Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) zuchy válasza TESCO-Zsömle (#900) üzenetére


zuchy
őstag

Én mindig is akartam Bugatti Veyront a játékba, most benne lesz, rajt van a borítón. :K
Gondolom olyasmi lesz, mint amikor a Crysler ME-FOUR Twelve-t kapja meg az ember, ha megcsinálta minden versenyt aranyra. Tuningolni nem is lehet. A Veyron is tuti valami ekszlúzív kocsi lesz. Hogy lehet-e tuningolni azt nem tudom, szerintem nem. Bár lehet kevés az 1001 lóerő és az 1250Nm. :D

De az Aston Martin One-77 is ide sorolható. Nem tudom lesz-e benne Enzo FXX?

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#902) Enton válasza TESCO-Zsömle (#900) üzenetére


Enton
addikt

Ez még valamelyik NFS-ben volt benne ha nem tévedek akkor a 2-ben.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#903) TESCO-Zsömle válasza zuchy (#901) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

FXX-et nem tartom valószínűnek, mivel kifejezetten pályaautó. Szerintem a McLaren F1 GT és GTR is csak azért került bele, mert akkor az a 4 verda volt az összec McLaren a világon.

Veyton-ból ott van a Super Sport. 1200le; 1500Nm; 431km/h... Bár nekem a Grand Sport jobban bejön, főleg így fehérben, sötétbarna belsővel.

De a TDU3-ban (vagy DLC-vel a 2-ben is) már benne lehet a trónkövetelő. Dagger GT. 2000le; 2710Nm, 500km/h; 0-100: 1.5s ez 1,8G-t jelent gyorsuláskor.

sz: Enton: Igen, meg kb az összes Ford Racing-ben. Van egy hangja.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#904) szabod válasza TESCO-Zsömle (#903) üzenetére


szabod
senior tag

Dagger GT :Y :Y 500km/h te jó ég. Nem mintha ki tudná használni bárhol is, igaz ennyi erővel egyik sportkocsi sem tudja....

Még én az SSC Ultimate Aerot is megemlíteném, a világ 2 leggyorsabb kocsija (a Veyron Super Sport előzte meg, de eddig ő volt az a 1.), 412.28 km/h. Ezzel is szívesen mennék a TDU2-ben. Jobban tetszik, mint a Veyron, nekem annak a formája sosem jött be annyira. Ez meg egy nagyon kicsit hasonlít a Saleen S7-re is :)

(#905) madstunt válasza TESCO-Zsömle (#903) üzenetére


madstunt
addikt

én unofficial listára nem alapoznék semmit

(#906) szabod válasza madstunt (#905) üzenetére


szabod
senior tag

a TDU Centralosra lehet, mert a trailerekből, cikkelből, interjúkból kieszedett infók alapján írták össze a listát

(#907) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Igazából ha már az első részből a tütük nagyrésze benn lessz nekem az is tökéletes, de tuti több lessz benn (bevallom erről nem tudok kukkot sem mi mennyi miért).
Az tuti ha kijön, addig rohanok a versenyeken amig a Chevy Camaro meg nem lessz, onnantól lassítás és játékélmény. :B

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#908) TESCO-Zsömle válasza czundermák (#907) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tütü? ;]

Hála istennek én nem találkoztam eggyel sem az első részben...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#909) czundermák válasza TESCO-Zsömle (#908) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Forgasd ki a szavaim :P Akkor autók na, LOL nem is tudtam hogy ezt is tütü-nek hívják :DD

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#910) szabod válasza czundermák (#909) üzenetére


szabod
senior tag

Erről jut eszembe, hogy mi a különbség a tű és az autó között?
Az autó tudja mondani, hogy tű-tű, de a tű nem tudja mondani, hogy autó-autó :DDD

tudom, hogy már szakállas....

(#911) e=mc² válasza szabod (#910) üzenetére


e=mc²
őstag

:D

Errol meg nekem jutott eszembe egy masik klasszik:

"Mi a kulonbseg a fecske es a szalloda kozott?
A fecske szall ide szall oda, de a szalloda nem fecs ide fecs oda!"

ON :

A jatekot nagyon varom en is!

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#912) czundermák válasza e=mc² (#911) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

hát már késő van ezekhez a poénokhoz :DDD Még fáradtabb lettem tőle :B

Nem is tudom mit kéne játszani amíg nem jön ki, az a baj ha a TDU-t felrakom, akkor meg még jobban várom :N
Utoljára Half-Life 2 volt amire ennyire be voltam indulva megjelenés előtt. Remélem a maga kategóriájában ez is üt akkorát!
Igaz ok nincs panaszra a videók alapján ki tettek magukért. :R

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#913) TESCO-Zsömle válasza e=mc² (#911) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Han, akkor énis ;] :

"Mi a különbség a krokodil közt?
Inkább zöldebb, mint hosszabb.
Miért?
Hát, mert keresztbe is zöld, hosszába is zöld, viszont csak hosszába hosszabb."

Én most kezdem az X3: Reunion nevű csodát. TDU-ig biztos kitart, mindegy mikor jön...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#914) czundermák válasza TESCO-Zsömle (#913) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Lehet nekem is csak neki kéne állni oblivionnak, az is kitart egy darabig összes kieggel :K
Ezek a humorok már fájnak :W :R

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#915) Davetim válasza TESCO-Zsömle (#913) üzenetére


Davetim
tag

Hehe, az X3-at én is bepróbáltam a nyáron, rendesen ledöbbentem rajta hogy ilyen létezik, de kénytelen voltam betenni a "majd ha sok időm lesz" mappába. Az biztos hogy el lehet vele lenni egy darabig :D

(#916) StormLine válasza czundermák (#907) üzenetére


StormLine
senior tag

"The array of cars is planned to be comparable to the number of vehicles in the first game", azaz kb annyi lesz mint a TDU1ben (forrás)

(#917) TESCO-Zsömle válasza StormLine (#916) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A szemetek! Eleddig 200 autóról volt szó, most már csak a fele... :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#918) e=mc² válasza TESCO-Zsömle (#917) üzenetére


e=mc²
őstag

Ne aggodj, majd jonni fog egy pack, amit majd jol meg lehet venni.

Ambulimax Provider

(#919) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Ezekkel a hírekkel úgyvagyok, hogy amíg nem látom a játékot nem tudok rá összpontosítani. Kár lenne ha tényleg csak annyi lenne mint az 1-ben, de ha hasonlóan az 1.66A-hoz dobnak peccsel bele verdákat, na az fasza lenne.
Ellőbb utóbb elkerülhetetlen a CarPack az tuti hogy lessz hozzá.

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#920) StormLine válasza TESCO-Zsömle (#917) üzenetére


StormLine
senior tag

ja ebben a cikkben 208at írnak, de sztem akkor még meg se volt az összes licenszük.

(#921) ATi0021 válasza StormLine (#920) üzenetére


ATi0021
csendes tag

Szerintem az autólista messze nem végleges, talán ezért se látunk belőle túl sokat. Interjúba is mondták, hogy 208, sőt videóba is láttuk. Utána levő Cars & Locations Trailerben meg már csak 176 jármű van.

(#922) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ááá, már tudom a frankót. 208 jármű lesz összesen. Ebből mi az alapjátékkal megkapunk kb 50-et, mint az 1-be, amiből kb 10-20 lesz ultraexkluzzív, vagy valami lehetetlen küldetés teljesítése után elérhető. A többiért meg majd perka. ;]

Ha "van isten", ugyanazok lesznek benne alapból, mint az 1-be, és minden mást csak pakkal, jópézé. Így lesz a 208 autós TDU2 12.999 Ft helyett 9.999+ 22 pakk, darabja 999-ért...

sz: Ugye, milyen jól kitaláltam? :DD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#923) szabod válasza TESCO-Zsömle (#922) üzenetére


szabod
senior tag

Plusz később egy pakkal megkapjuk az előrendelős akcióban szereplő autókat egy laza 5000-ért :))

(#924) TESCO-Zsömle válasza szabod (#923) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ja, és kihagytam, hogy mindent a konzolos verziók után fél évvel.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#925) StormLine válasza ATi0021 (#921) üzenetére


StormLine
senior tag

a trailerekben a myLifeban lévő adatokat ne vedd készpénznek, ott sok lehetetlen adat van, pl előrehaladott játékállás mindössze 1 óra játékidővel, -1% felfedezett út, több birtokolt mint létező ház stb. és a videókban csak rövid ideig mutatják őket, gondolom a cél csak az volt hogy megmutassák hogy ien is van. úgy tűnik egy sablont használtak amit módosítottak hogy megkapják ezeket a karaktereket mivel sok adat megegyezik.

(#926) gduck válasza zuchy (#885) üzenetére


gduck
addikt

Elszarták ezt a bétát rendesen. Az első résznél se volt semmi baj azzal, hogy a closed béta szinte a full játék volt. Itt meg lebutítják egy autó és freeride.

Minek ebbe energiát feccelni. :W

Egyetértek veled, ez tuti csúszni fog :(

(#927) Sonja


Sonja
veterán

Test Drive Unlimited 2 shifts gear to Q1 2011! :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#928) Enton válasza Sonja (#927) üzenetére


Enton
addikt

Ez szomoru nagyon.
Pedig vártam nagyon. Node sebaj van még fél évük fejleszteni, plusz hátha így bekerülünk a betába. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#929) sagesz93 válasza Sonja (#927) üzenetére


sagesz93
addikt

:( :O

[ Szerkesztve ]

(#930) TESCO-Zsömle válasza Sonja (#927) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nemmegmondtam? :U :W

Dave: Kezdheted te is az X3-at... :DDD

Ha jól sejtem, a 2011Q1 pénzügyi negyedévet jelöl, ami azt jelenti, hogy Március-Május. :(((

sz: "Eden Games senior producer Nour Polloni said the extra time will also allow his team to take into account consumer feedback."

Jól van. Jöhet a kapcsolható üzemanyag-fogyasztás. ;]

"As consolation, the publisher announced it will reward gamers already signed up to the beta with an as-yet-unannounced exclusive in-game item."

Kapunk villogó strandpapucsot? :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#931) Davetim válasza TESCO-Zsömle (#930) üzenetére


Davetim
tag

Na zsír, még a végén lediplomázok mire kijön.

Azt jól értem hogy elsősorban a konzolos verziók miatt csúszik? Mert akkor legalább attól nem kell félni, hogy pcre még pluszba késik fél évet.

(#932) Omega81 válasza bazso29 (#802) üzenetére


Omega81
senior tag

Egy E6600-am van 3,2GHz-re húzva... majd mesélek. ;)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#933) szabod válasza TESCO-Zsömle (#930) üzenetére


szabod
senior tag

De megmontad! :P Én meg optimistán álltam hozzá, biztos marketingfogás, hogy még ingame videók sincsenek....

Most is optimsta leszek: Nézzük a jobb oldalát! Több időnk lesz bétázni :DDD (már ha lesz vmikor open beta)

(#934) zuchy válasza Sonja (#927) üzenetére


zuchy
őstag

Még a fórumban nem írtak semmit erről. A játék megy, szerverrel van a gond. :F
Pár hetet mondtak, de hogy abból hogy lesz több mint fél év... Nem tudom mi lesz így a bétával.

PC-STYLE.hu

(#935) blazsey2 válasza Sonja (#927) üzenetére


blazsey2
senior tag

Várható volt :O

PSN ID:blazseydr

(#936) bazso29 válasza Sonja (#927) üzenetére


bazso29
aktív tag

Nem sejthető hanem szerintem egyértelmű volt, hogy ez lesz. Pontosan, mint a tdu1, majd jön tavasszal..

Omega: Ma veszek új gépet, deneb magok lesznek. :)

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#937) madstunt válasza bazso29 (#936) üzenetére


madstunt
addikt

az valami speckó nemesítésű dinnyemag? :DDD ;]

amúgymeg:
mi ez a baromság hogy az 1ben szereplő autókkal jön? akkor az off road módot bele se tudnák rakni....
azé kéne hogy megjelenjen mer a várakozó játékosok kínjukban teleszórják hülye elképzelésekkel és víziókkal a topikokat ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#938) StormLine válasza Sonja (#927) üzenetére


StormLine
senior tag

inkább késsen mint hogy kiforratlan legyen. amúgy itt a hivatalos közlemény: [link]. itt meg a megerősítés hogy naptári időszámításról van szó, nem pénzügyiről: [link]

(#939) Tibiajax válasza TESCO-Zsömle (#930) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt kifejted, milyen lényegi értelme is lenne a kapcsolható üzemanyag-fogyasztásnak?..

(#940) TESCO-Zsömle válasza Tibiajax (#939) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekünk is jó lenne, mert lenne, és Vér Istvánnak is, mert ki tudná kapcsolni. Ennyi.

Mert most kb Vér István miatt nincs, mert Ő van többen, meg mert idegesítő/unalmas 100km-enként tankolni a Veyron-t...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#941) Tibiajax válasza TESCO-Zsömle (#940) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hagyjuk most az ironikus részét...
tegyük fel, együtt akarunk kruzolni.. valakinek fogy majd közben a benzin, valakinek meg nem?? valaki lesz majd mindig egy csoportban, aki szól, várjatok, nekem most tankolnom kell, a többiek meg vagy megvárják, vagy nem??
mi a rák értelme lenne így ennek?
ha berakják, legyen mindenkinek és ne lehessen kapcsolgatni.. nemcsak idegesítő lenne így másoknak, hanem unreális is...
ha meg kihagyják, akkor hagyják ki. kombinált megoldás sztem egy haszontalan faszság lenne

(#942) TESCO-Zsömle válasza Tibiajax (#941) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

HC móddal ugyanez a helyzet, mégis tökéletesen működik a dolog.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#943) StormLine válasza TESCO-Zsömle (#942) üzenetére


StormLine
senior tag

annyiban működik hogy beengedi a a HCseket is ugyanarra a layerre, de ugyanígy unalmas rájuk is várni. és keltette a feszültséget hogy "fúj te HCs vagy", "fúj te normalos vagy".

(#944) zuchy válasza TESCO-Zsömle (#940) üzenetére


zuchy
őstag

mert idegesítő/unalmas 100km-enként tankolni a Veyron-t...

Az tényleg az lenne szerintem...

PC-STYLE.hu

(#945) TESCO-Zsömle válasza StormLine (#943) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Érdekes módon krúzok elött meg tudtuk beszélni, hogy HC on/off.

A fújolás meg nem a program-, hanem jellemhiba.

De sokan sírtak, mikor megáltunk néha hugyozni a benzinkútnál, hogy miért nem lehet tankolni... Azt meg üzemanyag-fogyasztás nélkül nehéz kivitelezni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#946) gduck válasza zuchy (#944) üzenetére


gduck
addikt

Azért nagy kérés lenne (mivel Te majd béta tesztelsz), hogy javasolnád a béta fórumban a tankolást, mégpedig menüben ON/OFF megvalósításban? ;)

Így akinek unalmas az kikapcsolná, akinek nem az meg be. Ráadásul azt nyilatkozták, hogy meg van írva a kód :)

[ Szerkesztve ]

(#947) zuchy válasza gduck (#946) üzenetére


zuchy
őstag

Már van javaslat erről.

PC-STYLE.hu

(#948) Rossi válasza zuchy (#944) üzenetére


Rossi
addikt

A valóságban nem hiszem, hogy meg tudnám unni...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#949) zuchy válasza Rossi (#948) üzenetére


zuchy
őstag

Azt hiszem 100 literes tankja van, meg akkor eszik ennyit ha padlózod végig, azt meg nem igen lehet közúton. Ha jól emlékszem 25 liter a vegyes fogyasztása 100 kilométeren.

PC-STYLE.hu

(#950) szabod válasza zuchy (#949) üzenetére


szabod
senior tag

Igen, de 400 km/h fölött már 6 litert eszik, percenként ;] Ez persze a valóságban max lezárt autópályán valósítható meg, a de a játékban lehetséges. Szóval ilyenkor a tankolás nehézkes lenne, vagy kellene egy C-135, hogy menet közben tankolják meg a kocsit, mint a vadászgépeknél :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.