Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) keIdor válasza Davetim (#500) üzenetére


keIdor
titán

Remélem BMW is lesz benne.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#502) DigitXT válasza Davetim (#500) üzenetére


DigitXT
félisten

Hajrá, hajrá.:D Jónak ígérkezik.:K

(#503) HartgeH3-2.8 válasza DigitXT (#502) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Én is remélem hogy jónak ígérkezik.Úgy láttam "drasztikus" változás nem lesz gondolom maradnak a jól bevált megoldásnál..(csak majd a server laggolást szüntessék meg, több ismerősöm is panaszkodott erre és komoly konfiggal) Én szerencsére annyira nem észleltem.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#504) TESCO-Zsömle válasza HartgeH3-2.8 (#503) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A szerverek laggolását Ők nem tudják megszűntetni. Messsze van... Hiába raknak be überbrutál szervereket, és hiába van neked überbrutál NIC-ed, ha nem LAN-on csatlakozol fel hozzájuk, még mindíg ott lessz egy csomó alálomás, átjátszó, stb. Pl ahhoz, hogy Amerikába felcsatlakozz, még műholdra is "fel kell mennie a netnek". És ezek azok, ami ellen nem tehetsz semmit.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#505) hoffman_ válasza TESCO-Zsömle (#504) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Dehogynem. Nem játszol online :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#506) szabod válasza TESCO-Zsömle (#499) üzenetére


szabod
senior tag

:DDD :DDD Hát úgy nekem is van 16 :D

(#507) ubi91


ubi91
tag

bazz... nem tudtam milyen pótkocsiról dumálnak itt, aztán rájöttem h a gugli lefordította a trailert is :DDD

(#508) szabod válasza ubi91 (#507) üzenetére


szabod
senior tag

Én ezen a részen haltam be :DDD :DDD :
"Hogy hol kezdjem ...
Már mondani, hogy mit látott a pótkocsi egyáltalán nem reprezentatív, szinten magatartás, amit a játék ma. Ez volt a filmszerű. Ez a pótkocsi volt elsősorban, hogy beveszünk a hangulat a játék
"

(#509) Davetim válasza szabod (#508) üzenetére


Davetim
tag

Azóta van egy angol beszámoló is: [link]
Sok szép és jó. Ami szerintem érdekes belőle:
- Javultak a hangok meg a fizika, de DA offban az elvárhatónál könnyebbnek találta az autók irányítását. Ezt elég hosszan kifejti, de úgyse végleges még semmi, szóval szerintem felesleges részletezni. Az látszik, hogy gagyi biztosan nem lesz az irányítás.
- Az utak tényleg simábbak, Hawaii-n is. Az épületek és a növényzet változatosabb, meg úgy általában gyönyörű a grafika.
- Sokaknak nem tetszett, hogy a klub exkluzív autókat egyszerre csak egy tag használhatja. A készítők vették a lapot, de egyelőre titok, mit változtatnak ezen.

Szerintem mostantól nem is olvasom ezeket, legyen valami meglepetés is :D

(#510) szabod válasza Davetim (#509) üzenetére


szabod
senior tag

" Sokaknak nem tetszett, hogy a klub exkluzív autókat egyszerre csak egy tag használhatja. A készítők vették a lapot, de egyelőre titok, mit változtatnak ezen."

Hát nekem sem tetszene, hogyha egy valaki használhatná. Én ezt a klub exluzív autós dolgot úgy képzelném el, hogyha belépsz egy klubba, akkor lesz csak elérhető számodra az a bizonyos kocsi, és mondjuk csak egyszer veheted meg, mint a TDU1-ben az achivementes kocsikat (Alfa 8C, ME4-12 stb.)

(#511) madstunt


madstunt
addikt

nekem az tetszene nagyon ha a klasszikusokat bővítenék nagyon pl régi mercikkel,de gondolom nem az lesz :(

(#512) TESCO-Zsömle válasza madstunt (#511) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem meg az tetszene, ha már itt lenne... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#513) szabod válasza TESCO-Zsömle (#512) üzenetére


szabod
senior tag

Nekem már az is tetszene, hogy kapnék egy e-mailt, hogy bekerültem a bétások közé... :)

(#514) TESCO-Zsömle válasza szabod (#513) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor már inkább én kapjak mit te, ha nekem kell tetszenie... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#515) szabod válasza TESCO-Zsömle (#514) üzenetére


szabod
senior tag

A PH-s TDU-sok közül mindenki fog kapni e-mailt, ezt nem tudtad? :DD

(#516) zuchy


zuchy
őstag

SG-n van pár ingame kép a játékból, meg fordítás a TDU2 topikban. :)
Képek nagyon jóknak tűnnek. Grafikával szerintem nem lesz baj.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#517) szacsee


szacsee
nagyúr

Jöhetne már a béta igen leült a topik. :DDD

(#518) madstunt


madstunt
addikt

ti küldtetek be a pályázatra valamit? :D én azt hittem először hogy dalt lehet ajánlani majd mikor kérte a nevet akkor esett le h pályanevet kell ajánlani :DDD jobb hílyán az egyik twitteres ismerősöm nickjét beírtam:DDD

(#519) szabod válasza madstunt (#518) üzenetére


szabod
senior tag

Az a baj ennél, hogy ott van alatta, hogy USA/Kanada a lakhelyed. Persze be lehet pipálni, de elég szemétség, hogy minket megint kihagyak belőle, mint az előrendelési akcióknál, annak ellenére, hogy azok csak konzolokra érvényesek.

(#520) DigitXT válasza TESCO-Zsömle (#504) üzenetére


DigitXT
félisten

Miért kellene Amerikához műholdra mennie a netnek?:F
Egyelőre még kitartanak a transzatlanti optikai kábelek.

Szerk: amúgy én is jelentkeztem erre a bétatesztre, de
belegondolva annyira nem örülnék neki, hiszen az nem
csak móka és kacagás, hanem hibakeresés + jelentés.
Más tesztelje: én meg élvezem a hibátlan eredményt.;]

[ Szerkesztve ]

(#521) madstunt válasza szabod (#519) üzenetére


madstunt
addikt

oszt ki nem sz@rja le hogy be kell pipálni? én bepipáltam azt csók.

(#522) TESCO-Zsömle válasza szabod (#519) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én nem emlékszem ilyen pipálnivalóra...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#523) StormLine válasza TESCO-Zsömle (#522) üzenetére


StormLine
senior tag

úgy nem emléxel ahogy arra vélsz emlékezni hogy mindenkinek saját szervere lesz? (ami nem hangzott el sehol)

be kell jelentkezni és akkor a beküldő oldalon a beviteli mező alatt van egy radio gomb és mellette a szöveg "I am a resident of USA or Canada.". de ez bővebben ki van fejtve a szabályok oldalán az eligibility pontban.

(#524) madstunt válasza StormLine (#523) üzenetére


madstunt
addikt

én nem tudtam kihámozni belőle mér jó ha usa lakos vagyok....

(#525) StormLine válasza madstunt (#524) üzenetére


StormLine
senior tag

nemrég kiraktak egy hírt amiben elmagyarázzák hogy azért korlátozzák mert a jogi körülmények országonként nagyban különböznek és ez nagyon megnehezíti ojan verseny szervezését amin bárki a Földön részt vehet. viszont gondolkoznak rajta hogy megoldják hogy sok hejen elérhető legyen a verseny. ezzel nőttek a szememben :C

[ Szerkesztve ]

(#526) TESCO-Zsömle válasza StormLine (#523) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Biztos ezt értettem félre. Bocsánat, hogy nem vagyok tévedhetetlen, és nem tudom csettintéssel eltűntetni az összes kötekedő barmot. :W :W

És azt hittem, hogy a bétás kérdőívről van szó. Ez így abszolute nem számít. Na bumm. Nem lesz pálya elnevezve... Hatalmas veszteség...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#527) csaby1984


csaby1984
tag

megjelenhetne már! :W

www.sziget-elek.info

(#528) DigitXT válasza TESCO-Zsömle (#526) üzenetére


DigitXT
félisten

Pszt: Yarip.:DDD Nekem bevált. A Forma 1 topik is olyan békés
egy "hangadó" feketelistára tétele után, hogy csak na.:))

(#529) TESCO-Zsömle válasza DigitXT (#528) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És ezt én hogy rakjam chrome alá? :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#530) DigitXT válasza TESCO-Zsömle (#529) üzenetére


DigitXT
félisten

Kérd meg a Google-t.:DDD

(#531) madstunt válasza TESCO-Zsömle (#529) üzenetére


madstunt
addikt

use opera ;] :P

(#532) TESCO-Zsömle válasza madstunt (#531) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az nem alternatíva. Ennyi erővel FF-ot is feltehetek, az alá meg települ. :U

(Szóval kakinak pofon a jótanácsod :P )

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#533) madstunt válasza TESCO-Zsömle (#532) üzenetére


madstunt
addikt

olyan seggrészeg voltam hogy eszembe nem jutott :DDD

(#534) TESCO-Zsömle válasza madstunt (#533) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Legalább tudjuk, hogy seggrészegen már magyarul se tudsz... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#535) madstunt válasza TESCO-Zsömle (#534) üzenetére


madstunt
addikt

külföldi tapasztalataim alapján angolul sokkal jobban tudok részegen mint magyarul
örüljetek hogy ezt még ki lehetett olvasni ellenben evvel :DDD [link]

(#536) szabod válasza madstunt (#535) üzenetére


szabod
senior tag

Részegen mindneki jobban tud "külföldiül" :D Haverom pl. egyszer úgy leitta magát, hogy először angolul, majd németül kezdett beszélni. A végén már oroszul káromkodott :DDD (főleg hogy ororszul szinte csak azt tud :D)

(#537) ubi91


ubi91
tag

TDU Centralon vannak új képek

az autólistában van egy olyan h "Diablo's playtest" az most mi? külföldországban már javában tolják a bétát? :B

(#538) Mosquitoo válasza madstunt (#535) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Úgy látom a linkelés se megy... :))

Pár új kép a galériában. Az a Gullwing tetszetős :)

(#539) madstunt válasza Mosquitoo (#538) üzenetére


madstunt
addikt

(#540) szabod


szabod
senior tag

Itt is van 2 új kép a legalján. Ugyanazt a chargert ábrázolják ugyanazon az úton, csak az egyik nappal, míg a másik éjjel.

[ Szerkesztve ]

(#541) TESCO-Zsömle válasza ubi91 (#537) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Diablo a TDUC egyik feje (admin), akit másodmagával megvendégeltek Eden-ék. Pár hsz-el ezelőtt linkelve is volt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#542) csaby1984


csaby1984
tag

:C

www.sziget-elek.info

(#543) Zoo123 válasza szabod (#540) üzenetére


Zoo123
senior tag

Istenem, de feelinges lesz éjszaka krúzolgatni :D, vajon a refi fénycsóváját is megcsinálják rendesen, vagy csak világít de fényt nem ad feeling lesz. :F

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#544) StormLine válasza Zoo123 (#543) üzenetére


StormLine
senior tag

persze, szépen megcsinálják, nézd meg a trailerekben. én azt remélem h akkor is jó lesz amikor sok autó van a képen

(#545) Mosquitoo válasza Zoo123 (#543) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Itt jól látszik a fénycsóva is. Szóval világít és fényt is ad fíling :) :D

(#546) StormLine válasza StormLine (#525) üzenetére


StormLine
senior tag

és igen, bekerültünk mi is meg még pár ország :C

(#547) szabod válasza StormLine (#546) üzenetére


szabod
senior tag

Na ez jó, hír viszont poén, hogy 1 nap csak 1-et lehet. Igaz ez június 11-ig tart. Ja hogy az már holnap..... :(((

(#548) StormLine válasza szabod (#547) üzenetére


StormLine
senior tag

itteni idő szerint keddig tart. "ends on June 14, 2010 at 11:59 p.m. GMT"

(#549) szabod válasza StormLine (#548) üzenetére


szabod
senior tag

Hmm, ezt nem olvastam, nekem azt írtak ki amikor elküldtem egyet, hogy 11-ig tart. Na mindegy így akkor jó. Ezek szerint akkor június 15 hajnali kettőig tart. Mi a GMT+2-ben vagyunk. Bár nagy befolyásoló hatása nincsen, úgysem fog senki hajnali 2kor ezzel foglakozni...

(#550) zuchy


zuchy
őstag

Nagyon ül a topik, itt egy kis pörgés. :))

TDU2.fr teszt – Kiegészítés

Mint tudjátok Diablo (TDUC) és Fabian (TDU2.fr) lehetőséget kaptak játszani az Eden stúdiójában a TDU2vel. Fabian előzetesét korábban már olvashattátok. Ehhez érkezett egy kis kiegészítés:

Ibiza főbb építő elemei:

-Város (Mediterrán házak stb.)
-Tengerpart, pálmák stb.
-Hardwood erdő
-Pine erdő
-Sivatagok (western stílus stb.)
-Különféle mezők, levendula táblákkal és szélmalmokkal

-Fabiannak lehetősége volt igen magas fűben vezetni, melynek animációja eléggé alap (ne Crysishoz hasonlítsuk), mégis szép volt, akárcsak a részletesebb út és víz.
-Lesz egy különleges versenypálya Ibizán és másik nyolc Hawaiin.
-90 fokos kanyarokban nehezebb irányítani a Paganit, használni kell a féket mivel ez nem egy Burnout.
-Avatar személyre szabható akárcsak az első részben. Később a plasztikai sebész tud változtatni rajta. 1 operáció/óra.
-Ruházkodás TDU1ben levőhöz hasonló.
-Mint a Facebookon, profilunkon elhelyezhetünk profil fotót, megjeleníthetjük és elrejthetjük statisztikáink. Utazásink, rekordjaink, saját klubunk stb. A menü teljesen személyre szabható.
-A tesztelés során egy apró bug (nem omlott össze), miatt újraindított játék ugyanazon a helyen és autóval folytatódott ahol abba maradt.
-Az egyjátékos módhoz nem kell bejelentkezni. A játékot nem védi DRM, ahogyan azt korábban olvastuk. A védelem természetesen az online szerverhez csatlakozással történik.
-A csalás bármilyen formája a felhasználói fiók azonnali kitiltásával jár. A játék legyen eredeti vagy kalóz példány. Az Eden senkinek sem fog megkegyelmezni, remélhetőleg ez majd lenyugtat bizonyos játékosokat.
-Off-road része, mint tudjuk a földutak, de lesznek meredekebb sziklás részek is, ahol nehezebb dolgunk lesz.
-Tervrajzokon láthattunk buggykat, ami csak előkészületi terv volt, mely végül nem lett elfogadva. Persze ez nem zárja ki, hogy később még bekerüljenek a játékba.
-Sokak számára fontos a tankolás kérdése. Az ötlet felmerült az Edennél is. Elkészítették, letesztelték, unalmasnak találták ezért kimarad. Később DLCn keresztül egy különleges játékmódként lehet még tankolás.
-Béta. Az elkövetkező bétán csak néhány játékos (ha jó veszem ki 100 játékos – Ati) kap lehetőséget. Fontos. Ez nem egy demó vagy ajándék lesz a játékosoknak. Az Eden ugyanis komoly tesztelői munkát vár el mindenkitől, aki bejut.
-A korábbi képeken, (na most kéne kirakni ezeket– Ati), látható rendszámtáblákat kizárólag az Eden vendégeinek készítették el. (amiken egyedi név olvasható)
-Sokak megjegyezték, hogy ez egy „Sims” lesz. Nos vannak bizonyos elemek, de csak élményfokozók, a TDU2 elsődlegesen versenyjáték lesz. Ilyen „Sims”-es elem egy kis menüben elérhető néhány mozgás (tánc, grimaszok, stb.), néhány interakció (medence, bár, stb.).

Forrás - tdu2.fr
Első tdu2.fr élménybeszámoló.
(A hírt Stockbauer33 jelezte Nekem, köszönet érte!)

Egy másik érdekesség, amit csak megemlítenék, hogy az Atari "Name A Track" pályázatának szabályzatát sokan nem vették komolyan. Vagyis, hogy kizárólag Észak-Amerikából várnak pályanév ötleteket. Az Atarinak nagyon jó oka volt kizárni más régiókat. A magyarázat, hogy a különféle országokban, különféle jogi körülmények állnak fent. Sajnálják, hogy emiatt különféle régiók kimaradtak, igyekeznek a jövőben további régiókat is bevonni.
tdu2.com

Ezt a 100 béta tesztert csak úgy találomra osztják ki? Én szívesen teszterkednék, csak angolra nem tudok fordítani.

A 8 Hawaii versenypálya nagyon jól hangzik. :DD Nürburgring Nordschleife-t tegyék be. :D

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.