Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) csabám válasza Def26 (#800) üzenetére


csabám
addikt

A pr. kódnak is tsnek kell lennie. . . (*#272*a telefonod imei számá# ---> THM - et kell választani azt hiszem)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#802) Def26 válasza csabám (#801) üzenetére


Def26
félisten

Ne haragudj, de az micsoda? mit csináljak, hogy az legyen? :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#803) ERPY válasza Flashhh (#793) üzenetére


ERPY
őstag

Enyém persze. Bár már kaptál linket, a desktop visualizer appal lehet képeket tenni ikonok helyett. Én nagyon hamar meguntam az ikonokat, egyedire vágytam, és mint látvány is fellehet dobni vele a telót.

(#804) frigoo válasza CyberSoma (#792) üzenetére


frigoo
aktív tag

Telenoros volt az, valamit félrenézhettél. Felment rá, most már frissíti a legújabb hivatalosat.
Így már mehet vissza gariba. Kössz a segítséget! :C :R

(#805) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Navégre, itt a JKay LA4-re! :C

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#806) Kapanyél válasza Kapanyél (#805) üzenetére


Kapanyél
őstag

...csak még nincs témázva. :(((

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#807) doongoo


doongoo
addikt

Sziasztok,

használ valaki XWLA4 ROM-ot itt? Azért érdekel, mert KIES-en visszavonták a németet és érdekelne, hogy a gyakorlatban van-e vele valami hiba? Olvastam máshol, hogy állítólag nincs benne download mód és recovery sem (sem gombokkal, sem JIG-gel). Így viszont nem merném feltenni, pedig érdekelne az új 13.6-os JKAY miatt, mert azt kipróbálnám...
esetleg valakinek tapasztalatai (pl. XWKL1-gyel összevetve)

Letöltőlink is érdekelne egy jól működő XWLA4-hez (nem főzet, stock érdekel)

[ Szerkesztve ]

(#808) kungzi


kungzi
veterán

én majd március 1 előtt rakom vissza a gyárit :D

(#809) R2D20208


R2D20208
addikt

Na uraim ! A helyzet a következő. A Notebookomban vmi terminál modul és vmi másik panel ment el . Nem kellett szakszervizbe vinnem, igy menthető a gép. De. Mivel az asztalomon tároltam minden telóval kapcsolatos dolgomat ( ez az én hibám természetesen) igy minden telós dolgomnak sanyi, mivel új oprendszer kényszeredik rá, tuti nem menthetőek ezek. Megjegyzem, most akartam mindent rendszerezni, másik meghajtón. Tehát véletlenek nincsenek. Valaki segitett a döntésben. Lehet a jóisten is igy akarta ( amennyiben létezik ) Igy : eladó lett telefonom. Ha vki érdeklődne, PÜ. Árban megegyezünk, mert nem verem földhöz a garast. Döntésem oka. Szabadidőm másra szeretném beosztani. Eddig hobby volt, nem szeretnék függőséget belőle. Az előző , vagyis utolsó Romprojecktem ( is ) törlődött, sajna nem adom már ki, nincs lehetőségem. Mindenkitől elnézést kérek ! Majd azért néha benézek ide, hogy mi hogy fejlődik, mik az újabb Romok, stb stb. Ha bárkinek tudok segiteni bármiben, priviben mindig tettre kész leszek. A legjobbakat kivánom mindenkinek, és köszi az együttműködést kollegák ! ;) Sok jó fejet megismertem itt, jobb lett volna élőben is. (ami késik nem múlik) SGS- 3 ra készülök majd lehet vmivel ! ;] Na bye fiúk !

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#810) WaterWave válasza Def26 (#800) üzenetére


WaterWave
veterán

kies <3

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#811) Fail3D! válasza R2D20208 (#809) üzenetére


Fail3D!
addikt

koszonjuk az eddigi munkaidat es remeljuk senki nem akarja majd megvenni a telodat, hogy koztunk maradhass:P htc lesz belole vegul? vagy egy nokia 3310 hogy tutira ne orulj bele a mokulasba?:) nem lehet meggyozni hogy maradjal velunk?:) paypal rendszer kiepiteset fontold meg hatha van akkora ereje a romodnak koreinkben hogy 1 kis tamogatassal meggyozzunk a maradasban:)

(#812) mycso válasza csabám (#801) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

TMH-t kell a T-mobile -hoz.
A THM, az a teljes hiteldíj mutató :DDD

(#802) Def26: ha a pda fanclub FTP-n lévő t-mobile-os romot raktad vissza, abban alapból a TMH-s csc van, tehát alapból azon kellene lennie a telefonodnak romcsere után.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#813) csabám válasza mycso (#812) üzenetére


csabám
addikt

Csodálkoztam is, hogy egyből beugrott. De most már értem miért :D
Köszi.

Igen, azon kellene lennie, de e szerint arb - n van.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#814) CyberSoma válasza doongoo (#807) üzenetére


CyberSoma
tag

szia, én használok. Nekem OTA-n frissült a gyári KI4 rá. Eddig nincs vele bajom. DL módot nem próbáltam, hogy van e

(#815) Flashhh


Flashhh
tag

Ahh, nagyon koszonom a linkeket, asszem delutan neki is allok a szerkesztgetesnek :D

(#816) Varszegig válasza Def26 (#800) üzenetére


Varszegig
veterán

Product kód...
Csabám: olyan csc kell, amiben van tmh.

[ Szerkesztve ]

(#817) csabám válasza Varszegig (#816) üzenetére


csabám
addikt

Jelenleg ARB a pr. kódja és nincs választási lehetőség. . . Ötlet?

Szerk.: TMH - s a CSC.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#818) C.Brigante válasza Rotate (#754) üzenetére


C.Brigante
veterán

Felteszed a quickpic-et, kivalasztod a megosztando kepet, a kepen kivalasztod a "shrink/crop" opciot es igy osztod meg. (fb, mms) csak ebben az esetben nem teszi landscape-be a portre kepet.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#819) Varszegig válasza R2D20208 (#809) üzenetére


Varszegig
veterán

Acronis true image-el bebootolva menthetőek a dolgaid, ha a hdd él.

(#820) Bela52 válasza R2D20208 (#809) üzenetére


Bela52
tag

A legmélyebb tiszteletem a tiéd,a munkádnak.meg a döntésednek. Ne legyél fűggö,élvezd a életet. Nem csak abból áll a világ,hogy egész nap csak a géped elött űlsz.És nekűnk csinálsz új rom-mokat. Mozdulj ki, vidd el a barátnöd kirándulni. Én már 60 éves vagyok és merem neked ezeket mondani. :C :R :R :R

(#821) R2D20208 válasza Fail3D! (#811) üzenetére


R2D20208
addikt

Úgy néz ki, Moto RAZR - t nézek. Néztem régebben is, de abban voltam, nincs magyarnyelvű menüje. De épp informáltak a fiúk, hogy van. Nagyon rendi vagy, és én nem szerettem volna sosem PayPal- t meg ilyeneket, és öröm volt az is nekem, ha valaki egykét jó szót szólt a munkámról. Ez ösztönzött, és elég volt. Nem pénz miatt csináltam, mint egyesek. De tényleg köszi, jólesett olvasni.. :K

(#819) Varszegig sajna csúszott ami bennt volt a rendszeremben adat..Programozó ismi csinálja... :K

(#820) Bela52 + 1 ;)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#822) Fail3D! válasza R2D20208 (#821) üzenetére


Fail3D!
addikt

de a razerrol azt olvastam roszabb a kameraja stb.. szoval igazabol most ensem tudom elkepzelni androidos vonalon mi az amire erdemes lenne rafizetni vagy lecserelni... mondjuk nekem az se arc nagyon bejott mint design mint tudas szempontjabol... ar ertek aranyban.. az s kicsit paraszt vakitas mert felhuzod 1.4 re siman az arcot is es ugyan ott vagy... de ha mar valtani kene inkabb az:)

(#823) F-ECT$ válasza R2D20208 (#809) üzenetére


F-ECT$
titán

Attól, hogy az asztalon voltak a cuccok még simán le lehet őket menteni egy másik vinyóra op rendszer telepítés előtt, nem :F

szerk: a Razr-ben azt hiszem nincs FM rádió. Meg akkor már inkább Razr MAXX kellene 3.3Ah akksival :K de az meg nem jön ki Eu-ban :(

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#824) Bilux válasza Def26 (#800) üzenetére


Bilux
veterán

ARB PC-vel nem is fogja soha.

Állítsd át!
*#272*imei#*

Imei-> az a saját imei kódod

lassú voltam :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#825) rizso válasza F-ECT$ (#823) üzenetére


rizso
addikt

Múltkor párom gépe elszállt, nem bootolt be a rendszer, állandóan hibát írt ki kékhalállal. Rendszerújrarakás megoldotta volna, csak akkor az adatok elvesztek volna. Viszont Hiren's bootCD és egy külső USB-s winyó segítségével, simán le tudtunk menteni mindent...

ON: nem lehet, hogy azért nem ajánlotta fel a legtöbb T-s usernek a frissítést, mert közben nálunk is visszavonták az XWLA4-et?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#826) Def26 válasza Bilux (#824) üzenetére


Def26
félisten

Próbáltuk, de addig amíg nem csináltam teljes gyári visszaállítást, nem is tudtam thm -et választani. Csak az arb volt ott.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#827) CyberSoma válasza Def26 (#826) üzenetére


CyberSoma
tag

nekem ilyet nem is kellett csináljak :N

(#828) kali válasza Def26 (#826) üzenetére


kali
legenda

amennyiben kifejezetten szolgáltatós firmware verziót húzol fel, úgy a product code automatikusan szolgáltatós lesz, mivel más pc azonosítót nem is tartalmaz a firmware állomány!

[ Szerkesztve ]

(#829) trobi28 válasza Kapanyél (#805) üzenetére


trobi28
addikt

XWLA4-re?
Link? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#830) Def26 válasza kali (#828) üzenetére


Def26
félisten

Az ok, csak azt nem értettük, hogy ha felraktam a tmobile -os romot, akkor miért nem thm a kódom. ARB maradt egészen a gyári visszaállításig. Mindegy, ez is egy tapasztalat volt. Ha nem adom el, akkor már ezt is tudom. :D

Egyébként szerintetek mennyiért érdemes felrakni most egy fehér galaxy s2 -őt? Semmi karc nincs rajta, kb. 2 hónapos. Doboza papírjai megvannak, egyedül a headset nincs meg (szétrágta a macska).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#831) killerjohn válasza derrik (#770) üzenetére


killerjohn
addikt

ha gyári romot akarsz, akkor meg mi a baj a touchwizzel? hiszen az a gyári, Te is úgy vetted a tiéd. Komolyan, azt veszem észre hogy jó dolgukban már nem tudnak mitkezdeni magukkal az emberek (mármint az egyik fele, mert a másik felének az az öröm ha hónap végén marad pénz kajára). de tényleg: van gyári touchwizzel, custom touchwizzel, custom custommal, és mi kell? na mi? mi az ami ha nincs akkor sírás van? gyári custommal. szép. szerintem jobb ha előre feldolgozzátok a mélységes traumát, mert 100% hogy nem lesz tw mentes gyári rom.

és a gyári samsungot jelent, nem google-t, merthogy ez egy samsung teló. (ja, mellesleg én is rühellem a touchwizt, az elsők között van a freeze listámon...)

(#832) kali válasza Def26 (#830) üzenetére


kali
legenda

nullázás nélkül, nem minden esetben tudja felülírni a korábbi állomány minden részét/azonosítóját, hiszen alapban - csak a frissítés során - nem minden kerül törlésre/felülírásra!

[ Szerkesztve ]

(#833) CyberSoma válasza Def26 (#830) üzenetére


CyberSoma
tag

Szerintem a reális ára 100-110

(#834) Kapanyél válasza doongoo (#807) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én is ezt használom, a német CSC-set. Tökéletes. Van recovery meg download mód is.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#835) Flashhh


Flashhh
tag

Olyan kerdesem lenne, amire nem hiszem h tul sok valasz fog erkezni, mert eleg reteg dolog szerintem.
Tehat, arra keresem a modot s2-n hogy 60fps el tudjak videot rogziteni. Hardware ugyileg nem kellene hogy gond legyen, mert muter valamilyen ezer eves LG telefonja tud nagyobb fps el rogziteni siman. Igaz csak par masodpercet. Remelem van mod erre sgs2 n is.

(#836) Kapanyél válasza trobi28 (#829) üzenetére


Kapanyél
őstag

JKay

Még csak ODEX stock ROM-hoz van fönt, nincs témázva, de tökéletes.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#837) kungzi válasza Flashhh (#835) üzenetére


kungzi
veterán

Elvileg van vmi camera mod. Xda-n nézz utána

Most olvasom, hogy a marketről letölthető lgcamera elvileg tud 1080p@60fpst rögzíteni. De ez csak tipp

[ Szerkesztve ]

(#838) rizso válasza kungzi (#837) üzenetére


rizso
addikt

Teszteltem az előbb az lgcamerát 60fps-sel:

Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.0
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 1 frame
Format settings, GOP : M=1, N=30
Muxing mode : Container profile=Unknown@22.4
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 55s 590ms
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 20.0 Mbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Variable
Frame rate : 30.041 fps
Minimum frame rate : 23.256 fps
Maximum frame rate : 41.667 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.321
Stream size : 133 MiB (99%)
Language : English
Material_Duration : 55623
Material_StreamSize : 139042000
Material_FrameCount : 1670

Szóval ennyire tud 60fps-t...Tehát mókusvakítás, és 30fps beállítás mellett is hasonló értékek jöttek ki.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#839) Flashhh válasza kungzi (#837) üzenetére


Flashhh
tag

Kösszi, meglesem, bar xda n mindig eltévedek, sose talalom meg a rendes topikot ami kell nekem. lgcamera fennvan, valoban van beallitas 60fps re de nincs valtozas... ugyanugy 30fps el vesz fel :S lehet kell az a mod hozza. esetleg ha neked ugy naggyabol a fejedbe van hogy mi az a link ahol lattal ezzel kapcsolatos infot akkor megkoszonnem ha megosztanad mert van egy olyan erzesem h en ugyse fogom megtalalni :D :R

(#840) F-ECT$ válasza rizso (#838) üzenetére


F-ECT$
titán

720p-ben sem tud folyamatos 60-at?

Dive ever, work never.

(#841) Flashhh válasza F-ECT$ (#840) üzenetére


Flashhh
tag

640x480 ba probaltam ott se volt valtozas, bar en nem neztem ilyen adatoka rola, csak playback, de szemmel lathatoan nem volt 60fps

(#842) F-ECT$ válasza Flashhh (#841) üzenetére


F-ECT$
titán

A szem és a számok nem mindig egyeznek ;)

Milyen progival lehet egyébként megnézni?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#843) rizso válasza F-ECT$ (#840) üzenetére


rizso
addikt

720p:

Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Baseline@L3.2
Format settings, CABAC : No
Format settings, ReFrames : 1 frame
Format settings, GOP : M=1, N=30
Muxing mode : Container profile=Unknown@1.1
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 32s 646ms
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 19.7 Mbps
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Variable
Frame rate : 29.970 fps
Minimum frame rate : 25.000 fps
Maximum frame rate : 38.462 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.714
Stream size : 76.6 MiB (99%)
Language : English
Material_Duration : 32679
Material_StreamSize : 80442869
Material_FrameCount : 978

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#844) Flashhh válasza F-ECT$ (#842) üzenetére


Flashhh
tag

Hát azért, ha egy 60 fps es videot visszanézek 30fps en akkor csak feltunik a dolog :D legalabbis az asszem lg chocholate n igencsak szembetuno a valtozas.

(#845) Kapanyél válasza F-ECT$ (#842) üzenetére


Kapanyél
őstag

pl. Gspot, vagy Media Player Classic is kiírja a properties-nél.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#846) agabe válasza ERPY (#785) üzenetére


agabe
addikt

Hát én nem találom ezek között nem más a neve ? :F

(#847) csabám válasza agabe (#846) üzenetére


csabám
addikt

Az első az. . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#848) kalapaacs válasza Flashhh (#844) üzenetére


kalapaacs
tag

Hát az az LG egész véletlenül nem egy KU990 (Viewty)??!
Mert az az 1000 éves az direkt erre optimált kamerát tartalmaz, amit nem csak a szoftver emulál..
Bocs, de szerintem ezt bebuktad..

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#849) derrik válasza Kapanyél (#836) üzenetére


derrik
őstag

.....ez valójában mit tud?

(#850) Rotate válasza R2D20208 (#809) üzenetére


Rotate
veterán

tehát mivel elszálltak a romos cuccaid, eladod a telefont :D értem :D (nem értem)

inkább pont emiatt nem kellett volna romolnod, anélkül, hogy eladd :D szerintem te csak tudat alatt meguntad, és le akarod cserélni, látom azon a sunyi rák fejeden :D már látom lelki szemeimmel az R2 razr romot a topicjában :D majd szólj, hogy mi lett végül, hogy tudjam lesni a topicját :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.