Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#109401) Golden9


Golden9
addikt

Két napig ingyen játszható a Grounded.

[ Szeretkezve ]

(#109402) bepken válasza gejala (#109393) üzenetére


bepken
veterán

valakiét biztosan lopták, de az valójában a kisebb probléma....azért tud terjedni, mert sajnos ennyien rákattintanak gyanútlanul az említett linkekre.

tehát bár jelentősége nincs jelen csalások esetében, de én a biztonság kedvéért a fő fiókomon megváltoztattam most a jelszavamat (a többinél meg úgysem használok chatet)

szerk.: egyébként pár napja én is kaptam egy értesítést, hogy egyik bot fiókomra jelszó helyreállítási igényt indítottak és erősítsem meg stb...nyomtam egy határozott "Nem" opciót és azt hiszem, jelenteni is lehetett külön. szóval ezekre is nagyon figyeljetek!

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109403) pingtest válasza bepken (#109402) üzenetére


pingtest
tag

Nekem is írt valaki pár napja, igaz kicsit ittas voltam, de nem dőltem be, azt hiszem. :O Azt hiszem írtam neki egy szép szót, és búcsúztam tőle.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#109404) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Van egy valag Steam kódom, amiket gyüjtögettem, hogy majd kezdek velük valamit. De mára már nem tudom melyik közülök beváltható és melyik nem. Elkezdtem egyesével leelenőrizni, de X darab után blokkolt a rendszer, hogy várjak. Ki lehet ezt kerülni valahogy?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109405) genndy válasza l.skywalker (#109404) üzenetére


genndy
addikt

Nem lehet, biztonsági feature (gondolom kulcsaktiválós botok ellen; ha végtelenszer lehetne próbálkozni akkor brute force-al végig lehetne próbálgatni azösszes lehetséges kódot). Egy-két óra múlva újra próbálkozhatsz.
Illetve megpróbálhatod a kliensből és böngészőből, akkor többet tudsz próbálkozni, de sok egymás utáni gyors kísérletnél mindenképpen letilt.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#109406) l.skywalker válasza genndy (#109405) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109407) Golden9


Golden9
addikt

Három napig ingyen játszhatóak.

F1 23
Railroads Online
Victoria 3

[ Szeretkezve ]

(#109408) Jimbo75


Jimbo75
tag

Sziasztok!

Jött egy update a Grim Dawnhoz, leszedtem, most nem indul el a játék. Kiírja, hogy indul, fut, aztán egy felhő ikon felvillan baloldalt a listában a neve mellett és ennyi. A játék főlapján naprakész a felhőállapot. Játékfájl ellenőrzés megvolt, indítás rendszergazdaként megvolt, userdata mappa törlése megvolt.
Minden más játék fut. Ilyenkor mi van?

(#109409) Jimbo75


Jimbo75
tag

(#109410) savior válasza Jimbo75 (#109409) üzenetére


savior
őstag

Próbáltad teljesen újratelepíteni?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#109411) bepken válasza Jimbo75 (#109408) üzenetére


bepken
veterán

próbáld meg, hogy közvetlenül az .exe fájlt futtatod:

jobb klikk a játék címére >> Tulajdonságok >> Telepített fájlok >> Böngészés (jobb felül) >> ezután a mappákban keresd meg az .exe fájlt

szerk.: hozzáteszem, hogy amikor legutóbb nekem egy másik játékkal ilyen volt, akkor egy sima gép restart helyrehozta a dolgokat (de gondolom, ezen már túl vagy, emiatt írtam le, hogy én mit csinálnék)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109412) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.
Steam csalásnak veszi-e vagy minek minősül. ? :F

Ha az Instant-Gaming-en veszek egy játékot.
Paypal-el fizetek. (ott minden valós adat megvan adva, Magyarország stb.)
De az IG-n nem Magyarorságot adom meg, mondjuk "Russia", ott nincs a +27%.
És azt a játék kódot megadom a steamben. (Ott is Magyarország..)

pl.
A Cities: Skylines II -t akarom megvenni, 28,66-ba kerül (paypal fizetéskor +60cent)
Ha magyarországin veszem meg, akkor 37euró
de ha Russi-ból akkor 29,26
Steamen meg 49,99euró

Lesz-e bajom belőle ha a 29,26 eurósat fizetem ki és a steam aktiválom? :F

(#109413) phenomHUN válasza Bal0924 (#109412) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Röviden: nem. Viszont illegál témát hoztál szóba, amit itt nem fejtegetnék.

(#109414) Bal0924 válasza phenomHUN (#109413) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Köszönöm!
Bocsánat. De nem tudtam, milyen témába tartozik ez a kérdés.

(#109415) SenorGrande válasza Bal0924 (#109412) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Előfordulhat (általánosságban), hogy régiózáras kulcsot veszel, és nem tudod aktiválni.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#109416) Jimbo75 válasza bepken (#109411) üzenetére


Jimbo75
tag

Megoldódott, teljesen banális probléma volt, bekerült a Comodo blokkolt cuccai közé a Grim Dawn.exe :DD

(#109417) Gave


Gave
addikt

Van ingyen Half Life és update. 25. anni mivoltából.

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#109418) BioNiCMaN válasza Gave (#109417) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nem lehetett volna inkább egy HL3 70€-ért? :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#109419) bepken válasza BioNiCMaN (#109418) üzenetére


bepken
veterán

az is kint van már 25 éve? ;]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109420) Apollyon válasza BioNiCMaN (#109418) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ott a HL: Alyx, ha valami, az biztosította hogy nem lesz HL3, legalábbis nem abban a formában ahogy szeretnénk. Sztori ügyileg legalábbis. Ha lesz új HL remélhetőleg az is VR-ban lesz, mert eléggé eltalálták.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#109421) tibaimp válasza Apollyon (#109420) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én meg azt mondom, hogy ne VR-ban jöjjön. Bár én is kétlem, hogy lesz HL3 :(((

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109422) Źşë' válasza Apollyon (#109420) üzenetére


Źşë'
addikt

Én ugyan nem ismerem a HL Alyx-et, de hallottam hogy elég jóra sikerült. A napokban gondolkoztam ezen (mi állhat a hátterében), sztem már soha nem fog megjelenni a 3. rész, mert Valve fél attól hogy ha elcseszik akkor az nekik egy marha nagy marketing bukta lenne, nagy elvárások vannak a sorozatot illetően!

Aztán ha mégis arra adják a fejüket akkor annak csak örülni fogunk rettentően sokan. Gabennek megvan mindene, saját magát (mármint őt) fenntartó steam market. Nagyon sok érv az ellen szól, hogy elkészüljön :(

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#109423) Olomlovag


Olomlovag
tag

Üdvözlet!
Segítséget szeretnék kérni.
Egy játékomat / Gwent / újra kellett telepíteni, de nem tudom elindítani. Látom a játék indítást, el próbálja indítani, majd kb 5 másodperc múlva újra kiírja, hogy játék indítás.
Próbáltam ellenőrizni a fájlok épségét a játék tulajdonságok telepített fájlokban, újra indítottam a gépet. Semmi nem változott. Csak az ötletekből fogytam ki.
Ha valakinek van ötlete szívesen fogadom.
Köszönettel
Olomlovag

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#109424) csaba951 válasza Olomlovag (#109423) üzenetére


csaba951
veterán

Gép újraindítása már megvolt?

(#109425) SenorGrande válasza Olomlovag (#109423) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem blokkolja az indítófájlt valami vírusirtó vagy egyéb védelmi szoftver?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#109426) Olomlovag válasza SenorGrande (#109425) üzenetére


Olomlovag
tag

Az újraindítás nem oldotta meg a gondot. Gondolom a védelmi szoftver kiírta volna, hogy problémája van. Windows Defender-t nem ismerem még, de gondolom az is szólna, ha gondja van.

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#109427) Olomlovag válasza Olomlovag (#109426) üzenetére


Olomlovag
tag

Beléptem a GOG saját oldalán, feltelepítettem onnan. Más beállítások voltak.
Majd újra próbálkoztam a steam-en, és érdekes módon elindult a Steam-en is. Ráadásul a saját beállításaimmal. Nem értem. De örülök.

Köszönöm SenorGrande a segítséget!

Olomlovag

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#109428) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

20 év után:

Azért egy steam 10%-os kupon jöhetett volna... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#109429) Źşë' válasza MikeWazowski (#109428) üzenetére


Źşë'
addikt

Szép, graula! Amolyan Half-Lifeos designnek tűnik :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#109430) Lackki válasza Źşë' (#109429) üzenetére


Lackki
senior tag

steam design :) régi steam volt ilyen ződ :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#109431) Serpiko válasza MikeWazowski (#109428) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem semmi grat! Én még csak 18 vagyok. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#109432) Gyula84 válasza MikeWazowski (#109428) üzenetére


Gyula84
veterán

az szép :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#109433) MrTwister válasza Serpiko (#109431) üzenetére


MrTwister
őstag

Én még nem vagyok nagykorú, csak: 15. :B ;]
November 10. óta. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#109434) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, csak azt nem tudom h h kell beállítani ezt a retro témát. Jah, már látom h csak aznap volt zöld téma.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#109435) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sziasztok! Ha A gépről B-re szeretném költöztetni a nagyfiam steam játékait, akkor elég szimplán másolni a játékokat tartalmazó könyvtárat, meg lehet a steam appal kerestetni bejelentkezés után?

Civ VI-ot nyomja, nálunk most 21 font a teljes antológia :R

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#109436) wjbhbdux válasza t72killer (#109435) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Steam\steamapps\appmanifest_?????.acf fájl a játék azonosítójával (pl áruházi linkből ki tudod olvasni melyik az adott játéké, Civ 6 esetében 289070) és a steamapps\common-ból a játék fájlokat ha átmásolod egyből látni fogja újraindítás után a Steam kliense.

A CIV 6 mentései meg a dokumentumok\My Games közt lesznek, ha más fiókon játszana vele és nem szinkronizálja felhőből, más játékoknál a pcgamingwiki-n ki lehet keresni hogy épp hol tárolják.

[ Szerkesztve ]

/s

(#109437) t72killer válasza wjbhbdux (#109436) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#109438) tibaimp válasza MikeWazowski (#109428) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szép eredmény! Én csak 10 éves tag vagyok még.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109439) Abrion


Abrion
senior tag

milyen akció lesz e hónapban?

(#109440) Apollyon válasza Abrion (#109439) üzenetére


Apollyon
Korrektor

~22 perc múlva megtudjuk.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#109441) De4d válasza Apollyon (#109440) üzenetére


De4d
őstag

Ismét a szokásos lehalt minden :D

Minden jó, ha a vége jó!

(#109442) Serpiko válasza De4d (#109441) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam sem megy már megszoktam majd holnap megnézem részletesen, ez a megoldás nálam.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#109443) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Nálam megy minden, egyelőre semmi kiemelkedő akció, minden volt már ilyen szinten akciózva szerintem. :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#109444) De4d


De4d
őstag

Viszont feltenném egy korábbi kérdésem amire sajnos "teljesen" kiegészítő választ nem sikerült kapnom.

Ha eladok egy csgo skint pl akkor függőbe teszi a steam mielőtt jóváhagyják. Nos ma megint volt másik accomon drop láda és skin is, a skint függőbe tette de a ládát nem.
Ez miért van? Most akkor mindegy milyen skin ezeket innentől függőbe teszi?
Csak mert pl az elég idegesítő ha mondjuk elindul egy ilyen sale és úgy határozok vennék egy játékot de előbb elkéne adnom valamit függőbe teszik napokig és akkor addig ily módon nem tudom megvenni, vagy a vásár utolsó napján határozom el magam akkor meg úgy ahogy van lekések az akcióról.

Minden jó, ha a vége jó!

(#109445) Abrion válasza De4d (#109441) üzenetére


Abrion
senior tag

kivéve azt az 1 játékot amit kinéztem :D maradt 60 euron, persze előző évben az év játéka le lett árazva 42 eurora novemberben, abba reménykedtem hogy az Baldur Gate 3 lelesz árazva ma.
Csodás

(#109446) tibaimp válasza Abrion (#109445) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Majd a karácsonyi nagy leárazásnál nézd meg. Annó én is ott vettem több dolgot is olcsóbban.

szerk:
Illetve célszerű megnézni egy-egy nagy deal oldalt is, ott lehet még jó árakat kifogni. Nem szürke kulcsos oldalakra gondolok!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109447) Abrion válasza tibaimp (#109446) üzenetére


Abrion
senior tag

ismerős ez, az Elden Ringet is úgy vettem meg januárban 40 euroért :)

[ Szerkesztve ]

(#109448) Golden9


Golden9
addikt

Diablo IV - VI napig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#109449) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Kolléganőm Sims függő, epic-es Sims 4 és halom kieg van neki. Most steam-en ingyenes a first pet, ezt hozzá tudja adni az Epic-es sims-hez? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#109450) Misi_D


Misi_D
tag

Sziasztok!
Pár napja - tehát már az őszi sale előtt is - azt tapasztalom, h nem tölt be a fizetési oldal, miután a Cart-ban a Purchase for myself-re kattintok az alkalmazásban. Csak a menüsor, egy keskeny üres sáv, majd a képernyő felső harmadánál - ami általában a képernyő alján szokott lenni - az alsó Steam blokk (All rights reserved stb). Tehát kb. a "keretet" látom, a lényeget nem. Valakinek ötlet, mi lehet a gond?
Köszi!

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.