Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#109501) lemusz válasza Serpiko (#109500) üzenetére


lemusz
addikt

Ez a neve a point shopban, nyári meg téli mindig szokott lenni, meg azt hiszem tavasszal is nagy esélyjel. Az őszit kihagyják, még most is a nyári van bent, eléggé lassú timinggal cserélgetik ezt ki.

(#109502) wjbhbdux válasza Serpiko (#109500) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A nyári és a téli vásáron cserélik le ezt a kitűzőt, utána többet nem lehet megszerezni. Tavasszal csak 1x volt de már csak évi 2-re álltak be azóta. 100 profil XP-t ad/szint.

[ Szerkesztve ]

/s

(#109503) Serpiko válasza lemusz (#109501) üzenetére


Serpiko
addikt

Na erre figyelni fogok mostantól kicsit jobban. Legalább tudok költeni a pontjaimból. :D

ui: megint lehalt a "steamon"

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#109504) MaciG


MaciG
addikt

üdv!

Olyan kérdésem volna, hogy van e rá valami módszer, hogy belépjek fiókomba úgy, hogy az e mail cím már nincs meg ami a fiókhoz van csatlakoztatva? (Ide küldik az ellenőrző kódot)
Rámegyek, hogy Steam támogatása, majd E-mail címem ellenőrzése és frissítése ,de innen nem tudok továbbjutni, mert a "Nem vagyok robot" résznél teljes mindegy miket jelölök, kiírja hogy próbálkozzak késöbb, majd újra, és ekkor már elfogadja a jót, a zöld pipa is megjelenik ,beírom a fióknevem, és amint mennék tovább a "keresés" gombra kattintva ,jön a hibaüzenet, hogy: "A CAPTCHA-ra adott válaszod érvénytelennek tűnik. Kérjük, erősítsd meg újra alább, hogy nem vagy robot."... :F

BANZAII

(#109505) wjbhbdux válasza MaciG (#109504) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Próbáld másik böngészőben, addonok adblock stb nélkül, vagy másik eszközön.

/s

(#109506) t420s


t420s
aktív tag

üdv!

mitől függ hogy egy (PC) game játszható -e gamepad-del?
A játék készítője maga kell felkészítse erre a játékot? és ha ő úgy dönt hogy csak mouse + keyboard-dal vezényelhető akkor ennyi volt?

(#109507) MaciG válasza wjbhbdux (#109505) üzenetére


MaciG
addikt

Köszi! Másik böngészővel sima! :)

BANZAII

(#109508) wjbhbdux válasza t420s (#109506) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez a fejlesztők döntése, ami támogatja, azt eleve mutatja a Steam minden játéknál, újabban már külön az Xbox és PS controllerekhez is jelöli, ha meg van csinálva a játékban hogy ahhoz tartozó ikonokkal kezelje.

Ami meg nem támogatja, ott a Steam controller beállításai között találod, hogy Steam Input használatával egeret és billentyűzetet emuláljon a controllered. Az ismertebb játékokhoz fogsz a felhőben találni mások által készített controller beállításokat is, minden játéknál külön a jobbklikkes tulajdonságok menü controller részében lehet állítgatni ezeket.

/s

(#109509) AsakuraDave válasza wjbhbdux (#109502) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ez hogy működik? Egyesével kell megvennem mindegyiket, meg mik ezek a számok alatta? A legutolsó 40e pont és alatta egy 40-es szám :F Ezt hogy vennéd meg mind, milliós tétel ennyi pontot összegyűjteni.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#109510) wjbhbdux válasza AsakuraDave (#109509) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Darabja 1000 pont, csak azt mutatja hogy mi kell az adott szint eléréséhez, hogy ne egyesével kelljen venni hanem oda ugorhatsz a sorban ahova akarsz. A profilon a legmagasasbb szintű fog látszani.

[ Szerkesztve ]

/s

(#109511) korpas15


korpas15
tag

Sziasztok!
Ha 2022. dec 5.én vásároltam utoljára a store-ból, akkor holnaptól a piacon nemfogok tudni tárgyakat eladni? Vagy a piacon vásárolt tárgy is beleszámít az 1 évbe?

(#109512) Segal válasza korpas15 (#109511) üzenetére


Segal
veterán

Bele kell hogy számítson, mert én évek óta nem vettem játékot a Steamen és mégis tudok piacozni. Értelemszerűen utóbbin szoktam vásárolgatni a walletből.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109513) lemusz válasza korpas15 (#109511) üzenetére


lemusz
addikt

Nem számít bele. Store-ban keress valami olcsó centes játékot vagy ingame pl a cs2-n belüli vásárlások is store vásárlásnak számítanak, azzal is kitudod tolni a marketjogot.

(#109514) Gave válasza korpas15 (#109511) üzenetére


Gave
addikt

Szia! :D
Nem is tudtam, hogy van ilyen. Ezt minek hívják hivatalosan, mire keressek?

[ Szerkesztve ]

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#109515) Golden9 válasza Gave (#109514) üzenetére


Golden9
addikt

"Csere- és piaci korlátozások.

Nincs 7 napnál régebbi vásárlás.

Fiókodon kell lennie egy hét napnál régebbi, de egy évnél nem régebbi sikeres vásárlásnak ahhoz, hogy hozzáférj a Közösségi Piachoz. Pénztárca-összeg, játékok, DLC-k és szoftverek vásárlása kielégíti ezt a követelményt. Steam Pénztárcakód vagy Ajándékkártya aktiválása fiókodon összeg Steam Pénztárcádhoz adásához szintén kielégíti ezt a követelményt. Dobozos CD-kulcs aktiválása és ajándékvásárlás nem elégíti ki ezt a követelményt.

Fiókod bármely visszaterhelt vásárlása visszaállítja ezt a korlátozást. Csak a legutóbbi visszaterhelés utáni vásárlások lesznek figyelembe véve e korlátozás szempontjából."

[ Szeretkezve ]

(#109516) chris0000


chris0000
őstag

hi. holnap jelenik meg a The Day Before
ez lenne az UE5-ös game... nah kiváncsi leszek, h indul az egész, mert érdekes módon már a videók se úgy néznek ki, mint a korábbiak...

[ Szerkesztve ]

(#109517) ollie válasza chris0000 (#109516) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van már vagy 5 UE5-ös játék, ami megjelent.

***

(#109518) l.skywalker válasza chris0000 (#109516) üzenetére


l.skywalker
félisten

Kíváncsi leszek, hogy valóban megjelenik-e. Furcsa, hogy azzal indokolták a késést, hogy UE4-ről UE5-re váltottak de azóta csúnyább az egész, mint a korábbi videókon volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109519) bepken válasza chris0000 (#109516) üzenetére


bepken
veterán

gyakorlatilag így az adatlapon látható videó alapján a világon semmilyen egyedi vagy megnyerő nincs benne...persze ez szubjektív :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109520) wjbhbdux válasza bepken (#109519) üzenetére


wjbhbdux
veterán

jó de a kedvenc streamerem ezzel játszik úgyhogy meg kell vennem!!!4

/s

(#109521) Golden9


Golden9
addikt

Holnap estig ingyen játszható a Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

[ Szeretkezve ]

(#109522) Golden9


Golden9
addikt

Két napig ingyen játszhatóak.
Chivalry 2
GTFO
Mechabellum

[ Szeretkezve ]

(#109523) boborján2


boborján2
aktív tag

Sziasztok!

Kb. 10+ évig nem igazán foglalkoztam a pc gamingel.
Most azonban kifejezetten érdekelne a steamen kapható BeamNg drive nevű játék.

Van e valamilyen időkorlátos visszatérítés , ha mégsem válna be?
Illetve érdemes e várni valamilyen akcióra , lesz e olcsóbb, vagy van e olyan megbízható kulcsos oldal ahonnan olcsóbban behúzható?

Ugyanezt kérdezném 1-2 ujjabb CoD rész tekintetében.

Köszi

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#109524) jcrk válasza boborján2 (#109523) üzenetére


jcrk
tag

Ha jól emlékszem a kkor 2 héten belül és 2 órás össz játékhosszig van refund steamen.

(#109525) csaba951 válasza boborján2 (#109523) üzenetére


csaba951
veterán

December 21-től indul Steamen a sale.
BeamNG.drive;-20%;16,79 EUR-ért várható. Ha kell megveszed ennyiért, máshol sem lesz ennél olcsóbban.

(#109526) Golden9 válasza boborján2 (#109523) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

STEAM VISSZATÉRÍTÉSEK.

"Mire vonatkozik a visszatérítés

A Steam visszatérítési ajánlata a vásárlást követő két héten belül, kevesebb mint két órányi használati idő esetén, a Steam áruházi játékokra és szoftverekre vonatkozik. Alább látható egy áttekintés arról, hogyan működik a visszatérítés más vásárlásfajtáknál."

Akció december huszadika körül várható rá, ami olcsóbb lesz mint a kulcsboltos árak.

[ Szeretkezve ]

(#109527) Curtain


Curtain
senior tag

Mit kell ahhoz beállítani hogy a játékokban látszódjon a profil képem és mondenki számára megtekinthető legyen?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#109528) Golden9 válasza Curtain (#109527) üzenetére


Golden9
addikt

Steam profilláthatóság?

[ Szeretkezve ]

(#109529) Curtain válasza Golden9 (#109528) üzenetére


Curtain
senior tag

Köszönöm itt lesz szerintem! :R

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#109530) tomriddle74


tomriddle74
tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne hozzátok. Úgy néz ki, feltörték egy ismerősöm steam fiókját. Jelenleg nem tud a számítógépe elé ülni, mert külföldön dolgozik és egyedül él. Viszont a telefonjára jött egy email, hogy Indonéziából kértek új belépő kódot. Próbált telefonon belépni, de nem tudott. Lehet tenni valamit amíg haza nem megy?
Illetve, szeretnék neki egy steam feltöltő kártyát venni ajándékba, lehet ilyet otthon kapni? Nem online kártya, hanem fizikai.
Köszönettel
R

(#109531) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Újra elővettem a Splinter Cell Conviction-t, hogy betegség alatt játszogassak kicsit vele, de azt vettem észre, hogy teljesen megbolondult a One S controllerem irányítása, holott korábban ezzel toltam végig a játékot, és akkor hibátlan volt.
Minden össze-vissza van (pl. a fedezékbe húzódás a bal ravasz helyett a View Button), vagy leginkább nem is működik/reagál...

Hivatalos MS wireless receiver stick-et használok, STEAM-ben telepítettem az Xbox Extended Feature Support Driver-t, és a STEAM fel is ismer, mint Xbox One S Controller-t.

Mi lehet a gond, min kellene változtatnom? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#109532) Albus_D


Albus_D
aktív tag

Heló,

nálam még mindig aktív a nyári event, pedig azóta már voltak akciók. A kártyákat is mutatja, de ha bemegyek a kitűzőbe, el nem tudom őket adni, és utána nem is nyílik meg a kitűző menü a steam újraindításáig.

Egyébként pedig nagyon sokszor fogad a "Sajnáljuk! Hiba történt kérésed feldolgozásakor:
Probléma adódott a Steam szerverekkel való kommunikáció során. Próbáld újra később." ha kártyát akarok venni vagy eladni kitűzőhöz.

Kb 10 alkalomból 5x.

Lehet erre valami megoldás?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#109533) bepken válasza Albus_D (#109532) üzenetére


bepken
veterán

[link] - sajnos nincs, ugyanis ezek a kártyák csak egy bizonyos dátumig "élnek", tehát mostanra sem eladni, sem cserélni nem tudod őket.

egyébként most így elolvasva, ezeknek el is kellett volna már tűnni a raktáradból (hiszen nincs meg a teljes szett) ...fura... drágakővé sem engedi már átalakítani őket, gondolom.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109534) Albus_D válasza bepken (#109533) üzenetére


Albus_D
aktív tag

Igen, ez a bajom, hogy nem tűntek el... nagyon régi fiók, egy event sem "ragadt" így be.
A raktárban nem látszanak a kártyák, ez a plusz amit el is felejtettem mondani.

Hova érdemes irnom a panasszal? Nem az a baj hogy ott van, igazán, hanem hogy rettentő nehéz bármit is csinálni mert sorozatosan fenti hibára fut...

(#109535) AxBattler válasza AxBattler (#109531) üzenetére


AxBattler
félisten

No, közben próbálgattam Community Layout-okat, de csak az egyik működik, és az sem rendesen, ti. a joystick finomságait nem kezeli, azaz Sam rögtön futni kezd, nincs séta, vagy kocogás... mintha billentyűzetparancsot kapna a játék.
Ráadásul a letöltött layout-okat nem tudom utólag törölni... :O

Ezt az útmutatót is kipróbáltam, sajna szintén se kép se hang... kezdek bepöccenni. :W

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#109536) chungee


chungee
addikt

közben megoldódott, törölhető

[ Szerkesztve ]

(#109537) Golden9


Golden9
addikt

Három napig ingyen játszható a Call of Duty.

[ Szeretkezve ]

(#109538) Golden9 válasza Golden9 (#109537) üzenetére


Golden9
addikt

Három napig ingyen játszható a Call of Duty mellett a Call of Duty: Modern Warfare III.

[ Szeretkezve ]

(#109539) Golden9


Golden9
addikt

Három napig ingyen játszható a theHunter: Call of the Wild, és a
Pathfinder: Wrath of the Righteous - Enhanced Edition.

[ Szeretkezve ]

(#109540) AxBattler válasza AxBattler (#109535) üzenetére


AxBattler
félisten

Meglett a megoldás, mindent alapra visszavettem, majd a legnépszerűbb layout-ot betöltöttem, és kész!
Valszeg' mindent összevissza állítgathattam + elnéztem valamit, de minden jó, ha jó a vége!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#109541) Albus_D


Albus_D
aktív tag

Nálam már megy a 2023-as téli vásár.... és még ott a nyári is :F

Nálatok is?

(#109542) MrTwister válasza Albus_D (#109541) üzenetére


MrTwister
őstag

Igen nálam is megjelenik! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#109543) SpongyaBob válasza MrTwister (#109542) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nálam is megvan, de ha vásároltam akkor nem kellett volna kártyáknak esnie? :U

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#109544) lemusz válasza SpongyaBob (#109543) üzenetére


lemusz
addikt

Kártyaszett kirakásért jár.

(#109545) bepken válasza SpongyaBob (#109543) üzenetére


bepken
veterán

hááát ez valójában attól is függ, hogy hol és mit vásároltál..... :P ;]

de amúgy igen, elvileg már esniük kéne a "titokzatos kártyáknak"

@lemusz - ja igaz is, csak a sale alatt történő vásárlások után jár majd kártya :/

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109546) SpongyaBob válasza bepken (#109545) üzenetére


SpongyaBob
veterán

45 EUR, steam-en.

#109544 lemusz Oh basszus, köszi! Tényleg.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#109547) De4d


De4d
őstag

Használ még valaki ASF-et kártya farmolásra?
Elég rég nem használtam, frisített is, de arra tisztán emlékszem hogy "csak" be kellett lépni. Most viszont a mobilappal is kommunikál, meg a guarddal.
Ez megbízható még?

Minden jó, ha a vége jó!

(#109548) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!
Jól látom, hogy az Alan Wake Remastered kiadása csak Epic Store-on érhető el, Steamen meg nem? Ez hogyan lehetséges?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#109549) ollie válasza AxBattler (#109548) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom úgy, hogy az Alan Wake 2 is csak Epicen érhető el.

***

(#109550) l.skywalker válasza AxBattler (#109548) üzenetére


l.skywalker
félisten

Időszakosan Epic exkluzív

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.