Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#109451) bepken válasza ViZion (#109449) üzenetére


bepken
veterán

nincs tapasztalatom vele, de papíron működnie kellene, ha így adja hozzá az EA fiókjához: [link] (gondolom, amúgy is az EA kliensből indítja magát a játékot)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109452) ViZion válasza bepken (#109451) üzenetére


ViZion
félisten

:R
elküldtem neki, remélem megnyuXik... :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#109453) BioNiCMaN válasza ViZion (#109452) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ahogy anno a magyartanárom mondta volt: Mixát ikszel, ikszel, mint tixem.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#109454) csaba951 válasza bepken (#109451) üzenetére


csaba951
veterán

:R Köszönöm! Ugyanezt próbáltam megcsinálni este az EA kliensből, de se sehogy se sikerült. Ezzel a módszerrel meg ment.

[ Szerkesztve ]

(#109455) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Most vettem SSD-t, és a komplett Steam, Uplay, GOG, Origin, Rockstar költözne át arra a WD Black-ről! A könyvtárszerkezet egyszerű
G:\Steam
G:\Uplay
G:\GOG
....
stb

A kérdésem az lenne, hogy sima másolással, majd egy meghajtó betűjel cserével (szintén G-re visszanevezni az X-et, ami az új meghajtó ideiglenes betűjele lesz) működni fognak a játékok szerintetek? Vagyis a kliensek tárolják a meghajtó betűjelén és elérési úton kívül, valamiféle meghajtó adatot is??
Nem tudom, érthető?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109456) wjbhbdux válasza tibaimp (#109455) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Steamet oda másolod ahova akarod

/s

(#109457) De4d


De4d
őstag

Másnak bejön a webes steam? Tegnap óta nálam nem, de nem is teker maga az oldal se, klinesben, mobilappon jó.

Minden jó, ha a vége jó!

(#109458) Segal válasza De4d (#109457) üzenetére


Segal
veterán

be :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109459) De4d válasza Segal (#109458) üzenetére


De4d
őstag

Milyen böngésző? a fő oldal nem jön be, a profilom igen, ott tudok is ide oda lépkedni, de a fő oldal nem.

Minden jó, ha a vége jó!

(#109460) Segal válasza De4d (#109459) üzenetére


Segal
veterán

Piszok mázlid van mert a steam botok végett chrome, opera, edge és firefox is van a gépen. Mindegyik alól kifogástalanul működik minden.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109461) De4d válasza Segal (#109460) üzenetére


De4d
őstag

Nem igazán értem, a fő oldal nem jön be, ahol látnom kéne milyen sale van éppen chromból, de firefoxon meg jó.

Minden jó, ha a vége jó!

(#109462) alratar válasza De4d (#109461) üzenetére


alratar
addikt

Lehet Hanem utálja a guglimuglit. :DD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#109463) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Sziasztok. Chat notification-t csak Windows értesítésként kapok meg ugye? Email-es vagy egyéb lehetőség nincs rá? Én nem találtam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109464) Healbacsi válasza l.skywalker (#109463) üzenetére


Healbacsi
őstag

Magam sem tudom, hogy van-e ilyen. Viszont nem hinnem, hogy ennek a lehetosegnek barmi ertelme lenne a gyakorlatban figyelembe veve a mai chat-elesi szokasokat.

(#109465) l.skywalker válasza Healbacsi (#109464) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lehet, én valahogy mindig elkerülöm a legtöbb Steam értesítésemet, pedig mobil chat alklmazás is fent van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109466) Misi_D válasza Misi_D (#109450) üzenetére


Misi_D
tag

Ha valakinek kellene: a Family View-hoz hozzá kell adni a a Store oldalát is. Mondjuk ez sem ment egyszerűen, mert elsőre ott is ugyanazt a hibát dobta, de másodjára már be tudtam állítani. Azóta boldogság van, meg pénzköltés...

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#109467) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Akartam most vásárolni de az előugró ablakban a bankkártya adatok üresek.
Ez most normális és alkalmanként újra meg kell adni?
Ez hibás működés?

üdv

(#109468) wjbhbdux válasza -szabi- (#109467) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az adatok alatt lehet bejelölni, ha akarod hogy elmentse.

/s

(#109469) -szabi- válasza wjbhbdux (#109468) üzenetére


-szabi-
őstag

Használtam már párszor de ez nem rémlik, hogy újra meg kellett volna adnom.

(#109470) Hokunda válasza Hokunda (#109392) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Ismét 'írt' djculture. Ezek szerint nem lehet már aktív felhasználó - itt az oldalon se lehet látni - 12 nappal a feltörés után sem vette fel a kapcsolatot a steammel.

(#109471) SpongyaBob válasza Hokunda (#109470) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ebben a percben nekem is. "Elfoglalt vagy?" című szöveggel. Rémlett, hogy a múltkor is az ő nevét olvastam itt... Na mindegy természetesen nem válaszolok.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#109472) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Van valakinek ötlete arra, hogy amikor ezt akarom installálni egy második fiókra, akkor azt írja ki, hogy invalid license? Az első fiókra simán engedte, utána váltottam felhasználót a kliensben, de arra már hibát dob.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109473) Gave válasza l.skywalker (#109472) üzenetére


Gave
addikt

Mindenből kilépve, friss böngészővel másik netről, pl mobilnet? Lehet, hogy már néz valamilyen azonosítást, IP, fp, uuid, sessid, v valami egyedi cucc..

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#109474) l.skywalker válasza Gave (#109473) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszönöm, igen én is IP-re gyanakodtam de elég furcsa megoldás... :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109475) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

amíg ilyen botnetek szabadon szaladgálnak a Steamen, várhatjuk hogy a vásári kártyák többet érjenek 3 centnél.. [link]

/s

(#109476) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Ez félig off, de félig Steam a téma.
Lenne egy olyan gondom, hogy az Assassin's Creed Syndicatet kivettem Ubisoft storeból, mert hát ingyen van, miért is ne..
Na már most, nekem kell majd a teljes gold verzió, ami már az Ubi storeban nyilván nem akciós.
Amikor egy Ubi játékot Steamen veszek meg, minden király, szépen jelez, hogy összekapcsolja az Ubi fiókkal véglegesen.

Nos, ezt fordítva meg lehet valahogy tenni?
Mert hiába "vettem meg" Ubin a játékot, Steamen ugyanúgy azt jelzi, hogy meg kell vegyem. Még a sima verzióra is, ami már az Ubi könyvtárban van..
Valahogy Ubi->Steam kapcsolást nem lehet elvégezni, hogy már csak a DLC-ket kelljen megvennem hozzá?
Alapvetően az Ubi accountomban a Steamem hozzá van kapcsolva.

Köszönöm.

Malaka!

(#109477) FollowTheORI válasza spleenszuru (#109476) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem. A steames az csak steam-en vehető.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109478) Apollyon válasza spleenszuru (#109476) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Steam és ubi között nincs átjárás ilyen szempontból. Pl. Uno nekem steamen van meg, pár DLC-vel együtt. Ubin látszik, hogy van Unom, de ha onnan indítom, nyitja hozzá a steamet... Anélkül nem indul. Illetve amikor steamből indítom az Unot, akkor mellé nyitja az ubi kliensét. Nem megy egyik a másik nélkül. Azonban, ha az alapjáték Steamen van meg, akkor a DLC-ket is ott kell megvenni, és fordítva. Bár valamennyire össze vannak kötve, gyakorlatilag két külön bolt a kettő.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#109479) wjbhbdux válasza spleenszuru (#109476) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Sok helyen épp le van árazva a DLC, ahol Ubi kulcsot kapsz hozzá. [link]

/s

(#109480) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok,

Segítsetek légyszi. Egy barátommal meg van osztva mindenünk a családi megosztásban, régen használtuk is. Jó ideje nem játszottam, így nem emlékszem, de most valamiért nem tudok telepíteni tőle semmit, nem is látom a játékok között, mint anno. A beállítások akkor lesz aktív, ha a családi nézetet kikapcsolom, ott látszik, hogy meg van osztva továbbra is, én ki is kapcsoltam és vissza is kapcsoltam, ez sem segített. Most online és nem játszik azzal amivel szeretnék én játszani. Tanácstalan vagyok.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#109481) spleenszuru válasza Apollyon (#109478) üzenetére


spleenszuru
őstag

Köszönöm, ezt a részét tudom, minden eddigi más Ubi játékom, kivéve a Motorfest, Steamen van meg, és onnan töltöm be mindig.

A fordított verziót szerettem volna most valahogy szinkronba hozni, de akkor sajnos nem lehet, szomorú. :(

Malaka!

(#109482) sixpak


sixpak
nagyúr

Aloha!
A tesóm hívott tegnap, hogy 5 napja offline vagyok, és wtf?
Megnéztem a telós appot, az is azt írja.

Ehhez képest, napi 5-6 órát megy a kliens vagy a gyerekek játszanak vagy én...
Más is tapasztalt hasonlót?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#109483) l.skywalker válasza sixpak (#109482) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elsőre bocs mindig ezeket kérdezem meg:
- nem vagy kliensben offline-ra vagy invisible-re rakva?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109484) sixpak válasza l.skywalker (#109483) üzenetére


sixpak
nagyúr

Semmi gond, jogos. :R
Nem, hozzá sem nyúltam semmihez.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#109485) Healbacsi válasza sixpak (#109482) üzenetére


Healbacsi
őstag

Attol, hogy jatszol, a barat listad lehet offline.

(#109486) sixpak válasza Healbacsi (#109485) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, ránézek otthon a gépen, hogy mi van elszaródva.
Köszi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#109487) chris0000


chris0000
őstag

a steam pontokból lehet vmi értelmes dolgot venni? 100.000 a keret. thx. üdv.

(#109488) Gave válasza chris0000 (#109487) üzenetére


Gave
addikt

Hello, például "Take My Points" awardokat a profilomra.

Ha ennyi összegyűlt gondolom nem kell :D. Amúgy főleg profil díszítést lehet belőle venni.

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#109489) lemusz válasza chris0000 (#109487) üzenetére


lemusz
addikt

Legértelmesebb szerintem a szezonális kitűzők kiváltása.

(#109490) csaba951 válasza chris0000 (#109487) üzenetére


csaba951
veterán

tetszés, ízlés szerint csak találsz valamit
https://store.steampowered.com/points/shop/

(#109491) Golden9


Golden9
addikt

Hét napig ingyen játszható a Tom Clancy's Rainbow Six Siege, három napig a CARUS és a BattleBit Remastered.

[ Szeretkezve ]

(#109492) Golden9 válasza Golden9 (#109491) üzenetére


Golden9
addikt

z I

Leesett. :B

[ Szeretkezve ]

(#109493) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Hali. Hol tudom visszanézni hogy egy adott játék annó mekkora akciót kapott a múltban?

(#109494) BioNiCMaN válasza -=Vacsek=- (#109493) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

[link] ;) Mondjuk ahogy nézem valami gebasz van vele... :U

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#109495) Apollyon válasza -=Vacsek=- (#109493) üzenetére


Apollyon
Korrektor

https://steamdb.info/

Beírod adott játékot, és még chart is lesz hozzá, régiókra bontva.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#109496) -=Vacsek=- válasza Apollyon (#109495) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

Köszönöm :R

(#109497) BioNiCMaN válasza Apollyon (#109495) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

És még azt mondják, hogy halott a CS. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#109498) tibaimp válasza -=Vacsek=- (#109493) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Esetleg itt, csak ezen az oldalon az összes legális kulcsot áruló oldal árait hozza, én inkább ezt használom: [isthereanydeal.com]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109499) Golden9


Golden9
addikt

Holnap estig ingyen játszható a Hell Let Loose.

[ Szeretkezve ]

(#109500) Serpiko válasza lemusz (#109489) üzenetére


Serpiko
addikt

Honnan tudom mi a szezonális? Folyamatosan követni kell illetve nézegetni a kínálatot.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.