Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#108251) fatal` válasza FollowTheORI (#108250) üzenetére


fatal`
titán

Érdekes, nekem 300mbps körül van most is. Digis ismerőseimnek is akörül szokott lenni úgy átlagban.

Bár játékfüggő is, van, amit gyorsabban szokott tölteni, van, amit ennél is lassabban. Régió többnyire teljesen mindegy.

Nemrégi olvastam, hogy a Valve használ saját, Akamai és Google szervereket is, lehet, hogy a Digi bizonyos régiókban másfele route-ol?

Mondjuk nagyon nem zavar, nem akkor szoktam telepíteni, amikor eszembejut, hogy játszani kéne valamivel, csak furcsa. :D

[ Szerkesztve ]

(#108252) s7evcsenko válasza FollowTheORI (#108250) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem is ekörül szokott jönni, bár most hogy rápróbáltam "csak" 82MB/s-vel jött stabilan, igaz mellette fut a NAS, ami meg dolgozik közben.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#108253) bobalazs válasza s7evcsenko (#108252) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam tök mindegy hogy nvme ssdre vagy ssd-re vagy hddre vagy akármire van mentve és akármelyik játék, gigás net mellett, meg erős proci mellett is csak mondom ilyen 60-70-es a max.

(#108254) l.skywalker válasza FollowTheORI (#108250) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nálam is. Sosem tűnt fel hogy lassabb lenne mint bármilyen más kliens esetében és nem váltottam szervert se semmit

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108255) pingtest


pingtest
tag

Egy ideje ezt mutatja a steam. 0 Teljesítmények tökéletes játékokban. Eddig még nem találkoztam ilyennel. Van még esetleg más is akinek így van? Mert akkor megnyugszom.
Nem nem, semmi kókányolás nincs részemről, az kizárva.

Na pont mire ide beírtam újra láthatóak. Akkor tárgytalan. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#108256) chatran


chatran
őstag

Találkoztatok már olyan hibával, hogy egy megvásárolt játékot nem lehet letölteni? Kiírja, hogy tartalomtanúsítványi hiba és ennyi. :(
a Shadow Man Remastered a játék.

(#108257) chatran válasza chatran (#108256) üzenetére


chatran
őstag

Tárgytalan, reboot, majd steam frissítés megoldotta. Azért volt fura, mert a frissítéseket a GTAV-höz meg PUBG-hoz simán letöltötte,

(#108258) Golden9


Golden9
addikt

Dysterra - Három napig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#108259) Golden9


Golden9
addikt

Zero Hour - Két napig játszható ingyen.

[ Szeretkezve ]

(#108260) P41N


P41N
senior tag

Na sajnos ma velem is megtörtént, hogy barátlistán lévő embereknek scam linkeket kezdtem el küldözgetni (nem én voltam). Franc se tudja hogy szedtem én ezt össze (nem dőlök be ilyen linkeknek), szóval vagy hozzá fértek a sütikhez, vagy nem tudom. Németből volt a bejelentkezés, ennyit tudok, de szerencsére semmi más nem történt. Gyorsan csináltam egy jelszó változtatást aztán kész. Remélem ez volt az első és utolsó ilyenem :DDD

(#108261) Segal válasza P41N (#108260) üzenetére


Segal
veterán

Annyira egyértelmű hogy nem te küldöd az üzenetet. Nincs köszönés, csak egyből a csábító szöveg, readásul angolul és ha megnézi a linket az ember ott van benne a stleam szó a steam helyett :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108262) P41N válasza Segal (#108261) üzenetére


P41N
senior tag

Más nem így gondolta, és kaptam is a törlést illetve tiltást is (legyen az magyar vagy külföldi) :DDD De hát ez van, így jártam.

(#108263) Ferke[HUN] válasza P41N (#108262) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Én nem töröltelek, tiltottalak. :D Csak furi volt, hogy angolul írsz. :))

(#108264) Rimuru válasza Potyka03 (#108245) üzenetére


Rimuru
veterán

Ez egy eleg regi ismert hiba, amiket eltavolitottak storebol azok nem jelennek meg.

En ezzel az egysorossal oldottam meg (bongeszo console-ban kell futtatni a wishlist oldalon), kikopi jatek linkeket amiket megnyitva mar el lehet tavolitani oket.
g_rgWishlistData.filter(({ appid }) => !g_Wishlist.rgVisibleApps.includes(appid.toString())).map(({ appid }) => `https://store.steampowered.com/app/${appid}`).join("\n");

Vigyázat, csalok!

(#108265) P41N válasza Ferke[HUN] (#108263) üzenetére


P41N
senior tag

Na igen, mondjuk ennyibe jó, én magyaroknak nem szoktam angolul írogatni :D

(#108266) eami válasza P41N (#108260) üzenetére


eami
Topikgazda

oh, akkor nem lesz $50 gift card? :'(

(#108267) P41N válasza eami (#108266) üzenetére


P41N
senior tag

Sajnos nem ;] :P

(#108268) Golden9


Golden9
addikt

Madden NFL 23 - Három napig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#108269) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

Egy láma kérdés. Van egy PS4 kontroller-em, ezt rádugva USB kábellel a gépre felismeri a Steam? Menni fognak vele a játékok, értem ezalatt a rezgő visszajelzéseket, vagy ügyeskedni kell?

(#108270) ollie válasza chatran (#108269) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

Ezt6 a fejezetet olvasd el: The (Potentially) Easier Way: Steam

***

(#108271) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a Steam-en hogy működik az előrendelés? Mármint egyből bekerül a könyvtárba és majd letölti megjelenéskor vagy ezt hogy kell elképzelni? Csak mert látom, hogy elő lehet oldalakon rendelni játékokra és nem tudom hogy kell ezeknél elképzelni. :B

Sic Parvis Magna

(#108272) ollie válasza 30z.Samu (#108271) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ha Steamen vásárolsz, azonnal bekerül a könyvtárba. Ha nem a Steamen veszed, akkor attól függ, hogy mikor kapsz kódot, mert általában csak a megjelnés napján kapod meg, így nem tudod korábban regisztrálni a játékot.

***

(#108273) 30z.Samu válasza ollie (#108272) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszönöm szépen a választ! :R

Sic Parvis Magna

(#108274) P41N válasza chatran (#108269) üzenetére


P41N
senior tag

Igen, menni fog. Én is azt használtam és minden funkció működött (még a tapi padot is tudod használni, csak kell nézned egy profilt).

(#108275) chatran válasza ollie (#108272) üzenetére


chatran
őstag

Köszi a választ a DS4 kontroller-re sajnos ügyeskedni kell. :( Majd azért próbálkozok vele, mert lassan feladja a Logi F510-esem.

Az előrendeléshez csak annyit tennék még hozzá, hogy létezik a játékok előtöltése. Ezáltal már a megjelenés pillanatában indíthatod is a játékot, nem kell várni a letöltésre.
Mondom ezt úgy, hogy soha, semmit nem rendeltem még elő. :DDD

(#108276) P41N válasza chatran (#108275) üzenetére


P41N
senior tag

Mit értész ügyeskedés alatt ? :F Plug and Play az egész, annyi hogy nem minden játékban fog PlayStation-os ikonokat mutatni, helyette az Xbox-os jelenik meg (pl DiRT 3, Forza Horizon 4 / 5 stb.)

[ Szerkesztve ]

(#108277) chatran válasza P41N (#108276) üzenetére


chatran
őstag

A DS4Windows nevű programmal való ügyeskedésre gondoltam. Ez mondjuk elkerülhető, ha Steam-en tökéletesen be lehet állítani. A tapasztalatok alapján az működik rendesen? A rezgések is működnek jól?

(#108278) P41N válasza chatran (#108277) üzenetére


P41N
senior tag

Ha jól tudom DS4Windows és hasonló progikra csak akkor van szükséged ha egy játékot Steam-en kívül akarsz játszani. Magán Steam-en pedig csak annyit kell beállítanod hogy minek ismerje fel (esetleg még a joystick deadzone-t) és kész is vagy. Nálam ugyan úgy ment a rezgés bármiféle probléma nélkül, mondjuk én csak autós játékoknál használtam :D

(#108279) Imilenni


Imilenni
addikt

Van arra megoldás, hogy akár 1MB peccs miatt, ne kelljen a játék minden cuccán átmennie a Steamnek?
Rengeteg játékom van HDD-n, és már 1 MB-os peccs miatt is több percig csak dolgozik a Steam :U :W

Press "F" to pay respects.

(#108280) fatal` válasza Imilenni (#108279) üzenetére


fatal`
titán

Patcheli a fájlokat a változásokkal, bizonyos esetekben azért tart sokáig.

Ha másképp lenne meg az lenne a baj, hogy miért tölt le gigabájtokat. Nem megy végig a játék minden cuccán.

[ Szerkesztve ]

(#108281) gejala válasza Imilenni (#108279) üzenetére


gejala
őstag

Nem tudsz vele mit csinálni. Én is meguntam anno, hogy fél perc letöltés után tíz percig patchel. UE4 játékoknál mindig ez van. Mióta NVMe SSD-n van minden játék, sokkal gyorsabb a dolog, de így is van egy-két perc várakozás.

(#108282) Healbacsi válasza Imilenni (#108279) üzenetére


Healbacsi
őstag

Szoval ha van olyan jatekod felrakva, amivel csak mondjuk 1 ev mulva jatszol, akkor van ra mod, hogy csak akkor frissitsen, amikor tenyleg hasznalni akarod, vagy raeros idoben a Könyvtár/Letöltések ful alatt magad inditod el a letoltest ha a gep epp uresjaratban tevekenykedik.

[ Szerkesztve ]

(#108283) Imilenni válasza Healbacsi (#108282) üzenetére


Imilenni
addikt

Köszönöm :Y :R

Press "F" to pay respects.

(#108284) Golden9


Golden9
addikt

Két napig ingyen játszható a Two Point Campus.

[ Szeretkezve ]

(#108285) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Steam -en vettem meg a Hogwarts Legacy -t.
Én az én gépemen tolom, a párom az övén.
De mind a ketten ugyanazzal a felhasználóval.
Én lehúzom a netet és kész.
No, de jött frissítés. Ha én netet adok akkor valamelyikük játék mentése oda lesz.
Hogy tudnám frissíteni? /Mert pár feladat a bugok miatt megoldhatatlan/

(#108286) ollie válasza lanszelot (#108285) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ki kell kapcsolni a felhomentest a jatekra, de szerintem igy sem garantalt.

***

(#108287) cc42 válasza lanszelot (#108285) üzenetére


cc42
csendes tag

AppData\Local\Hogwarts Legacy\Saved\SaveGames alatt van helyileg a mentés, erről csinálsz egy másolatot netre engedés előtt - célszerű mind2 gépen hogy nehogy rossz mentést szinkronizáljon, majd tudod frissiteni. Frissités után simán visszamásolod a helyére ha a másik mentést beszinkronizálta

(#108288) herion


herion
tag

Sziasztok!

Valaki tud valamit arról, hogy mikor lehet újra 8MB-os képeket feltölteni Steam-re? (már ha lehet valaha is...) Ugye az egész a téli vásárral indult, akkor kezdődött ez a korlátozás, amivel kapcsoltban a Steam teljes némasága burkolózott, hogy most ez egy bug, vagy szándékos húzás.
Jelenleg is ez az üzenet fogad ha egy 5-6MB-os képet, gif-et szeretne az ember feltölteni.

[ Szerkesztve ]

Who Let The Dogs Out?

(#108289) lanszelot válasza cc42 (#108287) üzenetére


lanszelot
addikt

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :R

(#108290) Olomlovag


Olomlovag
tag

Üdvözlet!
Segítséget szeretnék kérni, hátha találkozott már valaki az alábbi problémával.
A Gwent játék telepítve lett a Steam oldaláról. Már több mint 3 éve. Viszont most már a második napja a Steamből elindítva a Gwent játék, " wrong user or password" üzenetet küld.Előzőleg nem volt belépési gond. Más steam játék rendesen működik.
A Gwent oldalán simán belépek a játék felületére. Már telepítettem újra a steamet, javítottam a játék file-jait. Újraindítottam többször is a rendszert, korábbi időpontra is visszaállítottam, mikor még működött, de nincs változás. Volt már hasonló eset, de nem ilyen hosszú ideig.
Ha valaki ismeri a megoldást, örömmel veszem.

Köszönettel
Olomlovag

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#108291) ollie válasza Olomlovag (#108290) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Gwentbe nem kellett külön belépni gog.com-os accounttal?

Egy ilyet találtam: [link]

Itt írtak Steam layout problémáról is: [link]

Mindenestre ha gog accounttal kell belépni lehet, hogy azzal van valami probléma.

***

(#108292) Olomlovag válasza ollie (#108291) üzenetére


Olomlovag
tag

Szia!
Köszönöm a gyors választ. Átrágom magam rajta.
Eddig sosem kért semmi belépési kódot, nem is tudom, hol kéne azt beállítani. Amikor korábban volt hasonló, magától beengedett, mondjuk 2 óra múlva.
Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#108293) tibaimp


tibaimp
nagyúr

A Steam-en hogyan tudom a belépési jelszómat változtatni?Már kb. mindent átnéztem, de az istennek nem találom :W

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108294) Golden9 válasza tibaimp (#108293) üzenetére


Golden9
addikt

Jobb felső sarokban klikk a nevedre. -> Fiók részletei.
Ott van az oldal közepén a "Jelszavam megváltoztatása".

[ Szeretkezve ]

(#108295) tibaimp válasza Golden9 (#108294) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, ezt én is megtaláltam, ez jön be, de itt nincs olyan, hogy Jelszó változtatása

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108296) AnonymusX válasza tibaimp (#108295) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Pont hogy a "Hogyan szeretnéd megváltoztatni a jelszavad?" folyamatban vagy. Válassz az opciók közül egyet. Gondolom működik a telefonszámod, akkor az SMS-ben való kódküldést válaszd, így igazolod magad, hogy ne más változtasson jelszót.

[ Szerkesztve ]

(#108297) tibaimp válasza AnonymusX (#108296) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, így sikerült. Köszi :R

(mondjuk oda írhatnák, hogy ez a telefonos megerősítés a jelszó változtatás előzménye...)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108298) Golden9 válasza tibaimp (#108297) üzenetére


Golden9
addikt

1+1=2

:DDD

[ Szeretkezve ]

(#108299) Olomlovag válasza Olomlovag (#108292) üzenetére


Olomlovag
tag

Köszönöm ollie!
Most jutott el a tudatomig az amit kérdeztél. Igazad van. A gwentbe külön fiókkal léptem be.
Csak a steamben gondolom tudta, hova kell kapcsolódni. A segítségeddel megtaláltam a megoldást. A steam - beállítások - játékban - be kellett állítani A nagy kép átfedés használata, amikor az asztalról használsz steam bemenetes játékvezérlőt funkciót. Majd ki kellett lépni a Steamből. Új játékindításnál ugyanúgy kiírta a hibát, viszont a GOG képernyőjét kiadta, hogy lépjek be a fiókomba. Miután megtettem tudom használni a játékot.
Ezt a képernyőt, melyen be tudtam lépni a GOG fiókomba, nem tudtam sehogysem kútfőből elővarázsolni. Le is írom magamnak, hogy ne felejtsem el!
Így viszont a segítségeddel sikerült! :)
Köszönet. :R

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#108300) Healbacsi válasza tibaimp (#108297) üzenetére


Healbacsi
őstag

Igazabol leirtak :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.