Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#109701) zuhi_ válasza gejala (#109700) üzenetére


zuhi_
senior tag

anno hl1 cd-t vettem meg és annak a kódjával regisztráltam a steam-en, hogy tudjak online játszani. se a hl kód, se a hl cd nincs már meg...

(#109702) gejala válasza zuhi_ (#109701) üzenetére


gejala
őstag

Azért írtam lentebb, hogy így nehéz lesz, ha 20 év alatt ezt az egy játékot vetted és azt se tudod igazolni. Regisztrálj új fiókot.

(#109703) zuhi_ válasza gejala (#109702) üzenetére


zuhi_
senior tag

az lesz. köszi azért. :R

(#109704) lemusz válasza zuhi_ (#109692) üzenetére


lemusz
addikt

Mit jelent az hogy nem elérhető a régi emailed? Ha inaktivitás miatt törlődött regisztráld újra! Nem valószínű, hogy más megelőzött vele, nekem egyszer ez már bejött.

(#109705) zuhi_ válasza lemusz (#109704) üzenetére


zuhi_
senior tag

vipmail-es voltam és fizetős lett. nem tudják újra nyitni már és nem fogok fizetni nekik az email szolgáltatásért. áttértem gmail-re.

(#109706) Curtain


Curtain
senior tag

Windows újratelepítés miatt letöröltem a steam-et, aztán újra felraktam. Azóta ha elindítom az alkalmazást automatikusan egyből elindul egy játék is. Ez mitől van? Egyenlőre csak ez az egy játék van a könyvtáramban, a többit majd letöltöm holnap. De miért indul el kapásból a játék?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#109707) Healbacsi válasza Curtain (#109706) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ra kellene nezni, hogy az adott parancsikon mire is mutat tenylegesen.

(#109708) Curtain válasza Healbacsi (#109707) üzenetére


Curtain
senior tag

Parancsikon tulajdonságok-->Cél: Steam.exe Ez alapján jónak kéne lennie nem?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#109709) Curtain válasza Curtain (#109708) üzenetére


Curtain
senior tag

Bocsi már nem tudtam szerkeszteni. Közben megoldódott azzal hogy letöltöttem még egy játékot.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#109710) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ha egy játékkártya eladása időlimites, az azt jelenti, hogy addig az időpontig el kell kelnie, vagy azt, hogy addig az időpontig fel kell ajánlani eladásra és elkel, amikor elkel?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109711) Segal válasza tibaimp (#109710) üzenetére


Segal
veterán

El is kell adnod addig.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109712) tibaimp válasza Segal (#109711) üzenetére


tibaimp
nagyúr

És, ha nem veszik addig az időpontig, akkor simán elveszik?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109713) Segal válasza tibaimp (#109712) üzenetére


Segal
veterán

:K
2 lehetőséged van. Eleve olyan áron rakod fel amin egyből elviszik, vagy kitartasz a végsőkig és max az utolsó pillanatban drágakövet csinálsz belőle.
Mivel jelenleg 5 centért lehet kockáztatni és 4 centért biztosan elkel én adom el egyből.
Sajnos ez az idei sale elég vérszegény lett kártya szempontjából. Eddig legalább az első nap tizen darabot lehetett kifarmolni plusz a drágaköveimet is "fillérekért" tudtam szintlépésre (és ezáltal kártyaszezésre is) használni, de idén sok kártya sincs és drága lett a lvlup botokkal való üzletelés is. Persze azért a 3 kártyafarmoló profilt beízzitottam, de mivel tutira ez lesz a nyári sale-nél is ott szerintem már csak 1-2 plusz profillal fogom ezt tenni. 2 cent haszonért még a rá fordított idő sem térül meg... :(
Tavaly több eurot kerestem a sale végére, most meg egész konkrétan 46 centnél tartok...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109714) Apollyon válasza Segal (#109713) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egy dolog nem világos viszont, mégpedig ez: [link]
Hogy a pékbe lehet level 35000+-t elérni?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#109715) Sirpi válasza Apollyon (#109714) üzenetére


Sirpi
senior tag

Vannak, akik a világ legmagasabb Steam szintjére gyúrnak. És a nyári-téli vásár remek alkalom a boostra, mert egyféle kártyacsomagból lehet szintet növelni, szemben a normál játékokkal, ahol 5 szint (500XP) a max. "Csak" nehány milla befektetés és pár óra kattintgatas kell hozzá...

Volt is ebből botrány pár eve mert a Steaman 2 byte-os előjeles számként tárolták a vásáron elért szinted, ami 32767-es maxot jelent, emiatt valakire konkrétan rárohadt több ezer megvett kártya.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#109716) Segal válasza Apollyon (#109714) üzenetére


Segal
veterán

pénzből :P
Viccet félretéve ne magunkból induljunk ki. Vannak olyanok is steamen akik eleve brutál összegeket költenek ilyesmire, meg millió támogatájuk van.
Én anno azt a szintet is lehetetlennek gondoltam ahol most tartok (pedig csak 165), de aztán rátalálva a lvlup botokra eszméletlen gyorsan kezdtem el fejlődni, mert megtetszett a vitrines profil kozmetikázás ötlete.
Viszont nálam eleve 16 vitrin volt betervezve (ennyit tudtam mangásítani) így a lelkesedés is csökkent mióta elértem, meg ugye a nemrég tárgyalt drágulás. Azért nem látom értelmét 170+-nak hogy ne tegyek ki plusz vitrint vagy olyat ami nem illeszkedik a jelenlegibe. Így az utóbbi időben a steam pontokat gyűjtögetem, mert azzal még tudom fokozni a kinézetet extra vitrinek vásárlásával, csak azt meg nehéz úgy ha nem szokott az ember steamen vásárolni :DDD
A lényeget viszont megtanultam. Nem kapkodok. Majd idővel szépül tovább a profil. :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109717) Anonymusxx válasza Segal (#109716) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Magasabb szinten valóban több arany kártyát kapsz?

(#109718) alratar válasza Sirpi (#109715) üzenetére


alratar
addikt

Őszintén? Meg is érdemelte.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#109719) Segal válasza Sirpi (#109715) üzenetére


Segal
veterán

Legyen inkább 2x500xp játékonként :P

Anonymusxx: Mit értesz arany kártya alatt? A fóliásakat? Mert akkor a válasz egy határozott nem. :N
Eddig szinte az összes kártyát osztogató sale alatt 1 db-ot kaptam, de azt sem mindig a fő profilom dobta, hanem van amikor a lvl1-es "csicskaprofil".
Ritkán kapok mondjuk a főprofilomra 1-1 3db-os kártyapack-ot, de azért tutira nem éri meg felfejleszteni a profilt. Szerintem tényleg csak abban az esetben éri meg, ha dísziteni szeretnéd, mert a vitrinekhez kell a magasabb szint. Bár ugye már pontokért is lehet venni...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109720) tibaimp válasza Segal (#109713) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót :R
Gyorsan el is adtam a kártyák egy részét.

Nem semmi ez a fiók boos-olás, én 12-es vagyok 54 vett játékkal, összesen 75 játékkal, de fogalmam nincs, hogy tudnék feljebb lépni.
Ezt a kártya eladogatást is azért kezdtem el, mert itt mondtátok, ill. olvastam, és eddig, komoly 2,86EUR-t kerestem vele :B

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109721) Segal válasza tibaimp (#109720) üzenetére


Segal
veterán

Nem kell meglennie az adott játéknak hogy megcsináld belőle a kitűzőt, szóval akár egyetlen megvett játék nélkül is lehetsz többszázas szintű. :DDD
Istenigazából millió trükk létezik a gyorsabb fejlődésre, de egyre drágább. Ez régen volt nagy buli...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109722) Apollyon válasza Segal (#109716) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Köszi, meg Sirpinek is.
Azt hittem csak én nem látom a fától az erdőt, de akkor jól gondoltam, hogy ez csak pénzégetés. :U

(#109720) tibaimp: Sale-eken, meg amikor van ilyen meg olyan steam fest, akkor szavazz, azzal is lehet kapni XP-t. Illetve van a profilodon ilyen community cucc, azokat megcsinálod, akkor is kapsz XP-t, ami növelheti a szinted.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#109723) Šolaire válasza tibaimp (#109720) üzenetére


Šolaire
veterán

Én kártyákat vettem amikből kitűzőket készítettem, így tornáztam fel lassan 61-es szintre, 353 játékkal. Most karácsonykor lett 10 éves a fiókom, régebben jobban érdekelt a profil csinosítgatás szint lépés ma már nem annyira volt hónpokig be se léptem. Most viszont a deck miatt szinte naponta. :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#109724) Golden9


Golden9
addikt

Majdnem elfelejtettem leadni a második körben a szavazatomat, most szegényebb lennék 11 matricával.
...matricát kapsz a szavazásért minden egyes kategóriában.

[ Szeretkezve ]

(#109725) Kender23


Kender23
aktív tag

Üdv. Már vagy egy éve nem adtam-vettem a steam piacon, de most a CS2-ben eladtam pár dolgot... De azt írja a steam pénztárcám mellett, hogy "függőben".... Mi ez az újítás? Régen azonnal megjött a "málna". :)

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#109726) Golden9 válasza Kender23 (#109725) üzenetére


Golden9
addikt

Üdv!

Steam csere- és piacvárakoztatások.

Ha nem védted fiókodat legalább 7 napja mobilhitelesítővel, a fiókodat elhagyó tárgyakat a Steam legfeljebb 15 napra visszatartja. Ez időt biztosít, hogy felfedezz bármilyen visszatartott tranzakciót, amit nem te hajtottál végre. Ha azt látod, hogy fiókod veszélybe került, meg tudod változtatni Steam fiókod jelszavát és visszavonhatsz bármilyen függő tárgytranzakciót, mielőtt tárgyaidat ellopnák.

[ Szeretkezve ]

(#109727) Kender23 válasza Golden9 (#109726) üzenetére


Kender23
aktív tag

Na ez érdekes, mert Steam Guard és a mobilhitelesítő is be van állítva.

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#109728) bepken válasza Golden9 (#109726) üzenetére


bepken
veterán

Kolléga esetében már megtörtént az eladás, ha jól értem. a piacos várakoztatás arra vonatkozik, hogy én kiválasztok egy tárgyat a raktárból, elindítom annak felkínálását a piacon, majd ezt a megerősítést követően a Steam várakoztatja (tehát mindaddig nem kerül fel a piacra, senki számára nem látható a tétel, kvázi nem tudja megvenni senki)

ebben az esetben - tekintve, hogy az eladás megtörtént - valószínűleg csak arról van szó, hogy nem pár centes tételt adott el a Kolléga (mint mondjuk előtt x alkalommal)
ennek a szabályairól nem találtam plusz infót, de többen jártunk már így a topikból korábban. 2-3 nap múlva szokott talán megjelenni wallet-ben az összeg.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109729) Sirpi válasza Kender23 (#109725) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ja, ez valami újítás. Nekem két fóliás kártyával csinálta ugyanezt, az egyik ráadásul csak 25 centért ment el. Az összeg 2 napig függőben volt eladás után, csak utána adta hozzá a walletemhez. Szerintem ezt azért csinálják, hogy ha valaki lopott kártyával vásárol össze mindenfélét, akkor könnyebb legyen visszacsinálni a dolgot, mert akiktől vásárol az illető, azok egy ideig még nem tudják elkölteni a "sáros" pénzt.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#109730) zseko


zseko
veterán

Az mitől lehet, hogy amikor meg akarok venni egy játékot akkor a kosárban már eltérő ár van az adatlapon szereplőhöz képest?

Bár most rákeresve azt látom, hogy a keresésnél is más árat ír. A Crysis Remasteredről van szó, az adatlapján, de a kívánságlistámon is -95%, €1.49, míg a kosárban - és a rákeresésnél is - már -65%, €10.49 amit ír.

Gondolom elírás, de ettől még fura.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#109731) Sirpi válasza zseko (#109730) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nem elírás, nekem engedte megvenni €1.49-ért. Annyit írt még, hogy ez az ár nem érvényes, ha ajándékba veszed.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#109732) bepken válasza zseko (#109730) üzenetére


bepken
veterán

valami akkor nagyon nem kerek, mert nálam sehol sem szerepel -95% (bár nekem nincs kívánságlistámon)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109733) zseko válasza Sirpi (#109731) üzenetére


zseko
veterán

Hát nekem nem ír semmit csak nem azt az árat adja. A béta bevásárlókosár lehet a probléma?

HR24.hu

(#109734) Skilly válasza bepken (#109732) üzenetére


Skilly
aktív tag

Ránéztem én is. Nekem a sima Crysis Remastered -95% 1,49euro. A 3 játék együtt, az pedig -81% 17,30 euro.

Az érdekes, hogy nem egyformán mutatja mindenkinél. :F

Játékokban és Egészségben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok! :R

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#109735) zseko válasza bepken (#109732) üzenetére


zseko
veterán

Kikapcsoltam a bétát és meg tudtam venni €1.49-ért.


Úgyhogy valami tényleg nem kerek.

HR24.hu

(#109736) bepken válasza zseko (#109733) üzenetére


bepken
veterán

4 fiókomon néztem most végig, mert bár a játék nem érdekes számomra, az okát szeretném tudni én is. lényeg, hogy mindegyiken ugyanazok az árak látszódnak, de -95% sajnos sehol :(

(őszintén szólva irreálisan alacsonynak is tartanám, tehát vélhetően meghiúsulna egyébként a vásárlás a legvégén... talán valami ideiglenes bug volt csak)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109737) Gave válasza bepken (#109736) üzenetére


Gave
addikt

Nekem is annyit ír mint neked.

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#109738) zseko válasza bepken (#109736) üzenetére


zseko
veterán

Nem hiúsult meg, már a könyvtáramban van:

Meglátjuk ott is marad-e :)

De, most már nekem sem azt az árat mutatja vásárlás után. Vásárláskor írt olyat amit Sirpi is írt, hogy ez az ár nem érvényes, ha ajándékba veszed, és most már nem is adja annyiért.
Gondoltam talán emiatt hogy még nem volt meg, de mint írtad, neked nem lényeges ez a játék, így feltételezem meg sincs.

Gondolnék még a béta verzióra, de nálam bétában és most vásárláskor béta nélkül is ugyanúgy az €1.49-et írta.
Még gondolnék arra hogy megvan az eredeti és ezért ajánlotta fel az olcsóbb árat, de ezt azért inkább hülyeségnek tartom.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#109739) zseko válasza Skilly (#109734) üzenetére


zseko
veterán

És ha beteszed a bevásárlókosárba is annyit ír? Ott változott meg az ára nálam is.

HR24.hu

(#109740) csaba951 válasza zseko (#109735) üzenetére


csaba951
veterán

Ez pont ugyanígy nézz ki nálam is.

A fiókomon már megvannak ezek a játékok:
* Crysis
* Crysis Warhead
* Crysis Wars

Szerintem ezért ad valami extra kedvezményt a Crysis Remastered-re.

(#109741) zseko válasza csaba951 (#109740) üzenetére


zseko
veterán

Adhatna akkor nálam a másodikra is :D
A 3. hiányzik, viszont ahogy nézem fajlagosan olcsóbb lenne akkor már megvenni a 2+3-at együtt, mint csak magában a harmadikat. 14.99 vs 16.48. Persze akkor már még olcsóbb lett volna megvenni egyben mind a hármat.

De ahogy írtam, a bétát használva megváltozott az ár a kosárban, vissza kellett váltanom hozzá a béta nélkülire hogy valóban annyiért is adja.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#109742) Golden9 válasza zseko (#109738) üzenetére


Golden9
addikt

A jobb felső sarokban lévő profilnév, pénztárcaösszeg láthatóságát hol lehet kikapcsolni?
:F :R

[ Szeretkezve ]

(#109743) lemusz válasza zseko (#109741) üzenetére


lemusz
addikt

Amikor kijött a winter sale csekkoltam a wishlist-em és láttam 1.49-ért, de mire végigbogarásztam van-e más is ami érdekelhet már a 10.49 szerepelt ott. Most akármit állítgatok az általad említett bétánál mindig 10.49-et mutat, szóval szerintem csak bemákoltál valami bugot, örülj neki. :D

(#109744) tibaimp válasza bepken (#109736) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem is annyit ír, mint Nálad! Tényleg fura. Nem lehet, hogy másik ország, vagy valami ilyesmi?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109745) JSaN


JSaN
addikt

Kivancsisagbol megneztem en is ezt a Crysis remastert. Ha keresoben, kivansaglistan, aruhazi fooldalon nezitek akkor: 10,49euro. Ha beteszed a kosarba akkor 1,49euro, annyiert en is meg vettem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#109746) tibaimp válasza JSaN (#109745) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor ez valami hiba lesz?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109747) bepken válasza tibaimp (#109744) üzenetére


bepken
veterán

ez egy teljesen irreálisan ár :) egy 2 éves felújított játékot nem fognak 95% kedvezménnyel adni Steam-en (pláne, hogy bundle- poklot se nagyon járta még meg emlékeim szerint...nem úgy, mint sok más játék Steam-en, amiket ott 15-20 euróért adnak, közben meg 10 dolláros csomagokban is előfordulnak)

én is bug-ra tippelek inkább :) basszus, bárcsak más játékkal is előfordulna, és én is belefutnék :DD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109748) Ferke[HUN] válasza JSaN (#109745) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Nekem így is 10.49, bár egyetlen egy Crysis sincs meg. :)) Neked megvolt korábban bármelyik rész? :F

(#109749) Golden9 válasza Golden9 (#109742) üzenetére


Golden9
addikt

Átváltottam nagy kép módba, majd vissza, most a nevem eltűnt, de a pénztárca még ott van.

[ Szeretkezve ]

(#109750) Golden9


Golden9
addikt

A kliensben van már jobb klikkes "Hivatkozás megnyitása új fülön" menüpont. :Y :DD

[ Szeretkezve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.