Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#301) Prien válasza R2D20208 (#295) üzenetére


Prien
addikt

Szerintem egy S2 a boltból kihozva, gyári állapotban is remekül teszi a dolgát. :U Aki eddig romolt, az hobbiból/kíváncsiságból tette,nem kényszerből és nem azért, mert anélkül használhatatlan lenne a telefon. Állítsd vissza a gyárira és csak használd! ;] Még mindig jobban jársz, mint a jelenleg piacon lévő bármelyikkel, szvsz.

kapanyél: még mindig rá kell dobni kb. 60 ezret, annyit pedig nem ér a váltás, szintén SZVSZ!

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#302) nvaderqt


nvaderqt
tag

üdv,

Talán egy jó másfél hónapja, két hónapja ha nem tévedek Sógi linkelt be egy tokot. Sima back cover azt hiszem némi fémes beütéssel. Ha mégsem Sógi volt de az illető magára ismer aki linkelte legyen szíves ide linkelni

Samsung Galaxy S2 / S3 | Lenovo Y570

(#303) SzlobiG válasza R2D20208 (#295) üzenetére


SzlobiG
félisten

De nem értem minek kell állandóan cserélgetni a romokat? Tennél egy sima egyszerű romot azt ennyi. Hidd el veszel egy másik készüléket ugyan ezt fogod csinálni cserélgetni a romokat és jelen esetbe android vonalon S2-től gyorsabb nem igen van. Meg azzal mi a baj, hogy hetente tolnak ki új fwket? Nem kötelező felrakni nekem mióta megvan azóta az a rendszer van amit szépen össze raktam és semmi gondom vele, de tudom milyen érzés a kipróbálási vágy S1-nél én is cserélgettem, de semmi értelme nincs rájöttem.

Szal csak simán egy Stop-ot mondanál és kész.

(#304) rankesz válasza SzlobiG (#303) üzenetére


rankesz
veterán

+1
Kb. ugyan ezt tudom elmondani.
Itt nem azért romol az ember mert a gyári állapot kaki, inkább customizálás miatt. Feltesz az ember egy jó rom, kernel és modem páost, és elvan mint a befőtt.
Én pl. a kernelen kívül már nem hiszem hogy Illusion 1.8-ról váltok az ICS romokig.

(#305) R2D20208 válasza SzlobiG (#303) üzenetére


R2D20208
addikt

Te nem értesz engem. Én nem a Romcserénél vagyok, és nem azzal van a bajom. Hanem a Romfejlesztéssel, és a sok .png, és a sok .xml fájl. Tehát én nem Romokat dobálok fel őrült módra nap mint nap, hanem túl belemerültem a szó szoros értelmű romolásba. ( ez két különböző dolog )

(#304) rankesz úgy néz ki te sem értesz. A saját Romom fejlesztésével ba...zom el a sok szabadidőmet, nem összevissza romolok ! Mindegy, látom nem értetek engem... :(

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#306) SzlobiG válasza R2D20208 (#305) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt se kötelező csinálni.:U De ezért meg akkor nem értem miért kell lecserélni az S2-t. :F

[ Szerkesztve ]

(#307) Rotate válasza R2D20208 (#295) üzenetére


Rotate
veterán

ez így olyan hülyeségnek hangzik :D mintha kényszerítenének, hogy túrd az xml-t :D

másik dolog meg az, hogy ha ezt unod, mást is fogsz, más is csak ilyen lesz, csak más felülettel... Android az máshol is Android... ha meg platformot váltasz ott meg még inkább unni fogod, mivel ennél csak zártabb rendszerek vannak, ahol semmit nem lehet csinálni :)

(#308) R2D20208 válasza Rotate (#307) üzenetére


R2D20208
addikt

Tudod mit ? Találtam J Kay megoldást XWLA4 re, mielőtt cserélek, befejezem a frankót még ! :K ;]

(#306) SzlobiG nem kötelező. Akinek olvasás a hobbyja, az sem. Akinek makettezés, annak az sem. Aki egész nap papirsárkányt ereget, az sem. Nekem ez hobby. De lehet túlzásba vittem picit. Sztem egyszerűen picit fékeznem kellene csak..

(#309) DjBlero kabbe haver :DD :DD

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#309) DjBlero válasza R2D20208 (#305) üzenetére


DjBlero
őstag

én értelek hawer, :DDD függö letél és kész :C

én meg mondtam anno,emlékszel ;]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#310) Rotate válasza R2D20208 (#308) üzenetére


Rotate
veterán

de mit old meg, ha veszel egy másik androidos telót? ugyanez lesz a hobbid, ugyanúgy túrni fogod, csak szarabb lesz a készüléked... fail :D

[ Szerkesztve ]

(#311) R2D20208 válasza Rotate (#310) üzenetére


R2D20208
addikt

Kb 5 ugyailyen üzenetet és infót kaptam.. A Hobby ? Hmm... Lehet megmarad. :D

( SGS - 3 ig kéne egy kis más ) Ezelőtt SGS - t gyűrtem. Gondolom nincs itt semmi bűn ugye ? :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#312) Rotate válasza R2D20208 (#311) üzenetére


Rotate
veterán

hát, akkor meg kell venni... bár a véleményem nem változott :D szerintem csak jó dolgodban már nem tudod mit kezdj magaddal :D

mellesleg pár napja küldtem neked privátot, de nem jött válasz azóta sem :(

[ Szerkesztve ]

(#313) ERPY válasza R2D20208 (#308) üzenetére


ERPY
őstag

Átestél most meg a ló túloldalára. Ennél stabilabb droidos tellát nem találsz, az tuti. Amit csinálsz jó, csak nem érdemes napra késznek lenni. Csinálj 1 jót, sokan örülnek neki, aztán csak használd. A telót élvezni kell, és arra neked nemsok időd jut így. Szal nem cserélni kell, hanem kiélvezni ezt a fantasztikus készüléket.
Én teszteltem az új romod, minden okés vele, szal már 98%-os, fejezd be, add ki, és élvezd. És csak mert kijön egy újabb xila, fula, feli, mulu rom, baromság vele foglalkozni, úgysem nyújt semmivel sem többet. Olvasok és mosolygok, hogy remeg mindenki ha kijön valami, mert hú nekem már fentvan az új ruri meg t@k@m tudja rom. És? Értelmetlen. 1 hónap se és itt az ICS. Minek még foglalkozni a GB-el, ami tökéletes mint azállat?
Szal nem bepukkadni, használni, ICS-nél új romot készíteni, örülni.

Csináld meg a romod, én meg átnézem és befejezem, szal ne add fel amit eddig megtanultál, csak ne légy túl törekvő és kapzsi romilag.

[ Szerkesztve ]

(#314) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, ITT van.
Esetleg KK5-re van egy saját "téma féleségem", pár dolog módosítva van benne, CWM-ből telepíthető...

mod.: most olvastam, hogy itt előttem miről volt szó :C

Kegyetlen...nem kell ezen túrkálni semmit, alap állapotban egy régebbi rommal is stabil és minden funkciója használható, illetve nem kell mindíg minden romot felpakolni, várni olvasgatni kell a véleményeket, és azután felrakni (én így csinálom).
Aztán használom picit és ha beválik, akkor szétbontom a romot és áttémázom, átalakítom magamnak, mert úgy is 1-2 hónapig azt fogom használni. Szerintem ez ilyen egyszerű...aki meg nem tud egyedül bele merülni, azoknak ott vannak a custom romok/témák, ezrével.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#315) knyitogato válasza R2D20208 (#295) üzenetére


knyitogato
őstag

ez a teló mindenféle főzés nélkül atomstabil.

(#316) mycso válasza mycso (#314) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Picit félre ment, a mondanivalóm első része (#289) kungzi -nak válasz. :R

kriszpowa: ez elég összetett..ez a teló alapja/lelke, leegyszerűsítve nagyjából mindenki a megfelelő sebesség és akku idő elérése miatt cserélgeti. Ám nem ilyen egyszerű, millió dolgot csinál a kernel....hardverek, programok vezérlése. Nehéz lenne pontosan megfogalmazni, leírni ha majd valakinek lesz kedve leírja neked részletesen.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#317) kriszpowa


kriszpowa
tag

Azt mondjátok már meg nekem, mi a szerepe a kerneleknek, hogy ennyire élesbe megy itt a "melyik a fasza kernel + rom páros" téma. Miben különböznek ezek, miért nem jó a gyári kernel?

(#318) Rotate válasza kriszpowa (#317) üzenetére


Rotate
veterán

aki nem tudja mi a kernel, az sztem ne variáljon inkább :) kernel kb az egész rom lényege, a rendszermag... ezért is van, hogy rengeteg javulást hozhat egy jobb kernel, és sok instabilitást is, ha szar :)

[ Szerkesztve ]

(#319) kriszpowa válasza Rotate (#318) üzenetére


kriszpowa
tag

És egy "jobb" kernel megoldás lehet arra, hogy ne lépkedjen ki random hibaüzenet nélkül a játékokból pl? Melyik kernel szerinted a "must have", és hogy kell felrakni/bármelyik rommal párosítható?

(#320) Rotate válasza kriszpowa (#319) üzenetére


Rotate
veterán

én gyári XXKI4 saját kernelével használom, és nincs ilyen gondom... szóval passz :)

(#321) zseko válasza ERPY (#313) üzenetére


zseko
veterán

Ezt nem értem én sem. Minek kell állandóan cserélgetni? :F Főleg béta romokat. A KK5 rom KL1-es modemmel teljesen jó nekem, majd ha kijön a végleges ICS, és még kijön utánna az első vagy a második stabil kiadás (úgyse lesz jó elsőre sztem), majd akkor felteszem. Egyedüli dolog ami zavar, főleg egy ilyen kaliberű telefonnál, az a videofelvétel hibája. Ha ez nem javul (és nem értem miért t@ketlenkednek ezzel, már rég javítaniuk kellett volna :((() akkor elgondolkodom az S3-on. Feltéve persze ha az egyáltalán jobb lesz ebben :(((

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#322) ERPY válasza zseko (#321) üzenetére


ERPY
őstag

Mire gondolsz a videófelvétellel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#323) rankesz válasza ERPY (#322) üzenetére


rankesz
veterán

Arra hogy sötét helyen kamerázva leesik az FPS szerintem. Állítólag a kamera Firmware-t frissítve a legújabbra megjavul, viszont nekem nem jött össze a frissítés, azt írja hogy a legújabb van fent

(#324) R2D20208 válasza zseko (#321) üzenetére


R2D20208
addikt

Ti figyelmesen elolvassátok az előzményeket ??? Ki beszél itt egyfolytában Romcserélgetésről??? Ki írt olyant, hogy folyamatosan Romot cserél??? Elolvastátok az előzményeket figyelmesen , és értelmeztétek ??? Áhh mindegy...Léptem picit...

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#325) agabe


agabe
addikt

Mindenki azt csinal amit akar...ebbe nem szolhat bele mas, es ha epp azt gondolod a csere htc-re kicsit nyugisabb idoket hoz (mert nem lesz belso kenyszer pl. a tovabbi finomitasra), akkor ne hallgass masra...persze erdemes kikerni a masik keszulek tualjainak velemenyet, de ezt mar megtetted.
Koszonet a romodert :R , mert nekem (es sok mas topictarsnak is) tetszett/tetszik, de a pihenes valoban kell.
Ha kesobb visszatersz, akkor annak orulunk.

(#326) agabe válasza kungzi (#263) üzenetére


agabe
addikt

Piszok jo aron vetted...aprilis-majusig nem hiszem, hogy ez lesz az altalanos ar hasonloan jo (1,5 honapos, gyari fuggetlen, gyari garis) s2-esert...100alatt ritka lesz (persze a szolgaltatofuggo elofizeteses telokat lassan ennyiert kell majd adniuk a tulajoknak...de meg azok sem tartanak ott) es most is sok "kulfoldi", meg pl. serult kerettel rendelkezo (azt mar gariban nem fogjak javitani) keszuleket is dragabban probalnak kinalni (a legdurvabb, hogy meg is veszik).
En majdnem eladtam mar a sajatomat (par honappal regebbi, es feltotoltokartyas csomagban vasarolt keszulek) sokaprosaggal (otg kabel, bortok, szilikon tok-egyik sem gagyi kategoria- mhl adapter, jig, 8giga memkari) de ezt egyben nem akartak 100ezerert megvenni, es kozben ra is jottem, hogy minden mas keszulekkel (kisebb jobban bejonne nekem meretileg...pl galaxy w) hianyerzetem lenne valamilyen szempontbol (a kisebbek meg sajna egyben gyengebbek is), ezert le is tettem az eladasrol, bar ropke pillanatokra felmerult a wp7 mint lehetoseg, de gyorsan el is vetettem...max s2 mellett probalnam ki egy olcsobb keszulekkel, szoval muszaki maniaskent jelenleg mahamnak nem tudnek jobbat.

Ha nem titok hol sikerult ilyen jo aron kapnod egyet ? ;] ... mondjuk nem vettem volna megegyet, de elegge meg lehetett szorulva az elado, ami neked szerencse volt :))

[ Szerkesztve ]

(#327) kungzi válasza agabe (#326) üzenetére


kungzi
veterán

itt vettem ph-n. beírtam a debrecen topicba, hogy keresek sgs2-t és már 10 perc múlva le is beszéltük a dolgot. ő most egy galaxy note-ot vesz ha jól tudom

(#328) Kapanyél válasza R2D20208 (#324) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én értem, amit írtál, de szerintem sem az a megoldás, hogy elzárod magad ettől a tevékenységtől. :)
Egyébként i4 jó ötlet lenne pihenésnek.

Inkább írj egy olyan programot, mint ami van az UOT kitchen-ben, afféle témaszerkesztőt! Simán megnyithatná a framework-öt és minden látszódna, mintha a telefon egyes képernyőit látnánk, és simán kattintgatással lehetne csereberélni a képeket... :D

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#329) zseko válasza ERPY (#322) üzenetére


zseko
veterán

Arra amire rankesz gondolt, igen. És nekem sem sikerült felfrissíteni a legfrissebbre. Leszedtem ugyan egy linkelt oldalról, de így nem merem feltenni :D

(#324) R2D20208 elolvastam az előzményeket, és te romot készítesz, amit nagyra tartunk. Ebbe fáradtál kicsit bele, túl sok idődet veszi el. Nem is rólad szólt a hsz-em. Ám magában a fórumban rengeteg hsz arról szól, hogy kijött x rom, y kernel, z akármi, és ki-mit-mikor-hogyan tette fel-próbálta ki-szenvedett vele. Ami egy stabil romra építve még nagyjából érthető talán valamennyire, na de egy béta romnál... :F? Engem is érdekel az igaz, de nekem a heti/kétheti/havi kísérletezésnél többet ér hogy használom a telefonom és nem kell vesződnöm vele, volt részem a spicánál ebben eléggé, nem kicsit felb@xta az agyam és ezért vettem meg az S2-t, különben nem adtam volna ennyit egy telefonért. De nem bántam meg, megérte. Csupán erre írtam azt, hogy ez a telefon - a kamera gondot leszámítva - nagyon stabil ahhoz, hogy minden kijövő romot azonnal ki kelljen próbálni.

Olvasok és mosolygok, hogy remeg mindenki ha kijön valami, mert hú nekem már fentvan az új ruri meg t@k@m tudja rom.

Csupán ennyire reagáltam csak, nem téged akartalak vele megszólni, srry.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#330) agabe válasza kungzi (#327) üzenetére


agabe
addikt

Tenyleg jo vetel volt :C

(#331) kungzi válasza agabe (#330) üzenetére


kungzi
veterán

tudom és nem bántam meg egy percig se :))

(#332) Rotate válasza kungzi (#331) üzenetére


Rotate
veterán

aztán meg Arc S-re akartak rábeszélni... nem is értem, hogy abban a topicban hogy gondolhatja bárki, hogy az Arc S meg ez egy kategória :D jókat nevettem rajtuk :D ja meg ilyen Atrixok :D

[ Szerkesztve ]

(#333) rizso válasza R2D20208 (#311) üzenetére


rizso
addikt

Én Sensationről váltottam S2-re, és eddig nem bántam. Nyilván mindkét készüléknek megvannak az előnyei és hátrányai, de jelen pillanatban számomra az S2 valamivel többet ad.

Más: T-s készülékre mi a legfrissebb verzió? Valaki írza, hogy frissített 2.3.6-ra, nálam viszont nem talál frissítést. Netán függetlenekre jött a frissítés?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#334) Rotate válasza rizso (#333) üzenetére


Rotate
veterán

nem jött sehova, valamiért egyetlen T-s emberkénk megkapta, de senki más... szóval passz :)

(#335) csabám válasza rizso (#333) üzenetére


csabám
addikt

XWKI4 a legfrissebb.

XWLA4 pedig Szlovéniába és Németországba ment hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#336) kungzi válasza Rotate (#332) üzenetére


kungzi
veterán

pont azt néztem, hogy a media marktba, meg a samsung boltba 164.900Ft-ért van kitéve az sgs2. Ahhoz képest ez a 90k-s 1,5 hónapos full hibátlan gyári garanciás baromira megérte :DDD

délután felraktam a a XILA2-t és boot loop lett. érdekes. utána a kk5, Siyah-v2.6.11 kernel gond nélkül fut :U

[ Szerkesztve ]

(#337) W.a.T.T.O. válasza Wisdome (#256) üzenetére


W.a.T.T.O.
csendes tag

Felraktam a Romot amit ajánlottál, minden rendben is volt addig amíg egy játékot a marketból fel nem akartam rakni! Pl: Race Off Champion (ROC), letölti, de utánna azt írja hogy nem sikerült telepíteni, ez volt a samsung appsos Hot Porsuittal is! Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#338) horseface77 válasza W.a.T.T.O. (#337) üzenetére


horseface77
tag

Válaszd le a külső sd-t és úgy próbáld!

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#339) trobi28 válasza W.a.T.T.O. (#337) üzenetére


trobi28
addikt

A béta ICS a gond :K

kungzi: Ne örülj túl korán.Van Home gomb az elején?
Ha van akkor nagy valószinüséggel kínai hamisitványt vettél :DD

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#340) rizso válasza csabám (#335) üzenetére


rizso
addikt

Akkor ez a legfrissebb?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#341) zseko válasza Rotate (#261) üzenetére


zseko
veterán

Ahogy nézem, a Death Space is ingyenes a SamsungApps-on.

Nekem még a 2.6.1-es siyah kernel van, érdemes feltenni a legújabbat?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#342) csabám válasza rizso (#340) üzenetére


csabám
addikt

T: I9100XWKI4_I9100TMHKI1_I9100XXKI1
Ha a csc is egyezik akkor igen.

Open: I9100XWKI4_I9100OXXKI2_I9100XXKI1

zseko: Nekem volt fent a 12, egészen addig amíg el nem kezdett a videó lejátszás rosszalkodni (kk5 rom, mx video - újraindult a lejátszás, beakadt, mvideo - pár másodperc lejárszás, majd kiírja, hogy nem játszható le)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#343) kungzi válasza trobi28 (#339) üzenetére


kungzi
veterán

mi van? milyen home gomb? 3 gomb van rajta.

bal oldalt kapacitív beállítások, középen fizikai gomb (az alap képernyőre ugrik), jobb oldal kapacitív vissza billentyű

ne idegesíts :DDD

(#344) Wisdome válasza W.a.T.T.O. (#337) üzenetére


Wisdome
tag

Ahogy horseface is írta, le kell választani az SD-t és úgy telepíteni azt amit akarsz.

kungzi: téged átvertek! :DDD

(#345) ERPY válasza kungzi (#343) üzenetére


ERPY
őstag

" középen fizikai gomb " - na az a home gomb, mert ha megnyomod a launcher arra az oldalra ugrik, amit home-nak állítottál be. Ha hosszan nyomod, akkor a futtatott alkalmazásokat látod.

[ Szerkesztve ]

(#346) W.a.T.T.O.


W.a.T.T.O.
csendes tag

Thx! Így müxik a dolog, bár jobb lenne ha rendesen menne minden! Látom neked is ICS Romod van, azzal nincs ilyen vagy másmilyen gond? Kértem én is linket R2D2-töl a Romjához, de még nem kaptam! Már várom!

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#347) Wisdome válasza W.a.T.T.O. (#346) üzenetére


Wisdome
tag

Már nincs ICS-m, nekem is volt vele efféle gondom, kisebb fagyások is voltak, ennek következtében én lecseréltem erre. Szép, gyors és amíg nincs hivatalos, véglegesnek mondható ICS-ből főzött rom addig nem is cserélek. :))

(#348) horseface77 válasza W.a.T.T.O. (#346) üzenetére


horseface77
tag

R2 Romja jó cucc az egyik legjobb főzőtt ics.A gond az alappal van ami igencsak béta.R2 kihozta amit lehetett belőle.Respect érte.Visszatértem illusion 1.7.2-re.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#349) trobi28 válasza kungzi (#343) üzenetére


trobi28
addikt

:D

Grat hozzá :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#350) zseko válasza csabám (#342) üzenetére


zseko
veterán

Szóval akkor nem. Nem pont a legújabbra gondoltam egyébként, hanem egy újabbra, adnának-e valami pluszt.

HR24.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.