Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#109151) A_Papa válasza ollie (#109150) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszi!

Papa

(#109152) cyberkind válasza ollie (#109150) üzenetére


cyberkind
félisten

Legjobb törölni minden ismerőst, vagy csak az olyanokat meghagyni, akik nem bénák. :K

Paranormal Cocktivity

(#109153) bepken válasza cyberkind (#109152) üzenetére


bepken
veterán

én csak azt törlöm, aki rám ír....

;]

btw jó ötlet ez a rögzített hozzászólás a témában! :R

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109154) Lackki válasza ollie (#109150) üzenetére


Lackki
senior tag

Nalam is probalkozott nem reg egy egyen, de o bejelolt ismerosnek, lvl 100+ steam ranggal. Kivi voltam :U
De mar koszones utan vartam,h melyik trukk jon. Szavazzak a haverja csapatara cs2 versenyen. Irtam, h se verseny nincs meg, na meg 20eves steam accounttal ne nezzen madarnak. Magatol torolt engem :DD

Privátot hamarabb észreveszem

(#109155) SpongyaBob válasza Lackki (#109154) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ilyen nekem is volt kb. fél éve, ugyanez a szavazósdi. Visszaírtam OK. Na nem mintha olyan sok barátom lenne steamen, de azóta már nincs a listán. :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#109156) Borisz76 válasza SpongyaBob (#109155) üzenetére


Borisz76
veterán

Nálam kemény 1 barát van felvéve.....a fiam :D
Viszont Őt nem törölhetem csak úgy...az asszony nagyon megharagudna :K

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#109157) Anonymusxx válasza Borisz76 (#109156) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Csak az asszonyod miatt nem törlöd ? ;]

(#109158) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Olyan játékról lehet steam-re értékelést írni, mait nem ott játszottam végig, hanem pl PS-en?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#109159) ollie válasza alratar (#109158) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha megvan neked Steam-en a játék, akkor írhatsz róla bármit. Persze érdemes a review-ban megemlíteni, hogy PS-en játszottad végig, az értékelésed azon alapul.

***

(#109160) Spet válasza Lackki (#109154) üzenetére


Spet
addikt

Nekem erre annyi szokott lenni a válaszom, hogy küld a scamming linket.

Rögtön töröl is a bot/scammer az ismeretségi körből :DDD

Bár a mostani újdonság a szavazz az általa készített logóra.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#109161) bepken válasza Spet (#109160) üzenetére


bepken
veterán

szavazzak???? mi az, hogy utasítgat? "ki parancsol énnékem? seenki...no osztán?" :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109162) chris0000


chris0000
őstag

hi. gyári 512-es steamről vásárolt deckre, mennyi garancia van hivatalosan?
szériaszám alapján nézi a steam nem?
thx. üdv.

(#109163) bepken válasza chris0000 (#109162) üzenetére


bepken
veterán

EU-s garancia szabályai vonatkoznak rá, ami tudtommal jelenleg 2 év jótállást jelent. Steam Deck topikba érdemes megkérdezni, ott már többeknek volt garanciális ügyintézése, futár viszi és hozza a gépet egyébként.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109164) oroszlan12


oroszlan12
tag

Sziasztok!Azt kérdezném,h az normális,h mindig oroszul kapok emailt a Steamről? Jelszó vissza állítást kértem és email változtatást azóta oroszul kapok emailt.Azóta emailemet megváltoztattam de a jelszót nem tudom.A profilomban pedig MatiZlk nevezetű vmi furcsa fejű fiú képe jelenik meg.
Ez azt jelentheti,h lenyúlták a fiókok!? Igazából ez az orosz email +hogy nem tudom megváltoztatni a jelszavamat zavar.

(#109165) ollie válasza oroszlan12 (#109164) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ellopták a fiókodat.

***

(#109166) oroszlan12 válasza ollie (#109165) üzenetére


oroszlan12
tag

Szuper!és ilyenkor mit tudok tenni?

(#109167) Hauptmann válasza oroszlan12 (#109166) üzenetére


Hauptmann
addikt

A gyereknek pár éve szintén ellopták. Kellett írni a steam supportnak, ők meg kértek bizonyítékot, hogy tényleg a tied-e a fiók (ha jól emlékszem, korábbi steam-es vásárlás nyugtáját kellett nekik elküldeni).

(#109168) oroszlan12 válasza Hauptmann (#109167) üzenetére


oroszlan12
tag

Én azt hittem először is a supportnak írok mert a Steam hivatalos oldalán írtam.Kértek olyat,h bankártya vége amivel vettem a játékokat mást azt hiszem nem.Aztán alkaptam magyarul is emailt ami a support oldalra irányított (lehet itt volt a gubanc) ott írta,h megváltoztatták az általam kért email-re +új jelszót állítottak be de a jelszót egy ideig nem tudom megváltoztatni biztonsági okokból..na ekkor lett gyanús az egész aztán kaptam oroszul egy új jelszót.
Tudnád linkelni a hivatalos support oldalt?
Köszönöm!

(#109169) bepken válasza oroszlan12 (#109168) üzenetére


bepken
veterán

természetesen, parancsolj: [Steam Támogatás - Ellopott fiók]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109170) oroszlan12 válasza bepken (#109169) üzenetére


oroszlan12
tag

Köszönöm! Sikerült megváltoztatni de a 2 fakt.hitrlesítés megint oroszul jött:F

(#109171) Indiant


Indiant
addikt

Csak nekem nem működik a Barát lista már pár napja?

(#109172) tibaimp válasza Indiant (#109171) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most néztem, nekem megy. Mi nem működik neked rajta?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109173) xrvman válasza wjbhbdux (#109140) üzenetére


xrvman
őstag

Megtörtént az átvitel az új rendszerre és érdekes módon, nincs piaci tiltásom. :D

(#109174) SpongyaBob válasza xrvman (#109173) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én is úgy emlékszem nekem sem volt, amikor a jelenlegi telefonomra költöztem vagy 3 évvel ezelőtt. :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#109175) Golden9


Golden9
addikt

State of Decay 2: Juggernaut Edition - Két napig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#109176) Indiant válasza tibaimp (#109172) üzenetére


Indiant
addikt

Én ragaszkodtam a régi steamhez és úgy tűnik azt tiltották le. Nem kapcsolódott a Barátok hálózathoz.

(#109177) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nem tudom lehet-e ezt itt, de...

Ha EZT megveszem, akkor minden gond nélkül aktiválható itthon?

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#109178) Sirpi válasza Vertigo18 (#109177) üzenetére


Sirpi
senior tag

Accountot árul (ami amúgy szigorúan tilos).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#109179) Vertigo18 válasza Sirpi (#109178) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jajj, nem is néztem! Köszuönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet!

Természetesen azt tudom, hogy accot árulni/venni tilos. :R

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#109180) xrvman


xrvman
őstag

Tényleg, ha van egy fiókom és a fiamnak is van.... a jövőre nézve, a megvett játékaimat hogy tudom majd átadni fiamnak? Netán az ő fiókjára átadni?

(#109181) wjbhbdux válasza xrvman (#109180) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha végrendeletbe foglalod akkor nem hiszem hogy ellenkeznek azellen hogy használja a halálod után. Előtte nem átruházható, nem mintha ezt bárki ellenőrizné.

/s

(#109182) xrvman válasza wjbhbdux (#109181) üzenetére


xrvman
őstag

Nem hiszem hogy az én accoutomat használná, hanem a játékokat abból átadni a saját accountjára.

(#109183) bepken válasza xrvman (#109180) üzenetére


bepken
veterán

hát ez nem egészen így működik. a megvásárolt játékok a fiókhoz vannak kötve, és onnan sehová nem vihetőek át. hogyha szeretnéd, a Steam Családi Megosztás funkcióval meg tudod osztani vele a fiókodon lévő játékokat, de ez többek között azzal jár, hogy amikor ő játszik egy a fiókodon lévő játékkal, akkor Te nem fogsz tudni semmivel sem játszani (illetve ha mégis elindítasz valamit, akkor őt pár percen belül ki fogja dobni a játékmenetből)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109184) wjbhbdux válasza xrvman (#109182) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ilyen lehetőség nincs, csak a családi megosztás, amivel akkor tud játszani a megosztható játékaiddal amikor te nem használod a fiókot.

/s

(#109185) jcrk


jcrk
tag

Sziasztok! Valószínűleg noob kérdés lesz, de segítsetek légyszi. Miért jó steam cardot venni bárhonnan mondjuk 1 euróst 1.43 ért amikor a steamen is lehet közvetlenül vásárolni?

(#109186) Healbacsi válasza jcrk (#109185) üzenetére


Healbacsi
őstag

Benne van a neveben Steam GIFT card.

Tehat ha meg akarod ajandekozni egyik csaladtagod, munkatarsad, de nem tudod a szamlaszamat (hogy penzt utalj neki), akkor vehetsz ilyen kartyat, amit majd o maga feltolt a steam fiokjara, es majd vasarol belole azt, amit szeretne.

Szamtalan ilyen kartya letezik: Tesco, Rossmann, Lidl, stb ajándékkártya. Ezek értelme pontosan ugyanez.

(#109187) Golden9 válasza jcrk (#109185) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Egy nagymama nem fog a Steamen regisztrálni az unka megajándékozásáért, inkább a sarki boltba megveszi a kártyát a heti bevásárláskor.

[ Szeretkezve ]

(#109188) Golden9 válasza Golden9 (#109187) üzenetére


Golden9
addikt

boltban

[ Szeretkezve ]

(#109189) mark!


mark!
őstag

nagyon érdekes dolog történt velem tegnap, és egyszerűen nem tudtam a végére járni: nem találtam a dota 2-t könyvtárban, pedig telepítve is van, meg valamelyik nap játszottam is vele. nincs elrejtve, nincs semmilyen szűrő beállítva, végigzongoráztam minden egyes beállítást, de egyszerűen nem sikerült rájönni, hogy mi történt vele :DDD store-ból tudom indítani, de nagyon zavar, hogy nem tudok rájönni, mi lett vele. bármi ötlet?

>

(#109190) Healbacsi válasza mark! (#109189) üzenetére


Healbacsi
őstag

Hat, szerintem nem egy nehez feladat ezt megallapitani.

A konyvtaron belul jobb click a telepitett jatekra -> tulajdonsagok -> bal oldalon telepitett fajlok tab -> jobb felso sarok: bongeszes (ebben a sorban jelzi, hogy mekkora merettel telepult a jatek) -> a bongeszes gomb megnyomasa megnyit egy windows filekezelot, amelynek cimsorabol kiolvashato az eleresi utvonal.

Ugyanezen a tabon van a Jatekfajlok epsegenek ellenorzese opcio is, amivel kideritheted, hogy nem-e serult a telepitett jatek.

A windowson belul a telepitett programok kozott is leteznie kellene, a vezerlopultbol egyszeruen elerheto, beturendbe rendezve a telepitett programokat kiderul mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#109191) csaba951 válasza Healbacsi (#109190) üzenetére


csaba951
veterán

Na, képzeld el, pont ez a baja! Ott, a bal oldali listában nincs ott a Dota2! Ha figyelmesen elolvasod a hozzászólását, az is kiderül, hogy a szokásos dolgokat már kipróbálta, de sajnos nem ezek okozzák.

(#109192) csaba951 válasza mark! (#109189) üzenetére


csaba951
veterán

Egy ötletem van még. Nem abba a fiókba vagy bejelentkezve a kliensben, mint amin a Dota2 van.

(#109193) Healbacsi válasza csaba951 (#109191) üzenetére


Healbacsi
őstag

Megertettem, de a mi tortent vele kerdesre nem ad valaszt.

En sajat magambol kiindulva nem gondolkodok az egy gepen levo sok steam kliensrol mint hiba forras, hiszen csak tudja az ember mit mikor hasznal, ettol fuggelenul lehet ez a megoldas.

Azt nem tudom, hogy ha valami oknal fogva (kezeles -> e jatek elrejtese -- opcio) rejtve lett a jatek a listabol azt hogyan lehet visszahozni, de az is lehet, hogy masik "polcra" lett mozgatva.

(#109194) mark! válasza Healbacsi (#109190) üzenetére


mark!
őstag

semmi ilyesmi, és pont ez a baj: a játék létezik, telepítve van, jó fiókkal vagyok bejelentkezve, viszont a könyvtárban nincs ott. nincs semmi rejtve.

>

(#109195) Anonymusxx válasza mark! (#109189) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Én jártam már úgy h eltűntek a feltelepített játékaim, a beállításoknál a telepítés helyének kiválasztásánál , add meg a feltelepített játékok helyét, így felismerte nekem..

(#109196) wjbhbdux válasza Anonymusxx (#109195) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Support oldal mit mutat?

https://help.steampowered.com/hu/wizard/HelpWithGame/?appid=570

-> Nincs a könyvtáramban

/s

(#109197) savior válasza mark! (#109194) üzenetére


savior
őstag

Nem lehet, hogy rosszul emlekszel es soha nem is volt ott?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#109198) mark! válasza wjbhbdux (#109196) üzenetére


mark!
őstag

[Steam support]
nekem már akkor érdekes volt ez, amikor a napokban le szerettem volna tölteni, és nem találtam a könyvtárban, de legyintettem rá, rákerestem storeban és úgy sikerült letölteni, aztán láttam, hogy nem rakta be könyvtárba, ilyenkor már furcsa volt, hogy mégis miért nincs ott. nemrég játszottaknál viszont látom, és rejtett játéknál ott sem mutatja, kipróbáltam most.

szerk: béta kliensen voltam, visszaváltottam most a régire, de úgy sincs ott :W

[ Szerkesztve ]

>

(#109199) Golden9


Golden9
addikt

RPG Maker MV - Három napig ingyen használható.

[ Szeretkezve ]

(#109200) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

:DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.