Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#109951) FollowTheORI válasza wjbhbdux (#109924) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Epicnek nem kell annyira aggódnia amíg a fornite megy, meg az UE. :)
Szerintem nem holnap fog bedőlni. :D

MS se hiszem, hogy feladná hamar az xbox-ot, mikor most költött rá 70 milliárd dollárt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109952) FollowTheORI válasza wjbhbdux (#109945) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én pont ezért szinte mindent csak digitálisan vettem meg... :D

Van pár lemez meg tok, porosodik a polcon... de utálok takarítani meg protalanítani főleg. :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109953) FollowTheORI válasza ollie (#109932) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És mi van a két-három kozol platformmal, meg az Ubisoft store, meg az EA, meg a GOG, meg mostmár az Epic? :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109954) ollie válasza FollowTheORI (#109953) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A gog-on van talán 100-200 játékom, a többin csak a töredéke (talán 20 és 50 között). Konzolokra meg ugyancsak max pár tucat.

***

(#109955) Rowon válasza maross (#109943) üzenetére


Rowon
veterán

Komolyan arra költenek emberek komoly pénzösszegeket, hogy egy ilyen ladderen elsők legyenek? Wtf.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#109956) bepken válasza Rowon (#109955) üzenetére


bepken
veterán

valamit félreértettél szerintem :N

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109957) Rowon válasza bepken (#109956) üzenetére


Rowon
veterán

Szerintem nem.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#109958) wjbhbdux válasza FollowTheORI (#109951) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Googlenek is van bevétele a reklámokból, mégis bezárták a Stadiat.. Valve-nak is a Steamből, mégis otthagyták az Artifactot meg az Underlordsot az út szélén.
Az ilyen cégeknél nem tart örökké a pénzszórás a bukó projectekbe, Epic 5 éve szenved vele, a kliens fejlesztése gyakorlatilag leállt, távozott a cégtől a mögötte álló Steamspy arc is, és a legújabb saját játékokat a Fortniteban adják ki, nem pedig az Epic Storeban. Ez már arra utal, hogy el fogják engedni idővel, legalábbis PC-n. Most megy Iphonera a Store, talán ott sikere lesz.

/s

(#109959) FollowTheORI válasza wjbhbdux (#109958) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezek azért hagyják ott mert nem a főprofiljuk, csak egy mellékes "próbálkozás", persze lehetne mondani az MS-nek se ez a fő... azért az xbox teljesen más szinten van, ráadásul, mint írtam elkötöttek rá 100 milliárd dollárt. Sokkal valószínűbb, hogy valaki megvenné, mint hogy megszűnik.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109960) tibaimp válasza Rowon (#109955) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem ez inkább ilyen "gyűjtögetés féle" az embereknél, mint például nálam a könyvek, a Technic Lego (de csak ami tetszik), vagy korábban az érme, ill. gyerekkoromban a bélyeg.

De lehet rosszul gondolom.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109961) Rowon válasza tibaimp (#109960) üzenetére


Rowon
veterán

Mindenesetre durva pénzek elmennek, én meg vagyok rajta lepődve, és amit korábban beszéltünk, ez csak bérlés, nem pedig a tulajdonod. Digital copyban ez egy tekintélyes gyűjtemény lehetne.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#109962) maross válasza Rowon (#109957) üzenetére


maross
veterán

Szerintem sem, ilyen a gyujtoszenvedely. Ennek a durvabb verzioja a csilliobillio szintu steam level, aminek aztan tenyleg marha sok ertelme van.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#109963) tibaimp válasza Rowon (#109961) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez igaz! Bár hozzáteszem, az általam gyűjtött Technic Lego se olcsó :B . A könyvek ma meg már, nem is mondom....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109964) Rowon válasza maross (#109962) üzenetére


Rowon
veterán

Én már a Steam achivementeket is lexarom, korábban pedig érdekelt, sokban a kihívást láttam. Mostanában inkább a grindról szól. Ülj k.sok időt a gép előtt, majd egyszer kapsz érte egy virtuális plecsnit. Semmi értelme nincs.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#109965) Rowon válasza tibaimp (#109963) üzenetére


Rowon
veterán

Persze, de a Lego az ott van előtted és a Tiéd. A könyv szintén. Egy ismerősöm is könyvgyűjtő. Nem lehetett vele sehová elmenni úgy, hogy útközben ne vett volna magának egy könyvet lol. De szó se róla szép és érdekes könyveket vett mindig, jó ízlése van.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#109966) boborján2 válasza Rowon (#109964) üzenetére


boborján2
aktív tag

majd egyszer kapsz érte egy virtuális plecsnit

Ezeket szoktam úgy hívni, hogy más színű pixelek a kijelzőn :)
Nekem ennyit érnek ezek

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#109967) Rowon válasza boborján2 (#109966) üzenetére


Rowon
veterán

Digitális farokméregetés.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#109968) bepken válasza Rowon (#109957) üzenetére


bepken
veterán

nyilván benne van az is, hogy az ilyen-olyan gyűjteményét dicsekedve mutogatja az ember (akár az értéke, akár a mérete, akár a ritkaságok száma miatt, stb)

ettől függetlenül kizártnak tartom, hogy a sok éves gyűjtögetést a ranglista legfelsőbb fokára való eljutás motiválná...

#109961Rowon - ez a birtoklás kérdés láttam, hogy felmerült már pár napja. én személy szerint nem tartom reálisnak azt a félelmet, miszerint akárcsak távoli jövőben bekövetkezne a Steam teljes halála, illetve ebből adódóan a megszerzett címek elvesztése. sokan több 100 vagy éppen több 1000 dollárokat költenek skinekre a Steam piacon...de még ennyire sem kell messze menni: rengeteg (étsd: bődületesen sok) ember a fél életét valamilyen early access vagy szimplán csak mások számára értelmetlen multiplayer játékban tölti, ahol rangokat, medálokat, kitűzőket, cosmetic cuccokat szed össze vagy csak pörgeti bele az súlyos órákat....ha úgy vesszük, ennek is kb annyi értelme van, mint súlyos pénzeket elverni Steam könyvtár duzzasztásra. viszont, mint említettem, bődületesen sokan csinálják a világon :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109969) Rowon válasza bepken (#109968) üzenetére


Rowon
veterán

ettől függetlenül kizártnak tartom, hogy a sok éves gyűjtögetést a ranglista legfelsőbb fokára való eljutás motiválná...

Én nem. Nézd meg mekkora tömeg van ott, biztos van olyan, akit ez motivál. Egyik ember fejébe se látok bele.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#109970) lemusz válasza bepken (#109968) üzenetére


lemusz
addikt

Minek magyarázod ezt neki, nem olvastad hogy egy apokalipszis után is csak a Heroes III-at tolná? Ez a "merjünk kicsik lenni" vonal sejlik itt fel, átvitt logikával az a menő aki nem tűnik ki a tömegből, csak a level 12 maximum 20 játékkal. De abban aztán meglegyen minden acsi, mert ő egy igazi gamer, nem ám valami rongyrázó gyűjtögető! :DDD

...Pedig aztán lehet hogy pont a gyűjtögető attitűd lenne sikerre vezető azután a bizonyos apokalipszis után! :B

[ Szerkesztve ]

(#109971) tibaimp válasza Rowon (#109965) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mondjuk ez igaz!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109972) l.skywalker válasza Rowon (#109967) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha lehet választani akkor inkább digitális :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109973) Rowon válasza l.skywalker (#109972) üzenetére


Rowon
veterán

:))

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#109974) Rowon válasza lemusz (#109970) üzenetére


Rowon
veterán

Mi a gond a Heroes 3-mal?

Ha neked az a siker az életben, hogy egy Steam könyvtárban van 10+ ezer játékcímed, amiből játszol kettővel és ezt értelmes beruházásnak is tartod, akkor hajrá. :C

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#109975) Segal válasza Rowon (#109974) üzenetére


Segal
veterán

Semmi csak menj mar inkabb vissza jatszani ahelyett hogy itt trollkodsz.
Ez a minek mi ertelme annyira egy folosleges tema.
Millio embert talalnal aki szerint a Heroes 3 is ertelmetlen vagy akar az osszes jatek...
Te nem koltesz a steames fejlodeseidre es kesz. Mas meg olyanra nem kolt amire te meg igen.
Szerintem ezzel zarhatnank is ezt az ertelmetlen szofosas reszt...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109976) l.skywalker válasza Rowon (#109974) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem jó ez, hogy ítélkezünk másokon csak azért, mert. Én speciel Heroes M&M rajongó vagyok. Megvan mindegyik rész, minden DLC minden kiadás. Most jött meg a társasjáték is. De mellette nagy digitális játékhörcsög is vagyok. Nincs ezzel baj szerintem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109977) Rowon válasza Segal (#109975) üzenetére


Rowon
veterán

Igazad van, elengedtem, és elnézést kérek mindenkitől. :R

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#109978) bepken válasza Rowon (#109969) üzenetére


bepken
veterán

aki páváskodni akar úgymond, az nem kezd bele egy sok évig tartó gyűjtögetésbe, ezt biztosra mondom Neked. ismerek egy pár embert, barátaim között is van egy pár, akik sokkal nagyobb baromságokra képesek - adott esetben akár több - pénzt elkölteni, mint egy pár ezer tételes Steam könyvtár :DDD

azt persze el tudom képzelni, hogy vannak, akik az ehhez hasonló toplisták számait látva kedvet kapnak farokméregetni, de az ilyenek szerintem viszonylag hamar lemorzsolódnak minden gyűjtői közösségben, hiszen valójában nem érdekli őket az, amit gyűjtenek. (vagy jön a másik véglet, hogy konkrétan arra függnek rá, hogy "mekkora" és tolják tovább, mindenkit beelőzve, bár továbbra sem érdekli őket a téma...na de szó szerint ebből van a legkevesebb)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109979) Rowon válasza l.skywalker (#109976) üzenetére


Rowon
veterán

Nem semmi adatbázis, tetszik, mint egy rendezett könyvtár. A GoG oszlopot végignéztem és sok kellemes emlék előjött, egészen Win95-ig visszamenően.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#109980) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Helyzetjelentés:
Megvettem a Van Helsing-trilógiát jó pénzért (3.49E), évekkel ezelőtt virágboltban már végigvittem (nagyon szerettem), gondoltam, ennyi idő után ennyiért ideje lenne nosztalgiázni vele kicsit egy jó sör mellett.
Nos, ma már nem fogok, ugyanis hiába csak 8GB az első rész mérete, 7 megával mászik lefelé.
Most ez komoly, hogy egy ilyen szintű cég szervereit kifekteti egy játék, amivel egyidőben 1,5-2 millióan játszanak :F

it's a danger pretty here in Night City

(#109981) wjbhbdux válasza Kylesa (#109980) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Külföldi fórumokon nem látok annyi panaszkodást erre, mint itt. Lehet valami hálózati probléma lépett fel a magyar szolgáltató és a Steam között :F Akinek baja van, milyen szolgáltatója van? Nálam upc/vodafone-al lassú.
Digi, Telekomos tapasztal hibát?

/s

(#109982) tibaimp válasza wjbhbdux (#109981) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezt csak úgy tudom megnézni, hogy elkezdek telepíteni egy játékot? Nincs valami speed teszt? (csak mert ~10 perc múlva megyek el itthonról és kilövöm a gépet)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109983) Kylesa válasza wjbhbdux (#109981) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Én Telekomos vagyok.
De, mint feljebb már írtam, az internet sebességével nincs gond: ezt a speedtest.net és más helyről való letöltések igazolják.

it's a danger pretty here in Night City

(#109984) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Próbálgattam most a régiókat, magyar/osztrák/német akadozik.

Franciaország, Ukrajna, de még Hong Kong is tölti teljes sebsséggel, ugyan csak 150mbites a netem.

/s

(#109985) Delávégá válasza wjbhbdux (#109981) üzenetére


Delávégá
tag

Digivel semmi probléma nincs a steames letöltésekkel, viszont havernál Telekomos nettel iszonyat lassú a steames letöltés, de csak az. Több régiót is kipróbált nem de nem volt érdemi javulás. Nálam Digi szolgáltató és régiónak Magyarország van megadva, lekopogom eddig nincs hiba.

(#109986) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Hol tudom megnézni, hogy egy adott játékot mikor vásároltam, vagy ha nem a Steamen vásároltam a kulcsot, mikor adtam hozzá a könyvtáramhoz?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#109987) ledgeri válasza VGYke (#109986) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Most gyorsan. kb: Nevedre katt, és pénztárca, meg vásárlsái infók vagy kulcsok... ott van ez a menü is valahol.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#109988) EmptyParadox válasza VGYke (#109986) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Lehetséges, hogy van alkalmasabb hely is, de én itt szoktam az ilyen infót keresni:
https://store.steampowered.com/account/licenses/

(#109989) chatran


chatran
őstag

Ha már a farokméregetésről volt szó, látom már a játékok acsijainak kiszedésére is van valami mód, játék nélkül. Egyik ismerős 1 percet játszott a játékkal és megszerezte mind a 10 acsit.

(#109990) lemusz válasza chatran (#109989) üzenetére


lemusz
addikt

Steam Achivement Manager (S.A.M.)
szürkezóna, személy szerint nem javallom

(#109991) boborján2 válasza chatran (#109989) üzenetére


boborján2
aktív tag

Ez olyan balf..ság ,mint amikor valaki egy 600ezres telefonnal villog , de hitelre vásárolta. :)

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#109992) ledgeri válasza boborján2 (#109991) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Bérlambóval csajozni ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#109993) chris0000


chris0000
őstag

ezt próbáltátok már? állítólag egy half life, doom3, fallout, dead space klón lesz...

(#109994) Lackki válasza chris0000 (#109993) üzenetére


Lackki
senior tag

képek videók alapján 2.99Eur, 3hónap után bundle. :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#109995) chris0000 válasza Lackki (#109994) üzenetére


chris0000
őstag

hmm, 8 éve fejleszti egyedül a készítő... bízunk benne, h megérte... demot majd kipróbálom...

(#109996) Lackki válasza chris0000 (#109995) üzenetére


Lackki
senior tag

szép és jó dolgok ezek, hogy egyedül csinálja meg mióta, de mint felhasználó... ez nem nagyon mozgat. ;]

Privátot hamarabb észreveszem

(#109997) Dinomano


Dinomano
senior tag

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy be szeretnék jelentkezni steam-be, de 2 lépcsős azonosítás után végeláthatatlan jönnek a "Nem vagyok robot" "fejtörők". Cahce törlést javasolt a steam, de ez sem oldotta meg a dolgot. Mit tudok még tenni? Steam újratelepítés?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#109998) Dinomano válasza chris0000 (#109995) üzenetére


Dinomano
senior tag

Volt még pár éve valami Dead Space-re hajazó játéktrailer. Negative Atmosphere... valami apró kis "műtős" demója van csak Steamen. Gondolom, kb. sohasem jelenik meg a full játék.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#109999) wjbhbdux válasza chris0000 (#109993) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A napokban kezdődő Steam Next Festre van demoja egy készülő játéknak, ami nagyon a Half-Life 1 részére hajaz grafikában, de épp divatos survivalcraft elemekkel - Abiotic Factor

meg pár éves de nem sokan ismerik, az ADACA ami HL2 klón szerű, jók az értékelései. És épp készül a 3. epizódja :DDD

/s

(#110000) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha még valaki nem vette észre, lekerült Steamről a Spec-Ops The Line. [link]

Egyelőre megy találgatás, hogy licence gondok miatt, vagy esetleg jön egy remaster. De valszeg inkább előbbi.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.