Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#108501) Segal válasza vjacintka (#108500) üzenetére


Segal
veterán

Ha steamre sem kaptad meg wallet formajaban akkor irj a supportnak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108502) vjacintka válasza Segal (#108501) üzenetére


vjacintka
tag

Steam-en fel van tüntetve a visszatérítés. 14 napot írnak, hogy annyi max, amíg megjelenik összeg formájában a kártyán, tehát még 2 nap.

(#108503) Segal válasza vjacintka (#108502) üzenetére


Segal
veterán

Messze nem szokott az 14 nap lenni. Amikor én kértem visszatérítést 1 vagy 2 nap volt...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108504) vjacintka válasza Segal (#108503) üzenetére


vjacintka
tag

Nos, tanácstalan vagyok..
Menjek be a bankba talán ?

(#108505) Olomlovag válasza MutantZombie (#108495) üzenetére


Olomlovag
tag

Üdvözlet! Korábban nekem is megjegyezte a felhasználói nevemet, ebben is hasonló a szituáció. most mindent be kell pötyögni. Illetve én is hasonló véleményen vagyok az alkalmankénti belépést illetően. Nem kérdeztem a supportot. Engem különösebben nem zavar. Ūdv!

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#108506) vjacintka


vjacintka
tag

Nos, beszéltem a bankkal, mindössze adminisztratív hiba volt..

(#108507) ollie válasza vjacintka (#108506) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, hogy megosztottad.

***

(#108508) csaba951 válasza vjacintka (#108506) üzenetére


csaba951
veterán

Hogy hívják ezt a tehetséges bankot?

(#108509) MutantZombie válasza ollie (#108496) üzenetére


MutantZombie
tag

Sajnos nem oldotta meg a problémát...

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#108510) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!
Jobb felsősarokban lévő avatar képet hogyan tudom váltani :F A main profilképet beraktam de a jobb felsősarokban válatozatlan. Ki- bejelentkeztem már, semmi :( [link]

(#108511) csaba951 válasza chungee (#108510) üzenetére


csaba951
veterán

Jól csinlátad. Szerintem már az új látszik mindenkinek, csak neked nem. Böngésző becachelte, és amíg nem cseréli, addig nem látod.

Ki-bejelentkezés nem fogja megoldani, mert ez nem Steam hiba. Ott minden jó. A böngésződ tréfál meg. Pár nap múlva lehet, hogy már jó lesz. Vagy töröld a böngésző cache-t (elég csak a képeket) és akkor jó lesz.

(#108512) chungee válasza csaba951 (#108511) üzenetére


chungee
addikt

Erre gondolsz :F [link]

(#108513) csaba951 válasza chungee (#108512) üzenetére


csaba951
veterán

Igen.

(#108514) chungee válasza csaba951 (#108513) üzenetére


chungee
addikt

:R

(#108515) tibaimp válasza chungee (#108514) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Olvastam itt a problémát!
Végül is jó lett, az volt a megoldás, amit csaba951 kolléga írt?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108516) chungee válasza tibaimp (#108515) üzenetére


chungee
addikt

Nálam működött :R :C

(#108517) tibaimp válasza chungee (#108516) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót :R , akkor fasza! Megjegyzem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108518) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Van valami jobban működő kártya farmoló cucc android telóra, mint az "Idle Daddy".
Nemérg ez még tök jól működött, de most meg folyamat eldobja a bejelentkezésem és megáll a farm ezzel együtt, amíg újra be nem jelentkezem.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#108519) chris0000


chris0000
őstag

hi. a steam mikor jön már rá arra, h adjon nevet a mentett képernyőmentéseknek, ne csak egy számsort, egy alkönyvtáron, és másik alkönyvtáron és... belül? ha meg máshova mentem, mert meguntam a sz@rakodást, akkor oda nem ment semmit...

[ Szerkesztve ]

(#108520) Segal válasza chris0000 (#108519) üzenetére


Segal
veterán

Én erre a problémára egy piszok egyszerű megoldást használok. Total commanderben az egyik oldal abc nézetre (név), míg a másik oldal időrendi sorrendre (dátum) van állítva. Így akkor is piszok egyszerű bármi megtalálása ha név szerint, meg akkor is ha időpont alapján keresem ;)

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108521) chris0000 válasza Segal (#108520) üzenetére


chris0000
őstag

hi. az időpontokat nézem én is egyelőre most, de a Wasteland 2 képernyő mentéseit sehol nem találom... még a windoson belül is kivettem a kizárt mappák közül a programfiles x86 mappát, h ott is keressen, de semmi...

[ Szerkesztve ]

(#108522) chris0000 válasza Segal (#108520) üzenetére


chris0000
őstag

alapból ez a 760-as mappa lenne, de semmi... alapból ugye .jpg fileok, de a windowsban alapból a kizárt mappák közé sorolja a programfilesx86 mappát, ezért ott pont nem fogja keresni a jpg fileokat, de ha kiveszem akkor se keres ez semmit... :U
nah meglett végre, persze a főmappát nem frissíti dátumra, azt minek... nézz bele minden sz@r almappába és ha rábukkansz akkor szerencsés vagy... áhh kiégek ezen. thx, h írtál. :) üdv.

[ Szerkesztve ]

(#108523) Segal válasza chris0000 (#108522) üzenetére


Segal
veterán

Nekem a program files mappán kívül van egy mappa csinálva a képeknek (fraps néven :C ). Akik nem tegnap születtek, azok az okát is tudják miért így neveztem el.
Viszont a lényeg hogy oda nekem nem csinál almappákat a steam, hanem alapesetben össze vissza teszi, de ha dátumra állítom a tc-t (és arra hogy a legfrissebb legyen legelől), akkor az legutolsó kép lesz legfelül a mappában :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108524) chris0000 válasza Segal (#108520) üzenetére


chris0000
őstag

jobbat tudok... desktopon jobb klikk a játék ikonjára - tulajdonságok - webdokumentum - URL címnél lesz a sor végén egy számsor. nah az játék app_id-ja, és azt tárolja a steam userdata-nál a 760-as mappán belül! :B :)

(#108525) SenorGrande válasza chris0000 (#108524) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Miért nem egyszerűbb a képernyőmentéseknél a "lemezen lévők"-re kattintani? Megnyitja az aktuális játékhoz tartalmazó könyvtárat. :F

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#108526) tibaimp válasza Segal (#108520) üzenetére


tibaimp
nagyúr

+1 :K . Hoppá, mit olvasok.... ;)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108527) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv! A hétvégén kaptam kb. 8 ilyen email-t. Kell emiatt aggódni? ;)
Mostanság volt pár gyanús mozgás a gmail/insta fiókjaimban... Lehet ahhoz köze?
A google fordító szerint eladásra kerültek a lent írt tételek, mind 0,01 EUR-ért, van ilyen lehetőség steamon? Köszönöm!

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#108528) edgR válasza kriszwells (#108527) üzenetére


edgR
őstag

2 napot késtél ezzel a kérdéssel.

(#108529) Segal válasza kriszwells (#108527) üzenetére


Segal
veterán

Persze hogy van. Ha a piactéren eladsz valamit 3 centért, akkor kapsz egy ilyen emailt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108530) ollie válasza kriszwells (#108527) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt most komolyan kérdezed?

***

(#108531) Puma K válasza kriszwells (#108527) üzenetére


Puma K
veterán

Ha eddig nem lenne világos: Azonnal változtasd meg minden felületen az összes jelszavadat mindenhol másra (amit esetedben célszerű esetleg papírra leírni) és kapcsold be a két lépcsős azonosítást. Ha jót akarsz magadnak. Meg minden bankkártya adatot eltávolítanék a Steam fiókból... és lehet, hogy a bankommal is felvenném a kapcsolatot...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#108532) kriszwells válasza Puma K (#108531) üzenetére


kriszwells
aktív tag

Köszönöm! Megváltoztattam, a két lépcsős pedig be van kapcsolva, emailra jön mindig a kód belépés előtt.

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#108533) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!
Nem nagyon értek a Steamhez, mindig nagyon keresgetnem meg kérdezgetnem kell ha valamit akarok.
Hozzáadtam a gyereket a családi csoporthoz vagy mihez, hogy lássa a játékaimat és tudjon velük játszani.
Igen ám de valamit összekutyultam, és most nálam mindig PIN kódot kér a Családi nézet elhagyásához.
Szerintem baromi egyszerű a dolog, az én accountom felnőtt acc legyen, az övé meg gyerek.
Hogy tudom ezt átállítani?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#108534) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#108518) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ébren kell tartani a telót és akkor jó. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#108535) l.skywalker válasza rasotamas (#108533) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amíg van családi csoport addig a fő fiókon lesz PIN. Pont azért, hogy ne férjenek hozzá a családtagok a koruknak nem megfelelő tartalomhoz még akkor sem, ha a "szülő" fiókjába próbálnak belépni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108536) De4d


De4d
őstag

steam kártyacserére van még valahol lehetőség?
Volt egy oldal régen, de az jó ideje nem üzemel már.

Minden jó, ha a vége jó!

(#108537) csaba951 válasza De4d (#108536) üzenetére


csaba951
veterán

Nincs és technikai okokból nem megoldható. A Steam extrém gyorsan (ideiglenesen) letiltja a kommunikációt azokkal akik rövid idő alatt túl sok adatot kérdeznek le. Ezzel próbálják kivédeni a DDOS támadásokat. Ez jó, viszont ezzel ellehetetlenítették a steamtradematcher-hez hasonló szolgáltatásokat. A megoldás az lenne, ha a Steam felvenné egy kivétel listára ezeket a szervereket, és ezeknek nem tiltaná a kommunikációt. Erre jelenleg semmi esély. :O

Annyira extém érzékenyre van állítva a rendszer, hogy egy bekapcsolt Augmented Steam-el böngészve a Steam Market-et, 5-7 tétel böngészése után már tilt is. Pl. Megnézed az Inventory-d, utána meg a Market főoldalad.

[ Szerkesztve ]

(#108538) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Mit nézek be?
Pl. Residend Evil 6 játékot megvettem:

Ha a kliensben a könyvtár oldalon a keresőbe beírom: Resident.... nem találja meg...

Van qrvasok vásárolt játékom, pl:

Ha fentebb kell megtalálni egy bizonyos játékot úgy hogy megnyitok és végignézek minden kategóriát, hát bizony, beleőszülök!

Tudtok tanácsot adni?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#108539) Executioner válasza VGYke (#108538) üzenetére


Executioner
tag

Kattints a játékok melletti "+" jelre.

Exec

(#108540) fatal` válasza VGYke (#108538) üzenetére


fatal`
titán

Ezért se használok kategóriákat, simán ABC rendben vannak. :D

De van, hogy nem találja meg rögtön, amit megveszel, indítsd újra a steamet.

(#108541) tibaimp válasza VGYke (#108538) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Bal fent vedd ki a pipát a Kellékek elől, így csak a Játékok fog látszódni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108542) ollie válasza fatal` (#108540) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Több ezer játéknál sok sikert az ABC sorrendhez. :D

***

(#108543) chungee válasza ollie (#108542) üzenetére


chungee
addikt

Már akinek van több ezer játéka... yah hogy ez önfényezés volt :F :C ;)

(#108544) l.skywalker válasza chungee (#108543) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem van, pont ezért használom, hogy csak a "ready to play" címeket mutassa:

Mert egyébként így látnám, mert nem használok kategórizálást:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108545) tibaimp válasza l.skywalker (#108544) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Van van 2 darab játékod :K :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108546) chungee válasza l.skywalker (#108544) üzenetére


chungee
addikt

Mintha magamat látnám :R a szerény 100+ játéklistámmal

ABC
Uncategorized
Ready to play

(#108547) l.skywalker válasza tibaimp (#108545) üzenetére


l.skywalker
félisten

És csak eggyel játszok :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108548) bepken válasza l.skywalker (#108547) üzenetére


bepken
veterán

ez a legszomorúbb, hogy én is...pedig nálam ráadásul vagy 10 db telepítve is van.... :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108549) tibaimp válasza bepken (#108548) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem viszont csak 68 játékom van, de 90% fel is van telepítve. Régi beidegződés még a fasza ADSL korszakból itt a városomban...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108550) De4d válasza tibaimp (#108549) üzenetére


De4d
őstag

ADSL az se ma volt, annál már csak tárcsázós a régebbi és lassabb :D

Minden jó, ha a vége jó!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.