Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#351) kungzi


kungzi
veterán

trobi28, Wisdome

tudjátok kit sz.passatok :DDD

ERPY

tudom, hogy az a home gomb ;)

[ Szerkesztve ]

(#352) Richard!


Richard!
addikt

egyre olcsóbb :U :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#353) plejik


plejik
addikt

Mivel tudom nézni a vodafonos internetem adatforgalmát?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#354) Laraxior válasza plejik (#353) üzenetére


Laraxior
titán

csak megközelítőleg.. 3G Watchdog. De jobb ha a Vodától kapott sms-ben bízol, hogy meghaladtad az adatforgalmad 90%-át.. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#355) trobi28 válasza Richard! (#352) üzenetére


trobi28
addikt

Azért ez nem gyári garis hanem gsm-es.Ha holnap bezár a bolt akkor van is gari meg nincs is :U
Én nem venném meg az tuti.

Én is GSM boltba vettem az enyémet de GYÁRI SAMSUNG GARANCIA PAPIRRAL.
Mondta is a boltos ha baja lessz oda ne vigyem hanem a Samsunghoz.
Volt is mikrofon gondom,ment a Samuhoz,1 nap alatt javitották.
Ez így korrekt :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#356) knyitogato válasza Laraxior (#354) üzenetére


knyitogato
őstag

nálam 99,9%-ban pontos a 3g watchdog.

(#357) zack válasza R2D20208 (#311) üzenetére


zack
nagyúr

Én meg tudok 10 olyan enbert aki lebeszélt a Sensation-ről és a Sensation XE-ről is. Hiába a 2x1,5Ghz proci, lassú és lagzik. A Sense szubjektív, kinek ez, kinek az, egyedül a felbontás és a nagyobb ppi ami jó, mert a kijelző minősége, betekintési szöge GS2-höz képest csapnivaló. Multimédiában pedig egyértelmű a GS2 előnye szerintem.
Ott tipushiba a kijelző porosodás, aztán vagy visszajön vagy nem.

Nekem az jön le, hogy meguntad, és váltanál, mert vágysz a változatosságra. Nincs ezzel gond, én is részben ezért váltotam i4-ről, nem pedig azért mert bajom volt vele.
Ezt leírni egyszerűbb mint magyarázkodni és érvelni, amit ahogy látom senki sem tud elfogadni. Szerintem az lehet nálad, hogy elkapott a gépszíj, és úgy érzed nem tudsz kiszállni. Ha Androidon belül maradsz, maradni fogsz ebben, és nem fogsz tudni szabadulni.
Én vagy WP7-re (Lumia 800) vagy iOS-re váltanék, ha tényleg nyugalmat akarsz.
Ha a változatosság motivál inkább akkor meg tök mindegy, csak más formájú kütyü legyen. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#358) visionbp


visionbp
tag

Srácok, van egy egészen hülye kérdésem.
Beszéltünk is róla itt pénteken, hogy tönkrement a kijelzőm, és bár szervizbe adnám, azért jó lenne alapállapotba hozni a telefont, legalábbis törölni róla minden adatot.
Nem tudtok valami progit, amivel esetleg gépen meg tudom jeleníteni a telefon kijelzőjét? Vagy valami hasonlót. Nem tudom, hogy hogy a fenébe oldjam meg? A telefonon mondanom se kell, semmi az égegyvilágon nem látszik.
(A kijelző eltört, vagy elrepedt, vagy valami ilyesmi, lényeg az, hogy full sötét, és voltam olyan hülye, hogy nem addig nulláztam, amíg még látni is lehetett rajta valamit.)

[ Szerkesztve ]

(#359) djapor96 válasza visionbp (#358) üzenetére


djapor96
őstag

tölts le egy Odinos KI4-et, indítsd el vakon a download módban, ha a képernyőnlátod, hogy csatlakozott, akkor sikerült.... romot reparttal, old boatloaderrel tedd fel. Ha kész kapcsold ki, tolj rá egy jig-et.... ez már egész jó állapot.... :)

sőt jig-el eleve downloadba teszed....

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#360) visionbp válasza djapor96 (#359) üzenetére


visionbp
tag

Ilyesmire gondoltam én is, csak már kétszer-háromszor befürödtem a download indítással :) Akkor még próba lesz.

Kösz :)

(#361) HUTCHDB válasza R2D20208 (#324) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

tudod, hogy én mindig korrekt és egyenes voltam veled, így remélem most sem fogsz csalódni írásomban. :B

nehéz ebben a lelki állapotban tanácsot adni.
hidd el, senki nem tud jó, vagy rossz véleményt, ötletet adni neked.

így azt mondom neked, nyugodtan válts!

próbálj ki új dolgokat, aztán majd látod, hogy mi az ami neked tetszik és napi szinten el tudsz vele lenni.
én is voltam hasonló cipőben, állapotban, mint most te.
visszaváltottam tavaly júliusban sgs2-ről sgs1-re, majd i4-re, majd ismét vissza sgs-re, aztán i4S-re..
aztán láttam, tapasztaltam, hogy NEKEM az i4S, tehát az S is gyengébb, mint a sima sgs.
erre akkor jöttem rá, amikor alig volt 1 hetes az i4S-em és az egyik ismerősöm elhozta az sgs1-ét, hogy tegyek rá valami jó kis romot..
amikor kézbe vettem az alap 2.3-as rendszet, az pörgősebb volt, mint az i4S......, de nem ragozom tovább.

válts, mert hiába adunk tanácsot, addig nem nyugodsz meg, míg magad nem tapasztalod,
hogy a piacon most nincs jobb készülék az sg2-től! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#362) djapor96 válasza visionbp (#360) üzenetére


djapor96
őstag

3mp hang le+home+power akkor bejön a főképernyő és utána hang fel.... de szerezz egy jiget, és rádugod kikapcsolt állapotban.... és hopp downloadmód....

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#363) visionbp válasza djapor96 (#362) üzenetére


visionbp
tag

Nagy nehezen megoldottam, thx:)
Bár az, hogy "bejön a főképernyő", most nem játszott :(

(#364) manchester85 válasza HUTCHDB (#361) üzenetére


manchester85
addikt

"aztán láttam, tapasztaltam, hogy NEKEM az i4S, tehát az S is gyengébb, mint a sima sgs."

Ezt remélem, csak egy rossz viccnek szántad. Szerintem még a legelvakultabb Galaxy fanok sem vitatkoznak azon, hogy a 4S kenterbe veri a GS 1-et. Ez amit írsz, már nem preferencia kérdése. Kíváncsi lennék, mégis mivel magyaráznád, hogy mitől gyengébb az Apple aktuális modellje a Samsung 1 évvel korábbi modelljétől.

i6 Silver

(#365) tesopapa válasza R2D20208 (#324) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Bocs az idézetért a HTC Sensation topicból:

(#11120) R2D20208

"Az az igazság, én imádom a telcsimet, de ez előtt SGS em volt, és szeretem a váltazatosságot. Nem tudom, op rendszert kéne - e váltanom, vagy csak készüléket. SGS- 2 - nél, úgy érzem túl sok szabadidőmet vesz el (Custom Romom van) Ez nem mindig előnyös. Rengeteg meló, és ez félek, a magánéletembe is kerülhetne. Ha értitek mire gondolok."

Azt hiszem értem, gondolom sokan jártunk már ebben a cipőben, amiben Te. Egyszerű a megoldás, mérlegre dobjuk mi fontos, mi nem és döntünk. Úgy gondolom a magánélet nem mehet rá erre, annyit nem ér ez. Talán időbeli kompromisszumokat is lehet kötni. Azt a kevés szabadidőt is be lehet úgy osztani, hogy mindenre jusson.

A konkrét esetről az a véleményem, (tapasztalat) ha egy másik új "tárgy" kerül a kezünk alá, akkor ahhoz is gyártunk koncepciókat, hogy foglalkozhassunk vele.

Csak ügyesen, Hajrá!!!

[ Szerkesztve ]

(#366) kali válasza HUTCHDB (#361) üzenetére


kali
legenda

a rendszert tekintve, az sgs2 telefontól is pörgősebb az i4s, a sima sgs meg szóra sem érdemes...
nyers erőben ugyan jobb - lenne - az sgs2, mint az i4s, de ugye a nyers erő még kevés lehet!

(#367) HUTCHDB válasza manchester85 (#364) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nem kívánok vitatkozni veled!

ráadásul úgy, hogy ez az első hozzászólásod mind az sgs, mind pedig az sgs2 topicban, így gyanítom, hogy nem volt még ilyen készüléked.
nekem már volt iphone nem is egy. (nézz utánna a megfelelő topicban, ahol - mikor olyan készülékem volt -, már akkor és ott kifejtettem véleményemet!)
mindig új reményekkel, pozitív hozzáállással vettem a kezembe, de nem és nem....

ez a fórum itt nem az ios és más összehasonlításról szól!

mint ahogy idézted is a NEKEM szó benne volt.
többször, több helyen leírtam tapasztalatomat és az egész hsz-em arról szólna, hogy hiába gondolja a "star wars hős", hogy más jó lesz, rá fog jönni, hogy ez nem így van.

remélem nem merülünk bele jobban ebbe...és pozitív, építő samsung galaxy s2 (i9100) hozzászólással segíted az ittenieket!

(#366) kali!

örülök mester, hogy te elégedett vagy, de nekem ettől függetlenül más a véleményem!
hidd el, bármilyen készülékem lehetne, így szerencsém van, hogy szimpátia és az általam használt tulajdonságok alapján tudok dönteni, választani.
szerintem az sgs1 egy jobb custom rommal kenterbe veri az s-et is.
az anyagminőség és a kamera más tészta...ebben van mit fejlődnie a koreai gyártónak!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#368) R2D20208 válasza tesopapa (#365) üzenetére


R2D20208
addikt

Idézet Sensation topickból : nngabi kedves barim ;]
" először is üdv topiklakók!
nem lesz jó neki az evo se, ismerem már rég artut ;] ezt is neki fog állni hekkelni, áttémázza artuditusra, szal csak hátrább lesz mint most van.
nokia 3210. ez a te készüléked artu adsz neki egy jó kis oplogót és meg is vagy :DDD "

Neki igaza van, és nektek is. Köszönöm a hozzám szólt szavakat. És mérveltem, sztam döntöttem...Ma 2 személy " hülyeségei, és J-Kay kontra XWLA4 miatt , picit fura állapotban voltam. Nos a 2 személy elintézve, és J-Kay bennt figyel az XWLA4 Ronomban (számomra egy siker) , és amint igértem, holnap mennek a linkek, ahova igértem mindenhova. Köszönöm mindenkinek ! ICS - ig,holnap lesz az utolsó Final, amit kiadok GB re ! Magamra kell figyelnem, és nem lesz itt gond... ;)

ui : nem a 3210 et válaasztom ! :D

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#369) zseko válasza Laraxior (#354) üzenetére


zseko
veterán

Én a My Data Manager Free-t használom erre. De én is a wapon nézem az adatforgalmamat :), már amikor nem felejti el a szolgáltató frissíteni.. (most is még csak 6-ánál tart)

HR24.hu

(#370) kali válasza HUTCHDB (#367) üzenetére


kali
legenda

én ugyan sem az sgs, sem pedig az sgs2 esetében nem használtam buherált firmware verziót, de azt elismerem, hogy egy jobb főzött rom gyorsabb lehet a gyárinál, de ettől még azt gondolom, hogy az sgs nem említhető egy lapon az sgs2 vagy az i4s telefonnal!
sgs után nekem az sgs2 is nagy lépésnek számított, bár a sebességi különbözet nem volt hatalmas eltérés, de a gps, kamera, ház/hátlap, akkumulátoros üzemidő, és még lehetne sorolni, hogy mik, javulást hoztak!
amennyiben valami nem tetszik, úgy az i4s esetében is leírom/leírnám, nem lettem elvakult iphone rajongó, nem védem az sgs2 ellenében sem, nekem jó telefon volt az is, csak néha változtatnom kell, még akkor is, ha amúgy semmi gond az éppen aktuális telefonommal, ezért lett i4s! :)

(#371) Bilux válasza HUTCHDB (#367) üzenetére


Bilux
veterán

Első "okos" telefonom Sony Ericsson T300, k800i, Samsung u600,nokia 5800(Symbiam) , nokia n900 (Maemo), SGS(Android2.1), Samsung Omnia 7(windows phone 7.5 Mango), Iphone 4(Ios 5.0), LG Optimus 3D(Android 2.3.4), Sony Ericsson Arc S(Android 2.3.4), SGS 2(Android 4.0.3)

A régebbi alcatel meg siemens meg isten tudja milyen mobilokat nem is említem.
Volt rengeteg fajta telefonom különböző oprendszerekkel, de az android fogott meg a legjobban és abból is a Samsung körítése.
Tehát hiába cserélgettem a telefonokat visszatértem oda ahonnan elindultam.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#372) HUTCHDB válasza kali (#370) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igazad van!
abban is, hogy az sgs es az sgs2 kozott sincs olyan mervu kulonbseg.....pontosan ezert tertem vissza korabban az egyesre.
keldorpapa fogalmazott meg nagyon jol...valami ilyesmit irt: az androidot azok szeretik, akik szeretnek valtoztatni, buheralni...
en szeretek.
ha azt akarom, hogy egy azon keszulekbol azonnal egy masik megjelenesu legyen es azok legyenek ott es akkor, amit en akarok, akkor nekem ez kell.
aki beletorodik, hogy ez van es ez ilyen, annak meg ott van pl. a win os.
koszonom en itt jol erzem magam! :K

ettol fuggetlenul biztos szeretheto a konkurencia keszuleke is.
szamomra azok a funkciok, amelyet en hasznalok, jobb ez a renszer es hiaba akartam valtani, az uj hasznalatakor allando falakba utkoztem.
itt ilyen nincs.
minden mukodik, raadasul ha akarom egyik nap egyik alkalmazassal, ha akarom a harmadik napon masikkal.
en szeretem...... :B

(#371) Bilux!
igen........talalkoztunk minket keszulek topicjaban! ;)

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#373) agabe válasza Richard! (#352) üzenetére


agabe
addikt

nos erre a hirdetett keszulekre 50ezer is sok.
6ho :Y bolti gari :F
viccnek is rossz. mi lesz a beegett kijelzovel pl.? azt meg abban a ropke 6honapban sem fogjak a szerencstlen delikvensnek cserelni.
egy baromi nagy atveres az egesz...alig valamivel olcsobban akarjak adni, mint egy hivatalos garis keszuleket, pedig a szerviztamogatas a keszulek ertekenek legalabb felet jelenti.
sajnos nem valoszinu, hogy barmely keszulek ket evig hiba nelkul mukodjon manapsag, a gari ido vege elott pedig egy kijelzocsere szinte kotelezo, ezert hasonlokat felesleges is linkelni.

(#374) zack


zack
nagyúr

Letöltött appokat hol találom a telón (játékok, progik)?
Ki szeretném menteni gépre a telepítőket amiket letöltöttem eddig.
Megoldható?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#375) kali válasza HUTCHDB (#372) üzenetére


kali
legenda

nekem mondhatni olyan sem létezik, hogy konkurencia, nem ellenséget/ellenfelet...stb látok a más gyártók - hasonlóan jó - készülékeiben, csak újdonságot, változtatást, meg ilyesmi!
sgs és sgs2 között csak sebességre nem láttam jelentős eltérést, számomra mondhatni minden másban jobb az sgs2!
szeretem az androidot, de nem túlzottan buheráltam a rendszert - legalább is a saját telefonjaimon -, még root sem volt fent, talán ezért is nem féltem ios irányban elmozdulni, de most ezen rendszer alatt sem kell jailbreak, vagy más gányolás!
amikre én használom a telefonomat, arra android, ios, de akár wp is alapban jó, inkább más szempontok alapján szoktam választani, és még csak bő 2 hetes az i4s telefonom, de már most figyelemmel követem a wp telefonokat, azt a rendszert is kipróbálom majd!

(#376) pzstm válasza zack (#374) üzenetére


pzstm
titán

marketről van az összes? Mert akkor beállítások>>>védett adataim és mindkét opcióhoz pipa. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#377) Rotate válasza zack (#374) üzenetére


Rotate
veterán

azt hiszem ezzel ki lehet exportálni a telepítőket SD-re: [link]

anno legalábbis csináltam vele ilyet :)

(#378) agabe


agabe
addikt

HUTCHDB, kali:
szerintem jelentos kulonbseg van s1-s2 kozott. nem a menuben, vagy annak folytonossagaban (s1 eseten azert mar szukseg van ehhez egy jo custom romra), es (jeleneleg meg) jatekokban sem, de nyissatok csak meg nehany bongeszoablakot mindket keszuleken...mar csupan egyetlen oldal betoltodesi idejeben is jelentos kulonbseg van, tobb oldalnal pedig s1-es egyszeruen elverzik mar csak a harmad-negyed akkora ures ramterulet miatt is, vagy probaljunk s1-s2 -on nagyobb weboldalakat gorgetni/nagyitani (pl. mno.hu)...egybol elojon a kulonbseg.
Kb s1/s2 = defy/s1.
probaljatok otthoni halozatrol 720p-s mkv-t streamelni s1-esen...az eredmeny lag, mig s2-es siman viszi.
mhl adapter csak s2-hoz van.
kijelzo (a foltos darabok ellenere) s2-esen sokkal jobb.
sok mas reszlet van meg ( bar hangban talan pont az s1-es jobb) amiben elorebb jar az s2-es, es a korlatait meg nem ertek el a mostani progik, mig az s1-eset mar igen.

Ha ezek nem lennenek, vagy nem lennenek igazan eszrevehetok, akkor en bizony s1-et hasznalnek, mert nekem a merete annak lenne idealis, es fogasra is jobb...de sajna hardware szempontbol (ami tenylegesen erezheto is) nem egy szint a ketto...engem zavart az s1-es sokszor elofordulo lassulasa, ami s2-on mincs. Lehet, hogy az s1 1giga rammal mar nem lenne annyira lemaradva elemny szempotnjabol...de sajna direkt nem raknak bele annyit ( meg most sem) az egy magosokba.

[ Szerkesztve ]

(#379) kali válasza agabe (#378) üzenetére


kali
legenda

ezért is írtam, hogy csak a rendszer sebességét nézve nincs jelentős eltérés, és ezt az alap rendszerre értettem, használatban/terheléskor persze, hogy kijön a jobb proci és a több memória! a zenei hang tekintetében valóban több kihozható az sgs esetében, mint az sgs2 alatt - de ebből a szempontból i4s alatt, most kárpótolva vagyok! :)

(#380) Wisdome válasza zack (#374) üzenetére


Wisdome
tag

Belső memóriában data/app de ezt csak root explorerben vagy hasonlóban látni, ha onnan másolod sd-re, majd onnan gépre akkor lehetséges.

(#381) zack válasza pzstm (#376) üzenetére


zack
nagyúr

Aha. Tehát akkor ez erre van. Ez a 2 opció be volt kapcsolva eddig is. De ez hova teszi a backupot? Valam jobban átlátható kellene...Megpróbálom ezt a Norton Mobile utilities-t. ;)

(#377) Rotate:

Jó progi, de az installer-nél azt írja, "no application files found on SD card". Ez csak az ide mentett progikat látja. Viszont egyéb másra jó lesz. Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#382) Rotate válasza zack (#381) üzenetére


Rotate
veterán

talán valami olyasmi volt, hogy rányomsz a porgiban hosszan az app nevére, és copy to sd, vagy valami ilyesmi, nem tudom, még fél éve próbáltam :)

(#383) agabe válasza kali (#379) üzenetére


agabe
addikt

no igen...en meg 4S -re nem gondoltam, de wp7 mar motoszkal a fejemben egy ideje...egyszerre s2-essel kiprobalva mondjuk egy lumia 710-et hosszabb tavon.
aztan lehet, hogy 4S-re is ramozdulok...tulontul erdekelnek epp most, hogy melyik jonne be legjobban ;] , persze objektiven ugysem tudom eldonteni melyik a kiraly...asszem mindenkinek mas (pontosabban ugye 3 reszre oszthato a hasznalok halmaza), de ez inkabb tenyleg csak a kivancsisag mintsem az elegedetlenseg az s2-vel (es el tudom kepzelni, hogy a 710-es, meg a 4S is bejon, mert jok)

(#384) ERPY válasza zack (#381) üzenetére


ERPY
őstag

Ha rootolt a teló, akkor root explorerbe kimész a gyökérig, majd data / app könyvtárba, és ott megtalálod őket. Kimásolod, ha akarod átnevezheted, majd amikor akarod telepíted.

(#385) kali válasza agabe (#383) üzenetére


kali
legenda

nekem sgs2 után a lumia 800 is kevésnek tűnt, mert onnantól már presztizskérdés volt a 2 mag! :))

(#386) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Ezt a romot nem tudja valaki honnan lehet beszerezni?
Ezzel vettem a telót!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#387) bajusz66


bajusz66
aktív tag

Volt már?
Nullázza a romszámlálót, és eltünteti a háromszöget:
TriangleAway v1.0

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#388) Szelley válasza [DE2JAY] (#386) üzenetére


Szelley
senior tag

sehol nem találok ilyen nevű romot :o
(#387) bajusz66: szerintem biztonságosabb módszer a jig :)

[ Szerkesztve ]

(#389) Rotate válasza zack (#381) üzenetére


Rotate
veterán

gyors leszedtem, hogy megnézzem hogy kellett :)

az Apps-be mész bele, ott hosszan nyomsz arra amit ki akarsz exportálni, és Copy Install File to SD Card :)

(#390) agabe válasza kali (#385) üzenetére


agabe
addikt

Ha ugyanugy fut egy maggal a wp7 mint ket maggal az android ( vagy akar jobban ?) akkor nem eddekel a ket mag. szeretem ha jo a vas, de leginkabb a felhasznaloi elmeny erdekel ;) es lumia 800 vasban megegyezik a 710-el.

[ Szerkesztve ]

(#391) bajusz66 válasza Szelley (#388) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Ja,és akinek nincs,mert van olyan. :K

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#392) Szelley válasza bajusz66 (#391) üzenetére


Szelley
senior tag

az rendel egyet ebayről 300Ft-ért :)) vagy kockáztatod hogy téglát csinálj a készülékedből? én nem szívesen :B

(#393) ferike77


ferike77
tag

Sziasztok!
Segíteni szeretnék a barátomnak.KK5 gyárija van.
Jkay-t szeretne,először install theme cwm-ből aztán az apk ugye?
Tudnátok linkelni olyat ami nagyon hasonlít a gyári téma szineihez?

Köszi

iPhone 15 Pro Max

(#394) bajusz66 válasza Szelley (#392) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Én se,nekem is itthon vigyorog, :K
De soknak nincs,én is azért vettem mert már elértem a 70-et és bántotta a szemem :DD

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#395) Szelley válasza bajusz66 (#394) üzenetére


Szelley
senior tag

70...

Ajánlom mindenkinek a JIG-et :) Van hogy nem jön össze a pittel rotolás... :K

(#396) zack válasza Rotate (#382) üzenetére


zack
nagyúr

Sikerült! Köszi! :R
De kipróbálom majd ezt a Root Explorer-t is.

Most csak tűzoltásként akartam a megvett ill. a promo ingyenes játékokat gyorsba kimenteni, mert így érzem biztonságban őket ROM csere előtt. A gyári pipás mentés meg az appokat elmenti illetve vissza is tölti, de a játékokat nem. Azt meg nem akarom hogy ami most ingyenes és letöltöttem, egy ilyen művelet után elvesszen.
Így meg kimentem a gépre az apk-t, és no para. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#397) rankesz válasza bajusz66 (#394) üzenetére


rankesz
veterán

Azért azt kiemelném hogy csak ICS alól működik, és Chainfire az ICS verzió közeli kiadása miatt nem is foglalkozik GB kompatibilitással

(#398) zack


zack
nagyúr

Egyébként formálódik és alakul a véleményem i4 után.
A Market bár játékok minőségében elmarad az App Store-tól, de rendszer szintű progiból sokkal több és jobbak vannak. Kellemes csalódás. Nagyon tetszik ez a fájlrendszer szintű másolgatás, úgy mint a PC-n. Ilyen sincs iOS-en, és bár van jailbreakes iFile ami mélyebb rendszerszintű másolgatásokat is engedélyez, de így sem éri el ezt a szintet. A böngészés minősége és sebessége ég és föld a GS2 javára. Nem lehet őket 1 napon említeni. Apró dolgok vannak amik feltünnek és itt jobban bejön. Pl. Market elfordul vízszintesen, az App Store nem. Apróság, de iOS-nél zavart. Amit i4 előnynek gondolok még mindig, az a ppi, ami a játékoknál simán érzékelhető. iOS játékok ebből adódóan sokkal szebbek, de a tartalmuk nem sokban különbözik. Itt is és ott is sok az idióta játék. iOS-nél az Angry Birds stílusból nyolcvanhatezer féle verzió van más köntösben. Van még 1-2 sikerjáték, ami sokszor van klónozva így. Egy idő után uncsi. A nagy cégek játékai jók (Gameloft) de ezek nagy része itt is megtalálható. Rájöttem, hogy a játékos szekciót nem használtam ki annyira, amennyire ki kellett volna. Volt sok megvett játékom, de ritkán voltam olyan szituban mobilisan, hogy játsszak (meg aztán 34 évesen nem mindig a játékokon jár az eszem). Itthon meg ugye only BF3 klán szinten. :) Tehát játékban előnyösebb az i4, de aki keveset játszik annak annyira nem. Az iTunes zeneboltot nagyon szerettem. Olyan mixek is fent voltak (0.99-1.29€/szám) amiket sehol sem találtam a neten, semmilyen minőségben, de az iTunes-ban cd minőségben letölthető volt. De! Egy igazi pénztemető, főleg ha azt veszük hogy nem is olyan apránként 30 számom gyűlt össze (12k). :U
Lesz majd iTunes Match valamikor ami megoldás lesz erre éves 25 dodóért, de hogy mikor...Az kérdéses. Ha az Artisjus-on múlik, akkor semmikor. :U Androidon is van zeneáruház, ami gyerekcipőben jár még, nincs választék, és még drágább mint az iTunes-os árak. Nagyon gyenge. :F
A zenefelismerők + iTunes jó párost alkotott nálam, ez nagyon fog hiányozni, de ki fogom bírni nélküle. Zenei minőséget tekintve meg jobb az i4 de ezt már kifejtettem korábban.
Az iTunes szoftver nélkülözhetetlensége viszont kissé zavart. 1 év 2 hónap is kevés volt hogy igazán megszokjam, bár a kezelésével nem volt gondom. Háttértár csatlakozás híjján kis túlzással minden apróságért iTunes...Ebben sokkal jobb, könnyebben kezelhető, és leginkább emészthetőbb a GS2 és az Android.

Szóval összességében még mindig ez tetszik jobban. :K

Kérdés:

Ha most rootolt a telóm, és felteszek rá másik főzött ROM-ot, megmarad a root vagy újból fel kell tenni? Minden ROM-hoz más verziójú root kell, vagy ami most van az jó lesz mindhez? Ez nem világos még annyira... :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#399) Rotate válasza zack (#398) üzenetére


Rotate
veterán

ha főzöttet raksz fel, akkor nem kell külön root, azok általában rootoltak, ha viszont gyárit raksz, akkor a ROM verziójának megfelelő CF root kernelt kell feltenned, vagy KK5-nél öregebb romok esetében a SuperOneClick is működik, de mivel már úgyis CF-el rootoltad, ezért tökmindegy :)

iTunes az egyik fő ok, amiért sosem tudnék apple mobileszközt használni :) asszonynak van egy iPod shuffle... de az valami rettenet amit azzal leszenvedtünk, pedig csak annyi volt a kívánság, hogy 2 gépről is lehessen rá zenét rakni... de nem lehet, csak ha előtte letörlöd... remek :D

(#400) Szelley válasza Rotate (#399) üzenetére


Szelley
senior tag

+1...én is az itunes miatt haragszom az i termékekre..+nekem az sem tetszik hogy a home képernyő maga a menü ios-ben

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.