Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) trobi28 válasza Leonardo91 (#150) üzenetére


trobi28
addikt

Mire tetted fel?Tudom hogy SGS2-re de milyen alapra? :DD

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#152) Leonardo91 válasza trobi28 (#151) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Hát előtte LPB volt fent de az egy hulladék... full repart meg minden ami kell, nem értem pedig felmegy rendesen a rom és a beállítás varázslónál meg akad és nem enged tovább
szerk:. most kirpróbáltam XILA2 is az is ezt csinálja.. lehet hogy a 4.0.3 rendszer így bekavart valamit?

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#153) Rotate válasza Leonardo91 (#152) üzenetére


Rotate
veterán

CWM-ből raktad fel?

(#154) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

KL1, KK5 jó.. ezek 3 fájlosak.. van valami összefüggés?
Csak mert az XILA2 és az LA4 egy fájlos
szerk.: odinból

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#155) Rotate válasza Leonardo91 (#154) üzenetére


Rotate
veterán

rakjd fel egy 3 fájlosat, mondjuk KK5, és próbáld meg utána egyből az XWLA4-et :) lehet úgy felmegy :)

(#156) Leonardo91 válasza Rotate (#155) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Most ezt csináltam, de csak áll az S feliratnál aztán pedig ujra bejön és nem történik semmi

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#157) Rotate válasza Leonardo91 (#156) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem valamit nem jól csinálsz :N de hogy mit azt nem tudom :D

(#158) F-ECT$ válasza zack (#131) üzenetére


F-ECT$
titán

A market először többet von le, amit aztán visszakapsz, de ez akkor is soknak tűnik.

JIG-et nem kell venni, ha szükséged lesz rá (nekem még nem volt, pedig vagy 50 rom volt már a telefonomon), akkor innen a fórumról biztosan tud valaki kölcsön adni. (És amúgy is rohadt nehéz annyira elrontani a telefont, hogy az kelljen.)

A root és a JB kicsit más, ami miatt érdemes rootolni az a root explorer, titanium backup (sajnos sokkal rosszabb a mentés android alatt, mint ios alatt), és még néhány spéci progi (pl droidwall). De ahogy írták is, nem kell root a más forrásból származó progik feltételéhez.

A fizetés egyébként nálam olajozottan ment mindig, eddig kb 20-30 progit vettem meg - de ez tudom, hogy rajtad nem segít.

Dive ever, work never.

(#159) happy555 válasza sparks (#141) üzenetére


happy555
aktív tag

linkelhetnéd... ;)

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#160) Rotate válasza F-ECT$ (#158) üzenetére


Rotate
veterán

a fizetésnél még van, hogy néha nem tudja előkészíteni a tranzakciót, olyankor meg kell próbálni gépről böngészőből :)

(#161) Leonardo91 válasza Rotate (#157) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Pedig PDA-ba rakom az LA4 et re parttal, nem tudom mit csinálhatnék rosszul :D

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#162) Laraxior válasza F-ECT$ (#158) üzenetére


Laraxior
titán

Van olyan program ami marketen fizetős és nem található meg a neten ingyen? Én még nem találkoztam olyannal :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#163) trobi28 válasza Leonardo91 (#161) üzenetére


trobi28
addikt

Re part nem kell!Csak rakd be mondjuk egy 3 fájlos KK5 után a pda-ba és jónak kell lennie.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#164) varjasim


varjasim
csendes tag

Sziasztok!
Nem találtam ilyen kérdést eddig, ezért merem feltenni, de ha volt már, javitsatok ki, és bocs. SGS2-m van Batista 70 3.7.7 - xxxKH3 Rommal root-olva. Ha a "vezérlés távolról"-t ki akarom pipálni, mindig hibaüzenet jön ki és "...váratlanul leáll". Próbáltam samsung fiókot is létrehozni, de nincs a fiók hozzáadásánál a samsung. Laptopon persze létrehoztam már a fiókot, de a telefon nincs így szinkronizálva. Tud valaki megoldást? Másik rom?
Köszi

(#165) C.Brigante válasza R2D20208 (#149) üzenetére


C.Brigante
veterán

Eddig nagyon franko a v7 kellemes..:)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#166) Rotate válasza varjasim (#164) üzenetére


Rotate
veterán

annál már vannak mérföldekkel jobb romok, nem tudom a problémádon segítene-e, de szerintem keress valami frissebbet :)

(#167) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok. melyik romot ajánlanátok? melyik most a legjobb, legstabilabb?

(#168) dancsuri válasza Leonardo91 (#161) üzenetére


dancsuri
veterán

1 fájlosnál nem szabad a repart, .pit nélkül meg ráadásul tilos is

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#169) pzstm válasza Laraxior (#162) üzenetére


pzstm
titán

legujabb screencast ilyen emlekeim szerint ha nem csak 30masodpercet akarok felvenni vele

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#170) R2D20208 válasza C.Brigante (#165) üzenetére


R2D20208
addikt

Köszi ! Modemet esetleg ajánlom hozzá LPB - t. :K :) Várom hozzá a J - Kayt, hogy minden teljesen olyan legyen amit én szeretnék...

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#171) Leonardo91 válasza dancsuri (#168) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Csak össze hoztam valahogy
I9100XWLA4_I9100XXKI4_I9100DBTKH1 ez van most fent nagy nehezen

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#172) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Gyári XXLPB romot használó (már ha van ilyen), mennyi alap állapotban a szabad ramotok??? Kegyetlen mód zabálja a ramot ez a rom...lemegy majdnem 100MB környékére a szabad ram, le kellett fagyasztgatnom egy rakat alkalmazást, és még így sem vagyok ott, mint a stock KK5-el.
Bár lassulás nincs miatta, csak idegesít, hogy miért kajál ennyit.

Viszont pozitívum, hogy akku időben nagyon jó, illetve a modeme is nagyon erős. :K

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#173) derrik válasza Leonardo91 (#171) üzenetére


derrik
őstag

.....erről a összeállításról adhatnál egy rövid tapasztalati beszámolót, mert XILA4 nekem is kicsi sokat, vagyis többet fogyaszt mit szeretném.

(#174) Leonardo91 válasza derrik (#173) üzenetére


Leonardo91
senior tag

egy pár nap múlva írok majd, most feltettem mellé a jó öreg void echot aztán meglátjuk,
amúgy alapból (XILA4ban) KI4 es modem van benne ami annó nem volt egy rossz modem :K

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#175) kungzi


kungzi
veterán

samfirmware.com-n látok ilyet, hogy GT-I9100 GT-I9100G GT-I9100P GT-I9100T

ezek mik? nekem most melyik kell?

(#176) HardRic válasza kungzi (#175) üzenetére


HardRic
addikt

GT-I9100
A többi más régiókban forgalmazott, vagy másfajta GSII.

[ Szerkesztve ]

(#177) #68216320


#68216320
törölt tag

Mi lehet az oka, hogy folyton a KK5 deodex ROM eljátssza a kamikaze üzemmódot? 4 óra alatt 45%-ot merül a semmitől. A BatteryStats-on nem láttam semmit. Már kiheréltem a ROM-ot, de ugyanaz. Az "android operációs rendszer" 66%-ra megy fel hirtelen. Az "android rendszer", ami a futó szolgáltatásokat tartalmazza az rendben van.

Ajánlanátok valami normális ROM-ot mielőtt az aszfalton köt ki ez a szerencsétlen telefon?

[ Szerkesztve ]

(#178) 72mviktor válasza R2D20208 (#170) üzenetére


72mviktor
senior tag

Én nem kaptam linket tesó.... :O Irgumburgum :D

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#179) kungzi válasza HardRic (#176) üzenetére


kungzi
veterán

köszi. és még annyit, hogy nekem gyári független a teló, akkor mit kell néznem? open europe-t?

(#180) nagygabe válasza mycso (#172) üzenetére


nagygabe
csendes tag

Azért van az a RAM a telefonban, azért fizetted ki, hogy használja, nem? Ha 700 mega lenne folyamatosan kihasználatlanul, annak jobban örülnél? Ha kell szabad memória, akkor majd csinál az Android. Ha meg nem kell, akkor hadd használja az, aminek kell.

(#181) trobi28 válasza #68216320 (#177) üzenetére


trobi28
addikt

XILA2,XWLA4 ezek jó romok.Az utobbi nekem most nagyon mejön void kernellel :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#182) mycso válasza nagygabe (#180) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Látom nem sikerült elsőre megértened a kérdésem.

Tehát részletesebben leírva: arra vagyok kíváncsi, hogy kinél mennyi ramot fogyaszt az XXLPB?
Illetve, ha a stock KK5 elvolt úgy, hogy akár 400MB feletti ramot is szabadon hagyott, akkor itt vajon miért falja fel?

Tehát hagyjuk ezeket a nem is tudom milyen válaszokat, amiknek köze nincsen a kérdésemhez. ;)

mod.: hogy értsd ezt is kifejtem, nem azzal van a bajom, hogy xy %-át megeszi a ramomnak, hiszen valóban azért van benne, hogy használja, csak a 2 stock rom közötti érdekes kontraszt miértjére szerettem volna fényt deríteni.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#183) derrik válasza trobi28 (#181) üzenetére


derrik
őstag

...az XWLA4 tényleg jó:)
Főleg LG O2x után! 800-on is szuperül megy.

(#184) F-ECT$ válasza Laraxior (#162) üzenetére


F-ECT$
titán

Ki mondott ilyet :F

Dive ever, work never.

(#185) Leonardo91 válasza derrik (#183) üzenetére


Leonardo91
senior tag

A szlovént vagy a németet használod?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#186) Richard!


Richard!
addikt

aki most szeretne beruházni... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#187) knyitogato válasza Richard! (#186) üzenetére


knyitogato
őstag

hhogy?

(#188) Richard! válasza knyitogato (#187) üzenetére


Richard!
addikt

nem én adom el :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#189) nagygabe válasza mycso (#182) üzenetére


nagygabe
csendes tag

Te írtad:
"Bár lassulás nincs miatta," .....
"Viszont pozitívum, hogy akku időben nagyon jó, illetve a modeme is nagyon erős. "

Szerintem ezek a legfontosabb paraméterek. Ha ezt úgy éri el a program, hogy elhasználja az összes RAM-ot, akkor csinálja úgy... Számít?

(#190) Menthirist


Menthirist
veterán

Üdv

Mi a legáll-leejtőbb grafikájú játék, amit csak fel lehet tolni a telóra? A Dead Space nagyon meggyőző volt, kíváncsi vagyok van-e még feljebb :D

Mellesleg elképesztő ez a teló, végignyomtam rajta a Panasonic Colours 1080-as tesztvideóját, és a színektől az államat kerestem a padlón (minimumra van véve a színtelítettség, mert szerintem úgy a legkorrektebb a három közül). Szóval elég erős a wow faktora... csak eszi az akksit mint a nyű, bár nyúzom is eléggé, majd ha elmúlik a kezdeti varázs, biztos jobban fogja bírni :D most azért megnéztem rajta a 720-as transformers 2-t :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#191) rankesz


rankesz
veterán

Az akkumulátorhasználat menüben van egy olyan rész nálam hogy díjköteles szolgáltatások, ami 22%-ot fogyasztott. Ez mi a franc lehet?

(#192) agabe válasza kecsetihunor (#81) üzenetére


agabe
addikt

nem azzal lehet a gond amikor bedugom, hanem amikor benne vab...elofordulhat, hogy akkor csorog, fel kell venni, vagy csak siman megfogja az ember, es rosszul teszi le vqlqhova...ez talan mar tul para, csak nekem egybol ez villant be amikor lattam ilyen csatlakozot.

(#193) agabe válasza rankesz (#191) üzenetére


agabe
addikt

olyat meg sosem lattam...nem a 3G-t jelolheti esetleg ilyen benan? :F

richie900812:
Ha nem elofizus, akkor jo vetel valoban.

[ Szerkesztve ]

(#194) kungzi


kungzi
veterán

na ma kezdtem el igazán használni a telót. iszonyat kemény telefon. nem bántam meg, hogy megvettem :C

(#195) zack válasza F-ECT$ (#158) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tétel. ;) 500ft a JIG, 900ft a OTG. Jobb az ha itt van. Az a tuti és a megnyugtató.
Szerintem sokáig nálam lesz az S2... :B

Viszont kitöröltem az exchange-et, de ha elmentek egy nevet nem látom se a telefonban, se a szerveren (Gmail sync). :U Névjegyzékben be van állítva hogy gmail-re mentse a frissen bevitt névjegyeket, de se a telón, se a szerveren nem látom a mentett névjegyet, pedig kiírta hogy mentve. Érdekes... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#196) F-ECT$ válasza Menthirist (#190) üzenetére


F-ECT$
titán

Talán ez.

Dive ever, work never.

(#197) derrik


derrik
őstag

....na itt dicsérem az XWLA4-et közben meg összezuhant a market alkalmazás!
Megoldás?????

(#198) rankesz válasza derrik (#197) üzenetére


rankesz
veterán

Alkalmazásoknál töröld a market cache-t és adatokat, hátha képbejön.

(#199) trobi28 válasza F-ECT$ (#196) üzenetére


trobi28
addikt

Samsung apps-on ingyenes :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#200) R2D20208 válasza derrik (#197) üzenetére


R2D20208
addikt

Szedd össze :) Rakd újra. Nincs az a stabil gyári, vagy akár Custom Rom sem, amiben néha néha ne történne vmi technikai, vagy Appmalőr. Sztem ez természetes dolog.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.