Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#108851) Serpiko válasza Golden9 (#108850) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem is rossz ötlet lehet így csinálok majd a következő szélnél köszi az ötletet. :D

wjbhbdux: epic nagyon tolja ez tény amúgy van fiókom de valahogy nem jön be annyira mint a steamon. Lehet ha lesz elég bázisuk akkor elindul a verseny bízzunk benne. Epic vs Valve kiváncsi leszek erre.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#108852) De4d válasza Serpiko (#108851) üzenetére


De4d
őstag

Szerintem sose lesz olyan. Epicen nincs "piac" míg steamen sok droppoló, itemeket adó játékból össze lehet szedni jó kis pénzeket, hát még ha jól is űzi az ember :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#108853) Serpiko válasza De4d (#108852) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt csinálom én is adok el sok cuccot utána veszek belőle játékot. Vagy simán cserélek van mikor jól járok olcsón kapok jó kis játékot cserébe főleg a cs:go cuccokat tudom jól cserélni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#108854) eami válasza Serpiko (#108853) üzenetére


eami
Topikgazda

az a baj, hogy mióta ASF meg a steam idle is konkrétan kér olyan dolgokat, amivel utána bárki be tudna lépni bárhonnan, én már nem nagyon farmolom a kártyákat :( Pedig lenne már megint vagy €60 amit ki lehetne szedni :|

(#108855) Serpiko válasza eami (#108854) üzenetére


Serpiko
addikt

Én sem csinálom időm sincs rá. Családban van 2 fiók azt csókolom. Kirakok egy sort emlékbe a többit eladom. Nekem ennyi elég.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#108856) bepken válasza eami (#108854) üzenetére


bepken
veterán

manuálisan megyek én is sorba a fiókokon (persze a napi várólistát script pörgeti végig)

de lehet, hogy futok majd újra egy kört ASF kapcsán, mert az auto trade accept túl kényelmes.... :B

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108857) Assimilator


Assimilator
őstag

Leírok egy biztonságos, de több odafigyelést igénylő technikát azoknak akiket érdekel a kártyafarmolás, de nem bíznak többé az ASF-ben és egyéb kártyafarmoló progikban.
Régi technika de működik.
Szóval lennie kell telepítve egy játéknak aminek van launchere.
Én erre a "Pool Nation" nevű játékot használom. (a launcherében a játék felbontását lehet állítani)
A launcheres játékok mappájában (Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\játékod neve) mindig van egy "steam_appid.txt" amibe bele van írva az adott játék Steam azonosítója.
Ezt az azonosítót át kell írni annak a játéknak az azonosítójára amiből a kártyát szeretnéd kinyerni, mentsünk rá a változtatásra. Majd a játék mappájából!!! - NEM A STEAMBŐL - elindítod a játékot.
Ekkor a launcher nem fog elindulni. Kapni fogsz egy hibaüzenetet, de azt nem kell leokézni. S ha megnézed a státuszod akkor a Steam azt fogja mutatni, hogy a farmolandó játékkal játszol és jönnek a kártyák.
Ha végeztél akkor leokézod a hibaüzenetet és átírod a steam_appid.txt-t a következő játékra. stb. stb.
A játék azonosítóját a játék Steam adatlapjának címsorában találod. 6 vagy 7 jegyű szám az app/ rész után, pl. https://store.steampowered.com/app/1293830/Forza_Horizon_4/

Csak leírva ilyen hosszú/bonyolult a dolog! Egyébként fél percbe sem kerül beállítani egy farmolást.

Egyszerre csak 1 játékot lehet így farmolni.

(#108858) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

eladásra váró sale kártyák számán nagyon látszik hogy megint megjött a 400000 botos farm az 1 napos trade cooldownja után elárasztotta a piacot.. valve kibanolhatná a picsába hogy legalább a legit felhasználók pár centtel többért adhassák el, de hát nekik így is nyereséges meg úgy is a dolog..

/s

(#108859) P41N válasza eami (#108854) üzenetére


P41N
senior tag

Lehet használni az Idle Master-t bármiféle bejelentkezés nélkül is, csak manuálisan kell csinálni az egészet. :) Ennél a módszernél ugyan úgy működik az egyszerre több játék "futtatása".

Ez csak egy példa: steam-idle.exe 1293830

[ Szerkesztve ]

(#108860) mark! válasza Assimilator (#108857) üzenetére


mark!
őstag

köszi, erről nem tudtam

>

(#108861) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Greasemonkeyhez nem volt valami script ahhoz, hogy a Várólistát automatikusan végigpörgesse?

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#108862) eami válasza P41N (#108859) üzenetére


eami
Topikgazda

ja ez kb ugyanaz mint a steam id féle megoldás :)

(#108863) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Az ugye működik hogy ha van pl.: 10 euró a steam walletembe és amit vennék az pl.:20 akkor a maradék 10-t bankkártyával fizetem ki direktbe anélkül hogy rátölteném a walletra?

(#108864) bepken válasza KISDUCK (#108863) üzenetére


bepken
veterán

igen, a különbözet fogja csak kérni (de ezt írja is majd)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108865) alratar válasza KISDUCK (#108863) üzenetére


alratar
addikt

Igen, működik.
És most fedeztem fel, hogyha akarom, komplett ki is lehet hagyni walletet.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#108866) tibaimp válasza KISDUCK (#108863) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Így működik! Eleve felajánlja a pénztárcában lévő pénzt.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108867) Golden9


Golden9
addikt

Steam avatárképet adnak a lap alján lévő kérdőív kitöltéséért.

Dying Light 2 Stay Human
Melyik harcstílus fekszik neked a leginkább?
Töltsd ki ezt a kérdőívet és megtudod!

[ Szeretkezve ]

(#108868) Golden9 válasza Golden9 (#108867) üzenetére


Golden9
addikt

Hogy a bánatos gőzben lehet ezt az oldalt előhozni a kliensben? :F
https://store.steampowered.com/developer/Techland/sale/techlandsummer2023
Ezen az oldalon elakadtam.
https://store.steampowered.com/developer/Techland

Egyszerűbb lenne klienben fiókváltóval behúzni, mint böngészőben kétlépcsőzi. :R

[ Szeretkezve ]

(#108869) genndy válasza Golden9 (#108868) üzenetére


genndy
addikt

https://store.steampowered.com/developer/Techland
Jobb oldalon: "Techland Publisher Sale"
"A vásári oldal felkeresése"

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#108870) Golden9 válasza genndy (#108869) üzenetére


Golden9
addikt

(#108871) KISDUCK válasza Golden9 (#108870) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ha a techland steames oldalán jobb oldalt a "dying light 2 stay human on steam summer sale"-re (kép) mész és ott ráklikkelsz a "visit the sales page"-re (kép) akkor bedob a techlandsummer2023 oldalra.

szerk: látom már tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#108872) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. Mióta ez az új felület van mindig teljes képernyősbe indul el. Pedig nincs beállítva hogy nagy kép módba induljon. Hogy tudom visszacsinálni úgy hogy kis méretbe induljon a háttérbe csak?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#108873) Golden9 válasza Potyka03 (#108872) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Állítólag a kontroller is okozhatja, a Steam beállításokban tudod kikapcsolni a játékvezérlő lapon.

[ Szeretkezve ]

(#108874) Potyka03 válasza Golden9 (#108873) üzenetére


Potyka03
senior tag

Hmm,nem érzékelhető játékvezérlő,meg alapból nincs is semmi játékvezérlőm :DCsak bill. meg egér :)
Én is ezért csodálkozom rajta,mindent átnéztem a beállításokba,de nem találtam rendelleneséget. Próbáltam azt is hogy benyomtam az inditás nagy kép módba majd kivettem onnan pipát,hátha de semmi,ugyan úgy indul a windows inditásakor nagy kép módban.

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#108875) s7evcsenko válasza Potyka03 (#108874) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nálam is ez van, eleinte engem is zavart, de most már csak kilövöm és kész. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#108876) wjbhbdux válasza Potyka03 (#108874) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha nem a windowsal indul, hanem csak simán te indítod a steam.exe-vel akkor is ezt csinálja?

/s

(#108877) Potyka03 válasza wjbhbdux (#108876) üzenetére


Potyka03
senior tag

Ha rákattintok akkor nyílván behozza,de a windows startnál eddig csak kicsi méretbe indult,bejött a kis betöltő frissitő ablak és ennyi.
De most meg teljes méretbe indul.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#108878) wjbhbdux válasza Potyka03 (#108877) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Akkor megpróbálhatod az eszközkezelőben kikapcslni a Steam automatikus indulását, majd kézzel ide berántani egy parancsikont hozzá: C:\Users\***\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

/s

(#108879) Visormail válasza P41N (#108834) üzenetére


Visormail
addikt

A steam guard email is a sale miatt nem jön meg? Most is túl vannak terhelve?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#108880) wjbhbdux válasza Visormail (#108879) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ez azon is múlik hogy milyen email szolgáltatót használsz, gmailre most azonnal megérkezett pl.

freemailre meg olvastunk már itt olyant hogy sosem jön meg.

/s

(#108881) Visormail válasza wjbhbdux (#108880) üzenetére


Visormail
addikt

Én is gmailre kérem, 2x weboldalról, egyszer a mobilappból, eltelt egy óra és semmi.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#108882) eami válasza Visormail (#108881) üzenetére


eami
Topikgazda

app nincs fent telón?

(#108883) Visormail válasza eami (#108882) üzenetére


Visormail
addikt

Eddig nem volt most akartam, de ahhoz se jött meg a levél. Közben rájöttem, hogy régen beállítottam rá egy szabályt, amiatt volt, csak elfelejtettem. Az én hibám volt, valójában megjöttek a levelek.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#108884) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

A macska végigsétált a billentyűzeten és azóta a számítógép minden indításakor megnyitja a Steam főablakát. Eredetileg ugye csak a frissítéseket kereste majd atálca jobboldalán lent a kis ikon mutatta, hogy be van töltve a Steam. Beállítást csak olyat találtam, hogy "A steam betöltése a számítógép indulásakor". Ha ezt kikapcsolom akkor a frissítéseket se keresi le tehát tényleg nem indul el sehogyan sem a Steam. Ha így elindítok egy játékot, akkor viszont nemcsak a játék indul el, hanem a frissítés lekeresése után ugyanugy megnyilik a főablak is.
Hogyan tudom visszaállítani az eredeti állapotot?

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#108885) wjbhbdux válasza regvoltrossz (#108884) üzenetére


wjbhbdux
veterán

steam.exe -silent

ez indítja el a háttérben ablak nélkül, épp pár hozzászólással feljebb volt hogy hova kell tenni az automatikus indításhoz egy parancsikont amibe ezt is beleírhatod a cél mező végén #108878

[ Szerkesztve ]

/s

(#108886) Hauptmann válasza regvoltrossz (#108884) üzenetére


Hauptmann
addikt

A macska már csak ilyen. :DDD

(#108887) bepken válasza Hauptmann (#108886) üzenetére


bepken
veterán

a hacker macskák új generációja :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108888) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!
Több év után újrahúztam a Win-t. Sajnos a Steam egy letöltött játékomat sem lát (Több meghajtón is van Steam mappa). Megoldható valahogyan, h ne kelljen újra letölteni a játékokat? Pl, az FS2020 önmagában több mint 150 Gb... Köszi a válaszokat! :)

Papa

(#108889) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Közben meglett, hátha valakinek jól jöhet később:
Kérdés:
Több év után újrahúztam a Win-t. Sajnos a Steam egy letöltött játékomat sem lát (Több meghajtón is van Steam mappa). Megoldható valahogyan, h ne kelljen újra letölteni a játékokat?

1. Bal felső sarok: Steam - Beállítások - Tárhely
2. A jobb oldali nyilacskával addig görgetsz, amíg nem látod a szürke kis karikában a + jelet
3. A megjelenő ablakban a lenyílómenüt lenyitod és kattints a "Hadd válasszak másik helyet" menüt
4. Azt a mappát tallózd ki, amelyben steamapps mappa található.
4a. : A felhőállapot "Nincs szinkronizálva" lesz, ezen még kézzel végig kell gyalogolni. (Kattints rá a Felhőállapot szó alatti "Nincs szinkronizálva" szövegre.)

Egyébként szerintem, ez a menüszerkezet minden csak nem felhasználóbarát...

[ Szerkesztve ]

Papa

(#108890) tibaimp válasza A_Papa (#108889) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem kötekedés!!

Erre, amit írsz ha jól emlékszem azt írja/írta ki nekem, hogy a Steam mappának üresnek kell lennie! Én ezt úgy oldottam meg, hogy átneveztem arra az időre a meglévő könyvtárat, beadtam neki egy üreset, milyen néven szeretném, majd visszaneveztem a könyvtárat. Közben persze kiléptem a Steam-ből teljesen, még a tálcáról is bezártam! Utána Steam újraindítást, belépést követően az összes telepített játékot látta. Én így csináltam, ez tuti!! Azóta lehet változott, nem tudom, ez kb. 1 éve volt.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108891) Healbacsi válasza tibaimp (#108890) üzenetére


Healbacsi
őstag

Igen, tobb modja van annak, hogy meguljunk egy lovat, lehet hattal is.

[ Szerkesztve ]

(#108892) wjbhbdux válasza A_Papa (#108889) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Alternativ megoldás a Steamet nem a Windows mellett tárolni, hanem a játékok mellett, és akkor nincs ilyen probléma újratelepítéskor csak elindítod és megy mint előtte (ha nem változnak meg a meghajtók betűjelei)

/s

(#108893) tibaimp válasza Healbacsi (#108891) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem értelek! :F

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108894) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyo!
Egyik ismerősöm most téríti visza egy játéknak az árát...vagyis elindította a kérelmet.
Számlára kapja majd vissza a pénzt, vagy steam balance-ra?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108895) bepken válasza Sirandrish (#108894) üzenetére


bepken
veterán

attól függ, honnan fizette: oda fog érkezni a visszatérítés. (ha csak részben volt wallet fizetés, akkor is teljesen walletre megy, ha jól tudom)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108896) KISDUCK válasza Sirandrish (#108894) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én kb 1 hete intéztem visszatérítést, a kérdéses játékot bankkártyával fizettem és a steam megkérdezte hogy bankkártyára vagy walketre kérem a pénzt.

szerk.: ha már kérte a visszatérítést akkor a visszaigazoló email írja hogy hova megy a pénz.

[ Szerkesztve ]

(#108897) Sirandrish válasza bepken (#108895) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108898) Sirandrish válasza KISDUCK (#108896) üzenetére


Sirandrish
legenda

És tényleg.. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108899) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Hol / hogyan tudom megnézni, hogy egy adott játékkal mely időpontokban játszottam? Elővettem most egy játékot és megdöbbenve látom hogy 15.5 órám benne van, de egyáltalán nem emlékszem arra, hogy játszottam vele.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#108900) KISDUCK válasza VGYke (#108899) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én nem talaltam ilyen opciót a kliensben, de az achievementeknél meg tudod nézni hogy mikor szerezted meg őket.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.