Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#108151) arcitec válasza ollie (#108150) üzenetére


arcitec
addikt

És még is, hogy kiről fog lejelenteni a Steam. Minden személyes adatot kérnek?
Amivel az adóhatóság beazonosít? Nem hinném. Nem önbevallás van?
Használt eladásban ha jól tudom van egy keret - most nem tudom mennyi- de 100-200eft-ról kb tudok addig nem kell egy adott évben adózni.
Mennyi egy használt játék még is, max. 20-30eft? Mit adózik abból? Semmit.
De ha van pontos jogszabály, na ez kellene akkor ide! ;)
De a kérdés nem is erről szólt, mert mint vevő kérdezi. Neki meg szerintem egy mail cím
meg hogy Pisti oszt annyi. A lényeg az, hogy a Steam innentől az Ő mail /user-el ismerje fel a a játékot/játékost. Szerintem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#108152) KaiotEch válasza ollie (#108150) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem eladni, hanem venni akarok csak 2 kártyát összesen :D

(#108153) ollie válasza arcitec (#108151) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézz utána, nem fogok neked dolgozni.

***

(#108154) ollie válasza KaiotEch (#108152) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teljesen mindegy, az első tranzakció előtt kéri a személyes adataid. Nem fog odaadni semmilyen személyes adatot az eladónak (sem vásárlónak, ha te adsz el valamit).

***

(#108155) arcitec válasza ollie (#108154) üzenetére


arcitec
addikt

Hahah ne is, de semmi szükség rá, mert leírtam amit. No meg csak még mindig félreérted, mert a kérdező vesz és nem elad. Vicces vagy, pedig még nincs itt Szilveszter. ;]

[ Szerkesztve ]

(#108156) eami válasza arcitec (#108155) üzenetére


eami
Topikgazda

ha veszel valamit akármilyen webshopból, akkor oda is beírod hogy Pisti azt annyi? :F

(#108157) arcitec válasza eami (#108156) üzenetére


arcitec
addikt

Na ne forgasd már ki TE. Ügye ha valaki nem érti, vagy nem is akarja? Mindenki úgy és azt csinál amit akar én csak példával lehetőséggel éltem. No meg a Steamen jómagam mail címet adtam meg és egy avatar(user) nevet oszt jónapot. Az más kérdés, hogy a bankkártyán ott a neved de semmi több ámde bár. Mi ebben ami hamis és nem érthető?
U.I: Ha valaki Pistit ír akkor azt ír, nem kötelező sem ez sem az. De anyja neve sem kell és nem is célszerű stb...(és itt lett volna a lényeg) Így már érthető? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#108158) KaiotEch válasza ollie (#108154) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Rendben, köszönöm. :R

(#108159) eami válasza arcitec (#108157) üzenetére


eami
Topikgazda

őszinte leszek, fogalmam sincs mit írtál,,,, nem értem :(

(#108160) P41N válasza eami (#108159) üzenetére


P41N
senior tag

Nyugi, én se értem :DDD

(#108161) PuffyMinnie


PuffyMinnie
tag

Helló,

Ha lesz két darab 25 dolláros ajándék kártyám, be tudom váltani őket egymás után a Steam-en? Összevonódnak? A Hogwarts Legacy-t akarom előrendelni. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#108162) edgR válasza PuffyMinnie (#108161) üzenetére


edgR
őstag

igen

(#108163) Apollyon válasza KaiotEch (#108149) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nehogy megadd a steamnek vagy a fb-nak az igazi neved! Meg úgy általában semmilyen internetes szolgáltatásnak se... Nem kell, hogy tudják a valós adataidat, ők nem a hatóság...

Egyedül a rendőrségnek meg a NAV-nak vagy köteles kiszolgáltatni kérésre, de ehhez hasonló privát szolgáltatásoknak abszolút nem. Nyugodtan fel lehet tölteni az ilyesmit szemét adatokkal, amúgy is csak eladják jó pénzért.

Amiről ollie beszél, az már üzletszerű működés, amely egy bizonyos összeg felett adóköteles lehet, igen. De mivel ilyenről nincs szó, a személyes adataidat ne add ki, csak hogy pl. máriózni tudjál, mert később csak bajod származhat belőle – hasznod biztos nem.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#108164) eami válasza Apollyon (#108163) üzenetére


eami
Topikgazda

ja, nehogy bizonyítani tudd hogy te vagy a jogos tulaja az accnak... meg hát mindenki tudja hogy Gabe azonnal visszaél ezekkel az adatokkal azért is nem ment tőzsdére meg maradt privátba a valve.

Amúgy Ollie amit írt teljesen valid, igaz szerintem eladás vonalon gondolta inkább. Bizony a valve jelent az adóhatóságnak... és nyilván országfüggő, hogy mikor hol adóköteles a téma. USAban 200 tétel felett már az, ezért is kell nyilatkozni hogy hova valósi vagy.

pls dobd le az alusisakot ebben a topikban. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#108165) Apollyon válasza eami (#108164) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az accodat bőven tudod biztosítani 2FA-val és az email címedre érkezett steames emailekkel. Ha az nem elég, akkor már eleve súlyos gond van a netezési szokásokkal és a saját adatkezelési gyakorlattal.

Arról meg le kéne szokni, hogy rutinszerűen kiteregeti az átlagember a privát szféráját különféle internetes médiumoknak a lényegében semmiért. Ez pedig bőven nem alusapka kategória, csak józanész.

A fórumtárs meg mindössze venni akart két kártyát, minek ide az adóhatóság... Te jó ég... :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#108166) eami válasza Apollyon (#108165) üzenetére


eami
Topikgazda

lásd korábbi comment... ha csak venni akarsz valamit egy webshopbol akkor kamu adatokat adsz meg? ugyan már...

szerk: kicsit vissza porgetsz és pont volt téma hogy a 2fa sem véd sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#108167) P41N válasza Apollyon (#108163) üzenetére


P41N
senior tag

Itt is vannak bajok úgy látom :D Had döntse már el mindenki saját maga hogy kinek és mikor adja ki az adatait. Ha te ennyire félted a személyes mi létedet, akkor ne add meg, de mást ne kötelezz rá csak azért mert te azt gondolod hogy ez nem helyes. Másrészt Steam-ről beszélünk, ha ott veszel mondjuk valami hardver-t akkor is kamu adatokat adsz meg ? :DDD Érdekes.

Gondolom az internetet is meg HA-t is bekapcsolt VPN-vel használod ;]

(#108168) Apollyon válasza P41N (#108167) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Lol, ő kérdezte, hogy meg kell-e adnia az igazi nevét egy (kettő) kártya vásárláshoz steamen vagy sem... nyilván nem. Nyilván mindenki tesz rá, amikor percenként megváltoztathatod még a nickedet is a platformon.
A megadott bankkártyaadatokkal meg már közölte is az egyetlen fontos kritériumot a szolgáltatás használatához, az országot ahol lakik.

Hardver vásárláshoz meg nem személyit kell megadni, hanem postacímet. Ami lehet akár egy postafiók is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#108169) ollie válasza Apollyon (#108165) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha szerződést kötsz, akkor az igazi adataid kell megadnod, különben csalást követsz el, márpedig itt szerződést kötsz (sőt, az FB-n is). És igen, az elég, ha nem az igaz neved adod meg, hogy bármikor felbontsák a veled kötött szerződést.

***

(#108170) ollie válasza P41N (#108167) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, ha valaki fél kiadni a személyes adatait, akkor ne használja a Steamet, meg úgy semmilyen szolgáltatást sem ahol meg kell adni, de ne csaljon.

***

(#108171) bul07 válasza ollie (#108169) üzenetére


bul07
nagyúr

FB az facebook lenne, na ott olyan kamu nevem van :DDD
Mondjuk egy csoport miatt van csak fiókom

Sőt minden ismerősömnek megtiltottam hogy rólam kép kerüljön fel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#108172) arcitec


arcitec
addikt

Szerintem eléggé szomorú, ez a sok dezinformáció, keressetek egy szakembört, aki leírja ittennek a tutit, hogy legalább a totyik gazdák képben legyenek. Mert hát ügye a Steam az nem egy jogi "fogalom", úgy, hogy nem is nagyon kéne erőltetni, mert ez szánalmassá kezd
válni így... ;]

(#108173) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Sziasztok!

Steam decket szerettem volna megvásárolni, 300 euró volt a steam walletbe feltöltve, a többit kártyámmal egyenlítettem ki.
Kártyámról a különbözetet levonta, viszont a steamen megmaradt a 300 euró, és semmilyen emailt sem kaptam semmiről.

Mi történhetett itt?

Köszi!

(#108174) KaiotEch válasza Apollyon (#108163) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hmm dejó vitát indítottam el. Azért kérdeztem meg mert nekem a Steam az semmi extra, mi köze a hivatalos nevemhez, hogy ez szutyok kártyát megvegyek. Játékokat is PP-on keresztül veszem, na az hivatalos az tök érthető számomra, mert konkrét pénzügyi szolgáltatás. Az hogy valahol szerződést kötök mint egy net szolgáltatás tök oké, de itt ez egy játék platform. Te sem az igazi neveden van akár itt a PH-n sem. :F

(#108175) Apollyon válasza ollie (#108169) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A felhasználási feltételek között semmi ilyesmi nincs. Fizetsz ott valamiért, amire vonatkozik egy refund policy, azt elfogadod és kész. Legrosszabb esetben nem kapod vissza a pénzed refund request esetén, de ez sem a személyes adatok valódiságát vizsgálja. Egyedül a régiónak kell stimmelnie, amely egyértelmű a banki adatok alapján.

Azonban semmiféle jogi kötelezettséged nincs a saját adataidról se a steam, se a fb felé. (Nyilván a régiót leszámítva) Ha nem valós adatokat adtál meg, akkor törölhetik a fiókod ha úgy akarják. Nem mintha tudnák ellenőrizni. Egy ilyenért a steam nyilvánvalóan nem fogja törölni, fb se nagyon ha nem jelent fel valami szerencsés. De ezek nem hatóságok. Jogilag nem vagy köteles megadni semmi személyes adatot internetes szolgáltatásoknak.
De steam alapjáraton nem is kér igazi nevet, nagyrészt csak nicknevet használsz mindenhol, meg usernevet, amit második alkalomtól is pénzért meg lehet változtatni. Mindössze számlázási címet kér vásárláskor, aminek maximum adminisztrációs oka van. Egyedül a régiónak és a hozzátartozó banknak kell megegyeznie. Ennyi, kész, nem több.
Ugyanez vonatkozik arra, ha a médiamárktban vagy a zalzában veszel valamit. Totál feleslegesen adod meg a vércsoportodat is, csak mert vettél egy hdmi kábelt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#108176) Skilly


Skilly
aktív tag

Nem nagyon akartam hozzászólni a témához, de valahogy kicsit muszáj. Nem értem, hogy miért kell ennyire parázni egy steam vagy fb rendszertől. Megadod a neved, de honnan tudják, hogy amit megadtál az valóban Te vagy? Szig. számot, lakcímkártyát nem kért! Tehát megadod a valós neved, de azt se igazolod 100%-ra. Tehát megadni a rendes neved szerintem semmi para egy normális hiteles rendszernek. Másfelől meg annyira pici gépezet vagyunk az egészben, hogy nem fognak Veled/Veletek/Velünk sokat foglalkozni. Az, hogy megadják egy harmadik félnek a neved, akkor mi van? Semmi nem történik, max marketing célból kapsz pár hírlevelet.
Akkor már inkább kezdjen el parázni az illető egy orosz/kínai oldalon/appon való regisztrációtól.

HyperX

(#108177) Apollyon válasza Skilly (#108176) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Itt most nem arról van szó, hogy a Gaben meg a Zuki dörzsölik a tenyerüket hogy ellopták az adataidat. (Zuki mondjuk igen, mert ő abból él.)
Hanem úgy az általános viselkedésről az interneten. Ide se írod ki az igazi neved meg a lakcímed, meg az ip-det.

Ha szerte az interneten feltöltöd az általad használt szolgáltatások adatbázisait a valós adataiddal, akkor két eset lehetséges: vagy nem lesz belőle károd rövid- és hosszútávon, vagy biztosan lesz.
Hasznod tuti nem, ha valami hatósági ügybe keveredsz, akkor úgyis kötelezően elő kell kerüljenek az igazolványok, bármit is adtál meg. De ugye nem ez a jellemző, hogy ilyen történik.

Amikor kitöltesz egy adatlapot a neten, ami a "felhőbe" kerül akkor gyakorlatilag valaki más számítógépéről beszélünk. Ehhez neked nincs semmilyen hozzáférésed, nem tudsz odamenni, soha nem tudhatod épp mi történik vele. Így csak saját magadat szolgáltatod ki.

Idén történt, feltörték az Ubert is, meg a Rockstart is, elég sokan látták is a felkerült videókat a készülő GTA VI-ról. És mindezt amúgy egy elég okos, de egyetlen 18 éves angol gyerek követte el. Persze azóta a kölök már böriben csücsül usákiában, de ez mellékes.
A lényeg, hogy feltörték, az adatbázist vitték, és továbbra is lehet rá számítani, hogy ilyenek bőven fognak történni a jövőben, akár profibb elkövetők által, komolyabb ügyben, komolyabb következményekkel. A sonyt is feltörték, többször is, és a valve sem feltörhetetlen, mivel nincs olyan.

Az ellopott adatokat meg felhasználhatják ellened, bárhogy. Lehet, csak napi több hívást kapsz egy robottól (nekem volt már ilyen, elég bosszantó), de az is lehet hogy identity theft áldozata leszel. Ha meg pl. mindenhol ugyanazt a user/pass-t adod meg, akkor tényleg nagy gázban leszel, főleg, hogy egyre több mindent már online kell intézni.

Persze ha mindenhol kényszeresen igazolni akarod magad, tedd, ha jólesik. A lényeg azon van, hogy nem "kell", és nem árt körültekintőnek lenni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#108178) Skilly válasza Apollyon (#108177) üzenetére


Skilly
aktív tag

Én most csak egy név megadásról nyilatkoztam, esetleg egy lakcím beírás Steam-en vásárlás esetén (fb csak név megadás). Most nem arról beszéltem, hogy minden helyen ahol regisztrál az illető adjon meg minden fontos információt magáról. Sőt, én is paranoiás vagyok néha, de akkor nem kell beregelni és kész. Attól, hogy az interneten vagy már elég sok infó van rólad.

A másik, hogy én nem akarom kényszeresen igazolni magam. Nem értem, hogy ezt miből szűröd le és honnan veszed. Ahogy már egyszer írtam, hogy beírom a nevem, attól még lehet "álnév" is.

Az viszont tényleg fontos, hogy a neten nem osztunk és nem adunk meg minden fontos adatot magunkról, még regisztrációnál sem (azért nem is szokott olyan infót kérni). Mivel óriási visszaélés lenne akkor, de ennyire félni sem kell. Ha meg valaki mindenhol ugyanazt a jelszót/felhasználót használja, az meg az ő tudatlansága/problémája.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#108179) Zolás


Zolás
addikt

Ha valahogy sikerül ellopni a blizzard accountodat, azt csak a személyid megadásával kapod tőlük vissza, és annak a névnek kell rajta lennie, amit megadtál regisztrációkor. Nincs más lehetőség. A régi freemailes címemmel voltam regelve, amihez nem fértem már hozzá, és bár kizárólag ingyenes játékaim voltak rajta, így is kellett a fotó az igazolványról. Persze én se adom meg az alsógatya méretem, meg nem lépek be sehova facebook reggel, de a rendes nevemmel regisztrálok a fontosabb helyekre, és ahol pénzt költök, az nekem fontos.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#108180) rumos XIII válasza rumos XIII (#108173) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Bankommal beszéltem, pénz nem értkezett meg a steamhez, valahol a levegőben áll.
Jegyzőkönyvet vettek fel, 15 napig vizsgálják még, de valami nagyon félre ment, az biztos.

(#108181) Healbacsi válasza rumos XIII (#108180) üzenetére


Healbacsi
őstag

Kar aggodni, minden ilyen esetben a penz automatikusan visszakerul a szamlara

(#108182) eami válasza rumos XIII (#108180) üzenetére


eami
Topikgazda

Mindenképp vedd fel a kapcsolatot a steam, sőt ott kell kezdeni ilyenkor. Egyrészt technikailag (még ha nem is teszik meg) hamarabb fel tudják oldani a zárolást, másrészt ha "véletlenül" chargeback menne akkor a fiókod kb ugrott is.

(#108183) PuffyMinnie válasza rumos XIII (#108180) üzenetére


PuffyMinnie
tag

Én Ubisoft-al is jártam így és Steam-el is. Felvették este a jegyzőkönyvet. 40 euró eltűnt valahova. Utána még egyszer hívtam őket (OTP) ugyanez volt felvették még egyszer a jegyzőkönyvet. Mondták, hogy még érdeklődjek, meg hogy közben vissza is jöhet a számlámra a pénz. Azóta se kaptam meg a pénzt. Egy éve volt. Teltek teltek a hónapok és azóta el is felejtettem, hogy érdeklődni kellene. Már nem érdekel nagyon. Onnantól kezdve nem vásárlok ilyenektől. Egyszerűen a sima bankkártyás vásárlás sehol sem jó. Vagy ők, vagy a bank a hibás ilyenkor nem tudom. Máshonnan veszem a játékokat onnantól kezdve.
Legalább másoknak talán vissza utalják 1-2 hét után...

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#108184) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A fiamnak a gépe alkalmas a WIN11 futtatására.
Steam-on szokott játszani.
Már érdemes felrakni a WIN10 helyett?
A Defender-t használta eddig.
Gondoltam felrakom az F-Secure Safe-t, mivel 2028-ig van hozzá érvényes licencem.
A Steam-nak nincs esetleg valami nyűgje, ha F-Secure van a gépen?
Vagy inkább maradjon a játék miatt a Defender?

(#108185) tibaimp válasza GEPESZ66 (#108184) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Hacsaak nem Intel 12-es vagy 13-as generációs CPU van a gépben, akkor szerintem fölösleges a Win11, illetve tökéletes a Defender, nem szükséges másik a gépre, mert csak lassítja, mivel +1 dolog fut a háttérben.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108186) eami válasza GEPESZ66 (#108184) üzenetére


eami
Topikgazda

Nyugodtan lehet frissíteni 11-re. Első nap megtettem, amikor lehetett, semmi gondom sem volt vele.
AV vonalon nem tudok okosat mondani, én Nortont használok, az is bejelezhet néha falsan, dehát ez ilyen.

(#108187) ollie válasza GEPESZ66 (#108184) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hagyd a Windows Defendert. A Windows 11-et felteheted, ha akarod.

***

(#108188) Hauptmann válasza GEPESZ66 (#108184) üzenetére


Hauptmann
addikt

Defender tökéletes, nem kell másik.

(#108189) Abrion


Abrion
senior tag

Hali :)

A kérdésem valszeg fura lesz :D
Most fejlesztetem a régi 10 éves PCmet, kb 200k volt az egész "Alaplap Ram MB és 1TB M2 SSD", alig van pénzem bármit venni ezen a nagy leárazáson :D great, a kérdés, most levan árazva az Elden Ring 42 Eurora, de sajna csak jan 5 ig, ha jan 12 ig lenne, megtudnám venni talán, ezután majd a tavaszi leárazás lesz, mekora esélyem lesz hogy ott is lelesz árazva?

És ez csak 1 játék, a lista olyan nagy, és értékes, mint a gépem maga :D

Elden Ring
All Dark Soul
Judgment + Lost
valami dragon ball játék :D
Stray
I Am Fish :D
Doom Eternal
RE 7 + Village
BioMutant

[ Szerkesztve ]

(#108190) fatal` válasza Abrion (#108189) üzenetére


fatal`
titán

Szinte mindig ugyanazok a cuccok akciósak (ritka kivétellel), szóval nagy esélyed van rá.

Egyébként szinte mindenhol máshol 40 alatt van a hivatalos kulcsos boltokban (allyoupay, gmg, fanatical stb).

gg.dealset érdemes nézni (vagy isthereanydeal.com).

[ Szerkesztve ]

(#108191) Abrion válasza fatal` (#108190) üzenetére


Abrion
senior tag

Kösz az ötletet, de nem szeretem a szürke oldalakat, mármint legit a kod de illegális egyben ha én venném meg, mert az ár hát érted, nem kell elmagyaráznom miért kerül ennyibe.

de meglátom, lehet így fogom megvenni, ha jan 12 lesz 25e forint :Dmajd csak elden ring + valamelyik olcsó játékot veszek steamról mint i am fish vagy stray :)

(#108192) fatal` válasza Abrion (#108191) üzenetére


fatal`
titán

Ezek nem szürkeboltok, hanem legit resellerek.

(#108193) Abrion válasza fatal` (#108192) üzenetére


Abrion
senior tag

szóval ez nem olyan mint a windows kulcsok, hogy az országok árkülönbségéből csinálnak profitot? :D

(#108194) fatal` válasza Abrion (#108193) üzenetére


fatal`
titán

Vannak ilyen boltok is (G2A, cdkeys stb.), de, amiket említettem azok rendes boltok.

gg.dealsen a keyshopok (szürkeboltok) alapból ki is vannak kapcsolva, szóval a hivatalos boltok árait látod.

(#108195) #82860288 válasza Abrion (#108189) üzenetére


#82860288
törölt tag

Ezt az oldalt tudom ajánlani, a felső rész az Official teljesen 100% legit kulcsok, a lentebbi Keyshops a szürkezóna, ott nem minden megbízható, de onnan is tudok neked ajánlani olyat, ami igen.
Illetve itt egy másik, ez teljesen legit csak hivatalos store-okat tartalmaz.

Mindkét oldalon tudsz betenni wishlistre tételeket és a rendszer szól, ha akár adott határ alá esik a kiválasztott játékok ára. Nyilván ez beállításoktól függ, de nem csak wishlist hanem watchlist is van mindkettőnél email értesítéssel.
Így megfelelő beállítások esetén nem kell az akciókat nézegetned mindig, hanem majd értesítenek.

[ Szerkesztve ]

(#108196) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

srácok, először is BUÉK :D
egy korai hozzáférésű játékra hogy tudok jelentkezni steamon vagyis hozzáférni?
erre gondolok, ez nagyon érdekelne: Starship Troopers: Extermination :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#108197) edgR válasza Lacielvtárs (#108196) üzenetére


edgR
őstag

Steamon sehogy.
Steamen más lenne a helyzet, abban tudnánk segíteni, de te ugye nem azt keresed. :(

(#108198) Lacielvtárs válasza edgR (#108197) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt most az a baj hogy nem helyesen írtam le? :D
vagy nem értem...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#108199) Delávégá válasza Lacielvtárs (#108198) üzenetére


Delávégá
tag

A boomer kolega valószínűleg morcos a tüzijátékozók miatt, pedig tudhatná hogy ebben a topikban a steamon is ugyan olyan elfogadott mint a steamen. Nekem nem rémlik hogy közvetlenül steamen keresztül lehetne ilyet, csekkold le a játék weboldalát hátha ott lehet, vagy még a steames store oldalán a hírek között hátha van ilyesmi.

(#108200) genndy válasza Lacielvtárs (#108196) üzenetére


genndy
addikt

Amíg nincs ára, addig sehogy. Majd 2023-ban megjelenik belőle valami early access béta, annak lesz ára is (ilyenkor még olcsóbb szokott lenni mint a végleges), onnan indul a nyilvános tesztelés, aztán majd valamikor megjelenik az 1.0 is.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.