Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#108301) tibaimp válasza Golden9 (#108298) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Hiába poénkodsz itt, nekem ez nem volt egyértelmű :B . Most változtattam meg kb. mindenhol a jelszavaimat, még a gmail-en is, de ott sem így ment.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108302) Golden9


Golden9
addikt

Két napig ingyen játszhatóak.
Marvel's Midnight Suns
Book of Demons

[ Szeretkezve ]

(#108303) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Van pár újdonság a legfrissebb Steam betaban, pár hét tesztelés után megkapja mindenki:

több helyi hálózaton lévő PC vagy Steam Deck között lehet az egyikre letöltött játékokat másolni. [link]

belépéskor lehet több fiók közül választani.

a profilunk alatt lévő játékok listája megújult. [link]

/s

(#108304) bepken


bepken
veterán

[link] - erre az oldalra tudtok valami alternatívát? (raktárban lévő cuccok összértékét nézegettem vele mindig)

sajnos úgy tűnik, hogy ez már nem működik :(

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108305) Eversmann válasza Golden9 (#108302) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Age of Empires IV: Anniversary Edition
szintén

Life is better with a Titan

(#108306) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

Lehet úgy végleg törölni játékot, hogy a játszott órákat és az achivmenteket is nullázza?

Köszi!

(#108307) phenomHUN válasza Shaza (#108306) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Tudtommal csak a support segítségével. Achikat lehet törölni manuálisan.

(#108308) 5150head


5150head
senior tag

Sziasztok!
Ha a Witcherben meglett a Gwent versenyes quest de Steamen nem kaptuk meg az achit érte akkor mit lehet csinálni?
Esetleg van arra mód, hogy a Steam lefrissítse az achikat?
A Witcher topikban nem kaptam erre választ.
Köszi

(#108309) Healbacsi válasza 5150head (#108308) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem tudom mi az ocsi pontos szovege, de rakeresve egy gyujtegos ocsit dob fel a legtobb helyen, amihez meg keves a quest teljesitese.

[ Szerkesztve ]

(#108310) 5150head válasza Healbacsi (#108309) üzenetére


5150head
senior tag

Erről van szó:
Gwent Master
Defeat Tybalt and win the gwent tournament held at the Passiflora.

Amire Te gondolhatsz az a kártyagyűtögetős, de az teljesen más achi.

(#108311) Healbacsi válasza 5150head (#108310) üzenetére


Healbacsi
őstag

Akkor talan ez lehet a megoldas:

If you lose any Gwent matches then the quest will not fail, but you will pass the achievement

(#108312) 5150head válasza Healbacsi (#108311) üzenetére


5150head
senior tag

Nem valószínű, mert nem vesztettünk mérkőzést.
Nekem beadta, asszonynak meg nem.
Max újrázza az egészet, amúgyis szeret gwentezni. ;]
Olvastam hogy sokaknak volt ezzel gondja
Azért köszi

(#108313) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Idei sale dátumok megerősítve [link] :

Mystery Fest: February 20 - 27
Spring Sale: March 16 - 23
Puzzle Fest: April 24 - May 1
Sports Fest: May 15 - 22
Next Fest: June 19 - 26
Summer Sale: June 29 - July 13
Stealth Fest: July 24 - 31
Visual Novel Fest: August 7 - 14
Strategy Fest: August 28 - September 4
SHMUP Fest: September 25 - October 2
Next Fest: October 9 - 16
Return of Steam Scream Fest (Halloween): October 26 - November 2
Autumn Sale: November 21 - 28
Winter Sale: December 21 - January 4, 2024

/s

(#108314) cc42 válasza wjbhbdux (#108313) üzenetére


cc42
csendes tag

Autumn Sale időpontját sose tudtam megérteni... 1 hónapra rá rögtön ott a Winter Sale, miért nem lehet kicsit előrébb hozni szeptember nagyon max október elejére, hogy legyen a 2 nagy sale között idő. :F

(#108315) phenomHUN válasza cc42 (#108314) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Azért, mert így éri meg nekik a legjobban.

(#108316) gejala válasza cc42 (#108314) üzenetére


gejala
őstag

Olyankor van Black Friday meg Hálaadás, erősen pénzköltős időszak.
Októberben meg ott van a Halloween Sale.

[ Szerkesztve ]

(#108317) Golden9


Golden9
addikt

Két napig ingyen játszható a Propnight.

[ Szeretkezve ]

(#108318) savior


savior
őstag

Hello.
Tudtok a Steamen valami mostanaban megjenelo vagy early access mmo vagy hack and slash jatekot? Olyan 20 euroig erdekelne. Superfuse-t talaltam, de hatha tud valaki valami jobbat.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#108319) Anonymusxx válasza savior (#108318) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Diablo 4?
Am rákeresve h Hack and slash games 2023 v hasonló a google kiad egy csomó lista félét...

(#108320) savior válasza Anonymusxx (#108319) üzenetére


savior
őstag

D4-en meg gondolkozom, de az meg csak honapok mulva jon.
Koszi rakeresek,

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#108321) Skilly válasza Anonymusxx (#108319) üzenetére


Skilly
aktív tag

A választ savior-nak küldöm.

Diablo 3, de például nagyon szeretem még a Torchlight 2-t is. Elég jó kis játék, modok is vannak hozzá. Elég sok játékórát bele lehet tenni. :)
Diablo 4-re meg nagyon kíváncsi leszek, hogy mit hoznak ki belőle.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#108322) savior válasza Skilly (#108321) üzenetére


savior
őstag

D2, D3 megvan es szeretem is oket. Torchlight 2-vel regen toltam. Van mar Torchlight: Infinite is, az is nagyon jo. Igazabol ami eddig megjelent es emlitesre melto az mind megvan/jatszottam vele.
D4-et volt szerencsem beta tesztelni tavaly es eleg jo jatek lesz, de nagyon mas mint az eddigi reszek. (mondjuk nekem jobban bejon az uj iranyvonal)

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#108323) bul07


bul07
nagyúr

Kis figyelem felhívás

Ha van al fiókotok ami citromail-es email címet használ el ne felejtsétek megváltoztatni

Ugye nem kicsit fizetősé válik a citromail, és majd nem lehet belépni csak ha fizet az ember
E miatt nehogy elvesszen egy fiók is

Én most végeztem azért beletellett egy órába mire mindet megváltoztattam

(Na meg ha van a családban ismeretségi körben aki használja szóljatok neki, és kezdjen el költözni róla, öcsém is ezt használta mindenhez, biztosítótól kezdve közüzemi cégekig, ilyen olyan regisztráció, sok telefonhívás és van olyan biztosító ahol e-mailbe kell kérni még telefon se elég)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#108324) tibaimp válasza bul07 (#108323) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi a figyelmeztetést. :R
Van pár haver, szólok nekik.

(Én magam, már nagyon régóta gmail-t használok, mert a freemail/citromail és társai, annyira nem megbízhatók, szerintem. Így nem bíznék rá egy Steam vagy egyéb DRM oldalamat se, az tuti)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108325) Hokunda válasza savior (#108318) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Last Epoch?

Még earlyben van, de már megy az open-beta.

(#108326) savior válasza Hokunda (#108325) üzenetére


savior
őstag

Az mar megvan regota :)
Kozben olyanokat talaltam, mint Dreadhunter, Gatekeeper, Ravenswatch. Sajnos meg egyik sem elerheto.
Gatekeeper: Eclipse viszont holnap jelenik meg. Azt nem tudom ingyenes lesz e vagy sem.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#108327) Golden9 válasza savior (#108326) üzenetére


Golden9
addikt

Ingyenes. Ha Steamen elkezded beírni a keresőbe, hogy Gatekeeper, akkor a találati listában kiírja az árát is.

[ Szeretkezve ]

(#108328) chris0000


chris0000
őstag

cs:go szavazásra figyeljetek, akinek megy üzenet!!! Fake! üdv.

(#108329) HartgeH3-2.8 válasza chris0000 (#108328) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Sajnos belefutottam, de még időben cseréltem jelszavat, és ki tudtam minden eszközt zárni.

Ezen, és jelszócserén kívül, mit érdemes még tenni?
Átkapcsoltam email hitelesítésre, mert semmi nem működött a steam guard-on mobilon.

Szerintetek válasszam le és tegyem rá újra?

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#108330) chris0000 válasza HartgeH3-2.8 (#108329) üzenetére


chris0000
őstag

egyszeri behúzás, aztán eltűnnek.. legközelebb ne léptesd be magad a steam accounttal, mikor küldenek linket.. nekem is írtak, de ezek az üzenetek már attól az ismerős(ök)től jönnek, akiket már behúztak, ezért künnyű sajnos bedölni.. azokat támadják, akiknek walleten van pénzük.. ismerősömnek -47€ emeltek le walletről. nem kell legközelebb válaszolni semmit. üdv.

(#108331) HartgeH3-2.8 válasza chris0000 (#108330) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Rendben köszi, mostantól figyelek.

Viszont a steam guard (mobil) olyan üzeneteket dob, hogy nem sikerült csatlakozni a szerverrel. Leválasztani sem engedi (a mobilt). A kód, és a QR kód működik rendben. Annyit vettem csak észre, hogy blokkolta minden ismerősömet.

Remélem a jelszócsere, és az összes eszköz leválasztása elég.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#108332) lm83


lm83
őstag

Sziasztok.
Próbálnék a steam link-en, fizikai, nem az új app, játszani nem steam-es játékot, de nem megy benne a kontroller.
Fifa 22-t próbáltam, de a játékban nem érzékeli.
Hozzáadtam a könyvtárhoz, onnan indítom, de amúgy sem szuperál ott sem teljesen jól. Mert ugye mindig ez kis indító akármiindul először.
Meg úgy látom is a könyvtárban, hogy bill-egér jelölés van a játéknál, nem kontroller, mint másik steam-es játéknál.

(#108333) tibaimp válasza chris0000 (#108330) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi a figyelmeztetést!

Hogyan működik ez pontosan? Nagyvonalakban le tudnád írni? Még nem láttam ilyet, na nem mintha szereték, csak jó lenne tudni, hogy mit kell kerülni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108334) HartgeH3-2.8 válasza tibaimp (#108333) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Én beléptem a csapdába, le tudom neked írni.

Jött egy üzenet régi ismerőstől. Bíztam benne. Hibátlan magyarral leírta, hogy van egy CSGO csapatuk és szavazzak rá. Hibátlan weboldal, precízen adatokkal mindennel. Szavazás vote menü minden tökéletes. Steam hitelesítést kért a szavazáshoz.

Utána csak azt vettem észre akivel beszéltem blokkolva, és törölve.
Utána szinte minden ismerősöm végig blokkolva.
Előzményeket megnézve kb 50 ismerősömre írt rá.

Azonnal jelszócsere, és összes eszköz kizárása. Steam Guard is megbolondult, bár az önmagában is csinál érdekes dolgokat (nem tudja betölteni az oldalakat, infókat).
Steam supportnak jelentve, és minden bejelentkezéshez jelszót kérek egy ideig, valamint steam guardon belül biometrikus ellenőrzés. Nem tudom a steam guardot le tudják e nyúlni, vagy klónozni, de biometrikus ellenőrzés csak nálam van fizikailag.

Természetesen minden ismerős figyelmeztetve, FB kiposztolva, Steam aktivitásba kitéve.
Ennyit tudtam tenni.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#108335) De4d válasza tibaimp (#108333) üzenetére


De4d
őstag

Engem sajna anno betalált egy ilyen rohadék. Úgy indul hogy rád ír ismerősöd steamen hogy, indul egy meghívásos csgo verseny, és van egy magyar csapat is, segítsük őket egy zavazattal hogy őket hívják meg. Leadod a szavazatod utána már bele is túrnak az accodba. Szerencsére lopni nem tudnak ha csak nem cserélsz és hagyon jóvá a mobilappal, de le tudják 0zni az acc beállításokat. Pl törlik a barátlistát, átszerkesztik más aftart raknak be, leszedek a vitriniket stb. Nagyon kellemetlen visszaállítgatni.
Próbál rád hatni hogy cserélj itemeket vele, különben nem hagy békén. Azonnal le kell lőni minden elérhetőséget arra az accra és megszabadulsz tőle. De semmilyen cserét nem szabad küldeni fogadni mert hozzá jut el a cucc.

Minden jó, ha a vége jó!

(#108336) DrTechnoid válasza chris0000 (#108330) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Legérdekesebb az egészben hogy az eredeti tulaj észre se veszi hogy ír neked a scammer. Ezt személyesen tapasztaltam meg pár hete amikor egy steam-es cimbivel Fortnite-oztunk, majd látom hogy jön tőle szavazz a csapatomra szokásos szöveg , mondom neki mi a faxx most irogatsz itt steam-en, azt utána nézi hogy nem irt semmit. Szóval rohadt egy módszer ez.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#108337) tibaimp válasza HartgeH3-2.8 (#108334) üzenetére


tibaimp
nagyúr

HartgeH3-2.8, De4d: Értem! Köszi a részletes leírást :R . Erre oda kell figyelni ezek szerint.
Milyen emberek léteznek.... :((( nem is értem, mire jó ez nekik...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108338) chris0000 válasza DrTechnoid (#108336) üzenetére


chris0000
őstag

így van, semmit, majd utána mikor már gond van és nem csatlakozik steam szerverre stb...
#108337tibaimp wallet lehúzásra.. üdv.

(#108339) tibaimp válasza chris0000 (#108338) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem sok minden van a ott, most adtam el az összes Raktárban lévő kártyát, de mivel kb. 50 darab játékom van csak, ráadásul aminek a "fele" régi dos korszak beli, így nem is ad kártyát, most néztem 1,75EUR van a pénztárcámban.
Mondjuk, akkor is sajnálnám.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108340) Golden9


Golden9
addikt

Két napig ingyen játszható a F1 Manager 2022.

[ Szeretkezve ]

(#108341) Golden9 válasza Golden9 (#108340) üzenetére


Golden9
addikt

És a DeadPoly.

[ Szeretkezve ]

(#108342) PeL


PeL
addikt

Másnak is megbolondult a Steam mostanában? Olyanok vannak, hogy írni akarok egy ismerősnek, rányitok a chatre és rögtön bezáródik magától. Ma meg már olyat is csinált többször, hogy a steam friend listát sem lehet megnyitni mert rányomok és nem jön fel. Csak a Steam restart javítja meg.

(#108343) tibaimp válasza PeL (#108342) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Néztem, nekem nem csinál ilyet.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108344) DrTechnoid válasza PeL (#108342) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem se csinál semmi ilyet pedig nálam hellyel-közzel 0-24 fut.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#108345) wjbhbdux válasza PeL (#108342) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nekem néha akkor bolondulnak meg a Steam chat ablakok, amikor alvásból visszajön a gép. Most volt vmi javítás a befeketedő ablakokra, azzal biztos vmi mást rontottak el..

lm83: a Link hardvert nem ismerem, de a controller beállításaiban nem lehet a PC klienshez hasonlóan belőni hogy játékon kívül is mindenkor a rendszerre kiterjedően kezelje a controllert?

[ Szerkesztve ]

/s

(#108346) lm83 válasza wjbhbdux (#108345) üzenetére


lm83
őstag

Hát van ilyen opció valami, de amit találtam leírást, a "régi" big sceenben mutogatta, azt hiszem nem találtam meg.

(#108347) pingtest válasza PeL (#108342) üzenetére


pingtest
tag

Igen, most látom chat nekem is ezt csinálja.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#108348) pingtest válasza pingtest (#108347) üzenetére


pingtest
tag

Bocsi a dupláért, steam restart megoldotta.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#108349) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy Steam mágus, csináltam a gyereknek is egy általam felügyelt gyerek fiókot és családi megosztást tettem rá, hogy ami nekem megvan azzal játszhasson, ha én fölrakom neki.
Szerettem volna feltelepíteni neki egy játékot amit régen az én gépemen együtt játszottunk (Lego Ninjago the Movie)
De valamiért nem látszik nála az én játékaim közt, eleve sokkal kevesebb látszik mint ami van, de nem tudom, mi alapján válogat.
Pl más Legó játékok (Lego Batman 3, DC Supervillains) látszanak.
Mivel olyanak is látszanak, ami sztem 18+ (pl Postal2), ezért nem gondolnám, hogy ez alapján válogatna.
Elképzelhető, hogy tavaly még egy másik gépére tettem már föl, de azon nem ment jól, mert gagyi gép volt, ezért letöröltem, de nem emlékszem pontosan.
Mi lehet a gond, mit lehet tenni?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#108350) wjbhbdux válasza rasotamas (#108349) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A játékok kiadója szabja meg, hogy egy játék megosztható-e.

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.