Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#109201) Serpiko válasza KaiotEch (#109200) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt lopom nagyon jó. Amúgy van benne igazság. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#109202) Segal válasza KaiotEch (#109200) üzenetére


Segal
veterán

:C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109203) fatal` válasza KaiotEch (#109200) üzenetére


fatal`
titán

Ha ilyen olcsók lennének :DDD

(#109204) Ferke[HUN] válasza KaiotEch (#109200) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Szerintem az Ultimate Edition teljesen korrekt ennyiért. :R Játszva nem lesz, de a tudat, hogy bármikor elindíthatnád, na az minden pénzt megér. :DDD

(#109205) Hauptmann válasza KaiotEch (#109200) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ismerős. :DDD

(#109206) Segal


Segal
veterán

Barát aktivitásom a cs2 megjelenésekor :C
(halkan jegyzem meg én talán ha 2-3 órát toltam még anno a régibe. A kettőt ki sem próbáltam :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109207) bepken válasza Segal (#109206) üzenetére


bepken
veterán

kicsit "cheap" önreklámozásnak tartom a Valve részéről egyébként, hogy ez az egyetlen achievement a játékban, amit az első indítást követően azonnal megkapsz... de azt meg kell hagyni, hogy működik :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109208) Lackki válasza bepken (#109207) üzenetére


Lackki
senior tag

pont szüksége van reklámra egy csnek :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#109209) bepken válasza Lackki (#109208) üzenetére


bepken
veterán

ismeretlen indie fejlesztő első próbálkozása az FPS játékok piacán. you know... :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109210) SpongyaBob válasza bepken (#109207) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én csak ezért indítottam el :DDD de nem kaptam meg...

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#109211) De4d


De4d
őstag

Tud valaki olyan oldalt ahol a steam és a rajta lévő itemek értékét lehet megnézni, külön külön is, valamint darabszámot is ír?
Régen ezt néztem egyszer kétszer https://steam.tools/itemvalue/
De ez jó ideje nem működik, illetve azt vettem észre, hogy van olyan oldal ahol "publikus" lesz, tökéletes a scemmereknek azonnal rá tudnak keresni az értékes accokra.

Minden jó, ha a vége jó!

(#109212) xrvman válasza wjbhbdux (#109184) üzenetére


xrvman
őstag

bepken is, hát nem egészen erre gondoltam. Ám köszönöm szépen!
Mert ha megveszem dobozosan, azt valamikor, ha akarja, az ő accountjára rá tudja tenni, de itt.... max a csökönylött családi megosztás van csak.
Akkor ezek szerint a Steam felejtős, mert ha valamit megveszek, had tudjam továbbadni.

(#109213) wjbhbdux válasza xrvman (#109212) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem csak a Steam ilyen, hanem szinte az összes PC-s platform, EA, Ubisoft, blizzard stb.
A dobozban meg már csak kód van, hogy ezeken aktiváld egyszer

Csak a GOG ahol szabadon másolható a játékok telepítője, de ott elég limitált a kínálat emiatt, de konkrétan másik fiókra tenni ott sem tudod.

Egyetlen megoldás ha konzolt veszel, és azokhoz lemezes játékokat, amíg még van ilyen.

/s

(#109214) ollie válasza xrvman (#109212) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dobozosan sem biztos, hogy tovább tudod adni, mert a legtöbbet közülük már valamilyen accountra kell regisztrálni (steam, ubisoft, EA, stb), és így egyszer használható a kulcsa.

***

(#109215) Abrion


Abrion
senior tag

ez egy kicsit fura kérdés lesz :)
Szóval van egy barátom bulgáriában, és nézi ahogy játszom, ara gondoltam hogy családnak jelölöm meg, technikailag nem család tag :) lehet ebből problémám? vagy szabály ellenes?

(#109216) maross válasza Abrion (#109215) üzenetére


maross
veterán

Steam szempontjabol nem szamit, hogy tenyleges csaladtag-e. Es ha dragabb regioval baratkozik, akkor foleg nem erheti szo a haz elejet. Az itteni haladobb felhasznalok viselt dolgai, akik letrehoznak egy orosz fiokot és olcson vesznek ra jatekot, majd bejelentkeznek oda baratkent...na az mar a regiok kijatszasa kategoria.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#109217) Abrion válasza maross (#109216) üzenetére


Abrion
senior tag

na ez az, itt valszeg drágább mint bulgáriában, bár nem tudom :) várj, ott euro van, szóval egy értékű

[ Szerkesztve ]

(#109218) dheadz


dheadz
csendes tag

Sziasztok, Samsung TV-re stream-elem a játékokat, a a TV saját SteamLink appjával. Eddig a TV-n alapból a Big Picture mód töltődött be, így kontrollerrel is rögtön tudtam kezelni. Pár hétig nem használtam, amikor tegnap újra indítottam volna, már a PC desktop-ját tükrözi a TV-re (a PC-n indítva persze működik a streaming). Nekem olybá tűnik, mintha valamelyik STEAM update után változott volna. Sajna nem találtam a settings-ben olyan opciót, hogy megint a BigPicture módot indítsa a TV-n. Valakinek valami ötlete lenne erre?

(#109219) pilóta


pilóta
nagyúr

Sziasztok!

Sajnos nem tudok belépni a steam fiókomba.
Freemail-es címmel vagyok regisztrálva, bejelentkezéskor hitelesítő kódot kér, de nem küld kódot. Biztosan jól írom be a címet, más helyekről kapok oda e-maileket, nincs a spamban sem.
Ha próbálok másik e-mail címet megadni, akkor nem jutok túl a captcha baromságukon, mert mindig újat ad, hiába töltöm ki jól.
Nektek működik? Hová tudok írni? Mert ha a supportnak írnék, akkor előbb hitelesítő e-mailt küld a freemailes címemre, hogy meggyőződjön róla, hogy valid e-mail cím, de nem jön meg a kód. 22-es csapdája.
(amúgy reklámokat kapok tőlük, szóval tudnak levelet küldeni oda...)

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#109220) Serpiko válasza pilóta (#109219) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is ez volt már nagyon régen. Freemail címem volt és nem jött meg a kód csak napokkal később. Volt olyan, hogy megjött valami csoda folytán a kód. Első dolgom volt utána gmail címet megadni. Ez kb. 7 éve volt. Szerintem ha pár nap alatt nem oldódik meg írj nekik.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#109221) pilóta válasza Serpiko (#109220) üzenetére


pilóta
nagyúr

Írnék én nekik, csak hová? A support e-mail címük már nincs, csak ez a hülye kódküldős, de az meg ugye nem működik...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#109222) Serpiko válasza pilóta (#109221) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt nem tudtam hogy nincs e-mail címük. Így valóban nehéz lesz azért keres rá neten hátha van valami elérhetőségük.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#109223) De4d válasza pilóta (#109221) üzenetére


De4d
őstag

Nem tudom van e másik, de gondolom van egy rendes gmailes emailed. Csináld azt, hogy beállítod másodlagosra, így ha jön valami a freemailre (ha nem is érkezik meg elvileg) akkor a gmailesre megfog automatikusan.

Minden jó, ha a vége jó!

(#109224) FLATRONW válasza De4d (#109223) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ez nem úgy működik, hogy a freemail csak továbbítja az emailt a másodlagos email címre? Tehát ha nem jelenik meg a freemailben, akkor nincs mit továbbítania.

(#109225) pilóta válasza De4d (#109223) üzenetére


pilóta
nagyúr

De nem tudom addig beállítani a másodlagos címet, amíg be nem lépek a fiókomba, de nem tudok belépni, mert nem kapom meg a kódot...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#109226) Healbacsi válasza pilóta (#109219) üzenetére


Healbacsi
őstag

A csaladban van egy fiok, ami freemail-re van regisztralva, epp 20 napja kert kodot a steam (a szolgaltato uj ip-t osztott ki a modemnek), azonnal jott a kod, ha uj jatek kerul a fiokra, akkor azonnal jon az email rola.

[ Szerkesztve ]

(#109227) wjbhbdux válasza pilóta (#109219) üzenetére


wjbhbdux
veterán

próbáld meg másik böngészőben, adblock és más addonok nélkül a captcha-t. Ha nem tudsz belépni akkor csak a support oldalon tudnak segíteni, emailezés nincs.

https://help.steampowered.com/hu/wizard/HelpWithLogin

Healbacsi: sajnos ha itt rákeresel a freemailre ez egy rendszerint visszatérő probléma, biztosabb lecserélni.

/s

(#109228) De4d válasza FLATRONW (#109224) üzenetére


De4d
őstag

Ezt nem tudom pontosan, de oda kb sose lépek be, illetve meg se jönnek levelek rá. Se jelszó emlékeztetők se értesítők. Ellenben a gmailesre meg igen. Illetve ha jól tudom még steamen lehet megadni egy másodlagos emailt. De ebben nem vagyok biztos hirtelen.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#109229) wjbhbdux válasza De4d (#109228) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Steamen csak 1 email címed lehet, és egy telefonszám végszükség esetére.

/s

(#109230) ollie válasza Healbacsi (#109226) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azonnal változtassátok meg valami megbízható emailre.

***

(#109231) pilóta válasza wjbhbdux (#109227) üzenetére


pilóta
nagyúr

Edge alól végre átjutottam a captchán, sikerült megváltoztatni gmail-es címemre, oda azonnal megérkezett a kód.
Köszi mindenkinek :R

Aki él és nem boldog, az téved!

(#109232) chris0000


chris0000
őstag

Diablo IV steamen 13 nap múlva?? :Y

(#109233) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ha kivan kapcsolva minden felnőtt tartalom szűrés akkor pl ha be írom hogy witcher 3 a keresőbe akkor miért rejti el még mindig?

(#109234) Hauptmann válasza nincsnév007 (#109233) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nyelvszűrés esetleg?

(#109235) Spet válasza nincsnév007 (#109233) üzenetére


Spet
addikt

Nem inkabb be van kapcsolva?

Mert a felhasznalok bejeloltek a kategoriat mit "nudity".

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#109236) Golden9


Golden9
addikt

Három napig ingyen játszható a Golf With Your Friends.

[ Szeretkezve ]

(#109237) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Nem tudom. Amit a keresőnél ki ad, ott rá megyek és ott kiadja a felnőtt tartalom és sehol nincs egy pipa se.

(#109238) Spet válasza nincsnév007 (#109237) üzenetére


Spet
addikt

Account/Strore Preference/mature content filtering alatt pipálj ki mindent, és akkor teljes lesz a keresőd (sexual nudity or sexual content példák álá most nekem betette a Steam mobilról a Witcher 3-at)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#109239) Peat76


Peat76
őstag

Valaki próbálta a Robocop Rogue City demóját?
Gondoltam Series X-re beszerzem.... :K

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#109240) nincsnév007 válasza Spet (#109238) üzenetére


nincsnév007
őstag

köszi :R

(#109241) De4d válasza Peat76 (#109239) üzenetére


De4d
őstag

Én tervezem de még nem értem oda, nálam nagyon várós volt ez a game.
Már csak a filmek miatt is. Jó lesz Mörfi börébe bújni személyesen is.
Ahogy olvastam eddig, lesz benne brutalitás rendesen.

Minden jó, ha a vége jó!

(#109242) bepken válasza Peat76 (#109239) üzenetére


bepken
veterán

nálam ugyan a minimum gépigényt súrolja az asztali gép, de valami iszonyatosan szörnyen fut.

mondjuk annyira nem sajnálom, mert utána rálestem youtube-on, hogyan néz ki full grafikán és bár egész jól néz ki, maga a játék nem tudott megfogni demo alapján.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109243) Golden9


Golden9
addikt

Forts - Ingyen játszható négy napig.

[ Szeretkezve ]

(#109244) eami válasza Peat76 (#109239) üzenetére


eami
Topikgazda

jó hogy mondod, már leszedtem csak még nem néztem rá :P

(#109245) Golden9


Golden9
addikt

Három napig ingyen játszhatóak.
Call of Duty
Battlefield 2042

[ Szeretkezve ]

(#109246) P41N válasza Golden9 (#109245) üzenetére


P41N
senior tag

Érdekes, hogy pont akkor lehet a 2042-vel ingyen játszani, amikor megy a MWIII Open Beta! :DDD

(#109247) Segal válasza P41N (#109246) üzenetére


Segal
veterán

véletlenek egybeesése :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109248) conexke válasza Segal (#109247) üzenetére


conexke
tag

dehogy is a bf-be új szezon van éppen 2 napja és a codba meg az open beta van mw3 miatt :P

(#109249) csaba951


csaba951
veterán

https://store.steampowered.com/account/licenses/
Megújult az oldal. Most már az is megnézhető, hogy melyik évben mennyi játék került a fiókunkra. Bontva van Steam Store vásárlás, kulcs aktiválás, ingyenes aktiválás szerint.

(#109250) maross válasza csaba951 (#109249) üzenetére


maross
veterán

o de jo, kezdem a lavinat:D
#regenmindenjobbvot

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.