Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#108751) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Sziasztok, Steamen az ac black flag-ban a minden magyar vagy csak a felirat?

(#108752) tibaimp válasza nincsnév007 (#108751) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szinkron nincs, ha erre gondolsz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108753) Golden9 válasza nincsnév007 (#108751) üzenetére


Golden9
addikt

Biztos van benne magyar felírat? :F A Steam szerint nincs. :(

[ Szeretkezve ]

(#108754) nincsnév007 válasza tibaimp (#108752) üzenetére


nincsnév007
őstag

Nem szinkron. Hanem pl, a menü, a feladatok meg stb. Mert ps4en csak a párbeszéd felirat magyar, a menü, küldetések, feladatok már nem. Ps3, x360on is teljesen magyar a játék.

[ Szerkesztve ]

(#108755) Golden9 válasza nincsnév007 (#108751) üzenetére


Golden9
addikt

Assassin’s Creed IV Black Flag - Steam

[ Szeretkezve ]

(#108756) s7evcsenko válasza nincsnév007 (#108754) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Feltelepítettem, megnéztem, magyarított minden.
Annyi, hogy nekem ubisofton van meg közvetlenül, de mivel úgy tudom, hogy a steam is az ubi klienst indítja, így ugyan az lesz szerintem.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#108757) bepken válasza s7evcsenko (#108756) üzenetére


bepken
veterán

Steam verzióban lehet akár eltérés, de max letölti akkor Ubi Connect-en keresztül :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108758) nincsnév007 válasza Golden9 (#108755) üzenetére


nincsnév007
őstag

Rosszul írja.

(#108759) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Van lehetőség egyik account mentését átvinni egy másik account-ra?

legális és illegális módszer is érdekel :)
thx

(#108760) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok.

Találkoztatok már olyannal, hogy kártyás vásárlás után nem vonták le az összeget, de a játék bekerült a könyvtáramba és még számlát is kaptam róla... ?

(#108761) Golden9 válasza SoulReaver (#108760) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

GOG-on vettem észre ilyent. Este vásároltam, és talán még másnap reggel sem vonták le, aztán nap közben rendeződött.
Steamen csak egyszer fizettem bankkártyával akkor nem néztem mennyi az átutalási idő.

[ Szeretkezve ]

(#108762) SoulReaver válasza Golden9 (#108761) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akkor nem úszom meg... :DDD
Köszönöm az infót.
Közben jött egy üzenet, hogy könyvelés alatt..

(#108763) eami válasza sittes79 (#108759) üzenetére


eami
Topikgazda

hali,

ha játékmentésre gondolsz, akkor ez a legjobb megoldás szerintem: GSM

(#108764) Sonja


Sonja
veterán

Ez az új Steam update nagyon kellett nekem. Sokkal használhatóbb lett az egész felület, végre. :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#108765) l.skywalker válasza Sonja (#108764) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én a Steam launcher-el is úgy vagyok mint a többivel meg a konzolok Dashboard-jával. Belépek, elindítom a játékot és go. Többet nem látom :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108766) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Üdv!

Érdekes hibába futottam bele pár napja, a netszolgáltatónál valamit mókoltak és rengeteg helyen (HBO, Disney+, mindenféle áruházak) hiszi azt a rendszer, hogy én Amerikából netezek. Nem tudom a steam is megkergült-e, a profiloldalon azt jelzi, hogy maradt Magyarország az áruházi országom, de jobb félni, mint megijedni alapon lehet nekem abból probléma, ha veszek valamit amíg ez a furcsa helyzet áll fenn? Vagy ha a beállításokhoz nem nyúlok akkor egyébként nem kell aggódni?

(#108767) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Lehet előre tudni, mikor, milyen akciók jönnek amúgy?
Sőt továbbmegyek, esetleg konkrétan mely címek lesznek leárazva?
Pl. valahol olvastam, hogy talán 27-én jön a nyári akció, de ezt honnan tudják a népek?

Vagy rosszul keresek, vagy nem tudom, de én nem szoktam látni ilyen előzetes híreket, max 1-2 véletlenül talált kommentben.

Malaka!

(#108768) Golden9 válasza spleenszuru (#108767) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Steam leárazások. When is the next Steam sale?

Ha konkrét játék leárazásának időpontját akarod megjósolni, akkor a GGdeals, és ITAD
oldalakon kell nézegetni a játék leárazásának előzmény grafikonját.

Például a Cyberpunk 2077 többször van leárazva, mint normál áron.
GGdeals grafikon.
ITAD grafikon.

[ Szeretkezve ]

(#108769) bobalazs válasza Sonja (#108764) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog


Ahogy itt is irom, oké hogy van notesz, de legalább az átlátszóságot szabályozhatóvá kellett volna tenni.

(#108770) eami válasza Shadowguard (#108766) üzenetére


eami
Topikgazda

Ha nem állítod át más országra steamen belül, akkor rendbe leszel. Pont ezért hozták ezt be még régebben, hogy ne legyen belőle gond, ha épp külföldön vagy de vásárolni szeretnél.

(#108771) bobalazs válasza bobalazs (#108769) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit vak voltam, mert kiderült van átlátszóság szabályozás.

(#108772) spleenszuru válasza Golden9 (#108768) üzenetére


spleenszuru
őstag

Köszi. bakker én azt hittem, az az oldal valami kamu. :))

Malaka!

(#108773) Apollyon válasza Sonja (#108764) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Kivételesen most nekem is bejön, főleg, hogy sötétebb tónusa van a kliensnek. Az előzőhöz képest sokkal jobb, mert az nagyon béna volt, bár az előző előtti, azaz a 2019-ig működő verzió volt az igazi. Kompakt, minden hely kihasználva, nem pedig nagy, üres felületek.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#108774) chungee


chungee
addikt

Estét!
Tálcán hogyan tudom kikapcsolni hogy jelenítse a legutóbb játszott játékokat :F

(#108775) Ryder62


Ryder62
őstag

Csak nekem bugos az új overlay? Ha játékon belül előhozom a Steamet csak a barátlistát jeleníti meg.

(#108776) bobalazs válasza Ryder62 (#108775) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Also sorba vannak az ikon szerüségek amivel előjön a többi. Lehet a játék nem támogatja rendesen az overlayt? passz.

(#108777) Ryder62 válasza bobalazs (#108776) üzenetére


Ryder62
őstag

Az nincs ott, se óra se semmi, csak a barátlista jelenik meg.
Amúgy Cyberpunk 2077-ben néztem.

(#108778) De4d


De4d
őstag

A Summer sale előtt nem két, inkább egy héttel előzi meg a misztikus kártyák megjelenése?

Minden jó, ha a vége jó!

(#108779) P41N válasza De4d (#108778) üzenetére


P41N
senior tag

Én úgy emlékszek rá, hogy 1 hét, szóval még nem késett el.:D

(#108780) De4d


De4d
őstag

Tényleg, nincs valami pletyka, hír, hogy végre újítanak is valamit a summer salen? Nagyobb komolyabb akciók, esetleg villám extra akciók, esetleg elköltött x összeg után extra kedvezmény?
Vagy vajon meg a szokásos dögunalmas önismétlődés várható megint?

Minden jó, ha a vége jó!

(#108781) Anonymusxx válasza De4d (#108780) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

De miért, mit vársz? így is elég nagy akciók szoktak lenni némely játékra. Az újakra meg nyilván nem. Azt meg szerintem nem a steam mondja meg h melyik kiadó mennyire akciózza le a játékát..
Szerintem nem kéne sokat várni egy egyszerű leárazásos eseménytől, te szerintem túl sokat vársz.
Ha nagyon olcsón kell valami ott vannak a bundlek, ennyi.

(#108782) gejala válasza Anonymusxx (#108781) üzenetére


gejala
őstag

Arról nem is beszélve, hogy kulcsboltokban az esetek 98%-ában úgyis olcsóbbak a dolgok, különben nem lenne értelmük. Amit meg csak Steamen lehet megvenni, azzal úgyse lehet mit csinálni. Vagy kell vagy nem.

(#108783) Segal válasza De4d (#108780) üzenetére


Segal
veterán

Konkurencia hiányában minek kéne törniük magukat? :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108784) Ryder62 válasza gejala (#108782) üzenetére


Ryder62
őstag

Ezt a kulcs boltosat hogy kell elképzelni? Mikor akciós valami bevásárolnak és később kis haszonnal azt árulják, vagy mi?

(#108785) Segal válasza Ryder62 (#108784) üzenetére


Segal
veterán

Ott mindig akciós. Drágábban hirdetik és ha te vennél akkor lényegében a hirdető megveszi neked...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108786) ollie válasza Ryder62 (#108784) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pl. bundle-ből kiszedett kulcsok, más régióban, olcsóbban vásárolt kulcsok, meg előfordulnak lopott kártyával vásárolt kulcsok is, utóbbi miatt van kockázata a dolognak.

***

(#108787) gejala válasza Ryder62 (#108784) üzenetére


gejala
őstag

Én itt a hivatalos boltokra gondoltam, mint Humble, Fanatical, Gamesplanet és társai, akik a kiadóktól veszik a kulcsokat . Ők kisebb haszonnal árulják a játékokat, meg a kiadó is jó áron adja el nekik.

(#108788) Ryder62


Ryder62
őstag

Steam overlay teljesen szét van esve Cyberpunk 2077 alatt, csak a barátlista jön föl, de még ezt el is fogadnám, csakhogy az értesítések sem látszódnak a jobb alsó sarokban. Se screenshot, se acsi értesítés. Bezzeg a launcherben működik.

Más játéknál problémamentes, tehát csak ezt nem szereti valamiért az új Steam overlay.

Más tapasztalt ilyet más játéknál?

gejala

Ok, így már kicsit érthetőbb. Gondolom a kiadónak/fejlesztőnek megéri azért eladni több ezer kulcsot még ha nyomott áron is.

(#108789) Olomlovag


Olomlovag
tag

Üdvözlet!
Nálam az új steam teljes lefagyást hozott. Az ablak nem nyitható teljes képernyő nézetre. A gyors menüben még csak - csak . De legalább nem kéri a kétlépcsős bejelentkezést. Igaz mindezt Win7 alatt teszi. Értem én, hogy haladunk előre...

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#108790) Ryder62 válasza Olomlovag (#108789) üzenetére


Ryder62
őstag

Win 7, 8, 8.1 jövő év januárjától kiesik a támogatott rendszerek listájáról. Ez hivatalos.
Ezt az új frissítést valószínűleg már nem is optimalizálták a régi rendszerekre.

(#108791) Olomlovag


Olomlovag
tag

Üdvözlet! Ez így van. Csak gondoltam észrevételként megosztom, hogy nálam mit hozott az újítás, hátha másnál is ketyeg a számláló.

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#108792) chatran


chatran
őstag

Használ még valaki Xbox kontrollert? Érdemes telepíteni az xbox extended feature support-ot a Steam kliensből?

(#108793) HummeRC válasza chatran (#108792) üzenetére


HummeRC
senior tag

Mihez? Win10Pro Steam alatti játékokhoz használok vezetéknélküli xbox360 és xbox one kontrollert is. Semmilyen drivert nem kellett felraknom, minden játék alapból jól kezeli, ami kezel kontrollert.

(#108794) chatran válasza HummeRC (#108793) üzenetére


chatran
őstag

Kérdésre, kérdést? :)
Az xbox one és series kontrollerek esetében ezzel a frissítéssel működne a ravasz rezgés, igaz nem sok játék támogatja.
A Hellblade pont telepítve van, mindjárt kipróbálom működik-e a ravasz rezgés enélkül a steam feature telepítés nélkül.

(#108795) Golden9 válasza chatran (#108794) üzenetére


Golden9
addikt

Nem jó a link. :(

A webhely nem érhető el
Ellenőrizze, hogy van-e elírás a(z) s domainnévben.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

[ Szeretkezve ]

(#108796) chatran válasza Golden9 (#108795) üzenetére


chatran
őstag

Bocsi, link.

(#108797) HummeRC válasza chatran (#108794) üzenetére


HummeRC
senior tag

Igazad van, nekem nem volt egyértelmű mire vonatkozott a kérdés. Próbáltam közelítő választ adni. Ha azt kérdezed, hogy a ravasz rezgés hogyan működik adott játékban, akkor pontosabbat tudtam volna válaszolni, vagy csöndben maradok, ha nincs meg. :B

A linkelt listából a Rocket League és a Forza Horizon van meg, mind a kettőben jól működik a rezgetés, de az is igaz, hogy egyik sem steamen. Az egyik MS, a másik Epic. Szóval a kérdésed jogos, csak nem értettem.

(#108798) chatran válasza HummeRC (#108797) üzenetére


chatran
őstag

Köszi, akkor még várnom kell, hogy kiderítsem működik-e steam alatt. Majd felteszem valamelyik újabb Tomb Raider-t.
Sajna a Hellblade-ben csak a jobb ravaszt lehet használni, az is csak fókuszt mutatja. Csak hagyományos rezgés volt harc közben, a ravaszok nem rezegtek.

(#108799) hackeeeee válasza chatran (#108792) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valyon bluetooth-on keresztül is? Mert ugye a ps5 kontrollernel csak kabelen keresztül van haptikus visszajelzes..

Véleményem szubjektív...

(#108800) dzsampi


dzsampi
junior tag

Sziasztok!
Van steamen 2 accountom. Szeretnék egyet csinálni belőle.
Valahogy megoldható a steam supportal, hogy átrakják a másik accomhoz azt az egy játékot ami a másikon van?

köszi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.