Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#108401) Abrion válasza Abrion (#108400) üzenetére


Abrion
senior tag

Most nézem a két weblapot amit ajánltatok "gg.deals + isthereanydeal", mindkettőnél az elden ring 52 dollar körül megy, hát nem tudom, ti mit javasoltok?

[ Szerkesztve ]

(#108402) csaba951 válasza Abrion (#108401) üzenetére


csaba951
veterán

Ha hivatalos boltból kell, akkor vársz még kb. 3 hónapot és megveszed a nyári akcióban.

Ha most, azonnal akarsz játszani, akkor marad a szürkebolt. Alapjátékot yuplay-ról vennék (kb. 39 EUR), mert náluk nincs mindenféle rejtett plusz költség, rejtett előfizetés (viszont nincs PayPal fizetés, csak kártyás) . Viszont cdkeys-en már 44 EUR-tól viheted a deluxe verziót. Világos, hogy ez most sokkal jobban megéri.

A mostani szürkeboltos áraknál egy kicsit magasabb (3-6 EUR) akciós árakra számíthatsz a hivatalos nyári akcióban.

Ja, most látom, hogy játék dlc nincs deluxban, csak ost és art book. Ha ezek nem érdekelnek, akkor csak alapjáték. Ha tetszik a játék, akkor szerintem így is jobban megéri most a deluxe.

[ Szerkesztve ]

(#108403) tibaimp válasza Abrion (#108401) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem még várj pár hónapot, fél évet! Ha kibírod, ha nem....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108404) Abrion válasza csaba951 (#108402) üzenetére


Abrion
senior tag

hát figy most ugye a tavaszi akció megy, ha itt nem csökkenteték le, akkor a nyárin sem fogják szerintem és ugye amit vennék az elden ring, biztosan mindenki tudja itt hogy az év játéka diját nyerte meg 2022ben.
Kérlek linkeld a yuplayt, és van master cardom, nem nagy gond, csak attól félek hogy visszaigénylik a kódot, steamröl

(#108405) Segal válasza Abrion (#108404) üzenetére


Segal
veterán

A nyari sale ossze sem hasonlithato ezzel. Azert a teli meg a nyari az nagyobb szokott lenni, mint barmelyik masik.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108406) wjbhbdux válasza Segal (#108405) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Dark Souls sem kapott leárazást egyik salen se tavaly, ez a kiadó nem követi a többit. Elden Ringre le kellett volna csapni amikor 1x kapott, mert lehet évekig nem fog. Vagy holnap fog. Hát ez ilyen, te döntöd el hogy most akarsz játszani vagy sem.

/s

(#108407) Abrion válasza wjbhbdux (#108406) üzenetére


Abrion
senior tag

igen igen tudom, de decemberben vettem meg a 200e forintos pcem, alaplap cpu ram m2 1t ssdt, nem maradt pénzem 40 euros elden ringre. ez van. már leakartam cserélni a 10 éves pcem. na mindegy, hát ez van. bár az a 8000 forintos leárazás nem nagy, egy ebéddel kevesem, manapság. lehet csak ugy megveszem, és megsiratom az egyik játékot a kívánság listámról.

(#108408) tibaimp válasza Abrion (#108407) üzenetére


tibaimp
nagyúr

VGA-t nem is vettél, vagy az volt? Mert az nélkül nehéz lesz vele játszani!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108409) Abrion válasza tibaimp (#108408) üzenetére


Abrion
senior tag

először a vgat vettem meg 3 honappal elötte :D
egy Rx 6600 XT, szal az egész gép 400e vgaval :D
ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB

Ha a teszt a youtube jó akkor az elden ring meg majdnem minden másik játék full hdn, ultran sem lesz problémám

[ Szerkesztve ]

(#108410) Segal válasza Abrion (#108409) üzenetére


Segal
veterán

Tehát még nem vettél vga-t ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108411) Abrion válasza Segal (#108410) üzenetére


Abrion
senior tag

miért az RX 6600 XT nem vga? :D kis gonosz :D

(#108412) tibaimp válasza Abrion (#108409) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Úgy már OK :R . Jó lesz az, nyomjad! :K

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108413) Abrion


Abrion
senior tag

igazából, kicsit fáj a gép, ha ugy veszük van egy játék a könyvtáramban, ami sziv fájdalmat okoz, mert a legkisebb felbontásban "640x valamennyin" és épp hogy elviselhető beállítás mellett, is csak 20 fps jön össze, nem a crisis mielött valakinek ez a játék jutna eszébe D, ezért is irtam hogy majdnem minden játék :D két kommentem alább :D
Aki kitalálja melyik játékról beszélek, annak egy likeot nyomok az üzijére :D

(#108414) Segal válasza Abrion (#108413) üzenetére


Segal
veterán

AMD-ből kiindulva Passziánsz? ;]

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108415) csaba951 válasza Abrion (#108407) üzenetére


csaba951
veterán

Ezen az oldalon megtalálod a bolt link-jét. Nem hiszem, hogy visszavonják a kódot. Régóta, többször vásároltam itt, soha nem volt velük gondom. (Más szüke bolttal meg volt gondom.)

(#108416) Abrion válasza csaba951 (#108415) üzenetére


Abrion
senior tag

Megvettem az Elden Ringet, megvan a kód és aktiváltam is, márcsaj a bandai vagy a YuPlay tudja elvenni, remélem egyik sem fog megtörténni.

#108414 Látom csak te próbálkoztál D igen a pasziánsz :D Portal RTX

[ Szerkesztve ]

(#108417) chris0000


chris0000
őstag

hi. steamen ha felveszek vkit barátként, utána ha ráfrissítek nem azt kellene látnom, h barátmeghívó elküldve? most ugyanúgy csak azt látom, h hozzáadás barátként megint...
tehát mintha nem is működne... thx. üdv.

(#108418) wjbhbdux válasza chris0000 (#108417) üzenetére


wjbhbdux
veterán

amíg nem vesz fel vagy utasít el, a meghívás visszavonására kéne hogy ott legyen egy gomb.
Azt nem tudom, hogy ha letiltottak akkor hogy reagál, próbáld meg más felvételével is.

[ Szerkesztve ]

/s

(#108419) chris0000 válasza wjbhbdux (#108418) üzenetére


chris0000
őstag

thx. Te v vki tud küldeni egy steam nevet próba szinten pm-be? megróbálom felvenni... thx.

(#108420) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Segítsetek dönteni pls!
A nagy tavaszi akcióban még 1 játékot (packot) megvennék, 3+1 között megy a nagy gondolkodás:
1. Far Cry 5 + New Dawn bundle (a fullos)
2. Control Definitive
3. Shadow of Tomb Raider (egyetlen Tomb Raiderrel sem játszottam még)
+1: Hellblade Senua's Sacrifice

Malaka!

(#108421) Segal válasza spleenszuru (#108420) üzenetére


Segal
veterán

Az elsőt nem tudom nyugodtan ajánlani, a többi nem hangzik rosszul.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108422) chatran válasza spleenszuru (#108420) üzenetére


chatran
őstag

Ha csak nem steam tárcából akarsz vásárolni, akkor javaslom a Humble hősnők bundle-t. Ezzel 14 euróért megkapod a Control-t és a Hellblade-et, plusz hat másik játékot. Ez a 2 játék Steamen akciósan is közel 20 euró.
Ha esetleg a Syberia nem érdekelne, akkor átveszem. :)

[ Szerkesztve ]

(#108423) Lacielvtárs válasza spleenszuru (#108420) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1 a harmadik opciónak :K
az első kettőt én próbáltam, nekem nem jött be, de igaz ez mind ízlés kérdése, sós vagy édes palacsinta, kb :D
ha még nem játszottál Tomb Raider játékot, de ezt kipróbálod, és tetszik, garantálom hogy a többi is jönni fog szépen sorban :B :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#108424) spleenszuru válasza chatran (#108422) üzenetére


spleenszuru
őstag

Köszi, sajnos nem tudom céges gépen nyitni a linked, tiltja... mi a többi 6 játék?

#108423Lacielvtárs
Maga Lara mindig is vonzott, amúgy is imádom a női főszereplős játékokat, csak egy a baj, én nem igazán szeretek puzzlekat megoldani játékokban, viszont erről azt olvasni, nem vitték túlzásba őket.

Malaka!

(#108425) Lacielvtárs válasza spleenszuru (#108424) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

azért akad benne puzzle, viszont erre van a youtube gameplay oktatóvideók :D
Lara játékokban szerintem nem fogsz csalódni :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#108426) wjbhbdux válasza spleenszuru (#108424) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Csak ne ezzel a résszel kezdd, mert ez a trilógia befejezése. 2013-as alcím nélküli TR -> Rise -> Shadow a történet sorban.

/s

(#108427) tibaimp válasza chris0000 (#108419) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ment PM!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108428) spleenszuru válasza wjbhbdux (#108426) üzenetére


spleenszuru
őstag

Kerestem pár reddit postot, miszerint játszható-e a Shadow a többi ismerete nélkül, nagyjából 50-50%-os a megoszlás..
Gameplay videót nézve, egészen erős a grafikája már a 2013-nak is.. Hm, most feladtad a leckét, viszont így kapásból három gamet kellene vennem, fenébe... :DDD

Malaka!

(#108429) Lacielvtárs válasza spleenszuru (#108428) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez már csak ilyen, bár én ebben a sorrendben játszottam 2-3-1 :D
szóval ennyit a sztoriról

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#108430) AnonymusX válasza Lacielvtárs (#108429) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Manapság már semelyik fejlesztő nem engedné meg azt a luxust, hogy történetileg függővé tegye a egymástól a folytatásokat.

Ez a TR trilógia egyébiránt elég jól egyben van játékmenetileg, történetileg önállóan megállja a helyét mindhárom rész. Nincs akkora különbség közöttük, mint a Witcher játékok esetében. Ott sokan kezdték a 3-mal és tovább nem is jutottak, mert a 2., de főleg az 1. rész teljesen másmilyen.

(#108431) Lacielvtárs válasza AnonymusX (#108430) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen igazad lehet bár az a játék nekem, a Witcher kimaradt még.
a sztoiriban igazad van legyen egy összefoglaló a folytatások esetében, láds GOW mert sajnos én a grafika áldozata vagyok sok játék és a sztroit illetően.
egyszerűen nincs kedvem "gagyibb" grafikával játszani :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#108432) spleenszuru válasza Lacielvtárs (#108431) üzenetére


spleenszuru
őstag

"egyszerűen nincs kedvem "gagyibb" grafikával játszani :B"

Na pontosan ez a gond nálam is, ha már megépítettem az új gépem, játékokra..

Malaka!

(#108433) Anonymusxx válasza spleenszuru (#108432) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Nekem szerencsére nincs ilyen problémám :)
Én elvagyok a régibbekkel is pedig jó gépem van :))

Egyszerűen annyi játék van, hogy alig győzni, és van egy csomó elmaradásom, pl Max Payne trilógiát is csak tavaly játszottam ki először, most Outlast 1-2 van soron, stb...

[ Szerkesztve ]

(#108434) Lacielvtárs válasza spleenszuru (#108432) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

bizony :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#108435) bepken válasza spleenszuru (#108432) üzenetére


bepken
veterán

azért Tomb Raider 1-2 grafikája nem egy vállalhatatlan kategória 2023-ban sem szerintem :DDD (mármint a reboot széria)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108436) Šolaire válasza spleenszuru (#108420) üzenetére


Šolaire
veterán

Hellblade azt nagyon ajánlom különleges élmény, én a Nier automata játékot vettem meg a vásáron még most pótolom elleszek vele egy darabig. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#108437) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Köszi Mindenkinek, végül megvettem mindhárom Tomb Raidert... :DDD Mivel 10e alatt megúsztam ezt a műveletet DLC-vel együtt, 1 még lehet belefér, talán a Control. :)

Malaka!

(#108438) bepken válasza spleenszuru (#108437) üzenetére


bepken
veterán

tudom, hogy Steam topik...de elfelejtettem rákérdezni: Epic Store ingyenes játékait nem szoktad véletlenül behúzni? azért kérdezem csak, mert ott talán karácsony környékén volt ingyen a trilógia (csak a base game) és sokszor én is elfeledkezem róla, amikor ingyen cuccokat zsákolok :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108439) spleenszuru válasza bepken (#108438) üzenetére


spleenszuru
őstag

Néha nézem, de sajnos van egy mániám, miszerint csakis fullos, minden DLC-s verziót veszek meg játékokból, ha már ráköltöm a pénzt. :)

Malaka!

(#108440) tibaimp válasza bepken (#108438) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én annó behúztam, pedig Steam-en is megvan a fullos verziók. :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108441) Puma K


Puma K
veterán

Steam chat-ből eltünt a hosszú ő és ű.
Ha ezeket a betűket ütöd le akkor csak a rövid ö meg ü jelenik meg.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#108442) chris0000 válasza Puma K (#108441) üzenetére


chris0000
őstag

hi. meg a felvétel barátnak után is uúgy a felvétel barátnak marad, közben meg elment a meghívó... üdv.

(#108443) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!
Hol tudom a bejelentkezési acc nevet megváltoztatni :F [link]

(#108444) Serpiko válasza chungee (#108443) üzenetére


Serpiko
addikt

Szerintem azt nem lehet.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#108445) bepken válasza chungee (#108443) üzenetére


bepken
veterán

nem lehet sajnos, csak a "player name" módosítására van lehetőség, ami a profilodon látszik.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108446) Apollyon válasza bepken (#108445) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Bakker, és tényleg nem lehet. Pedig korábban volt lehetőség a login név cserére, egy pár éve, és még az is ott volt, hogy egyszer megváltoztathatod ingyen, következő alkalommal már fizetni kell érte. Erre sunyiban megszűnik ez a funkció? :F

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#108447) l.skywalker válasza Apollyon (#108446) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem csak alias-okat lehetett csinálni?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108448) Apollyon válasza l.skywalker (#108447) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezt most is lehet szerintem, de ez a megjelenített neved, és ha cseréled, ott lesz abban a listában amit mutatsz, és még azt a listát is tudod törölni.
De határozottan emlékszem, hogy a bejelentkező név cserére is volt lehetőség, ahogy az előbb írtam.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#108449) bepken válasza Apollyon (#108446) üzenetére


bepken
veterán

ez jópár éve lehetett, legalábbis nekem nem rémlik ilyesmi :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108450) FollowTheORI válasza Apollyon (#108446) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az konzolokon van/volt, pl MS/xbox fiók.

Steam sose engedte ezt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.