válasza csubi8 (#13021) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Aláírtam.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#13023) Emunem válasza csubi8 (#13021) üzenetére


Emunem
aktív tag

Kevés esélyt látok benne. De sok sikert, ha nem gond, most ez kimarad. (nem hiányzik még egy fiók a többi 100 mellé)

"... hát persze ..."

(#13024) csubi8 válasza Emunem (#13023) üzenetére


csubi8
csendes tag

Rendben, bár nem kell hozzá regisztráció (én egy másik email cimemmel írtam alá és talán csak 1 levél jött róla; nem spammeli szét a fiókot.)

http://lanparty.blog.hu

(#13025) csubi8 válasza csubi8 (#13024) üzenetére


csubi8
csendes tag

újra működik a TDU2.com weboldal, lehet regisztrálni, a szerverek is mennek (2016/09/23)

http://lanparty.blog.hu

(#13026) atomeec válasza csubi8 (#13025) üzenetére


atomeec
senior tag

Azt a mindenit! Köszi, bár nézegetem rendszeresen, de ez tök jó hír! :R

(#13027) fatal`


fatal`
titán

Én erről vajon miért nem tudtam? :D

TEST DRIVE UNLIMITED 2 AUTOPACK ver.1.73 "Serenity Pack"

Ez megér egy újratelepítést, csomó király verda :D

(#13028) fatal`


fatal`
titán

Sikerült beüzemelni az Indicator Sound Modot is úgyhogy vettem fel hozzá hangot :DDD

[link]

(#13029) lazyGreg válasza fatal` (#13028) üzenetére


lazyGreg
csendes tag

(#13028)Hunfatal: Voltál fent, láttam :)

Viszont a szerverek megin' meghaltak.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#13030) fatal` válasza lazyGreg (#13029) üzenetére


fatal`
titán

Voltam igen, picit beszéltünk is, nem is tudtam, hogy PH!-s vagy :)

Ne már, pedig ma is akartam gurulni :(

De amúgy folyamatosan előfordul, hogy kiírja hogy nem elérhető a szerver és aztán még 2x körbe kell menni a connect procedúrán és utána jó. Nem lehet, hogy ez a helyzet?

(#13031) fatal` válasza lazyGreg (#13029) üzenetére


fatal`
titán

Megnéztem közben, és igen, sajnos megint állnak a szerverek :(

Remélem megcsinálják még és nem végleg lőtték ki.

Legalább az universal launcherrel simán elindul offline módban a játék és betölti az online profilt, nem kell azzal is szarakodni.

[ Szerkesztve ]

(#13032) fatal`


fatal`
titán

Újra megy a szerver.

(#13033) lazyGreg válasza fatal` (#13032) üzenetére


lazyGreg
csendes tag

Akartam is írni! A legenda újra feltámadt :)

Azt hiszem, vasárnap felmegyek egy kis időre

(#13034) fatal`


fatal`
titán

Megint áll a szerver :(

(#13035) lazyGreg


lazyGreg
csendes tag

Ho-hóó!! A szerver újra feltámadt :)

(#13036) Emunem válasza lazyGreg (#13035) üzenetére


Emunem
aktív tag

tolja valaki még?

"... hát persze ..."

(#13037) LamerGyuri válasza Emunem (#13036) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Én nagy ritkán, igen.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#13038) smk17


smk17
tag

Üdv mindenkinek !
Elég kihalt a topic.
Szokot még játszani vele valaki ?
Néha még server is van.

Én már várom a TDU3-at , ha lesz belőle valami .

(#13039) Tattix válasza smk17 (#13038) üzenetére


Tattix
tag

Hali! Érzem hiányát a játéknak pedig már több éve nem játszottam vele...talán azért mert az a feeling amit ez a játék nyújtott az elég egyedi!Jó lenne belőle új! :U Érdemes megvennem újra?Működnek szerverek?...persze nem 20 ajróért...majd várok hogy olcsuljon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13040) chungee


chungee
addikt

Estét!

Elég régen nem játszottam vele. Most lehúztam steam-e. Játék indításánál zöld minden a hálózattal kapcsolatban de játékon belül még sem tudok bejelentkezni. Azt írja ki serverek nem elérhetőek :( Most akkor az én készülékemmel van a baj:F Búcsút inthetek a mentésemnek:F

[ Szerkesztve ]

(#13041) satee76 válasza chungee (#13040) üzenetére


satee76
aktív tag

Időnként a szerverek nem elérhetőek. Várj egy -két napot és próbáld ki megint

(#13042) chungee válasza satee76 (#13041) üzenetére


chungee
addikt

Semmi :(

(#13043) LamerGyuri válasza chungee (#13042) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Megy a szerver! :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#13044) chungee válasza LamerGyuri (#13043) üzenetére


chungee
addikt

:R

(#13045) atomeec


atomeec
senior tag

Ha véletlenül valaki erre tévedne. Windows 10, Steam verzió, Atari logo előtt fekete képernyő, jobb alsó sarokban töltő ikon és sehova tovább. Már próbáltam mindent, agyon erőszakolva nem hivatalos patch-csel meg kitömörítve összemásolva tudomisén valahogy elindult, de kb 15 FPS-sel... (GTX 1080-nal), minimum beállítások mellett is. Egyszerűen lövésem sincs és neten sem találtam használható infót, miért nem tölt be. Minden ötletet köszönök :)

(#13046) LamerGyuri válasza atomeec (#13045) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Igaz, nekem w7 (AMD+Radeon) van, de a fekete képernyő töltőikonnal szerintem nem kerek, ott már futnak ilyen demóképek is az Atari előtt.
Csak tipp, de nem lehet, hogy az nVidia driver akar valamit ráerőszakolni a játékra, amit nem is tud? Úgy emlékszem, nVidia vezérlőpultban is lehet egyedileg játékokat konfigurálni, nézz bele, hátha olyan effekteket akar futtatni, ami akkor még nem is létezett. De mondom, mindez csak egy tipp.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#13047) atomeec válasza LamerGyuri (#13046) üzenetére


atomeec
senior tag

Köszi, megnézem. Az első két töltőképernyő bejön, ami kép, de utána az Atari videó viszont nem. Alt+Tab-olás hatására viszont 1mp hang és az éppen futó videó képkocka mereven megjelenik. Szóval fut az a videó (elnyomni nem lehet), de nem tudja megjeleníteni valamiért. Van rá esély, hogy a videókártya drájver a ludas, hátha. :R

(#13048) fatal` válasza LamerGyuri (#13046) üzenetére


fatal`
titán

Nekem w10+nvidia és gond nélkül működik. Nem lehet, hogy N-es verzió van telepítve és hiányoznak különböző dolgok? Esetleg a directx nem a legfrissebb? Más ötletem nincs.

Szerk.: Bocs, atomeec-nak ment volna.

[ Szerkesztve ]

(#13049) atomeec válasza fatal` (#13048) üzenetére


atomeec
senior tag

Öm...N-es verzió? Steam-es, sőt, működött ez már Win 10 alatt gond nélkül, csak még 6950 Radeonnal :), persze azóta teljesen újra lett telepítve a Windows, mert SSD is lett, szóval így nem működött sosem. Más játékkal nincs gondom, pl TDU első része működik, mondjuk ugye az nem Steam. :R

DirectX friss, NVidia drájver is. Mondjuk még nem néztem a vezérlőpultot, az még hátra van, ha esetleg segít, megírom, de akkor másnál megy, szóval a játék "kompatibilis".

[ Szerkesztve ]

(#13050) fatal` válasza atomeec (#13049) üzenetére


fatal`
titán

N-es verzió a windowsból (Windows 10 N). A steam biztosan nem okoz problémát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.