Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#109851) Golden9 válasza chris0000 (#109850) üzenetére


Golden9
addikt

Sehogy. :(

[ Szeretkezve ]

(#109852) Sirpi válasza chris0000 (#109850) üzenetére


Sirpi
senior tag

Csak úgy, hogy beaktiválod.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#109853) l.skywalker válasza chris0000 (#109850) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én most mentem végig az elmúlt 6 éven vásárolt összes kulcsomon és nem tudod csak úgy ha megpróbálod beváltani

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109854) csaba951 válasza chris0000 (#109850) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, és nem is lesz ilyen. Biztonsági okok miatt.

(#109855) chris0000


chris0000
őstag

thx, mindenkinek. lehetne jobb is a rendszer. odaadnám másnak minthogy magamnak feleslegesen aktíváljam..

(#109856) csaba951 válasza chris0000 (#109855) üzenetére


csaba951
veterán

Direkt van így. Ha olyan lenne amit írsz, akkor botok kulcsgenerátorokkal szépen végig mennének a variációkon és eladnák a működő kulcsokat. Így viszont nem tudják megcsinálni.

(#109857) Curtain


Curtain
senior tag

Fent van a pc-n és a mobilomon is a steam. Utóbbin be van kapcsolva a steam guard. Újra kéne telepítenem a mobilom. Ha letörlöm róla az alkalmazást és feltelepítem az új rendszerre akkor simán be tudok majd jelentkezni? Vagy mi ennek a menete?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#109858) zseko válasza Curtain (#109857) üzenetére


zseko
veterán

Emlékeim szerint nem, mert a Steam Guard miatt kell hozzá majd valamilyen biztonsági kód, amit a telepítésekor, vagy a Steam Guard bekapcsolásakor adott.
Én legalábbis így emlékszem, mivel nekem is van valahova kiírva egy biztonsági kód a mobilos Steamhez.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#109859) csaba951 válasza Curtain (#109857) üzenetére


csaba951
veterán

Lásd: Át tudom vinni a hitelesítőmet egy új telefonra?
https://help.steampowered.com/hu/faqs/view/7EFD-3CAE-64D3-1C31#transfer

(#109860) A_Papa válasza l.skywalker (#109842) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszönöm!

Papa

(#109861) Curtain válasza csaba951 (#109859) üzenetére


Curtain
senior tag

Köszi!

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#109862) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Múlt évben engem is megtalált valaki egy lap aljai kiemelt hsz-es témával, de valami megfogta az oldalt, be sem töltött... Nem volt vesztésem, semmi gyanús.
Idén azért első soros volt, hogy emiatt (is) nyomok egy login-nagygenerált.
SteamguardAPP is bekapcsolva.
Kezdtem volna azzal, hogy telefonszám csere, de valamiért az eddig ezzel, és aznap azonaz órán belül mással is használt, működő számra nem érkezett meg az üzenet (bontandó szám). Többször is próbálkozva. Mondom mindegy, akkor jelszó csere, persze az végg ment, de az épp belépett appot is kivágta, és bármelyikbe is akartam belépni valahogy az SMS is kellett volna. Ekkor már szépen mindent lebontogattam vissza "csak jelszó, és csak email"-re mind a kettő cserélve is lett.
Új (friss, nem előző)szám hozzáadása tegnap nem ment.
Ma rápróbálva ment. Meg is jött az üzi, minden oké (gondoltam)... aztán mikor az app hozzáadása jött volna, és ahhoz az SMS, az megint nem érkezett meg.

Mi lehet a baj, vagy csak másik napszakban kéne próbálkozni?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#109863) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ha valaki ezt látja, és vodafonos, próbáljon már valami olyasmit csinálni, amihez kell az SMS megerősítés... Mert a már 3. napja meg nem érkező, vagy "ha épp szerencsém van" státuszu SMS megérkezés nem a legbarátibb!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#109864) Golden9


Golden9
addikt

Három napig ingyen játszható az EA SPORTS FC 24.

[ Szeretkezve ]

(#109865) eami válasza ledgeri (#109863) üzenetére


eami
Topikgazda

nincs esetleg sms spam mappában? nekem alza/emag megerősítő smseket sokszor oda dobja.

(#109866) A_Papa válasza Segal (#109836) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Megtennéd, hogy linkeled? Köszi!

Papa

(#109867) ledgeri válasza eami (#109865) üzenetére


ledgeri
nagyúr

.... nincs olyanom, hogy SMS-spam mappa ;] Mégis van, de üresek. Sosem ment abba üzenetem, sosem állítottam be.
Mondjuk még megvannak a kb 1 évvel korábbiak, és mind "sok karakteres külföldi" számról jöttek, szóval lehet, hogy a voda blokkol valamit... :F

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#109868) Segal válasza A_Papa (#109866) üzenetére


Segal
veterán

Az az igazság hogy feltöltöttem egy esetleges következő vitrinhez való képet is és így részemről tárgytalanná vált a dolog, mert ilyenből több vitrinem úgysem lehet majd így nem tartottam meg a scriptet :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109869) TrueGooner válasza Golden9 (#109864) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Zsír, akkor most pont annyiért lehet játszani amennyit valójában ér. ;]

(#109870) A_Papa válasza Segal (#109868) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Értem, azért köszönöm.

Papa

(#109871) alratar


alratar
addikt

Pár éve próbáltam vásárolni appon keresztül, ami nem igazán sikerült. (penzt zárolták, játékot nem kaptam meg)
Kijavították azóta a hibát és lehet már az appon keresztül vásárolni?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#109872) gejala válasza alratar (#109871) üzenetére


gejala
őstag

Nekem még soha nem sikerült kártyával fizetni appban. Sem közvetlenül a játékért, sem wallet feltöltésért. Csak wallet pénzből enged.

(#109873) Shadowguard válasza alratar (#109871) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én talán kétszer vásároltam app-ból, nekem nem volt vele gond. Egyszer a Bayonettát, talán tavaly év elején próbaképpen, meg egyszer egy friss megjelenést, nem voltam gépközelben és indítani akartam a távoli letöltést.
Lehet kártya/bankfüggő is a dolog.

(#109874) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ingyenes Point Shop cuccok:
https://store.steampowered.com/points/shop/app/2790810

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109875) tibaimp válasza l.skywalker (#109874) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109876) Flash82


Flash82
tag

Sziasztok
Azt hogy tudom megoldani hogy ne az alapértelmezett c könyvtár download mappát használja a frissítések letöltésére?
pl D meghajtón van a játék (Diablo 4) és folyamat a c download ba tömi a frissítés letöltést ott meg elég szépen fogy a helyem pedig a D meghajtón is van download mappa.

(#109877) Healbacsi válasza Flash82 (#109876) üzenetére


Healbacsi
őstag

Windows 10 esetén: Gépház -> Rendszer -> Névjegy -> Rendszervédelem

Speciális tab -> (legalul) Környezeti változók

(#109878) Flash82


Flash82
tag

Bocs nem értem itt most mi a lényeg?

(#109879) Sirpi válasza Flash82 (#109878) üzenetére


Sirpi
senior tag

Itt adod meg a temp könyvtárat, ahova az átmeneti mentések mennek.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#109880) Debilon válasza Sirpi (#109879) üzenetére


Debilon
addikt

Ezt tuti nem a win kezeli

Ha van a játékhoz launcher (gondolom van diablo 4nek bnet vagy valami), akkor abban kéne megnézni a beállításokat

A temp nek ehhez szerintem nem sok köze van

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#109881) tibaimp válasza Healbacsi (#109877) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A Steam nem ide szedi a saját cuccait? Nálam így néz ki az elérési út:

G:\Steam\steamapps\temp\

Nem biztos, csak mondom!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109882) Healbacsi válasza Flash82 (#109878) üzenetére


Healbacsi
őstag

Kovetkezo beallitas:

Ekkor a download mappa a <meghajto>:\UjSteamMappa\steamapps\downloading-ra fog mutatni

[ Szerkesztve ]

(#109883) Flash82


Flash82
tag

Próbáltam így is
Aztán próbáltam alapértelmezettre állítani a másik meghajtót de akkor is a C re ment.
A dlc t érdekes módon nem a C re tette korábban.

(#109884) Healbacsi válasza Flash82 (#109883) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nincs mas beallitas, egyedi a rendszered ezek szerint.

(#109885) ledgeri válasza Flash82 (#109876) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Melyik mappába akarja nyomni a dolgokat, és csak a steam csinálja, vagy a játék launcherje?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#109886) Flash82 válasza ledgeri (#109885) üzenetére


Flash82
tag

A C be tenné pedig D-n van a játék.
Kérdés :Letörlöm a steam et és felraknám a D meghajtóra?
Megoldaná ezt az egészet?

(#109887) ledgeri válasza Flash82 (#109886) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha -ezek szerint- C:/-be pakol dolgokat, akkor ott bajok vannak, de nem steames, mert annak az alapbeállításai mások.

Szúrj már képet a #109882 -képei alapján a te beállításaidról. Mert ha a játék is "c-ről" fut akkor az oda került fel. Az nem is baj, ha van más meghajtód, akkor át tudod másoltatni steammel az egyik helyről a másikra!
Mennyi a steam által foglalt helyed C-n, és mennyi szabad helyed van, mennyi, milyen tárhelyen, ami nem C?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#109888) Flash82 válasza ledgeri (#109887) üzenetére


Flash82
tag

C n csak a download mappába rakott Diablo tartalom foglal nagy helyet.
Van még 3 meghajtó ezenkívül.
[kép]

(#109889) chungee


chungee
addikt

Szaisztok! Hol tudom beállítani hogy a játékadatlapon ne játssza le aut. a videókat :F

(#109890) Golden9 válasza chungee (#109889) üzenetére


Golden9
addikt

A video hangerő csuszkától jobbra lehet X-teleníteni.

[ Szeretkezve ]

(#109891) tibaimp válasza Flash82 (#109888) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A képed alapján pedig a D:\Steamlibrary az alapértelmezett meghajtó, illetve könyvtár, mert ott van mellette a kis sárga csillag!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109892) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!
Mi baj lehet?
2napja rendesen letöltötte le a játékot a kliens.
Ma tizedével se tölt, sebességileg.

Más kliens kihasználja rendesen a sávszélességet.

[ Szerkesztve ]

(#109893) wjbhbdux válasza Bal0924 (#109892) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Van, amikor letöltés közben a fájlokat rendezgeti a gépen, ez lassú lehet ha merevlemezt használsz SSD helyett. A letöltés ablakban nézd meg a zöld csíkot, ilyenkor csak várni kell amíg végez.

Ha a letöltéssel van baj, akkor meg lehet próbálni másik ország letöltő szervereit választani a beállításokban, Ausztria pl. hoznia kell a maximumot felénk

/s

(#109894) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Nézegettem a steames könyvtáramat, és észrevettem hogy a pl A "nincs feljegyzett tevékenység" alatt ott van egy csomó, amiben van tevékenység, pl 2013-ban játszottam vele. Felette a következő kategória 2014.

Szóval csak 10 évig vannak ezek a kategóriák? Tehát jövőre a 2014-es is bekerül a "nincs feljegyzett tevékenység-be'? Ráadásul ha egy ingyenes játékot beszerzek steamen, az is a nincs feljegyzett tevékenység -be kerül.

Csak próbáltam megtalálni, h mi az a legrégebben meglévő játék, amivel még nem játszottam. De így nehéz egy kicsit.

(#109895) Bal0924 válasza wjbhbdux (#109893) üzenetére


Bal0924
aktív tag

HDD-re megy.
Átállította Ausztriára, és csak megduplázódott, de így se töltio rendesen. (40-50el kellene töltenie, Ausztrália beállítással 4megával tölti)
2napja ugyan úgy, ugyan oda. jó ebeséggel ment.
és ugyan arra a HDD-re más kliens kihasználja a sebességet.

(#109896) Bal0924 válasza Bal0924 (#109895) üzenetére


Bal0924
aktív tag

ui: Mikor SSD-re próbálja letölteni, szintén nem tölt rendesen.

(#109897) chris0000 válasza Bal0924 (#109892) üzenetére


chris0000
őstag

hi. ez nekem is feltűnt mostanában.. egy 150megás játékot 5 percig töltött gigabites nettel..

(#109898) Bal0924 válasza chris0000 (#109897) üzenetére


Bal0924
aktív tag

ojj.
Akkor mindenhol ilyen, szép.

(#109899) bepken válasza Anonymusxx (#109894) üzenetére


bepken
veterán

próbáld meg így rendezni a könyvtáradat:

ha minden igaz, akkor a könyvtárhoz adás dátumának megfelelően a legrégebben hozzáadott, de még sosem játszott játokod lesz legalul

bár erről 100%-ban nem tudok nyilatkozni Neked így 10 év és 1000+ játék után, hogy az én listában legalul szereplő cím valóban időrendben a legrégebbi, még sosem játszott cím e.... :D
(de egyébként pontosnak tűnik első blikkre)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109900) ledgeri válasza Flash82 (#109888) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A lenyílóka is lényeges lenne, és van printscreen gomb, paint és ctrl+v...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.