Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#651) horseface77 válasza R2D20208 (#650) üzenetére


horseface77
tag

De Romoljjááááááá!!!!!!!!

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#652) csimpas válasza bajusz66 (#646) üzenetére


csimpas
tag

visszanyomtam az efs-ből, most jó lett, sőt, a viber is megy!

köszi szépen :R

(#653) Rakeem válasza tesopapa (#648) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Tesopapa. Ami nekem fent van most a telcsimen [link] az 6k HUF volt.
Vannak hasonlóak [link] 5-7k HUF között.
Olcsóbban még nem láttam sehol.
Esetleg ebajon érdemes körbenézni egy ingyen postás lehetőséggel. Lehet úgy 2-3k HUFban is megúszható.

[ Szerkesztve ]

(#654) bajusz66 válasza R2D20208 (#650) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Hát arra befizetek :DD

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#655) bajusz66 válasza csimpas (#652) üzenetére


bajusz66
aktív tag

:C :C

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#656) Varszegig válasza csimpas (#652) üzenetére


Varszegig
veterán

Tényleg, zack, ha még nincs efs mentésed, akkor gyorsan csinálj:)

(#657) csimpas válasza Varszegig (#656) üzenetére


csimpas
tag

hát én sem gondoltam hogy valaha kelleni fog...
október óta úgy van a mentésem, aztán most meg eszembe nem jutott volna hogy ezzel visszalehet állítani, én is csak azt tudom mondani, akinek nincs efs mentése, az gyorsan csináljon...

(#658) C.Brigante


C.Brigante
veterán

másik sms progit használok.(Go sms pro) miért van az, h beteszek egy portré orientációjú képet és egyből landscape-be teszi át? és így is küldi el! (mms) utána olvastam xda-n de senki nem tudja miért csinálja ezt a legtöbb sms progi. (ez már a második amelyik ezt csinálja) valakinek nincs ötlete?

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#659) Bilux válasza kungzi (#638) üzenetére


Bilux
veterán

Kies kompatibilis független EU-s romot hogy tudok feltenni?
Tehát Kiessel frissüljön ha jön rá ki új. :F

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#660) kungzi válasza Bilux (#659) üzenetére


kungzi
veterán

ezt nem tudom, de ez engem is érdekel :K

(#661) csabám válasza Bilux (#659) üzenetére


csabám
addikt

Felteszed ezt odinnal I9100XWKI4_I9100OXXKI2_I9100XXKI1, illetve a pr. kódot xehre állítod.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#662) Bilux válasza csabám (#661) üzenetére


Bilux
veterán

Linket?
samfirmen ezzel az összeállítással nem találkoztam :N

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#663) lefkosia válasza Bilux (#662) üzenetére


lefkosia
őstag

Parancsolj

The Truth Is Out There

(#664) Bilux válasza lefkosia (#663) üzenetére


Bilux
veterán

:R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#665) Sógi


Sógi
addikt

Láttam volt szó az alu tokokról, én ezt használom, vékony és baromi jó minőség:
[link]

A taurus egy nagy bumszli...

(#666) bajusz66 válasza Bilux (#662) üzenetére


bajusz66
aktív tag

CheckFusDownloader_v2.1.
becsekkolod és letölti :K
I9100XWKF3-at dobta ki XEH,függetlenre.

[ Szerkesztve ]

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#667) csabám válasza bajusz66 (#666) üzenetére


csabám
addikt

Pedig nem az az utolsó hivatalos. . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#668) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Szép napot!
Tudna nekem valaki linkelni egy most aktuális nagyon jó romot a kicsikémre, egy pöppet le vagyok maradva nem volt időm mostanság erre :O
Köszönöm előre is!!!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#669) csabám


csabám
addikt

HUTCHDB: Macskából mit javasolsz jelenleg + kernel? :R

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#670) lilla0301


lilla0301
csendes tag

Sziasztok, nagyon gyors segítség kellene.. sajnos eladó lett a telóm, ezért a gyári beállításokat akartam visszaállítani.. és most nem bootol be :(
A galaxy S2 feliratnál áll..
Recovery nem jön elő, download mód van.. segítsen valaki kérlek, egy óra múlva jön érte a vevő :(

(#671) R2D20208 válasza lilla0301 (#670) üzenetére


R2D20208
addikt

Szió Drága ! Gyorsan szedjél le egy gyári hivatalos pl 3 fájlosat, addig kapcsold ki a telódat, majd repatr - al told rá. Odinnal, Download módban, tudod, ahogy tanultuk :) És ne idegeskedj ;) Ha minden igaz kéne neked egy KI4 link, az tuti gyári verza volt. De sajna a gyáriakhoz nem nagyon értek

INNEN SZEDJÉL LE EGYET. NEM KELL A LEGUJABB LEGYEN

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#672) killerjohn válasza Sógi (#665) üzenetére


killerjohn
addikt

jesus, ez vékony? :))) olyan mintha egy páncél lenne rajta :)

(#673) lilla0301 válasza R2D20208 (#671) üzenetére


lilla0301
csendes tag

Tudtam hogy Rád mindig számíthatok..
küldenél egty linket azt sem tudom merre keressem olyan ideges vagyok..
egész eddig hibátlanul működött :(
Keresem én is..

[ Szerkesztve ]

(#674) lefkosia válasza lilla0301 (#673) üzenetére


lefkosia
őstag

Gyári független XEH

The Truth Is Out There

(#675) csabám válasza lilla0301 (#670) üzenetére


csabám
addikt

Az előbb linkelte lefkosia. Ezt tedd fel.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#676) Pro!Petya válasza Sógi (#665) üzenetére


Pro!Petya
addikt

KELL!!
hol és mennyi?

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#677) R2D20208 válasza lilla0301 (#673) üzenetére


R2D20208
addikt

Ott a Hsz emben, válogathatsz is . És nyugi, mint mindig ;) Jöjjek skype, vagy megy már a dolog ? ( sztem profi vagy már :) ) Ne idegeskedj, tudod, az árt neked. Azóta is a moddolt Turkbeyemmel voltál? :Y És különben is...MInek adod el ? :((

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#678) lilla0301 válasza lefkosia (#674) üzenetére


lilla0301
csendes tag

Köszönöm szépen..

(#679) lefkosia válasza lilla0301 (#678) üzenetére


lefkosia
őstag

Szívesen, csak nyugodtan ;)

The Truth Is Out There

(#680) R2D20208


R2D20208
addikt

Az igért Screenek [link]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#681) zooole


zooole
senior tag

Témobilnál mi a legfrissebb ROM?

Nálam 2.3.4 XXKI1 van, nem lát frissebbet.

(#682) rizso válasza zooole (#681) üzenetére


rizso
addikt

Átlag halandóknak elvileg az a legfrissebb, viszont van aki azt is frissítette...Nekem sem talál frissítést.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#683) zooole válasza rizso (#682) üzenetére


zooole
senior tag

Akkor ez alapján nekünk sem idén lesz ICS...

(#684) Zsolaf válasza rizso (#682) üzenetére


Zsolaf
addikt

sztem aki frissítette annak valami prod kód át van írva, olyan nincs h csak neki jön szoft itt egy valaki írta le vagy négyszer

[ Szerkesztve ]

(#685) Rotate válasza zooole (#683) üzenetére


Rotate
veterán

arra nem gondoltál, hogy mivel eddig itt nem jött frissítés, ezért az ICS majd itt jön hamarabb?

(#686) zooole válasza Rotate (#685) üzenetére


zooole
senior tag

Nyilván azért használnak ősrégi ROM-ot, mert gőzerővel dolgoznak ICS-en. Nevettem

(#687) Rotate válasza zooole (#686) üzenetére


Rotate
veterán

szeptemberi, én régiómban októberi a legújabb... sőt, független... szerintem ez abszolút nem véletlen...

(#688) zack válasza F-ECT$ (#628) üzenetére


zack
nagyúr

Áhh. Ahogy eladtam be is fejeztem. Itt is lenne rá igény? :) Mert tudtommal a 720p-vel simán elboldogul, sőt az alacsonyabb bitrátás 1080p-vel is, bár még nem csekkoltam.
A telón nézegetéshez 480x800 elég, ami ugye jóval kissebb méret (1-2GB) mint akár a 720p, viszont ezt nem kell konvertálni, csak letölteni a "lelőhelyekről", és tv-re kötve is normális minőség lesz. :)

Samsung-Apple pereskedés:

Elmondom mi a probléma gyökere, és miért csinálja ezt az Apple. De nem mondjátok el senkinek. :DDD
Az Apple az iPhone 2G-vel megalkotott egy egyedi koncepciót a telefonok között. Vitték mint a cukrot, mert minden ami egyedi, és más mint a többi arra először a sznobok csapnak le, majd ha esetleg használhatónak bizonyul mint okosteló, a későbbiekben csatlakoznak a geek-ek és az üzletemberek is.
Az Apple-nek ez volt kezdetekben az előnye, hiába voltak jobbak és erősebbek a belsőt tekintve a konkurens cégek termékei. Ahogy telt múlt az idő, a többi gyártó és OS fejlesztő sem ült a babérjain, és gőzerővel dolgoztak. Apple ez alatt az idő alatt pedig eufóriában úszkált az "i" eszközökből befolyt bevételben.
Kezd rálátásom lenni (egyelőre még laikusként) az Android rendszerre, sokat nyomkodom, amióta megvan, bár ez még mindig csak az ismerkedés fázisa.
Nekem az jön le, hogy az Android felnőtt az iOS-hez, és egy GS2-vel túlmutat akár egy i4S-en is. Nem akarok kiragadni részleteket, de 1 év 2 hónap iOS használattal a hátam mögött iPhone4 tulajként, úgy globálisan kerek egészként vállalhatóbb csomag egy GS2+Android mint egy i4S+iOS. És persze olcsóbb is, ami megint nagy előny. Ezért tart itt a pereskedés, és ezért keményített be az Apple. Nincs fegyver a kezükben, és félnek az Android 4.xx-től. Miért? Mert az iOS5 megmutatta ütőkártyáit, és bár sokkal jobb lett mint az iOS4, szerintem a Dual Core optimalizációt tekintve (i4S) nem lett hatalmas előrelépés. Erre akkor jössz rá, amikor i4 tulajként azt veszed észre egy i4S-t nyomkodva, hogy "bazze ez alig gyorsabb az i4-nél". Nagy jóindualttal minimum a böngészés sebessége gyorsult minimálisan, de úgy globálisan nem lett sokkal gyorsabb.
Ellenben az Android Gingerbread bár még nem tartalmaz rendszer szintű Dual Core támogatást, már most gyors, ill. gyorsabb GS2-vel mint az iOS5+i4S. Ezt akarják még megfejelni az Ice Cream Sandvich-csel, ami még közelebb, illetve mondhatom úgy megelőzni készül az almásokat az új rendszerrel. Ezért a sok per, és a szendvics támadása, mert lényegében tartanak etől, hogy az Android túl fogja nőni az iOS-t.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#689) zack


zack
nagyúr

Nem flame-nek szántam, és ettől még szeretem az i4-i4S/iOS kombókat, csak mivel kezd rálátásom nyílni mindkét rendszerre, egyre jobban tisztul a kép a két rendszer illetve a két cég csúcstelói között.
Remélem az iPhone topikból sokan nem fogják mondani ezért hogy "zack...öri-hari". :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#690) Bilux válasza zack (#688) üzenetére


Bilux
veterán

Túl fogja és le is körözi.
Ha az almáéknál nem találnak ki valami eredetibb újabb dolgot simán eljöhet megint az az időszak hogy épp nem nyereséges lesz a cég mint a kilencvenes években hanem veszteséges. Ős apa elhunyt nem biztos, hogy lesz még egy ember aki kirángatja a szarból őket. Azért a sok megrögzött apple fan is húzta a száját az iphone 4s megjelenése után, hogy igazából semmi érdemleges újítás nem jött.
Kiváncsi leszek az Ipad3-ra lesz benne 4 mag?! ugyan...

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#691) F-ECT$ válasza zack (#688) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem a minőségen kívül az tetszett, hogy egy helyről, viszonylag gyorsan lejöttek a filmek, és nem nekem kellett keresgélni, hogy mit is néznék.

Teszteltem én is: van olyan 1080p, amit simán visz, de van olyan, ami megakasztotta (bár azok már az asztali gépemen sem hasítottak...). Persze nem próbáltam ki mindenféle lejátszóval, lehet, hogy egy másik a nagyobb bitrátásokkal is megbírkózik. (De persze már a 720 is fölöslegesen nagy a kijelzőre.)

i4s: Persze, hogy nem sokkal gyorsabb, mert ha valami az i4-en is smooth, akkor az i4s-en is csak ugyanolyan smooth tud lenni, nem? Akkor lehet látni a különbséget az i4s javára, ha majd valami már nem fog menni vagy csak szaggatva a 4-en. (Bár akkora már az 5s is a piacon lesz.)

Mivel nem használtam iphone-t napi szinten, így elhiszem, amikor azt írod, hogy a gs2 gyorsabb, mint az i4s. Én kb úgy látom, hogy az sgs2 gyors, de többször tapasztalható apró lag, mint i4s esetén. (És hiába írják, hogy az i4-en nincs lag, ott is van, csak ritkán fut bele az ember.) Megakadás, fagyás, belassulás viszont egyik telefonra sem igazán jellemző, így nem hiszem, hogy a két rendszer között ez fog dönteni a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#692) Jakesz


Jakesz
őstag

(#693) F-ECT$ válasza Jakesz (#692) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem sok derül ki a hirdetésből, de ha minden kóser, akkor igen.

Dive ever, work never.

(#694) zack válasza Jakesz (#692) üzenetére


zack
nagyúr

Érdemes odafigyelni, hogy tényleg gyári független e, vagy függetlenített. Meg azt is hallottam, hogy a gari jegyeket is előszeretettel hamisítják, így árulva 2 év garival gyári függetlenként.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#695) Fail3D! válasza zack (#694) üzenetére


Fail3D!
addikt

honnan lehet tudni hogy a garijegy hamis?:)

(#696) freddirty


freddirty
senior tag

eredeti SGP hybrid tokom, nem egész fél évig bírta. Nem volt leejtés, csak megfáradt szegény. Úton van egy gun metal taurus. az remélem tartósabb lesz :)
kép

fred

(#697) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

ugye az ICS rendes ICS kinézettel fog jönni, rendes ICS launcherrel, nem valami touchwize fossal ugye?

(#698) Rotate

megőrülök. minek erőltetik? elég gyatra :F

[ Szerkesztve ]

(#698) Rotate válasza kungzi (#697) üzenetére


Rotate
veterán

pontosan, hogy Touchwizzel fog jönni...

mert a nagy gyártók tukmálják a saját szarjukat... értem én, rakják rá, de akkor ki lehessen kapcsolni... de úgysem fog lehetni... meg ha ki is kapcsolnák, jó hülyén nézne ki az ICS felületben az ocsmány Samsungos tárcsázó, meg SMS app, meg haosnlók...

[ Szerkesztve ]

(#699) Bilux válasza kungzi (#697) üzenetére


Bilux
veterán

De tácswizfossal fog jönni.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#700) zack válasza Fail3D! (#695) üzenetére


zack
nagyúr

Mit tudom én. :) Én még nem láttam hamisítványt, így nem tudom miben térhet el.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.