Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#109051) Borisz76 válasza Borisz76 (#109048) üzenetére


Borisz76
veterán

Nos , amire számítottam az megy természetesen....

Azaz : a fiam gépén a saját név/jelszó párossal léptem be a steam asztali alkalmazásba.
Mivel én magam ritkán játszom ezért nem is feszegettem tovább a témát. Most megy és azzal játszik amivel akar.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#109052) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az miért lehet, hogy bizonyos játék játékkártyáinál nem ajánlja fel a Steam a piactéren való eladást? A DiRT Rally az, amúgy.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109053) wjbhbdux válasza tibaimp (#109052) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az a játék már nem megveheto, talán amiatt?

/s

(#109054) Golden9


Golden9
addikt

Három napig ingyen játszható a Dead by Daylight.

[ Szeretkezve ]

(#109055) Gave válasza Golden9 (#109054) üzenetére


Gave
addikt

Starfield kampány titanicja mellett csodálom, hogy nem lehet mindent ingyen játszani most... vagy legalább 70% akción :D

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#109056) wjbhbdux válasza Gave (#109055) üzenetére


wjbhbdux
veterán

70% mint a Starfield értékelései a sajtóban? ;]

/s

(#109057) joe-ker


joe-ker
senior tag

xrvman Ha valaki ismeri akkor írjon már rá (ne steam-en),hogy valószínű visszaélnek az accjával.
Most küldött egy linket,hogy szavazzak a logojára. Régóta a barátlistámon van,de közelebbről nem ismerem.Csak azért írtam ide mert Ph-s csoport tag.

[ Szerkesztve ]

(#109058) Gave válasza wjbhbdux (#109056) üzenetére


Gave
addikt

70%-ot csak egy Nintendo szuperfan ad neki . Jobb helyeken lesz az 85% is :D

[ Szerkesztve ]

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#109059) xrvman válasza joe-ker (#109057) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi, itt vagyok.
Miket kell tennem?
Levonták az összes pénzt. Ismerős szavazást kért és én balga szavaztam.

(#109060) joe-ker válasza xrvman (#109059) üzenetére


joe-ker
senior tag

Amit csak lehet mindent cserélj le.

(#109061) xrvman válasza joe-ker (#109060) üzenetére


xrvman
őstag

Mobil hitelesítőmet is változtassam meg? Emailra majd lépjek ki és vissza?

(#109062) Bandi821 válasza wjbhbdux (#109050) üzenetére


Bandi821
tag

Igen azokat már kétszer lefutottam, de nincs reakció. Az a baj, hogy már nagyon régen használtam a jelszavamat, amit így elfelejtettem és így nem csak a fiók ellenőrzését kell elvégeznie a rendszernek, hanem a jelszó emlékeztetőjét is. Minden esetben egy július 30.-i tranzakció adatait kell megadnom, ami nem gond, mert ahhoz minden adatom megvan. Ennek a folyamatnak végén rá kell klikkelni arra, hogy "e kártya hitelestése", rányomok, aztán rövid üzenetben visszajelez, hogy a számlán rövid időre lesz egy zárolás, de emiatt ne aggódjak, mert rövid ideig tart. És itt vége, nincs tovább. Nagyon valószínű, hogy feltörték a fiókomat és megváltoztatták az e-mail címem.

(#109063) joe-ker válasza xrvman (#109061) üzenetére


joe-ker
senior tag

Mindent,jelszó,tradelink,mobil hitelesítő.

(#109064) xrvman válasza joe-ker (#109063) üzenetére


xrvman
őstag

Tradelink nem tudom melyik.
Jelszó és mobilhitlesítőt megváltoztattam, és minden eszközt leválasztottam -> Eszközök engedélyének megvonása.
Mobil Steamot töröltem adatokat gyorsítótárat, eltáv majd telepítés. Újra hozzáadhatom? Vagy egyelőre email maradjon?

[ Szerkesztve ]

(#109065) Bandi821 válasza Bandi821 (#109062) üzenetére


Bandi821
tag

ehhez még annyi kieg, hogy lefuttatom ezt az ellenőrzést és mivel az e-mail címemet már nem látja, akkor egyáltalán hova is jelezne vissza?

(#109066) joe-ker válasza xrvman (#109064) üzenetére


joe-ker
senior tag

Raktár » Csereajánlatok » Ki küldhet nekem csereajánlatokat? lent Csere-URL,ott kérj egy újat.
Mobil hitelesítőt hozzáadhatod újra.

(#109067) xrvman válasza joe-ker (#109066) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi szépen.

Steam válasza:
Sablon szöveg, majd a lényeg

"....
Továbbá, minden közösségi piaci tranzakció végleges, és nem lehet visszavonni vagy visszatéríteni. Tárgy vásárlásakor a Közösségi Piacról az ár a vásárló Steam Pénztárcájából kerül elküldésre az eladóéba. E vásárlások visszavonása azt jelentené, hogy pénzt kell kivennünk az eladó Pénztárcájából, ami zavart, és akár vásárlási problémákat okozhatna szerte a Steamen.
Sajnálom, hogy nem tudunk ebben többet segíteni, de nem vonunk vissza közösségi piaci vásárlásokat és eladásokat.
Steam Support
Jeffrey"

(#109068) Bandi821 válasza xrvman (#109067) üzenetére


Bandi821
tag

szia,

neked hogyan sikerült direkt kontaktba lépni?

Válaszodat előre is köszönöm.

üdv.: Bandi

(#109069) Golden9


Golden9
addikt

LEGO 2K Drive - Három napig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#109070) S1M0N válasza joe-ker (#109057) üzenetére


S1M0N
senior tag

Tegnap én is kaptam hasonlót ismerőstől, tudnál erről írni részletesebben?

Én a beköszönése után először csak képet kaptam tőle (nem kattintottam rá erre sem, a kérdése kissé magyartalan volt alatta), majd válaszoltam neki, hogy nem tudom, hol kellene szavazni. Küldte a linket, amire nem kattintottam rá, csak beírtam böngészőbe, ahol láttam, hogy Steames bejelentkezést kér, ami nálam felejtős, ezt írtam is neki, aminek nem örült.
Lehet, hogy ő is így járt?

[ Szerkesztve ]

(#109071) csaba951 válasza S1M0N (#109070) üzenetére


csaba951
veterán

Ennek esélye nagyjából 100%.

(#109072) S1M0N válasza csaba951 (#109071) üzenetére


S1M0N
senior tag

A leírtakból sejtettem, így közben rá is írtam máshol.

De akkor elvileg csak a szavazós/bejelentkezős dolog jelent veszélyt, nem?
Bár ahogy írtam, a képre se kattintottam rá, de talán abból nem lett volna probléma.

[ Szerkesztve ]

(#109073) csaba951 válasza S1M0N (#109072) üzenetére


csaba951
veterán

A leirak alapján szerintem neked nem lesz bajod belőle.

(#109074) xrvman válasza Bandi821 (#109068) üzenetére


xrvman
őstag

Steam támogatáson keresztül.

(#109075) S1M0N válasza csaba951 (#109073) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem jelentkeztem be sehová, szóval én is így gondolom, természetesen Steam Guard is be van kapcsolva, de azért kellemetlenül érzem magam, főleg, hogy még válaszolt is a kérdésemre.

(#109076) joe-ker válasza S1M0N (#109075) üzenetére


joe-ker
senior tag

Csak ha az oldalt nyitod meg, nem lesz belőle gond,csak ha ott bejelentkezel a steam-el.

(#109077) S1M0N válasza joe-ker (#109076) üzenetére


S1M0N
senior tag

Sejtettem, csak rossz belegondolni, hogy milyen könnyen oda lehetett volna adni minden adatot, ráadásul a steam guardot is ki lehet játszani, főleg, ha kódot írunk be...
Amúgy érdekes, hogy az oldal kapcsolatának minősítése meg biztonságosnak volt írva.

Közben kiderült, hogy ismerős szerencsére már tud róla, hogy beszedett valamit, elvileg meg is oldotta.

(#109078) Dester31 válasza S1M0N (#109077) üzenetére


Dester31
tag

No itt vagyok, én vagyok az ismerős. Mutatom a chatet, amit állítólag én írtam, de természetesen nem. Azért mutatom, mert nagyjából ilyesmit kaptam én is. Azért volt kevésbé gyanús, mert nem azonnal jött a vírusos link, válaszolt rendesen, stb. Este volt, fáradt voltam, beszoptam. A cimbora Steam nevét és a linket satíroztam.


A következő történt ezután: akik akkor online voltak a barátlistámon, MINDDEL blokkolta a kommunikációt. Aki rámírt vagy a bot (?) írt neki, azokat törölte is az ismerősök közül. Nekem pénzt nem vitt, mert másfél euróm van a Steamen, a Steam Guard is éles volt, CSGO skinek és egyéb értékesebb cuccok nincsenek az inventorymban.

Írtam részletes posztot az IDDQD Facebook csoportba, ha valaki tag, olvassa el a részletekért: [link]

Ha valaki benyeli úgy, mint én, az alábbi lépéssorozatot kell követni: [link]

Én is megcsináltam. Ezen kívül még a Steam appba (telefonon) is újra be kell jelentkezni a fiókváltással, hogy frissüljön a cache (de csak ha már minden kész van).

Ha csak egy embert is megmentek ettől, már megérte. Legyetek okosabbak, mint én.

Des

(#109079) xrvman válasza Dester31 (#109078) üzenetére


xrvman
őstag

A gépre is bejut, vagy csak a Steamba?
(Persze előtte már volt jelszó csere, minden eszköz megvonása, Mobil Steam törlése újra bejelentkezés. Api key csere utólag de az is megtörtént.)
Mert olyan anomáliákat is észrevettem, hogy pl telepíteni akartam valamit, akkor kiírta smartscreen nem elérhető. Illetve olyan is volt, hogy képet akartam küldeni steam csevegőn és nem tudta véghez vinni.
Újraindítás után, persze jó lett minden.

(#109080) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Undorító, hogy ezeknek a botoknak mekkora létjogosultsága van a Steamen belül. Nem hiszem el, hogy nem tudnak kezdeni velük valamit.

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#109081) Segal válasza Scrake^;DD (#109080) üzenetére


Segal
veterán

Roppant hasznosak is tudnak lenni, szóval nem feltétlen károsak. :N
Én pl fillérekből fejlesztettem fel a szintemet velük :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109082) DS39


DS39
nagyúr

előrevetítem madár kérdés lesz...

felraktam Steamen keresztül a Halo Infinite-ot, melynek a multiplayer része elvileg ingyenes.

ha megpróbálom elindítani ezt írja:

van MS fiókom, ami xbox account is egyben. (nem game pass-es, csak free profil)

mit kellene beállítanom?

vagy ez az Xbox Live-hoz csatlakozás a Game Pass előfizetést jelenti?

[ Szerkesztve ]

(#109083) FollowTheORI válasza DS39 (#109082) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azt írja hogy a multi nincs engedve a profilon. Nem kell hozzá előfizetés.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109084) Scrake^;DD válasza Segal (#109081) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

És annak mi haszna van?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#109085) DS39 válasza FollowTheORI (#109083) üzenetére


DS39
nagyúr

köszi, valóban csupán ennyi volt a gond.
ha esetleg másnak is segít, itt kell engedélyezni: [link]

(#109086) Healbacsi válasza DS39 (#109082) üzenetére


Healbacsi
őstag

Amugy mi az a madár kérdés? :)

(#109087) A_Papa válasza Scrake^;DD (#109084) üzenetére


A_Papa
aktív tag

A profilokat tudod vele építeni. Magasabb szint ->Több vitrin.

Papa

(#109088) Segal válasza Scrake^;DD (#109084) üzenetére


Segal
veterán

Egy atlagfelhasznalonak semmi.
Viszont aki sokkal tobbet hozna ki a profiljabol annak fonyeremeny :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109089) csaba951 válasza Scrake^;DD (#109084) üzenetére


csaba951
veterán

Ahogy a mondás tartja, nincs semmi jelentősége.... amíg az enyém a nagyobb! :D

(#109090) Dester31 válasza xrvman (#109079) üzenetére


Dester31
tag

Malware-t nem találtam, "csak" a Steamen belül láttam tevékenykedni.

Des

(#109091) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

arra van valami megoldás, hogy a kliens indításakor ne erőlködjön folyton az előtérbe?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#109092) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok.
Kértem a steam támogatástól segítséget mert elfelejtettem a jelszavam válaszoltak is a helyreállítás menetéről egy ilyen üzenttel,de hova küldjem a kért adatokat mert arról nem szóltak egy szót sem? :F

Tiszta hülye aki nem normális

(#109093) bepken válasza LaciMc82 (#109092) üzenetére


bepken
veterán

ugyanúgy ahogy ezt az üzenetet küldted nekik

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109094) SenorGrande válasza Debilon (#109091) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Használd a -silent parancsot a parancsikonban.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#109095) Debilon válasza SenorGrande (#109094) üzenetére


Debilon
addikt

köszi

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#109096) LaciMc82 válasza bepken (#109093) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Az a baj hogyha elküldeném ugyanúgy akkor azt írja hogy ehhez a fiókhoz már tartozik kérelem így nem küldi el...

Tiszta hülye aki nem normális

(#109097) bepken válasza LaciMc82 (#109096) üzenetére


bepken
veterán

a regisztrációnál használt email címedre nem kaptál valamilyen üzenetet a support-tól? abban kéne legyen egy link, ami ehhez a ticket-hez irányít

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109098) LaciMc82 válasza bepken (#109097) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Semmi :U

Tiszta hülye aki nem normális

(#109099) bepken válasza LaciMc82 (#109098) üzenetére


bepken
veterán

ahhoz az email fiókhoz hozzáférsz amúgy?

csak mert szerintem akkor nem is feltétlenül kell ticket: [link] - emailben küldenek egy "fiókhitelesítési hivatkozást", erre kell rákattintani és elvileg kész. (vagy így csináltad?)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109100) Zolás válasza LaciMc82 (#109098) üzenetére


Zolás
addikt

Spam mappába nem került véletlen?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.