Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#108801) Sirpi válasza dzsampi (#108800) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nem.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#108802) Golden9 válasza dzsampi (#108800) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

"Összevonhatok fiókokat?

Steam fiókokat nem lehet összevonni. A Steam előfizetői szerződés értelmében a Steames játék-előfizetések és CD kulcsok nem átruházhatók és nem mozgathatók a Steam fiókok között."


Melyik az a játék?

[ Szeretkezve ]

(#108803) mark! válasza dzsampi (#108800) üzenetére


mark!
őstag

sajnos nem.

>

(#108804) ollie válasza dzsampi (#108800) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem megoldható.

***

(#108805) P41N válasza dzsampi (#108800) üzenetére


P41N
senior tag

Oszd meg a játékot az egyik fiókról a másikra (persze csak akkor, ha meg lehet :D).

(#108806) joe-ker válasza dzsampi (#108800) üzenetére


joe-ker
senior tag

Rövid tömör válasz: NEM

(#108807) Anonymusxx válasza dzsampi (#108800) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

NEM NEM NEM

(#108808) gejala


gejala
őstag

De jó, most már kulcs aktiválásról is jön email. És tetszik, hogy már nem kell két ablakot is leokézni azelőtt, hogy aktiválhassak egy kulcsot. Határozottan barátibb lett ez az új frissítés.

(#108809) Golden9


Golden9
addikt

A Football Manager 2023 és a Stellaris három, a Conan Exiles hat napig játszható most ingyen.

[ Szeretkezve ]

(#108810) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, home-olni tudsz magaddal, hogy 1 fiókban legyen minden.. Összevonni nem lehet, tudomásom szerint.

Véleményem szubjektív...

(#108811) Abrion


Abrion
senior tag

Hali

Van egy japán barátom, és ma irt rám hogy vet egy humble bundlet és van adtak hozá egy Biomutant freee codeot, és nekem küldte
Lene ebböl problémám ha felhasználom?

(#108812) ollie válasza Abrion (#108811) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha simán be tudod aktiválni, semmi nem lehet belőle.

***

(#108813) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Üdv!

A Steam-en van pár szürke oldalas kulcsom beaktiválva (Instant-Gaming), mikor megtudtam, hogy mik ezek, onnantól nem vettem innen semmit, azóta a GG Deals és IsThereAnyDEAL oldalt használom.

Utólag az ilyen szürke kulcsokat kilőhetik?
Esetleg más DRM esetében, Rockstar, EA Origin, Uplay?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108814) Segal válasza tibaimp (#108813) üzenetére


Segal
veterán

Igen

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108815) maross válasza tibaimp (#108813) üzenetére


maross
veterán

kilohetik, de nagyon ritka. accountodnak nem lesz baja, max a jatekot bukod.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108816) tibaimp válasza Segal (#108814) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Segal, maross: fasza :((( .
Még jó, hogy időben észbe kaptam és nem sok játék van onnan.
A többi DRM esetében is így van?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108817) maross válasza tibaimp (#108816) üzenetére


maross
veterán

Mindegy hova szol. volt mar par ilyen eset, altalaban par heten belul eszbekapnak, es letiltjak az osszes ellopott/fake credit card/elarazvatonnaszamravasarolt kodokat. Egy-ket jatekot szokott erinteni a banhullam. Joval nagyobb a veszelye annak, hogy alapbol rossz kulcsot kapsz a second hand oldalon, mint annak, hogy utolag letiltsák.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108818) tibaimp válasza maross (#108817) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mind be tudtam aktiválni, már jó régen.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108819) Segal válasza tibaimp (#108818) üzenetére


Segal
veterán

Jó eséllyel működni is fog, csak ha mégis elveszik akkor így jártál. Anno én is vettem többet is így és mind megvan, de már leszoktam róla.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108820) tibaimp válasza Segal (#108819) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én se veszek márt onnan, csakis legális oldalakról!!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108821) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

Van egy elég érdekes problémám ,ami két játéknál is jelentkezett.

Játék közben mikor töltött ,gondoltam alt-tabozok nézelődök a steam shopban.
Rákatinottam egy játék képére meg akartam nézni a videóját ,de nem reagált ezért kb 5-6-szor kattintottam .
Mikor visszaléptem a játékba a háttérbe elkezdte lejátszani a videó hangját ,de csak azt .
Mivel többször kattintottam annyiszor kezdi el és nem lehet megállítani,mert elvileg a videó nem megy csak a hang.
Gondoltam újraindítom a játékot biztos csak egyszeri bug.
Akárhányszor elindítom azt a bizonyos játékot a háttérben, elkezdi lejátszani a hangot ráadásul 5-6-szor gyors egymásután.
Próbáltam újrarakni a játékot ,de semmi változás.

Van valakinek ötlete?

Köszi!

(#108822) bepken válasza Shaza (#108821) üzenetére


bepken
veterán

az mondjuk elég komoly "kis" bug! :Y

a leírtak alapján itt nem a játék újratelepítés fog segíteni, hiszen nem a játék maga produkálja a bugot, hanem a Steam overlay (valószínűleg a frissítéssel jött ez, mert ilyenről még csak nem is hallottam eddig)

próbáld meg egyszerűen leállítani és újraindítani a Steam alkalmazást (bár ezt jó eséllyel már próbáltad) vagy pedig a böngésző adatok törlését Steam beállításokban
Beállítások >> Játékban >> Webböngésző adatok törlése

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108823) Healbacsi válasza Shaza (#108821) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nincs az a programozo aki ilyesmire fel tudna kesziteni a programjat.

Amikor weben bongeszel, es eppen "darabos" a net vmi miatt, akkor is 20x kattintassz a linkekre, vagy ez csak egyszeri frusztacio levezetes volt?

Amugy en is csatlakozok ahhoz, hogy webbongeszo adatok torlese, atfedes ki/be kapcsolasa, esetleg kapcsold ki a hangszorot es vard meg ami lemegy a video, gondolom nem 3 oras videokrol van szo.

A turelem neha csodakra kepes, bar sokaknak ez nem megy.

(#108824) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!

Az alábbi "érdekességbe" futottam bele az imént:
2000 drágakőért váltottam be kártyákat egy botnál (380/kártyacsomag). Évek óta használom ezt a botot. Pár dolgot be is váltottam drágakőre, így összesen kemény 6 db tranzakciót hajtottam végre...

És egyszer csak kaptam egy ilyet, amikor be akartam lépni a raktárba:
"Sajnáljuk!
Hiba lépett fel a kérésed feldolgozása közben:
Túl sok kérést tettél mostanában. Kérjük várj, és próbáld újra később."

Oké, hogy egy menetben is csinálhattam volna a cderéket, de akkor is... a korábbi években ilyen nem volt... meg az 6 db tranzakció az mi...

Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de ez a Steam, egyre rosszabb (pedig a pénzük az egyre több), ez az új frissítés is gáz.. pl miért nem lehet egy képernyő mentést teljes képernyőn nézni?? 27"-os monitoron a kis szar ablakukban bogarászni egy térképet nem az igazi. :( Régen erre is volt lehetőség. Ezeknek is a funkcionalitás helyett a csicsa a lényeg.

Papa

(#108825) Golden9 válasza A_Papa (#108824) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Ball oldali nézőképről meg tudod nyítani windowsban, csak lapozni nem tudod.

[ Szeretkezve ]

(#108826) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Haveromnak megvan a Skyrim Legendary Edition (dobozos változat), ez be is lett aktiválva az egyik Steam fiókjában. Később megvette a The Elder Scrolls Antology pakkot (ez szintén dobozos [link] ), ami szintén be lett aktiválva, de a Skyrim értelem szerűen már nem, mivel az korábban megvolt a másik vásárlással!
The Elder Scrolls Antology egy darab kódot tartalmaz, az ad be mindent. Most próbáltuk volna újra aktíváin, kiírja, hogy a Skyrim kivételével a kód el van használva.

A kérdés: valahogy külön, ki lehet szedni, aktiválni csak a Skyrim-et egy másik fiókban az Antology-ból?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108827) ollie válasza tibaimp (#108826) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet, a Skyrim elveszett ebben az esetben.

***

(#108828) A_Papa válasza Golden9 (#108825) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszi a választ! Igen, arra gondoltam. :) Szerintem az is kicsi. Legalább az működne, hogy abban megnyilik a kép, majd ott még egy katt képen és akkor eredeti méretben full képernyőn pl.

Papa

(#108829) Segal válasza tibaimp (#108826) üzenetére


Segal
veterán

Ugyanaz a helyzet mintha steamen vennél egy packot amiből valami már megvan. Jobb esetben kedvezményt ad, de nagyon sok esetben csak egy pár soros üzi hogy amid már megvan az megy a levesbe... :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108830) tibaimp válasza ollie (#108827) üzenetére


tibaimp
nagyúr

ollie, Segal: Értem... :((( Kár. Mindenesetre köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108831) Golden9


Golden9
addikt

Meet Your Maker - Öt napig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#108832) Imilenni


Imilenni
addikt

Esetleg tudja valaki hogyan kell a Steam profilomnál áttetszővá tenni az információs "sáv" felső részét (mint a képen)?

Press "F" to pay respects.

(#108833) bepken válasza Imilenni (#108832) üzenetére


bepken
veterán

nem tudom, hogy van e más módja, de talán a legegyszerűbb, ha veszel egy specifikus profil témát pontboltból (pl.: DYING LIGHT 2 STAY HUMAN PROFILE)

szerk.: aztán persze hátteret meg profilképet, stb módosítod saját magad ízlése szerint

szerk2.: fontos, hogy ezzel pl tényleg cs ak a felső sáv lesz teljesen átlátszó!

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108834) P41N


P41N
senior tag

Már nem szokás ide írkálni hogy sale alatt lehaltak a szerverek ? :D

(#108835) Anonymusxx válasza P41N (#108834) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Meg hogy szar a sale, nem olyan mint régen ? :)

(#108836) Serpiko válasza Anonymusxx (#108835) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony nem sajnos pedig régen milyen jó volt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#108837) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Tényleg, pont emiatt néztem be ide, pár évvel ezelőtt ilyenkor kb 40-50 olvasatlan hsz fogadott. Erre fel mi van itt ma? Semmi. :DD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#108838) chatran válasza Anonymusxx (#108835) üzenetére


chatran
őstag

A szokásos dolog megy, mint a korábbi években, hogy a felfedezési lista végigkattintgatásával ad egy kártyát, amit 5 centért el lehet adni plusz ad egy semmirevaló matricát?
Ezeken kívül van még valami említésre méltó?

(#108839) Serpiko válasza chatran (#108838) üzenetére


Serpiko
addikt

Sajnos nincs pont ennyi van amit írtál. Pedig régen ilyen csak úgy pörgött a topik. Remélem lesz ez jobb a későbbiekben.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#108840) Segal válasza chatran (#108838) üzenetére


Segal
veterán

Vasember level up bot-nak nincs elég csere játékkártyája :( :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108841) chatran válasza Serpiko (#108839) üzenetére


chatran
őstag

Akkor már nem is izgulsz? :DDD

(#108842) P41N


P41N
senior tag

Legalább most egy kicsit pörgött a topik! :D Na nyomás vissza pénzt költeni! ;]

(#108843) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Tegnap pár percig pörgettem az áruházat, azért örülök, hogy nincs semmi szimpatikus, vagy nem néztem elég részletesen :DDD

Malaka!

(#108844) A_Papa válasza Segal (#108840) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Szia!
Javaslom őt cserélgetésre: 1:1 summer sale bot. :)

Papa

(#108845) Serpiko válasza chatran (#108841) üzenetére


Serpiko
addikt

Azért meglesz az izgulás remélem egyszer minden olyanlesz mint régen. Hosszú évek óta semmit nem csinálnak. Gondolom azért mert így is jön a pénz rendesen. Akkor minek vele dolgozni gondolom ez is egy ok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#108846) bepken válasza Serpiko (#108845) üzenetére


bepken
veterán

pár éve volt például az az autóversenyzős(?) event vagy valami hasonló...igazából nem is emlékszem már a részletekre, meg nem is volt neki sok értelme őszintén szólva... :DDD ... de lényeg, hogy akkor azért látszott, hogy készültek valamivel. mégis mindenhol fikázták, hogy bugyuta hülyeség (hozzátartozik, hogy sok élvezni való nem volt benne, mert kb folyamatosan le volt halva az oldalnak az a része...) - meg nyilván legnagyobb bajuk az volt az embereknek, hogy nem hármasával kapták az ingyen játékot naponta, csak valami tokent lehetett kapni, amit egy amolyan "summer sale" pontboltban lehetett elkölteni idióta háttérképre meg szmájlikra.

szóval lényeg a lényeg, akkor csináltak is valamit, meg igazából nem is....az embereknek nagyon nem jött be, így inkább nem csinálnak semmit. szerintem :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108847) Serpiko válasza bepken (#108846) üzenetére


Serpiko
addikt

Van ebben igazság amit írsz érhető is a gondolatmenetünk. Azért pár jó címet lehet most venni jó áron legalább. A mini játék tényleg nem volt nagy durranás valami rémlik de nem fogott meg annyira.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#108848) Serpiko


Serpiko
addikt

Legalább valami napi akció lehetne 24 óránként. Az feldobná kicsit.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#108849) wjbhbdux válasza Serpiko (#108845) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Epicnél vannak a jobb akciók nekünk HUF árazás miatt, 25% kuponok a nagy saleken és 5% wallet visszatérítés minden vásárlásra egész évben. Most ők izzadnak vért hogy kiépítsék a felhasználó bázist, Steamnek ez már megvan.

/s

(#108850) Golden9 válasza Serpiko (#108848) üzenetére


Golden9
addikt

Ezt házilag is megoldhatod. Annyi az egész, hogy minden nap csak egy oldalt nézel meg az GG.deals-en.
Az első nap csak a 10%-os leárazásokat, a második nap csak a 20%-ost, a harmadikon a harmincasokat, és igy tovább. Az utolsó napokon már csak nyugtatóval fogsz tudni aludni. :DDD

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.