Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) zseko válasza kungzi (#95) üzenetére


zseko
veterán

Nekem meg van mindkettő kábeles :DDD személy szerint inkább az egyenes végűt preferálom, szerintem az jobb, azért is vettem inkább egy olyat is. Könnyebb használni, már ha lehet erre mondani ilyet :) Persze mindkettővel működik.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#102) kungzi válasza zseko (#101) üzenetére


kungzi
veterán

(#103) zseko válasza kungzi (#102) üzenetére


zseko
veterán

Az egyenes végű :) vagy nem erre gondoltál? :) Biztosan jó, a többiek jobban tudhatják, én tőle rendeltem ilyet, sztem a tiéd is ugyanilyen lehet.

HR24.hu

(#104) kungzi válasza zseko (#103) üzenetére


kungzi
veterán

és mennyi idő alatt jött meg?

(#105) C.Brigante válasza Rendeske (#99) üzenetére


C.Brigante
veterán

legjobban mindenképpen úgy jársz ha úgy hagyod törötten! (nincs kiadás) rosszul úgy jársz ha kicserélteted és ebben az esetben látni fogsz újra mindent a kijelzőn! Ez az opció jó drága lesz! Garancia meg se forduljon a fejedben.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#106) HardRic válasza pzstm (#100) üzenetére


HardRic
addikt

Nekem sem. Jó ez bőven amit tud. Flatben tényleg kritikán aluli, de nekem a gyári zenelejátszó Rock EQ-ja nagyon jó, jobb, erősebb, mint a poweramp. Elvagyok vele, akinek meg van ehhez hallása annak inkább átok mint áldás ez a tehetség.

(#107) vadalma65 válasza HUTCHDB (#91) üzenetére


vadalma65
tag

A kernel nem fizetős, csak a kölön market alkalmazás hozzá, amennyiben valaki buzerálni szeretné az eredeti állapot, én megvettem de teljesen felesleges mert az eredeti beállítások a jók, a programmal csak visszaálítani lehet felesleges funkciókat. 100/800 as cpu, gyári akku, időjárás, térkép, gmail, viber, what's up szinkron, a wifi 90% ban bekapcsolva, csak 2g, kijelző kb 3óra, telefon kb 30 perc, internet, játék stb kb 1,5-2 óra. Így kb 1 nap, 15% alatt töltőre teszem.

(#108) vadalma65 válasza plejik (#97) üzenetére


vadalma65
tag

Weather services pro, a marketből.

(#109) Rendeske válasza C.Brigante (#105) üzenetére


Rendeske
tag

Most gúnyolódsz? Nem szép dolog! Most nagyon kivagyok, mert nagyon vigyáztam erre a telefonra ez idáig... Mindig tokban tartottam, amikor éppen nem akkor pont rá kell esnie egy éles sínre pofával.. :C

Mit kezdenék én egy törött telefonnal? Valaki itt nem akar venni egyet? :D

(#110) Wisdome válasza zseko (#101) üzenetére


Wisdome
tag

Működik minden rommal? Már ha egyáltalán főzögetős típus vagy.. :D Én forrasztottam egyet, de nem tudom, hogy a rom miatt vagy a kábel miatt nem akar működni az otg.. illusiont használok.

(#111) VBenc


VBenc
tag

Sziasztok.
Régen nem tudom követni az eseményeket ezért azt szeretném megkérdezni hogy jelenleg melyik a legfrissebb és legjobb gyári rom valamint hogy mikor jön az ics
köszönöm a válaszokat előre is

Mondom de mondom!!

(#112) C.Brigante válasza Rendeske (#109) üzenetére


C.Brigante
veterán

dehogy gúnyolódok. válaszoltam a kérdésedre! azt kérdezted, hogy járnál a legjobban!? Sajnos sehogy!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#113) muveszur


muveszur
addikt

Szevasztok! Csak betettem az új topicot is ;]

(#114) Rendeske válasza C.Brigante (#112) üzenetére


Rendeske
tag

Ok! Akkor félre értettem, mert láma vagyok..

Kifejtenéd bővebben, szájbarágósan, hogy mit értesz az alatt hogy törötten hagyni? Mert én nem vagyok otthon ebben a témában!

Nyilván a legjobb az lenne hogy ha vennék egy újat, de ebből a telefonból csak ki lehetne árulni ezt azt, hiszen csak a képernyője halt meg vagy most hülyeséget állítok?

(#115) Rotate válasza VBenc (#111) üzenetére


Rotate
veterán

ICS-t március 1-re ígérik egyelőre, legfrissebb gyári romok: XWLA4, XILA2 kb a kettő ugyanazt tudja, csak más régióban jöttek ki...

Rendeske:
ha jól emlékszem valaki mondott olyat, hogy teljes kijelző cseréje 50 ezer forint :S

[ Szerkesztve ]

(#116) zack válasza F-ECT$ (#86) üzenetére


zack
nagyúr

Nem ért váratlanul. Szinte egyöntetűen mindenki akit kérdeztem ezt támasztotta alá, a füles topikban is. Ott már kicsit előbb is szóba került, csak azért jobb több felől is infókat szerezni.

Más.

Segítsen már valaki, aki járatos az exchange-ben, mert kicsit kusza a dolog. Na szóval.

Ugye beállítottam az alapértelmezett Gmail fiókomat, és beállítottam a sync beállításoknál hogy csak a névjegyeket szinkronizálja amikben talál telefonszámot. majd kitaláltam, hogy jobb lenne nekem a Microsoft Exchange Active Sync, mert eddig ezt használtam, és oda is beállítottam a névjegyek szinkronizálását, és úgy gondoltam akkor törlöm az alap Gmail Sync-et. Igen ám, de a neveket már szinkronizálta innen is meg onnan is. Most van Gmail ikon és exchange ikon is a neveim mellett. Gondoltam semmi gond, törlöm a gmail-t, de nem engedi, csak teljes visszaállítással, amivel bukok minden adatot és beállítást. Az lenne a kérdés hogy a google sync teljesen úgy müxik és olyan stabilan mint az exchange? mert akkor törlöm az exchange-et, nincs más választásom. Tehát a sync stabil amikor mentek egy nevet, rendesen felkerül a szeerverre?

Amióta feltettem a 2.3.6-ot éjjel, azóta nem müxik a Market. :U Belépni be tudok, de ha a részletekre lennék kíváncsi, felugrik egy ablak:

"Bocsánat! A Market alkalmazás.com.android.vending folyamata váratlanul leállt. Kérjük próbálja újra."

Erre van valami megoldás?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#117) C.Brigante válasza Rendeske (#114) üzenetére


C.Brigante
veterán

túl egyértelműen válaszoltam talán az zavarhatott meg! :DDD Ne hagyd törötten, az kuka.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#118) pzstm válasza zack (#116) üzenetére


pzstm
titán

Névjegyek nézetnél beállíthatod, hogy a gmail szinket ne mutassa (pl nekem facebook, twitter és viber kontaktokat nem mutatja, csak gmaileket (bár lehet gmail nem kivehető a nézetből)

Market:
beállítások, alkalmazások, minden fül és ott market kiválasztása után kényszerleállítás, gyorsítótár ürítése és adatok törlése is esetleg. bár szerintem gyorsítótár ürítése elgendő és megoldja a gondodat. ;)

8hónapja gmail szink nálam hibátlan :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#119) zack válasza pzstm (#118) üzenetére


zack
nagyúr

Lénywgében akkor az exchange-et törlöm szerintem, és marad a gmail alapértelmezettként, ahogy a teló is akarja. :)
Megnézem a gyorsítótár dolgot. Ez teljesen új infó. :B
Köszi. :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#120) plejik


plejik
addikt

Ismételt kérdés. :D

Melyik a legfrisebb és legjobb gyári rom?Amihez van root fájl is?És nem ICS es?

Vagy ami nem gyári hanem főzött, de stabil gyors stb...?

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#121) ERPY válasza pzstm (#118) üzenetére


ERPY
őstag

Vibernél valahogy kilehet kapcsolni, hogy a hivásokat ne tegye össze a telhivásokkal? Csak mert van fent egy app, ami a perceket számolja telhívásnál (traffic counter), és a viber hívásokat is beleteszi.

(#122) pzstm válasza zack (#119) üzenetére


pzstm
titán

adatok törlésére is nyugodtan nyomjál rá szerintem ;)

ha az előbb leírt nem lenne elég

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#123) Rotate válasza plejik (#120) üzenetére


Rotate
veterán

nem rég írtam a 2 legfrissebb gyárit, a XILA-hoz biztos van CF, de sztem am ásikhoz is...

(#124) pzstm válasza ERPY (#121) üzenetére


pzstm
titán

nem tudtam még rájönni én sem...jó lenne ha a hívásnaplómba sem kerülnének bele a viberhívások ;(((

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#125) ERPY válasza pzstm (#124) üzenetére


ERPY
őstag

Akkor számomra felejtős. Na nemcsak ezért, hanem mert nemlátom ki van csatlakozva és ki nincs.

(#126) pzstm válasza ERPY (#125) üzenetére


pzstm
titán

valamint a legtöbbet FC-ző program volt nekem több romon is.....sokszor akár hívás közben is :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#127) Rendeske


Rendeske
tag

Jövőhéten bemegyek a TM-be és többet tudok...De, ha arra adnám a fejem hogy eladom így törötten, akkor hol érdemes?

(#128) veszter007


veszter007
csendes tag

Sziasztok!
Meg lehet-e valahogyan oldani sgs2-őn, rootolás nélkül, hogy a gtalk video chat működjön? KI4 rom-om van. Egyik ismerősömnek sonyericsson-ja van, szintén 2.3.4-es rommal és ott simán működik. A neten láttam pár megoldást, de nem szeretném rootolni a telefonom.
Előre is köszi mindenkinek

(#129) Rotate válasza veszter007 (#128) üzenetére


Rotate
veterán

másképp nem lehet megoldani, és a franc sem tudja, hogy miért van kivéve ez a funkció...

szerk: találtam egy ilyet, de nem tudom mennyire működik, egy próbát megér: [link]

[ Szerkesztve ]

(#130) Rotate


Rotate
veterán

erről jut eszembe... azoknál akik gyári ICS beta-t használnak, ott sincs még GTalk video?

(#131) zack válasza pzstm (#118) üzenetére


zack
nagyúr

Sikerült. Köszi. ;) A gyorsítótár volt a gondja.

Viszont a Market érdekesen vonogatja a pénzt. :U Rátettem először 3k-t...Megvettem először a csajomnak a Vignette kamera progit 800ft-ért majd a Power AMP-ot 1200ft környékén, de az Endomondo Pro-t 800ft-ért már nem engedte megvenni pedig bele kellett hogy férjen. Mondom biztos kevés a lóvé valami zárolás miatt, ráutaltam +1k-t...Azóta sem sikerül progit vennem, a Google Wallet visszadobálja a vásárlásaimat, hogy "fizetés elutasítva". Megnéztem az OTP-s webkártyát, és a 4k-ból amit ráutaltam 50ft van a kártyán, holott 2k-nak maradnia kellett volna, mert nálam a 1200+800ft az 2000.-, és ugye mást nem vettem. :U
Az OTP-s számlatörténet meg nem jelez semmi zárolást...
Ennyire nem állok jól anyagilag, hogy feneketlen kútként dobáljam a pénzt a Marketbe. :(
De van tovább is. A Google Wallet azt írja "elutasítva", ugyanakkor jön az email, hogy köszönjük a vásárlást, és hogy 15p belül visszakérhetem az árát a megvett proginak...De mégis minek kérjem vissza amikor nem tudtam letölteni, és elvileg a kártyán se volt elég pénz? Ez a Market egyelőre nekem egy kusza és logikátlan katyvasz. :(

Komolyan mondom nem értem ezeket az Android fejlesztőket. Szereztek egy olyan júzert mint én, aki vásárolna is, de ugye nem tudok. Itt a hétvége, költenék pénzt de nem megy, mert nem jó valami, ami valószínű nem az én hibám.

Akkor biztos jobb lesz nekik ha 20 percen belül rootolom a telót...Abból sokkal több pénzük lesz. :(((
Igazából engem nem érdekel, csak ki tudjam próbálni a progikat, hogy legyen összehasonlításom App Store-hoz képest. Ott mindent megvettem mert olajozottan működött a rendszer.
Na mindegy. Nem idegesítem magam tovább. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#132) Rotate válasza zack (#131) üzenetére


Rotate
veterán

nem kell rootolnod a telefont, hogy netről "lopott" cuccokat tudj telepíteni :)

másik dolog, nálam eddig semmi hasonló nem volt a Markettel, mindent meg tudtam venni amit akartam, és a visszatérítés is működött rendesen... az árra néha rámegy adó, de azt kiírja a checkout előtt, szóval ezt sem értem nálad miért így vonódtak le a dolgok...

(#133) pzstm válasza zack (#131) üzenetére


pzstm
titán

hmmm...érdekes...első vásárláskor többet von le tán OTP....ezt már hallottam....esetleg tranzakciós költséget nem vonnak le ők??

(amúgy még rootolni sem kell a telót, ha "kipróbálni" szeretnél appokat. ;))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#134) zack válasza pzstm (#133) üzenetére


zack
nagyúr

Mindegy. ;) Rootolom, mert a Voodoo progi csak root-os telóra megy fel.
Rootos telóra gondolom jobb és mélyebb rendszer szintű progikat lehet feltenni. Gondolom olyan ez mint a jailbreak iPhone-nál. Az ilyen tipusú progikat merre találom, és mik azok amiket "must have" érdemes felpakolni? :R

A root-tól mennyire lesz instabil a teló, vagy lényegében arról van szó, hogy nem fogok észrevenni belőle semmit hogy fent van?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#135) pzstm válasza zack (#134) üzenetére


pzstm
titán

hirtelen must-have alkalmazásokat nem tudok, de CF-rootot javasolok. Akkor lesz CWM-ed és superuser progid.(ennyit az észrevehető változásokról :DDD ) CWM-ben a legjobb dolog a teljes rendszerszintű mentés (nandroid backup)

Root explorer-t javaslom vagy a total commander android változatát (ami még nem végleges kiadás, ezért marketen nincs még fent. INNEN letöltheted)

Kicsit a JB azért más. Itt ROOT(SU) jogosultásgokhoz jutsz. Jailbreak esetében meg ugyebár olyan alkalmazásokat is felrakhatsz amik appstore-ban nincsenek.

Ott legjobb tudomásom szerint teljes admin jogosultságot nem kapsz. NEm legális forrásból származó appokat pedig itt felrakhatsz root nélkül is. ;)

szerk.: jah meg titanium backupot javasolják bár én nemigazán használom :B

Sógi a nagy mágus benne :DDD

szerk.: ja és bekapcsolásnál módosított kernel miatt sárga háromszöged lesz...de eltüntethető az is, mondjuk JIG-el vagy gyári kernel visszarakásával

apropó ha még nincs JIG-ed érdemes lenne beszerezni

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#136) zack válasza pzstm (#135) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. :R
JIG? Na ezt se hallottam még. :DDD Hogy tudom beszerezni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#137) pzstm válasza zack (#136) üzenetére


pzstm
titán

vaterán vagy itt a topikon belül is. Max 1000HUF

Ha nem kapcsol be a teló, kikapcsolt állapotban rádugod aljára, és beindul download módban. Valamint a számlálót nullázza. ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#138) zack válasza pzstm (#137) üzenetére


zack
nagyúr

Azt javaslod, hogy root előtt ezt vegyem meg?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#139) pzstm válasza zack (#138) üzenetére


pzstm
titán

nem muszáj. Majd ha főzött romokat is felraksz esetleg. Bár tény, hogy sosem árt ha van otthon, sokszor életet menthet. És nem egy olyan összeg, hogy hazavágjon szerintem (bár nem szeretnék percig sem a zsebedben nyúlkálni :R )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#140) Richard!


Richard!
addikt

vki nem tudja hová raktam a JIG-emet?? :W

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#141) sparks válasza zack (#138) üzenetére


sparks
senior tag

Ha szoktál ebay-en vásárolni, akkor onnan 1,54USD szállítással a JIG, az enyém is onnan van (meg az OTG és a HDMI kábelek is igen olcsón).

(#142) trident1 válasza sparks (#141) üzenetére


trident1
tag

Artuditu rom linket tudna valaki dobni?

(#143) pzstm válasza trident1 (#142) üzenetére


pzstm
titán

O maga privatban. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#144) zack válasza sparks (#141) üzenetére


zack
nagyúr

Minden kábelt meg tudok oldani hirtelen, de JIG-et nem találtam.
Tudja valaki esetleg hogy hol kapható?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#145) Piwi válasza zack (#144) üzenetére


Piwi
addikt

Ebayről kb 400 ft postával :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#146) trident1 válasza pzstm (#143) üzenetére


trident1
tag

Biztos elfoglalt mert tegnap óta nem válaszolt.Na mindegy kivárom.

(#147) zack válasza Piwi (#145) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi, de én itthoni beszerzéssel szeretném. ;)
Végülis sikerült. :)
JIG 500ft
OTG 900ft
HDMI nem sürgős...De ha 2k-ra le tudom alkudni, akkor azt is megveszem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#148) HUTCHDB válasza muveszur (#113) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

mizu, rég láttalak! :Y

(#107) vadalma65!
köszi az infót.
nekem az xcell+a KI (Ilona) 4 lecserélése után szó szerint 2 napot ment el, míg korábban eset én is töltöttem.
szóval ha vállalkozó kedvedben vagy, akkor szerintem egy pár napra érdemes lehet feltenni... ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#149) R2D20208


R2D20208
addikt

Vagyogatok, de keveset. Trident1 Ment PÜ uram.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#150) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Feltettem az I9100XWLA4 , fel is ment rendesen de amikor elindul a legelején a beállitás akkor hiába kattintok a kis android figurára nem csinál semmit illetve ezt írja ki
A Google Szolgáltatások keretrendszer alkalmazás com.google.process.gapps folyamata váratlanul leált
Ez mitől lehet :F

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.