Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#401) Rotate válasza Szelley (#400) üzenetére


Rotate
veterán

nah, látom én, hogy egy húron pendülünk :D

(#402) ferike77


ferike77
tag

Segíteni szeretnék a barátomnak.KK5 gyárija van. Jkay-t szeretne,először install theme cwm-ből aztán az apk ugye? Tudnátok linkelni olyat ami nagyon hasonlít a gyári téma szineihez? Köszi

HELP PLEASE!

iPhone 15 Pro Max

(#403) rankesz válasza zack (#398) üzenetére


rankesz
veterán

Örülünk hogy nagy részben elégedett vagy, csak nehogy valaki apple tulaj flémet indítson ebből, mert akkor az a topiknak annyira nem nagyon jó...

[ Szerkesztve ]

(#404) kungzi


kungzi
veterán

Sziasztok. Remélem tudtok segíteni. Ha telefont elforditom, akkor baromi lassan fordul el a kepernyo. Ha fektetve van, akkor meg barom lassan all vissza fuggobe. kk5 rom van fent. Miert van ez?

(#405) csabám válasza zseko (#350) üzenetére


csabám
addikt

Azt mondom, hogy ki kell próbálni Neked is, mivel ez a hiba nem általános. Van akinél ezzel a kombóval hibátlan. Viszont a 11 - es végű mindenféleképpen ajánlott.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#406) pzstm válasza zack (#398) üzenetére


pzstm
titán

Fozott rombol meg nem lattam rootmentest eddig ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#407) zseko válasza csabám (#405) üzenetére


zseko
veterán

Megnéztem a 11-es végű kernelt és megakadt a szemem ezen:

replaced the recovery with Hyperdroid
Redpill Kernel Recovery.

Most ez azt jelenti, hogy lecserélte a CWM-et erre? Vagy valamit rosszul olvasok?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#408) csabám válasza zseko (#407) üzenetére


csabám
addikt

Kinézetben más, meg a wipok egy helyre lettek rakva. . . Nézd meg;)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#409) Rotate válasza kungzi (#404) üzenetére


Rotate
veterán

arra gondolsz, hogy eltelik 1 másodperc mire reagál az elfordításra, igaz? ha igen ez Samsung betegség... nekem is ilyen a KI4, sőt asszonynak a Galaxy W-je is ilyen sajnos...

(#410) kungzi válasza Rotate (#409) üzenetére


kungzi
veterán

ez jóval több, mint egy másodperc :F

amúgy a samsung omnia 7-em egyből fordult, akkor vagy a rendszerrel van valami, vagy a telóval :U

(#411) Rotate válasza kungzi (#410) üzenetére


Rotate
veterán

akkor 2 mp :D nem abban a pillanatban fordul, kicsit lassan reagál... sajnos ez ilyen, nem lehet tökéletes minden :) de ha válaszhatok, inkább lassan forduljon el, minthogy összevissza akadjon :)

(#412) kungzi válasza Rotate (#411) üzenetére


kungzi
veterán

igaz, csak kicsit zavaró :D

(#413) rankesz válasza kungzi (#410) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem max wipe-olj egyet, és nézd meg úgy, én új romot már nem tennék, hacsak nem vagy kényszeres romoló... ICS-nél kapsz majd rendes képernyő elfordulós animációt. ;)

(#414) kungzi válasza rankesz (#413) üzenetére


kungzi
veterán

az van fent, ami az aláírásomban van. ics-ig ez marad.

(#415) Kapanyél válasza agabe (#373) üzenetére


Kapanyél
őstag

Azért ne húzzuk már le a WC-n a nem garis készülékeket, pláne ha normális GSM üzlet vállal rá jótállást. Te magad sem gondolhatod komolyan, hogy gari nélkül 50e-et sem ér meg egy SGS2...
Az lehet, hogy fosol és számodra nem járható út, ezért nem is vennél így. Én meg pont leszartam és gari nélkül vettem. Olcsó sem volt, de túl drága sem. Az SGS-emet meg beszámították, amin szintén nem volt gari.
90 körül reális az ára az SGS2-nek, mindentől függetlenül. Látod, pont itt hirdette valaki 2000-es akksival meg 32-es kártyával és nem érdekli a vevőket! Akinek ennyi van rá, az ennyiért fogja megvenni, nem 20-szal többért, csakhogy garija legyen rá. Nyilván benne van a kockázat, hogy megreccsen a gép, de az nem kerül 50e-be (és amint látod, a piac nem is ezt diktálja).

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#416) Rotate válasza Kapanyél (#415) üzenetére


Rotate
veterán

azért nem árt, ha az emberek tudnak erről a tényezőről, mert sokan megveszik, mert dejó milyen olcsó, aztán az első gondnál meglepődik... lehet neked mindegy, de valakinek nem az...

azzal viszont egyetértek, hogy azzal az árral túloz, lehet kínálni 90-ért, de aki megveszi, az jól gondolja át előtte... megérni megéri, ha nem lesz semmi gond, de később sokat érhet egy jó gari... akinek meg 90-e van, az vegyen olyan telefont, amire van 90-ért rendes gari... vagy pedig ne sírjon a szája, ha valami szarul alakul ebből kifolyólag...

[ Szerkesztve ]

(#417) F-ECT$


F-ECT$
titán

Beállítottam a noledet, hogy reggel 7 és este 10 között jelezzen. Éjjel 3-kor kaptam egy emailt, és bekapcsolt. Más tapasztalt ilyet?

Dive ever, work never.

(#418) Varszegig válasza ferike77 (#393) üzenetére


Varszegig
veterán

Ahhoz a jkayhoz már nem kell apk.

(#419) gilfoyle válasza R2D20208 (#311) üzenetére


gilfoyle
őstag

Én pont Sensationról váltottam SGS2-re. Csak 4 napig volt nálam, de porosodott, a hangja siralmas volt simán, kihangosítva, BT fülesen.
Az akkuélettartam ennél nagyságrenddel jobb, igaz 2000-es akksit használok itt.
A gyermek miatt jó hasznát veszem a kamerának, ami ott nagyon gyenge volt mind fénykép, mind video terén.
Kijelző: ennek a színei nekem bejönnek, viszont pl. képélességben a Sensation jobb.
Nem vagyok fémmániás, a kialakítás mindkettőnél jó.
Jó teló mindkettő, én a fent említettek miatt nem tudtam együttélni vele.
Remélem egy jó darabot fogsz ki, sok sikert hozzá!

(#420) Rendeske


Rendeske
tag

Sziasztok! Van egy törött Samsung Galaxy SII telefonom... Teljes kijelzőt/panelt keresek hozzá.

Hol tudok venni? Vagy ha esetleg van itt olyan aki bennfentes a Samsung-nál az írjon! ;)

Üdv:

(#421) F-ECT$ válasza rankesz (#413) üzenetére


F-ECT$
titán

Sőt gyorsabb reagálást is ígérnek.

Dive ever, work never.

(#422) agabe válasza Rotate (#411) üzenetére


agabe
addikt

nálam fél másodperc -3/4-ed másodperc közötti idő alatt átfordul a fancy rotationnal is (folyamatos animált forgás)...sztem ahol 1másodperc, vagy több, ott szükséges valami beavatkozás.

(#415) Kapanyél:
Megértem a te álláspontodat is, és nem is kívánok beleszólni.
Ha valaki annak tudatában vásárol, hogy mit várhat el, és mit nem akkor rendben van.

Én a szubjektív (és nem általános) tapasztalatomból indulok ki, mert eddig 2 kijelzőt cseréltettem (az első beégett, igaz csak kicsit...de akkor is, a második meg számomra használhatatlanul foltos volt sötétben), ami garancia nélkül 100ezer forint körüli értékű lett volna. Gsm boltban ezekkel a hibákkal fenékbe lettem volna rúgva, mert már a beéégés is alig látszott (de engem zavart), a foltok meg tényleg csak sötétben (ez is zavart), de ha tudsz olyan gsm boltot ahol ezeket a hibákat tuti gariban javíttatják, akkor az egy valóban jó bolt (jelenlegi infóim alapján nem hiszem, hogy van ilyen).
A készülékem most lesz 8 hónapos, de egy karc, vagy ütődés sincs rajta, és a kereten sem látható semmi használati nyom, mert vigyázok rá (ahogy szerencsémre az előző tulaj is az első 4 hónapban), és sajnos nagyon kukacos vagyok ha bármi (akármilyen kicsi) hibát tapasztalok, ezért írtam amit korábban írtam, hogy szerintem (nekem) nem ér sajnos egy hivatalos gari nélküli készülék sokat.

Hangsúlyozom, még egyszer hogy saját preferenciából indulok ki (és tanácsokat is ez alapján adok ismerősöknek), de azért amit Rotate is írt érdemes ismertetni az elvárható dolgokat, hogy aki bolti garis készüléket vesz az ne számítson kiemelkedő garanciakezelésre.

[ Szerkesztve ]

(#423) Rotate válasza agabe (#422) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem meg ilyen a gyári rom...

(#424) ferike77 válasza Varszegig (#418) üzenetére


ferike77
tag

Szia!És hol találom meg?melyik jó hozzá?
Tök ciki mert megigértem!
Valaki help!
Szoval kk5 -re jkay gyári kinézettel!
Köszi!

iPhone 15 Pro Max

(#425) R2D20208 válasza ferike77 (#424) üzenetére


R2D20208
addikt

Ezt rakja fel CWM - ből. ha deodexed . Ha nem, akkor ezt Odexed

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#426) ferike77 válasza R2D20208 (#425) üzenetére


ferike77
tag

A sammobileről letöltött kk5 az milyen ?
Sosem értettem ezt az odexed-deodexed dolgot!!!

iPhone 15 Pro Max

(#427) Rotate válasza ferike77 (#426) üzenetére


Rotate
veterán

az odexed :)

(#428) ferike77 válasza Rotate (#427) üzenetére


ferike77
tag

Köszi

iPhone 15 Pro Max

(#429) DanielK válasza zack (#381) üzenetére


DanielK
addikt

Ezt próbáld, ha ki szeretnéd menteni a programjaidat. Egyszerű és backupból is tud visszatenni. Régen ezt használtam androidon. :K

(#398) zack: én is elgondolkodtam a váltáson, de az iPhone 4 és iPad 2 közötti "élet" miatt letettem róla. Pl. iBooks-on ha olvasok valamit és beteszek egy könyvjelzőt, akkor azt a másik eszközön ugyanott folytatom (ott nyitja meg a tartalmat) és nem nekem kell kikeresni, hogy hol is tartok. Írok egy jegyzetet, akkor azt azonnal látom a másikon, vagy ha fotózok a telefonnal, akkor azt iPaden azonnal látom. Ezek miatt letettem a telefon cseréről. Igazából abban reménykedem, hogy egy picit (3,7-4") megnövelik a kijelzőt az új iPhone-nál.

[ Szerkesztve ]

(#430) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

olvastam egy olyat hogy márc. 1-től jön az ICS SGSII-re és a Note-ra KIES-en keresztül...igaz lenne? (hazai oldalon láttam, de nem a Mobilarénán)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#431) kali válasza edgelaszlo (#430) üzenetére


kali
legenda

több forrásból is pedzegetik a március elejét...

ibenny; szerintem húzós hónapok azért nem feltétlenül kellenek majd!

[ Szerkesztve ]

(#432) ibenny válasza edgelaszlo (#430) üzenetére


ibenny
senior tag

Igaz is lehet akár, de ha így is lesz, biztos lehetsz benne, hogy nem Mo-n lesz kiadva, hanem vmelyik másik európai országban. Ahhoz, hogy Kies-en nálunk is megjelenjen, még hónapok kellenek azután.

(#433) edgelaszlo válasza kali (#431) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Hát, kíváncsi vagyok.....

ibenny: nyja vagy úgy....akkor jön valami főzött :)

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#434) pzstm válasza edgelaszlo (#433) üzenetére


pzstm
titán

főzött nyilván most is van már. Te pedig a hivatalosat felrakhatod ODIN segítségével majd. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#435) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Az alma bosszúja!!! lehet többet kell várni... [link]

(#436) Piwi válasza Zsolaf (#435) üzenetére


Piwi
addikt

szerencsétlen apple :) csak perelni tud,eladni már nem :))

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#437) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Sziasztok.

Hogy lehet megvizsgálni, hogy a kijelző be van-e égve? Többször olvastam erről, és engem is érdekel most már... :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#438) kali válasza kecsetihunor (#437) üzenetére


kali
legenda

*#0*# és nézd meg külöböző színeknél!

(#439) kungzi válasza kali (#438) üzenetére


kungzi
veterán

nekem tökéletes :C

(#440) Piwi


Piwi
addikt

rendelnék ebayről képernyővédő fóliát. ha rendelt valaki mostanában akkor várnék tőle ajánlatot hogy melyiket érdemes megrendelni :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#441) lefkosia válasza kecsetihunor (#437) üzenetére


lefkosia
őstag

BurnInTesterPro

The Truth Is Out There

(#442) Sógi válasza F-ECT$ (#417) üzenetére


Sógi
addikt

Nálam nem jelez éjszaka...(10-6-ig)
Biztos jól állítottad be, nem fordítva? :D

(#443) szasza87 válasza Zsolaf (#435) üzenetére


szasza87
tag

Mi pedig pereljük be az Apple-t, mert Éva már akkor beleharapott az almába mikor még Ádámmal a paradicsomban volt... :D

(#444) varjasim


varjasim
csendes tag

Sziasztok! Két kérdésem lenne:

1.Tudja valaki, miért nem tud a telóm kies-hez csatlakozni? Windows felismeri, illesztőprogit is telepít hozzá, de a kieshez csak folyamatos "csatlakozás"-t ír, de soha nem ér a végére. Ja, és kipróbáltam a barátnőm s1-ével is, azzal sem ment.
2. Hogyan lehet csatlakozni a samsung dive-hoz? Regisztráltam, a telefonon megvan a samsungfiók, de a honlapon csak a telefonom típusát írja ki "no phone number" jelzéssel és nem elérhetők a funkciók!

Köszönöm előre is a segítséget. Amúgy feltettem az xwla4 rom-ot, nagyon jól működik, ajánlom mindenkinek!

(#445) F-ECT$ válasza Sógi (#442) üzenetére


F-ECT$
titán

Mivel napközben jelez, ezért gondolom jól :) Egyébként csak azt láttam, hogy ment 1 órát a kijelző (ennyire van állítva a korlát), és aztán a levelek között láttam, hogy 3:14-kor jött...

Dive ever, work never.

(#446) Caaabi


Caaabi
senior tag

sziasztok, az ICS felhasználókhoz és teszterekhez lenne pár kérdésem, méghozzá hogy mennyire igaz hogy ICS alatt nem megy a viber sem a whatsapp, nincs csengés és rezgés egyszerre funkció benne bejövő híváshoz ??

(#447) Richard


Richard
őstag

MIUI romban hol tudom átállítani a billentyűzetet QWERTY -ről QWERTZ-re?

(#448) ibenny válasza varjasim (#444) üzenetére


ibenny
senior tag

A Dive nalam sem jelzi a telefonszamot, de a szolgaltatasok ugyanugy mukodnek.

(#449) -D4nO-


-D4nO-
tag

http://www.youtube.com/watch?v=KTBmT5eHIwA

:C

o/

(#450) lefkosia válasza -D4nO- (#449) üzenetére


lefkosia
őstag

NOORRMÁÁLIISS? :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.