Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#109601) pingtest válasza Segal (#109599) üzenetére


pingtest
tag

Azt én is szeretném. :D
Kellemes ünnepeket!

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#109602) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ma kezdődik a Téli vásár, hány órától lesz itthon?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109603) Segal válasza Zolás (#109600) üzenetére


Segal
veterán

:R

tibaimp: 7-től. Nézhetsz visszaszámálást is :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109604) Hauptmann válasza tibaimp (#109602) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azt hiszem, 19 órától.

(#109605) bepken válasza tibaimp (#109602) üzenetére


bepken
veterán

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109606) tibaimp válasza Segal (#109603) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Segal, Hauptmann, bepken: Köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109607) pingtest válasza bepken (#109605) üzenetére


pingtest
tag

Alig várom. :O

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#109608) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Kövezzetek meg, de én már nem veszek semmit... Nyári-őszi szélben beszereztem mindent kb., olyanokat is amik már éve ott voltak a wishlistemen. Mondjuk a Kiberpank még mindig nincs meg, de azt majd akkor ha lesz 4080+ szintű kártyám amivel majd tudom tolni VR-ban.

Engem inkább a kártyák stb.-k érdekelnek. Smiley-k (emótikonok :U ) már nincsenek is? Már jó ideje csak matricákat ad mint reward.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#109609) inteltunder válasza Segal (#109599) üzenetére


inteltunder
tag

nem sok de volt egy picike :))

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#109610) bepken válasza Apollyon (#109608) üzenetére


bepken
veterán

én megfogadtam, hogy nem veszek semmit, kivéve ha valami nagyon extrém (historical low) címkét kap valamelyik sok éve wishlist-en csücsülő nagyobb cím.... amire, hát... nem sok esély van :DDD

szerk.: tippre megint napi 1 db kártya lesz (plusz x db matrica/emote) - ja meg a szavazásért is szokott adni 1-1 kártyát kategóriánként

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109611) Abrion


Abrion
senior tag

Hali
van olyan lista ahol már most megtudom nézni mi lesz leárazva a winter sale-ben? tudom csak pár órát kell várnom, de úgy rémlik valahol már ki van írva a teljes lista.

[ Szerkesztve ]

(#109612) ollie válasza Abrion (#109611) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

***

(#109613) Segal válasza inteltunder (#109609) üzenetére


Segal
veterán

:R

Apollyon: En sem. Plusz sok minden kiprobalhato ingyenes hetvegen.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109614) Abrion válasza ollie (#109612) üzenetére


Abrion
senior tag

aha kösz az ötletet, akkor elővessze, a szekrényből :D ne porosodjon már :)

Amikor először néztem játékokat steamre valaki linkelt egy listát, de úgy tűnik az salenél volt nem előtte.

(#109615) Hauptmann válasza bepken (#109610) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én a Call To Arms Complete-re pályázom, hga kap egy rendes leértékelést.

Szerintetek 19 órától megint megdöglik a steam? :DDD

(#109616) Gave válasza Hauptmann (#109615) üzenetére


Gave
addikt

Elképzelhető, a szerver kapacitás se végtelen xd

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#109617) DrTechnoid válasza Segal (#109599) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kaptál egy Treasure-t,bár nem tudom hogy ez az XP sok ,vagy nem sok. Amúgy jó hogy benéztem ide ,nem is tudtam hogy ennyi pontom van, szét is nézek a piarcon :DDD , úgyis pár perc és itt az évi rendes Steam Winter Sale , ha valakinek még újat mondok ezzel itt .

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#109618) Abrion válasza DrTechnoid (#109617) üzenetére


Abrion
senior tag

27k pontom van, ha jól értettelek, nem nagyon foglalkoztam még ezzel a cuccal, ez normális mennyiség? :D

(#109619) lemusz válasza Abrion (#109618) üzenetére


lemusz
addikt

Ha nem foglalkozol a steammel akkor abnormálisan sok, de ha sokat függsz rajta, akkor meg szinte már kevés. Szóval relatív. :P

(#109620) DrTechnoid válasza Abrion (#109618) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem 122k van most , de ha megnézed hogy egy háttér / emoji / mozgó villogó akármi szett az lehet 5000 pont is , meg van ezer féle már minden játélhoz szinte csinálnak, és szereted is ezeket gyűjteni , akkor még az 1 millió pont se sok.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#109621) Gave


Gave
addikt

lol, valaki gyorsan gépelt, van pár gyanúsan nem jó deal :D (-75% amúgy)

[ Szerkesztve ]

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#109622) Golden9 válasza Gave (#109621) üzenetére


Golden9
addikt

Nálam bugos a kívánságlista, nem látszik minden leárazást.

[ Szeretkezve ]

(#109623) Abrion válasza lemusz (#109619) üzenetére


Abrion
senior tag

nem költöttem még a steam pontból semmit :D

(#109624) Gave válasza Golden9 (#109622) üzenetére


Gave
addikt

Nálam sem mutatja a leárazást a wishlist-ben.

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#109625) De4d


De4d
őstag

Csak egy kártya nyerhető ki már az első napon?
Mint ha korábban az lett volna, hogy vagy volt valami mini játék amivel 3db nyerhető ki, vagy valami szavazósdi, és azon kívül a napi 1x a felfedezőlista nézésével.

Minden jó, ha a vége jó!

(#109626) Abrion


Abrion
senior tag

alig van valami leárazva, szerencse hogy a nov saleben elköltöttem 150 eurot :D

(#109627) SpongyaBob válasza De4d (#109625) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Így van, egy :DDD Meg jár napi egy juti matrica :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#109628) Serpiko válasza De4d (#109625) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is csak egyet adott, régen többet adott az első napon.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#109629) Debilon válasza Abrion (#109626) üzenetére


Debilon
addikt

ahogy nézem, szépen lassan jelennek meg az akciók

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#109630) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Én 11 kártyát kaptam a szavazatok után, vagy nem erről van szó?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109631) Debilon válasza tibaimp (#109630) üzenetére


Debilon
addikt

azok szerintem nem kártyák, hanem chatbe illeszthető stickerek ahogy néztem

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#109632) tibaimp válasza Debilon (#109631) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igazad van, azok!
Akkor, viszont a kártya hol található?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109633) Serpiko válasza tibaimp (#109632) üzenetére


Serpiko
addikt

Felfedezési várólista azt kell megnézni és kapsz 1db/nap kártyát.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#109634) tibaimp válasza Serpiko (#109633) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi :R . Meglett.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109635) bul07 válasza Serpiko (#109633) üzenetére


bul07
nagyúr

És ennyi egy napra ugye?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#109636) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Kiemelkedő akciót lát valaki? Cd kulcsos oldalakon még mindig minden olcsób pár ezer forinttal.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#109637) Golden9 válasza bul07 (#109635) üzenetére


Golden9
addikt

1 kártya, 1 matrica.

[ Szeretkezve ]

(#109638) Gave válasza AsakuraDave (#109636) üzenetére


Gave
addikt

NFS Unbound pl, de annak gondolom oka van. :D

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#109639) AsakuraDave válasza Gave (#109638) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Vártam, hogy Motorsport olcsóbb lesz de maradt 20% -on hiába kutya sem veszi steamen...
A másik amit végre beszereznék a Jedi Survivor de most meg már nincs bundle az első résszel együtt, ami már nekem megvan, mert úgy olcsóbb volt mint a legutóbbi sima akciós ár, most kb bundle occóságon van a játék
Mass Effect LE 6€ mondjuk fasza :D De imádtam régen de nincs az az isten, hogy megint száz órákat bele öljek.
EA WRC másik autós játék ami érdekelne, de ezzel az árfolyamon komolyan brutál drága még akcióba is minden.... :(

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#109640) Golden9 válasza AsakuraDave (#109636) üzenetére


Golden9
addikt

Baldur's Gate 3

[ Szeretkezve ]

(#109641) bul07 válasza Golden9 (#109637) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát akkor ennyi

Matrica engem nem igazán hoz lázba

Mondjuk már jó pár éve nem vagyok aktív a steam-en, kártyákat farmolni járok vissza a vásárokra(kezdhetek is neki mint a 17 plusz fiókkal)
2játékal játszottam 5környi játékot egész évben

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#109642) AsakuraDave válasza Golden9 (#109640) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Oh ez már rég megvan, egyike nagyon kevés játéknak amiért 2x ennyit is fizetnék :D :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#109643) Serpiko válasza bul07 (#109635) üzenetére


Serpiko
addikt

Sajnos ennyi nem is értem őket. Minden évben ugyanaz megy kicsit unalmas már.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#109644) Golden9 válasza Serpiko (#109643) üzenetére


Golden9
addikt

Mit akartok, ingyen játékokat? :F
Játékot mindenhol lehet kapni, de kártya, matrica csak a Steamen van, ezek igazi kincsek. :D

[ Szeretkezve ]

(#109645) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Steamen ha veszek egy hónap EA Play-t akkor a 10% discount amit ad az élni fog a már akciós árakra is? Tehát pl a WRC most 29.99€ akkor EA Play memberként 26.99€ lesz?

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#109646) Serpiko válasza Golden9 (#109644) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem kártya kell :D Játékom van elég túl sok is.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#109647) Segal válasza Serpiko (#109646) üzenetére


Segal
veterán

Szivesen adok neked kartyat jatekert cserebe ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109648) Serpiko válasza Segal (#109647) üzenetére


Serpiko
addikt

50 euró értékű játék 1db kártya jó üzlet. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#109649) Anonymusxx válasza Serpiko (#109643) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Minden évben ugyanaz a panaszkodás, hogy csak ennyi. És erre mindig megkérdezi valaki, hogy mi más kéne még? :D

(#109650) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Végignéztem a Várólistát, már 3-at is, de játékkártyát nem adott! Más is járt így?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.