Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#108601) fatal` válasza JoolsNOS (#108599) üzenetére


fatal`
titán

Jobb klikk a játékon a libraryben -> Manage - > CD Keys

Az említett UT3-nál nekem így van. De pl. a CS meg a Half-Life is dobozos aktiváció volt nekem még a Steam betaban és nincs ilyen menüpont. Úgyhogy nem biztos, hogy ki tudod deríteni.

(#108602) phenomHUN válasza JoolsNOS (#108599) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Egyféleképpen lehet biztosan kideriteni, ha itt keresel rá - itt mutatja a játék mellett, hogy mikor, illetve miképp került a könyvtáradba (retail, vagy store vásárlás): https://store.steampowered.com/account/licenses/

#108601fatal`: Mind a dobozos, mind a Steamen vásárolt játékoknál mutatja a cd kulcsot, HA külső klienst is igényelt anno az adott játék.

[ Szerkesztve ]

(#108603) AnonymusX válasza JoolsNOS (#108599) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szerk: pár másodperccel lecsúsztam, phenomHUN hozzászólásában a link.

A fiók részletei alatt meg tudod nézni, hogy milyen módon van meg a játék.

Szóval a fiók részletei alatt kattints a Licencek és termékkulcs-aktiválások megnézése menüpontra. Ha kikeresed a listából a játékot és amellett az szerepel, hogy kiskereskedelmi, akkor CD kulcsból aktiváltad be.

[ Szerkesztve ]

(#108604) Rimuru válasza fatal` (#108601) üzenetére


Rimuru
veterán

Esetleg meg ez az oldal segithet (datum es/vagy method alapjan).

Vigyázat, csalok!

(#108605) fatal` válasza phenomHUN (#108602) üzenetére


fatal`
titán

Ebből csak azt fogja látni, hogy kulccsal aktiválta-e.

Ha pl. Fanaticalon vagy Humblen vette valami akcióban, az is retail. De az nem a fizikai példánya.

De pl. a CD kulcsos HL Platinum aktivációmra azt írja, hogy complementary. Ami nem tudom mit takar, kulcsból aktiváltam 2003 szeptember 13-án.

[ Szerkesztve ]

(#108606) AnonymusX válasza fatal` (#108605) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Oké, de csak nem vette meg kétszer kulcsosan.

(#108607) fatal` válasza AnonymusX (#108606) üzenetére


fatal`
titán

Vehette akcióban GMG-n vagy Fanaticalon is.

(#108608) JoolsNOS válasza AnonymusX (#108603) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ezt közben én is megtaláltam. Azt írja kiskereskedelmi. Akkor valószínű ez a cd lesz.
Ha esetleg beírom most a kódot az aktiváláshoz akkor gondolom úgyis írja, hogy ez a játék már aktiválva van nem?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#108609) Rimuru válasza JoolsNOS (#108608) üzenetére


Rimuru
veterán

akkor gondolom úgyis írja, hogy ez a játék már aktiválva van nem? - Az a baj hogy ez nem a kodot validalja hanem azt hogy neked mar megvan-e a jatek (ha masik forrasbol van akkor is ugyan azt irja mintha ezzel a koddal aktivaltad volna, csak egy altalanos uzenetet ir).
Olyan accounton lehet kirpobalni ahol meg nincs meg a jatek, csak akkor ugye mar el is hasznalodik a kod ha eddig nem volt felhasznalva. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#108610) tibaimp válasza JoolsNOS (#108599) üzenetére


tibaimp
nagyúr

JoolsNOS: Jogos! Félreértettem!

fatal`: OK! Ezt nem tudtam, köszi a pontosítást :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108611) ollie válasza JoolsNOS (#108608) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

3 dollár a teljes ára a steamen, tényleg megéri az a kb 500 Forint a ráfordított időt, amennyiért el tudnád adni?

***

(#108612) JoolsNOS válasza ollie (#108611) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ha idejön érte valaki helybe akkor igen, mert csak a port fogja. Kidobnám ha lenne szívem hozzá. Der le is vettem a hírdetést, mert nem akarok senkit megszivatni. Megy vissza a szekrénybe...Amúgy ezresért vitte volna valaki, ráadásul postát is fizetett volna rá. De az már tényleg macera.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#108613) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Úgy lehet játékkártyákat kiejteni a nem játszott játékokból, hogy elindítom a Steam alatt, és utána csak fut a háttérben mondjuk a menüjében, és én közben bármi mást csinálok?
Vagy figyeli azt is, hogy "küldetéseket" kell végezni, haladni kell a játékkal, nem csak a játékban eltelt idő számít?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108614) phenomHUN válasza tibaimp (#108613) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Lehet, de van egyszerűbb módja is pl. Steam Achievement Manager, vagy ArchiSteamFarm.

(#108615) Segal válasza tibaimp (#108613) üzenetére


Segal
veterán

Még telepítened sem kell :DDD Elég virtuálisan futtatni a háttérben a fentebb említett programokkal. :K

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108616) tibaimp válasza phenomHUN (#108614) üzenetére


tibaimp
nagyúr

phenomHUN, Segal: rendben, köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108617) De4d


De4d
őstag

Azt tudja valaki, hogy ha a steam aurházból vásárolsz játékot, akkor mindig lehet kapni ezeket a pontokat(amiből avatart, héttérképket, kitűzőt lehet venni)? Vagy csak leárazásokkor?

Minden jó, ha a vége jó!

(#108618) Segal válasza De4d (#108617) üzenetére


Segal
veterán

mindig

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108619) VGYke


VGYke
addikt

Jó régen van Steam, de ilyet, több mint 1 órán keresztül még nem tapasztaltam:

Lehet nálam van a baj?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#108620) Apollyon válasza VGYke (#108619) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nálam most már megy. Régen is volt pedig, hogy órákig nem ment a community rész sem.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#108621) bepken válasza VGYke (#108619) üzenetére


bepken
veterán

pedig keddenként van az egyetlen tervezett karbantartás (elvileg minden héten)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108622) Imilenni válasza phenomHUN (#108614) üzenetére


Imilenni
addikt

Ezek mennyire veszélyesek egyébként a steam fiókra?

Press "F" to pay respects.

(#108623) Segal válasza Imilenni (#108622) üzenetére


Segal
veterán

Semennyire

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108624) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Megújul a Steam kliens, a screenshot kezelő, és az ingame overlay, ami kap egy játékok felé tűzhető jegyzetelési lehetőséget, betaban már elérhető [link]


/s

(#108625) ollie válasza wjbhbdux (#108624) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jegyzetelés, minek? ;]

May be a doodle of text that says "Gamers Play a new game Play a game from the backlog huh? Stare at every game have wo hours and never actually plan anything f @madebytio"

***

(#108626) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha láthatatlanba teszem magam akkor is számolja az órákat a steam?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#108627) bobalazs válasza Micsurin (#108626) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Jah.

(#108628) Micsurin válasza bobalazs (#108627) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R köszi!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#108629) Segal válasza Micsurin (#108626) üzenetére


Segal
veterán

Csak logikusan gondold végig a dolgot. Ha nem számolná, akkor mindenki akár több ezer óra után is visszaigényelhetné a játékok árát, hogy még nem játszott vele 2 órát :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108630) Eversmann válasza wjbhbdux (#108624) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Jegyzetelés akkor jön jól (nekem legalábbis), ha van egy rejtvény a játékban, és felírom hol is jártam. Oké, van Youtube. De néha jobb magamtól rájönni. Van hogy letörlöm a játékot, félév múlva meg újrarakom :U

Egyébként az UI-t kipróbálva, a jegyzet csak egy szelete az újdonságoknak. Külön menüpontok vannak. Nem kell külön keresgélni. Pl. Mennyi volt a játékidőd, Achivementek, Képernyőmentések, DLC-k :K

Life is better with a Titan

(#108631) KubanitoS válasza ollie (#108625) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez annyira én vagyok mostanság... :( :(

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#108632) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A Paypal a hülye vagy a Steam? Vásárolnék mobil kliensben, de a Paypal fizetéskor mindig újra kéri az email címet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108633) alcsa válasza Dilikutya (#108632) üzenetére


alcsa
senior tag

Appban nekem sem sikerult, de a weben ment problema nelkul.

(#108634) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hagyd a mobil appos vásárlást, nekem korábban is volt baj vele, ezek szerint azóta se lett sokkal jobb.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#108635) Dilikutya válasza Apollyon (#108634) üzenetére


Dilikutya
félisten

Melóban akartam vásárolni, itt a desktop alkalmazás és a weboldal nem opció. :) Akkor majd este otthon. De megnyugodtam, hogy szar. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108636) Anulu79 válasza Dilikutya (#108632) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha arra gondolsz, hogy a steam mobile-os app nem enged vásárolni akkor azt mondom, hogy nekem sosem sikerült még. Igaz én bankkátyával szoktam próbálkozni de ott eddig egyszer sem sikerült.

(#108637) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Sziasztok, Steam ismerősök jeleztek, hogy kaptak tőlem üzenetet, ami phishing linkre mutat (kamu gift card link).
Mi a megoldás? Kétlépcsős van, semmi gyanúsat se írt semmi, gépen is up to date minden. Hogy férhet a Steambe ilyen vírus? Nem trükközök semmivel sem, kalóz szoftverem sincs évek óta.

(#108638) maross válasza whitezo88 (#108637) üzenetére


maross
veterán

rakattintottal a "szavazz a csgo csapatomra" vagy hasonlo linkre.

pl itt van, mit kell csinalni

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108639) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Lenne valaki olyan kedves, hogy megírja, ma hány óráig tart a The Division akciója?
Este 19:00?
Du. 5-ig nem érek haza, elfelejtettem megvenni.. :DDD

Köszönöm előre is.

Malaka!

(#108640) tibaimp válasza spleenszuru (#108639) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Íme, most vágtam ki:

Durván még 10 órád van vissza, az elég lesz :K !

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108641) spleenszuru válasza tibaimp (#108640) üzenetére


spleenszuru
őstag

Nagyon köszönöm! :)

Malaka!

(#108642) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Sziasztok.
Megvettem tegnap az Assassin's Creed Origins-t. Letöltődött. Indításnál kódot kér, én meg nem találom .Hol keressem? A számlán nincs. Az ubisoft regget megcsináltam. A steam fiókomban sem találom. Nem emlékszem, hogy ilyen gondom lett volna.

Privire válaszolni illik.

(#108643) ollie válasza Aranygyerek (#108642) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jobb gomb a játék nevén, és elvileg ott kéne lennie egy kód megnézése opciónak.

***

(#108644) Aranygyerek válasza ollie (#108643) üzenetére


Aranygyerek
aktív tag

Most újra megpróbáltam elindítani és simán megy .Nem kér semmit . A magyarítás is működik. Köszönöm.

Privire válaszolni illik.

(#108645) Golden9


Golden9
addikt

Három napig ingyen játszható a Trailmakers.

[ Szeretkezve ]

(#108646) aginor


aginor
addikt

Sziasztok! Szeretnék egy kimutatást csinálni a játékaimról, emiatt szeretném tudni, hogy van-e arra lehetőség, hogy a teljes Steam játéklistámat kinyerjem valahogy szöveges vagy táblázatos verzióban? :R

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#108647) alcsa válasza aginor (#108646) üzenetére


alcsa
senior tag

En a Purchase History oldalrol masolgattam ki szovegesen.

[ Szerkesztve ]

(#108648) csaba951 válasza aginor (#108646) üzenetére


csaba951
veterán

Böngészőben belépsz a Steam fiókodra, majd:
https://store.steampowered.com/account/licenses/

#108647 alcsa
Ez csak a Steam Store/Market vásárlásokat mutatja. A kulcs aktiválásokat nem.

[ Szerkesztve ]

(#108649) alcsa válasza csaba951 (#108648) üzenetére


alcsa
senior tag

Igaz, elnezest :R

(#108650) aginor válasza csaba951 (#108648) üzenetére


aginor
addikt

Köszönöm, ez tökéletes válasz volt! :R :R :R

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.