Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) -D4nO-


-D4nO-
tag

mindenki saját felelőségre rakja fel mert lehet féltégla lesz a telefonbol :DD

o/

(#452) C.Brigante


C.Brigante
veterán

gyári sms progi helyett feltettem egy másikat mert annyira lagzott, h kiborultam. a kérdésem az lenne, hogy a gyári sms progit lehet valahogy likvidálni? (mert most egyszerre ugye 2 progi jelzi ha sms-t kapok) Vagy csak TB fagyasztás a megoldás?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#453) Rotate válasza C.Brigante (#452) üzenetére


Rotate
veterán

én is rühellem, hogy baszki egy fosos sms megnyitása akadozik...

(#454) Skynet258 válasza C.Brigante (#452) üzenetére


Skynet258
veterán

Kapcsold ki a gyáriban a jelzést, és onnantól észre sem fogod venni, hogy fent van. ;)

https://geekpulse.hu

(#455) R2D20208 válasza C.Brigante (#452) üzenetére


R2D20208
addikt

Töröld a system/ appból az mms.apk - t, vagy rakd a másikat alapértelmezettnek. Vagy fagyaszd.

(#454) Skynet258 navagyez is :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#456) ricshard444 válasza -D4nO- (#449) üzenetére


ricshard444
veterán

:DDD :DDD Ez fájt

Vannak dolgok...

(#457) C.Brigante válasza Rotate (#453) üzenetére


C.Brigante
veterán

nem akartam elhinni, mondom mi van, megakaszt egy szaros sms megnyitás..? lol

Skynet258: :R
R2D20208: :R egyébként marhán szeretem ezt a v7-et!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#458) HUTCHDB válasza Richard (#447) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

tegyel fel masik billentyuzetet, pl. a smart keyboard pro-t, amiben a kereseden kivul meg vagy 15 allitasi lehetoseg van.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#459) zack


zack
nagyúr

Van egy elég nagy problémám. Remélem van rá megoldás. :U

Ha telefonálok, engem nagyon rossz minőségben hallanak. MIndenki azt kérdezi tőlem, hogy "ki vagyok hangosítva?" mert baromira visszhangzok nála. Nem 1-2 ember, hanem akivel ma beszéltem mindenkinél ez volt a probléma. Vételi gond nem lehet, T Mobile gond se, mert itthon sosem volt hasonló gondom.
Marad a telefon. :F

Az a kérdés, mitől visszhangzik. 2.3.4. volt előtte rajta, majd jött a gyári nem főzött 2.3.6....
Ma olyat is csinált hogy hívás közben beakadt a hang, és újraindult a teló. :(
Ha szoftveresen van gáz, 2 dologtól lehet, amit módosítottam...Az egyik a rootolás, a másik a 2.3.4.-ről váltás 2.3.6.-ra.
Ha egyiktől se lehet akkor csak hardveres gond lehet (mikrofon). Viszont ha ez van, akkor hibásan adták el nekem., mert 2 nap alatt pont nálam nem romolhat el a mikrofon. :U

Mivel ez egy telefon, és telefonként sokat használom, minimum elvárom, hogy a lebonyolított beszeélgetések jó minőségűek legyenek. Ha ezt nem fogjuk tudni megoldani vakahogy, még a héten megy fel az apróba, mert ehhez nem vagyok hozzászokva, hogy a beszélgetések alatt alig értik amit mondok. :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#460) pzstm válasza zack (#459) üzenetére


pzstm
titán

tok van rajta? Milyen? Kernel milyen van rajta? ROM pontosan Melyik? Milyen összeállításban? (*1234#)

vagy ha gondolod felhívhatsz engem is kipróbálni, én is T-s vagyok :B

szerintem simán egy modemcsere megoldja vagy ha a tokodat leveszed róla ha olyan :B

(Bár nekem egy kemény lyukacoss és egy teljesen takaró szilikon bugyigumi volt rajta és egyikkel sem volt bajom)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#461) C.Brigante válasza zack (#459) üzenetére


C.Brigante
veterán

emléxel mikor felsoroltam neked 3 hibát? Na az egyik az ez volt.
Modemet cseréltél párat? ha nem akkor első körben próbáld meg a KI4-es modemet, azzal nem lehet ilyen hiba ha sw baj van. tok van e a telefonon? ha igen vedd le, próbáld meg úgy.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#462) zack


zack
nagyúr

Van rajta tok, még pedig olyan, ami bumper jellegű, de van hátlapja is. Kemény gumiból van, elvileg nem lehet anyagából adódóan gond, de első körben leveszem, és kipróbálom tok nélkül. :U

PDA KK5
Phone KI4

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#463) Varszegig válasza zack (#459) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha rossz a mikrofon, akkor eladod, és nem megjavíttatod??
Ugye wipoltál romcsre előtt?

[ Szerkesztve ]

(#464) pzstm válasza zack (#462) üzenetére


pzstm
titán

ami egész biztos, hogy root nem okozhatja és KI4 modem is többezer embernél az egyik legtökéletesebb (KK5 firmware-ről nem is beszélve)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#465) C.Brigante válasza zack (#462) üzenetére


C.Brigante
veterán

ha most leveszed és csupaszon nem változik, akkor kezdj el aggódni! Nincs rá orvosság, csak szervíz ez esetben.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#466) rizso


rizso
addikt

Srácok! Rom, kernel, csc és hasonlókat hogyan lehet kiolvasni gép nélkül?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#467) zack válasza Varszegig (#463) üzenetére


zack
nagyúr

Hát...Mit tudom én mit fogok csinálni. Elég váratlanul ért a dolog. Nincs tartalék telóm, tehát hetekre nem tudom beadni a Samu-ba ha esetleg a mikrofonja cserés. :U
Nem wipoltam 2.3.6. előtt. :U Akkor gondolom ez is gond lehet.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#468) R2D20208 válasza rizso (#466) üzenetére


R2D20208
addikt

*#1234# tárcsázóba, és beállitások/telefon névjegye

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#469) agabe válasza -D4nO- (#449) üzenetére


agabe
addikt

Azt hittem a másikat is ráteszi. EZ durvább.

(#470) pzstm válasza zack (#467) üzenetére


pzstm
titán

nem kellene hogy az legyen....erről a rendszerről van backupod amikor még jó volt a hang? mert akkor kipróbálhatnád a CWM restore-t :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#471) gilfoyle válasza zack (#467) üzenetére


gilfoyle
őstag

Nálam teljesen jól működő kombó:
PDA: I9100XXKL1
Phone: I9100XXKI4

Viszont a CSC-m unknown... Ez amúgy micsoda és lehet-e bajom belőle? :F

(#472) agabe válasza zack (#467) üzenetére


agabe
addikt

megvallom először nekem is gagyi volt a hangja...a kijelzővel együtt a mikrofont is cserélték. jobb lett, de nem a legérzékenyebb mikrofonú készülék amim valaha volt, de engem értenek rendesen.
A másodlagos mikrofon (ami elvileg zajszűrésre van) sokkal érzékenyebb.
Csinálhatták volna jobbra is...de ha nagyon gagyi a hang, akkor szerviz.

Nem a modem a hibás, és nem is a rom...a root meg főleg nem...ezeket mindenki felejtse el, mert nálam is csak fölösleges próbálkozások voltak.

Hardver, és nem egyedi, még ha a többieknek jó is.

pzstm:
nálam az elején gagyi volt, de ez az előző tulajt pl nem zavarta...nem is értem, mert az tényleg nem volt kielégítő.

Piwi: a zajcsökkentés kikapcsolása sem segít.

[ Szerkesztve ]

(#473) pzstm válasza agabe (#472) üzenetére


pzstm
titán

nálam kezdetektől fogva (2011.06.01) tökéletes a vétel :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#474) Piwi válasza zack (#467) üzenetére


Piwi
addikt

hivás közben próbáld meg kikapcsolni a zajcsökkentést.csak aktiv hivás közben érhető el az az opció

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#475) knyitogato válasza zack (#459) üzenetére


knyitogato
őstag

Hibásan azért ne tedd fel apróba... (ha valóban hardverhibás) Samu szerviz azért elég gyors tud lenni, ahogy olvastam.

Én még nem tapasztaltam olyat, amit írsz, nálam minden a legfrissebb gyári...KIES-sel frissítettem, minden pöpecül ment.

#474, Piwi nálam nincs ilyen zajcsökkentő funkció hívás közben... :)

[ Szerkesztve ]

(#476) bika77427


bika77427
csendes tag

Üdv mindenkinek!Valaki tud ajálni olyan appot amivel valós időben telefonálás közbe meg tudom változtatni a hangomat?

Csabi77

(#477) rizso válasza R2D20208 (#468) üzenetére


rizso
addikt

Tehát *1234#, majd hívás. "USSD-kód futása...", majd "Csatlakozási probléma vagy érvénytelen MMI-kód" :F

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#478) R2D20208 válasza rizso (#477) üzenetére


R2D20208
addikt

*#1234# és semmi hivás. Kihagytál valamit !

(#470) pzstm : Elkészült GB_Final XWLA4 J- Kay most szólok, múltkori helyett ;] Estére feltolom, plusz képek , Changelog. Utolsó GB Romom, témabeli váltaztatások is. Akiknek igértem, küldöm ma estig . :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#479) Gergőke88 válasza zack (#459) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ezt írtam anno neked pü-ben... Ez sajnos ilyen... :(( Az enyém ugyanilyen.
#480: Volt már nekem rajta mindenféle rom, modem de nem "tökéletes" egyikkel sem.
Valakinek van ez a hiba, valakinek nincs.

[ Szerkesztve ]

(#480) zack válasza Piwi (#474) üzenetére


zack
nagyúr

Ok. Kipróbálom majd ezt is, de csak szépen sorban haladok. Egyelőre levettem a tokot, és holnap estig tesztelem. Ha így se jó, kikapcsolom a zajszűrést. Ha így se, csinálok egy wipot, és megnézem úgy az alap rendszert root és progik nélkül.
Aztán a következő lépés a szervíz lesz. :U

Gergőke88

Emlékszem. Tényleg mondtad. Te nem tudtad megoldani sehogy?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#481) HUTCHDB válasza zack (#467) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

szerintem eloszor csereld le a modemet
KI4-re.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#482) agabe válasza R2D20208 (#478) üzenetére


agabe
addikt

Várjuk szeretettel :)

(#483) agabe válasza zack (#480) üzenetére


agabe
addikt

ha priviben adsz számot felhívlak, és meghallgathatod hogy szól az enyém ami jobb mint volt, de szerintem van jobb, én meg megmondom, hogy a tied más telókhoz képest hogy hangzik (a hangszóróval nincs baj az S2 -eseknél) nálam...ha nagyon gáz azt meghallom úgyis.

(#481) HUTCHDB hidd nagyon valószínű, hogy ez is fölösleges. én végigjártam ezt. próbáltam szoftveres úton (szervízmenüből) is emelni a hangerőn, de szinte semmi eredmény.
nagyon nem szabad rossznak lennie, de nem a legjobb a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#484) rizso válasza R2D20208 (#478) üzenetére


rizso
addikt

Valóban. Az első # kimaradt :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#485) zack válasza HUTCHDB (#481) üzenetére


zack
nagyúr

Ez a modem van a ROM-ban.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#486) pzstm válasza R2D20208 (#478) üzenetére


pzstm
titán

várom szeretettel a privátot :C :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#487) zack


zack
nagyúr

agabe-vel kipróbáltuk. Úgy tünik hogy ez a gumis bumper tok kavar be valamit. Levettem, beszéltünk, és jó volt, majd hívás közben feltettem és ő is mondta a zavaró visszhangos dolgot. Szóval egyértelműen a tok lehet a ludas, amit a telóhoz adtak.
2-3k tok, de azt hiszem így jártam a legjobban. Van egy bőr becsúsztatós, övre fűzhetős megoldás is, és ezt fogom majd helyette használni.

Más: Megvan az OTG kábelem. :K Bedugom, rádugom a pendrive-ot, és a teló nem csinál semmit. Van ennek valami speciális csatlakozási módja?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#488) Piwi válasza zack (#487) üzenetére


Piwi
addikt

akkor meg is van a megoldás :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#489) DanielK válasza zack (#487) üzenetére


DanielK
addikt

Akkor meg majd a pici zackek fognak "tönkre menni"! ;] :P

(#490) mogyesz válasza zack (#487) üzenetére


mogyesz
aktív tag

nincs. filekezelőben kell látni a pen-t, illetve annak tartalmát. Nekem is ma érkezett, a 32GB -os pendrive-ot látja. (Igaz, valami olyasmit ír ki, hogy nincs eszköz, de működik.)

Nekem is zajol, érdekes módon zajszűrés off esetén nem. illetve tok nélkül sem. Vettem rá egy beledugósat, így ki kell venni, ha használnám, cserébe nem visszhangzik...

Kreténség on: (#476) bika77427 - persze, erősen szorítsd meg a zacsit! Tuti megváltozik a hangod :-) Off.

[ Szerkesztve ]

(#491) knyitogato válasza mogyesz (#490) üzenetére


knyitogato
őstag

Egyszer úgy szeretném látni élőben, milyen ez a zajszűrés. Egyszerűen nem értem, nálam miért nem elérhető hívás közben :F

(#492) migabi24 válasza zack (#487) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ne aggódj a zajszűrés a bűnös, ha gondolod küldök neked 1 módosított phone.apk-t amibe nincs zajszűrés, és maradhat a bumper ;)

(#493) F-ECT$ válasza R2D20208 (#478) üzenetére


F-ECT$
titán

Jöhet ide is. Már unom az 5.1-et :)

Dive ever, work never.

(#494) #68216320


#68216320
törölt tag

Milyen ROM-ot érdemes használni KK5 és LA4-en kívül? Sajnos ezek nem hozzák számomra az elfogadható szintet. Kizárólag Stock érdekel.
- stabil legyen
- nem érdekel a telefon sebessége, kizárólag a felület fürgesége legyen meg
- ne merüljön ész nélkül
Van olyan stock ami ezeknek megfelel?

(#495) nash2 válasza zack (#487) üzenetére


nash2
tag

Nekem is ugyanetz volt a gondom. Case-Mate keménytokom van, visszhangzott mint állat ha rajtavolt. Ha levettem jó volt, ha rajtavolt a tok és kikapcsoltam a zajszűrést hívás közben akkor is jó volt.
Bevittem a Telemaxhoz, gariban javították, 1 nap múlva visszakaptam tökéletes állapotban, azóta semmi visszhang nincs, a tok azóta mintha rá lenne hegesztve állandóan rajta van :)
Ez modem meg firmware cserével nem jön helyre. Ha valakit érdekel a probléma pontosabban, leírom hogy mi okozza.

[ Szerkesztve ]

Nash

(#496) gilfoyle válasza #68216320 (#494) üzenetére


gilfoyle
őstag

Van.
PDA: I9100XXKL1
Phone: I9100XXKI4

(#497) #68216320 válasza gilfoyle (#496) üzenetére


#68216320
törölt tag

Köszönöm. Keresem és töltöm.

(#498) Laraxior válasza DanielK (#489) üzenetére


Laraxior
titán

egy is sok belőle ;] :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#499) zack válasza migabi24 (#492) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi, de inkább használom ezzel a belecsúszós bőrrtokkal. :R
Nem akarom kikapcsolni, ha tok nélkül jó.
Az viszont érdekes, hogy nash2-nek cserélték a mikrofont, és megszünt a visszhangzós gond a tokjával. :U

(#498) Laraxior:

Jé! Te is itt vagy? Bár mintha rémlene hogy 1-1 off hsz-t mintha már láttam tőled itt az elmúlt napokban. :U Itt is csak az off-ig jutsz mint ahogy a többi topikban is? :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#500) agabe válasza nash2 (#495) üzenetére


agabe
addikt

engem érdekel pontosan mi okozza :) mert nálam is volt ilyen, és nekem is szerviz lett a vége, de tokot sem használok mostanában, csak becsúsztatósat.

zack:
most fel leszünk világosítva legalább !

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.